AIS WSI Europe

Opinie o AIS WSI Europe

jon

możesz otrzymać dofinansowanie na start 100 tys. zł na terenach wiejskich. Dowiedz się co trzeba spełnić i jak najprościej ubiegać się o dotację www.bizplanner.pl

Gregor

Rzadko bywacie na forum, czy tak fajnie się pracuje?

Magdalena

AZZ WSI prowadzi działalność w branży metalizowania i powlekanie tworzyw. Aktualnie firma poszukuje pracowników, zatem wszyscy, którzy chcieliby pracować w tym miejscu, mogą już składać swoja aplikację. Oferowane stanowiska to: specjalista do spraw zakupów, specjalista do spraw planowania, specjalista do spraw logistyki oraz spawacz. Jeżeli zdecydujecie się aplikować, zdradźcie nam, jak przebiega proces rekrutacji w tym miejscu.

Zuza
@Magdalena

Rekrutacja jest dwuetapowa: rozmowa z bezpośrednim przełożonym i kadrową w siedzibie firmy w Radomiu a następnie rozmowa w języku angielskim z oddziałem w Holandii.

Polska

Idąc tam zadaj sobie pytanie Czy jesteś zdolny spawac 12 godzin przez 6 nocy w tygodniu. (usunięte przez administratora)

Alvato

A jak się ma Kontrola Jakości?Jakiś nowy młody kierownik jest teraz?Czepiają się bardzo?

Welder

Nie polecam, szkoda zdrowia na ten inconel, 4 z kawalkiem w 12 godz dziennie to dramat I wyzysk, otworzcie oczy

Foreman
@Welder

Zgadzam się z przedmówcą.

Welder

Praca dla nieudacznikow. 264 godz I 4 tys wielki szczyt ambicji, w 8 godz mozna zarobic tyle a nawet wiecej w regionie z tym, ze trzeba cos soba reprezentowac, znac rysunek badz umiec dobrze spawac, a nie klikac jak malpa w pilocik prawo lewo. Pracujacy tam niektorzy to niedorozwoje umyslowe, na wyjazdy jezdza tylko podpierda lacze albo (usunięte przez administratora) Nie polecam, atmosfera dziadostwo, rozwoju brak

nick

to nie praca tylko wytwórnia frajerów 250 godzin na miesiąc może się zarobi 4000 tys. chyba że dobrze dajesz z ucha to więcej. sulzer chemtech płaci 15 £ na godzinę na tygodniu 2x50% i 2x100% sobota 12x50% niedziela12x100% dieta70£

xxbyły

Kasa całkiem dobra. Parę osób jednak pracę zmieniło. Chyba tylko kasa tam trzyma bo w pracy atmosfera kiepska. Od 4 lat już jestem gdzie indziej.

Już niedługo
@xxbyły

Kasa dobra to już była, teraz tylko uprzejmie donoszący zarabiają. Ogólnie tak ciężka praca powinna być opłacana duuuuuzo lepiej. Kto robił ten wie

admin

Miałeś doświadczenie w pracy w firmie AZZ WSI SP. Z O. O.? Pomóż innym znaleźć pracę i podziel się swoją opinią.

Zostaw merytoryczną opinię o AIS WSI Europe - Radom

• Jak się pracuje w AIS WSI Europe?

Zobacz opinie na temat firmy AIS WSI Europe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AIS WSI Europe?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy AIS WSI Europe?

Kandydaci do pracy w AIS WSI Europe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

AIS WSI Europe