brak logo

ITSG Sp. z o.o.

Warszawa

Opinie o ITSG Sp. z o.o.

alexx 2014-10-07 07:17
Firma na placu inwalidow, koniecznosc prowadzenia wlasnej dzialalnosci gospodarczej, brak jakichkolwiek benefitow, pracodawca twierdzi, ze niby nie moze znalezc programistow w Warszawie, a w rzeczywistosci oferuje kiepskie pensje i szuka tanszej sily roboczej w innych miastach.
2
aos 2015-12-29 12:32
Firma bardzo w porządku.
Możliwość zatrudnienia na elastycznych warunkach, spoko socjal, przyjazna atmosfera, wyrozumiały zarząd, nikt nie robi problemów.
zupełne przeciwieństwo stresującego korpo.


1
janek 2016-03-10 22:22
Firma nie oferuje nic nadzwyczajnego ale na GoWorku istna sielanka panie z HR-u szaleją i zachwalają firmę na wszelkie możliwe sposoby....

Może i dla nowych pracowników bez większego doświadczenia w programowaniu firma oferuje konkurencyjne stawki (nic mi o tym nie wiadomo wiec nie mogę wykluczyć tego) o tyle już Developer z minimum 5-letnim doświadczeniem nie ma tam czego szukać.

Przynajmniej jeśli mówimy o sprawach finansowych.
Wynagrodzenie które mi zaoferowali okazało się być znacznie niższe niż otrzymuję w mojej obecnej pracy.
Nie ma możliwości podpisania Umowy o pracę co jest ogromnym minusem- jeśli mówimy o poważnej, a podobno ITSG chcę za taką uchodzić.
Solidne firmy stabilne finansowo dają dowolność w wyborze formy zatrudnienia ITSG jej nie oferuje. Preferują B2B (nie planuję na razie zakładać), ew. umowę-zlecenie/umowę o dzieło.

Studenci mogą być zachwyceni, bo wielu z nich o dziwo nadal nie rozróżnia tego że x tys zł NETTO na Umowie o pracę i B2B to 2 zupełnie RÓŻNE kwoty (na UoP to jest kwota którą dostajesz na konto, a osoba zatrudniona na B2B musi od tej kwoty odliczyć jeszcze podatek i ZUS) ?!?

Te benefity o których piszecie to też w większości standard w każdej firmie IT w Warszawie, także nie przesadzajmy.
Nie ma zupełnej tragedii ale jak mówię- wynagrodzenie oferowane przez ITSG w moim przypadku nie było atrakcyjne ani nawet zbliżone w stosunku do kwoty, jaką zarabