ITSG Sp. z o.o.

Opinie o ITSG Sp. z o.o.

Wojtek

Dobre miejsce do pracy. Spędziłem tam prawie 3 lata, nigdy nie miałem zastrzeżeń. Zwolniłem się jak założyłem własny biznes, ale bardzo miło wspominam ITSG i wiem, że w razie czego można tam wrócić.

revers

Warunki pracy/ benefity bardzo przeciętne, komunikacja z przełożonym mogłaby być lepsza; firma chce przyoszczędzić na czym może, stawki bardzo przeciętne- w firmach o podobnej wielkości często trafić można na wyższe wynagrodzenie. Polecam osobom, które z braku laku chcą się gdzieś zahaczyć.

@revers

Każda oferta, którą publikujemy ma widełki płacowe oraz benefity, które oferujemy. Polecamy porównanie stawek i oferty do firm konkurencyjnych. Jeśli porównać fakty, np. w niedawnym wpisie jednego z największych portali rekrutacyjnych w Polsce - oferujemy najwyższe wynagrodzenie spośród wszystkich firm, które zostały wymienione. Pozdrawiamy serdecznie!

Kamila

kogo firma zatrudnia skoro mówicie że bazuje głownie na outsourcingu? jak wiele osób zatrudnia na stałe jako pracowników firmy? i dlaczego uważacie że przez to psuje rynek?

@Kamila

Dane o liczbie zatrudnionych osób są publicznie dostępne, na przykład na Linkedinie (zakładka Insights na naszym profilu). Można tam też sprawdzić, że średnia zatrudnienia w naszej firmie to 4,5 roku - to dużo lepszy wynik niż w niektórych firmach konkurencyjnych, gdzie rotacja pracowników jest bardzo wysoka.

Nie, nie, nie = 3x nie, tej firmie już dawno powinnismy podziękować. Nie polecam bo kasa mała. Nie polecam bo stare technologie. Nie polecam bo ciężko współpracować z niektórymi managerami w tym z HR.

Jolanta

Dlaczego ciężko współpracować z niektórymi managerami ? :/

Serdecznie polecamy porównanie ofert i warunków zatrudnienia, które oferujemy do konkurencji. Pracujemy między innymi z Big Data, IoT czy VR - czy są to stare technologie? Nie sądzimy. Nasi (nowi i starsi stażem) pracownicy cenią sobie sprawny i przejrzysty proces rekrutacji, tak jak wynagrodzenie wyższe niż u konkurencji - takie są fakty. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!

Wysłałem CV, następnego dnia dostałem wstępny telefon i umówiliśmy się na video-rozmowę. Wymieniliśmy się pytaniami, nie było problemu z uzyskaniem odpowiedzi na moje pytania. Następne spotkanie polegało na rozmowie technicznej z potencjalnymi kolegami z zespołu - wypytywali o moje doświadczenie, rozmawialiśmy - chcieli sprawdzić czy faktycznie znam technologie których miałbym używać na stanowisku. Po pozytywnym przejściu ostatniej rozmowy jeszcze tego samego dnia dostałem ofertę - proces był szybki i konkretny.

Pytania były o doświadczenie, o technologie, z którymi pracowałem, ale także o umiejętność kontaktu z ludźmi pracującymi w trybie zdalnym. Ciekawym pytaniem było to o największy problem, z jakim zetknąłem się w pracy w poprzedniej firmie. Omówiliśmy jak ten problem został rozwiązany i jakie wnioski można było z niego wyciągnąć.

Rozmowa

Firma proponuje małe wynagrodzenie ale najgorsze jest to ze rozmowy rekrutacyjne są wykorzystywane do pracy w itsg. Dostajesz zadanie - przerobienie oferty na język angielski i znalezienie 2 kandydatów na to stanowisko! Fajnie, dzięki ze uzupełniłem wam bazę kandydatów i zrobiłem ogłoszenie.

Bartosz
@Rozmowa

Czy prócz testów językowych podczas rozmowy dowiedziałeś się jakie warunki zatrudnienia oferują? Firma prowadzi stronę na facebooku i widziałem, że szukają doświadczonych developerów baz danych, jednak zatrudnienie odbywa się na zasadzie B2B. Czy Ty także miałeś zaproponowaną podobną umowę o pracę?

@Rozmowa

Drogi Kandydacie, rzeczywiście nie raz prosimy o wykonanie zadania rekrutacyjnego, ale ma to na celu wyłącznie sprawdzenia umiejętności czy też predyspozycji kandydata do roli na którą aplikował. Więc chcielibyśmy sprostować, że opisana sytuacja nigdy nie miała miejsca, a efekty pracy kandydatów z zadań rekrutacyjnych nie są i nigdy nie były wykorzystywane w bieżących działaniach ITSG. Nigdy też, na etapie rekrutacji nikt nie był proszony o znalezienie kandydatów. Proponowane przez nas wynagrodzenie jest rynkowe oraz adekwatne do posiadanym umiejętności. Szanujemy naszych kandydatów i ich czas dlatego też, wszystkie nasze ogłoszenia posiadają widełki płacowe, dzięki temu kandydaci mogą zapoznać się z proponowanymi warunkami finansowymi jeszcze zanim przystąpią do procesu rekrutacyjnego.

@Bartosz

W kwestii warunków zatrudnienia jesteśmy w pełni transparentnii. W każdym naszym ogłoszeniu znajdują się widełki płacowe, benefity czy formy zatrudnienia. Jesteśmy elastyczni co do formy zatrudnienia, godzin pracy czy też pracy zdalnej.

Filip

Świetna firma, fajnie się pracuje. Jeśli ktoś lubi to co robi to jest ekstra praca.

Bartosz
@Filip

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie ITSG. Mógłbyś napisać coś więcej o poziomie wynagrodzeń? Chciałbym zweryfikować, czy poza podstawową pensją można liczyć na motywujące dodatki.

@Filip

Developer
@Bartosz

@Bartosz, firma oferuje konkurencyjne stawki. Są też benefity takie jak multisport, prywatna opieka medyczna, lekcje językowe czy dofinansowania szkoleń. Dwa razy do roku imprezy integracyjne, firma zwraca za dojazdy i nawet jak jesteś na kontrakcie to płaci za ten dzień jak za normalny dzień pracy. Żyć nie umierać.

Sylwia

Rekrutowałam się do ITSG trochę ponad miesiąc temu. Cały proces bardzo spoko, fajny kontakt z rekruterkami, wszystko szło szybko i sprawnie, bez tysiąca "etapów" rekrutacji. W pracy też super, ma się ciekawe zadania i dużą autonomię. Wszyscy chętnie słuchają twoich pomysłów, nie jest się trybikiem w machinie. Firma wspiera pracę 100% remote, ale można też pracować z biura. Jest też budżet szkoleniowy, firma finansuje kursy i konferencje.

@Sylwia

zdalny

Pracuję w ITSG 100% zdalnie czasem zdarzają mi się zagraniczne wyjazdy do klientów do niemiec, firma płaci za przeloty,hotel ze śniadaniem oraz dostaję dietę i zwrot kosztów przejazdów takich jak Uber czy bilety na pociąg czy autobusowe. Naszczęścię tych wyjazdów jest mało, szkoda że za taki wyjazd który może w sumie zająć sumarycznie 14h płacą jak za 8 godzin pracy w polsce. Jak jest jakiś przestuj z winy klienta to biorą to na siebie i normalnie dostajesz pieniądzę, to jest uważam bardzo ważne ponieważ oznaczą że firma poważnie traktuję swoich pracowników na b2b, a nie jak ma to często miejsce że dostajesz po prostu wypowiedzenie i szukaj sobie pracy gdzie indziej. Wypłaty są zawsze na czas tj ok 3 do 4 dni po wystawieniu faktury od ostatniego dnia miesiąca, nigdy nie było żadnych opoźnień ani rozliczania skrupulatnie z każdej godziny. Oferują też fajne dodatki takie jak karta MultiSport za 40 zł plus płacisz podatek od tego co Ci firma dopłaca, ubezpieczenie medyczne płacisz tylko podatek od tego co firma płaci za to ubezpieczenie. Atmosfera, to jest ważna dla mnie że to nie jest korpo, w sumie to czuję się jak bym pracował ze znajomymi nad fajnymi projektami i serio to nie jest ani żart ani ustawione, serio tak jest ???? Co do stawek, no to fakt mogły być wyższe. Projekty, jeśli chodzi o .net to są to często nowe rozwiązania, lub nowe dodawanie nowych funkcjonalności w nowych technologiach i doklejanie do systemów legacy, jednak naszczęścię niezdarzyło mi się pracować tutaj przy rozwijaniu systemu legacy. Ogólnie bardzo polecam tą firmę jak ktoś szuka pracy w niekorpo i szuka stabilnego zatrudnienia na b2b.

@zdalny

Programista

W ITSG spędziłem dwa lata na stanowisku programisty front-end. Do zdecydowanych plusów trzeba zaliczyć przede wszystkim szefów, jak i atmosferę - praca oparta jest o partnerskie, równościowe relacje, gdzie zrozumienie dla drugiej osoby stawia się na pierwszym miejscu. Dzięki projektom w tej firmie udało mi się rozwinąć wiele umiejętności, grupa seniorów-weteranów w swoich specjalizacjach bardzo fajnie potrafi spełnić się w roli mentorów mniej doświadczonych koleżanek i kolegów. Podsumowując, śmiało polecam ITSG. To zdecydowanie miejsce, gdzie można się nauczyć rzetelnego fachu, jak i zbudować fajne znajomości, a nawet przyjaźnie

@Programista

@Programista

Kowal

Praca dla ITSG u Klientów lub na projektach wewnętrznych lub zdalnych Płacą całkiem dobrze i są elastyczni jeżeli chodzi o możliwość pracy zdalnej. Firma wspierająca Konsultantów, starająca się dopasować projekt pod konkretne predyspozycje. Jeżeli coś się nie podoba to można się dogadać i zmienić projekt. Najwięcej ofert dla programistów ale analitycy czy testerzy znajdą coś dla siebie. Z benefitów - multisport / karta medyczna oraz razy dwa w roku impreza integracyjna (płacą za MD ;) Ogólnie polecam.

@Kowal

ekspert

Firma poważnie podchodzi do kandydatów, do tego stawia na osoby młodsze i daje im szansę rozwoju, oczywiście w firmie jest też wielu specjalistów z dużym doświadczeniem. Świetna firma na rozpoczęcie przygody z programowaniem ale też ciekawa opcja dla doświadczonych developerów, którzy chcą odpocząć od korporacji i pracować w miłej atmosferze.

@ekspert

Dziękujemy za Twoją opinię.

Co tu dużo mówić, dużo fajnych projektów głownie dla zagranicznych klientów, dobre stawki, bardzo dobra atmosfera pracy. Zespół składający się z doświadczonych developerów.

@pracownik

Michu

Są jakieś delegacje?

@Michu

Delegację zależą od projektu. Zdarzają się, krótkie delegacje lub też wdrożenia u klientów zagranicznych na początku współpracy. Głównie dla klientów z Niemiec. Jeśli projekt wymaga wyjazdów Kandydat jest o tym informowany już na samym początku procesu rekrutacyjnego.

Czy ITSG Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

W ITSG godziny pracy są elastyczne. Rozumiem to, że jedni potrzebują kończyć pracę o godz. 15 dlatego zaczynają o godz. 7, jak inni wolą się rano wyspać czy też załatwić sprawy prywatne i zacząć o godz. 11. :)

Rob

Ciekawe i wymagające projekty. Zarząd i działy kadr super. Bardzo miła współpraca. Pieniądze zawsze na czas. Super ludzie i atmosfera

@Rob

ex-dev

Plusy: - Projekty w nowych technologiach - Konkurencyjne stawki - Otwarci na prace zdalną - Można się dogadać z managerami, szefami - benefity jak wszędzie Minusy: - brzydkie biuro

@ex-dev

kandydat

Firma nie płaci proponowanych w ogłoszeniach stawek. Podane w ogłoszeniach stawki nie są rzeczywiście proponowane na/po rozmowie kwalifikacyjnej ani nie można ich uzyskać przy zatrudnieniu.

@kandydat

Drogi Kandydacie, każde nasze ogłoszenie zawiera widełki płacowe, które są zgodne z rzeczywistym wynagrodzeniem na danym stanowisku. Szanujemy czas naszych kandydatów, dlatego tak ważna jest dla nas transparentność już na pierwszy etapach rekrutacji.

NIE POLECAM

NIE POLECAM TEJ FIRMY. WSPÓŁPRACA Z (usunięte przez administratora) JEST DALEKA OD NORM. SZEFOWIE PRZYMYKAJĄ OKO, KIEDY KOLEJNE OSOBY ODCHODZĄ Z PRACY PRZEZ TĄ OSOBĘ. PROSZĘ NIE USUWAĆ KOMENTARZY.

Nie polecam

Nie polecam współpracy z tą firmą. Hr Managerka z działu rekrutacji co chwile szuka kogoś do zespołu, ponieważ ludzie nie wytrzymują w takiej atmosferze.(usunięte przez administratora) Nie polecam.

Tonik

Czy jest jakiś powód, że ta rzadko piszecie?

Zostaw merytoryczną opinię o ITSG Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITSG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITSG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITSG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITSG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITSG Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITSG Sp. z o.o.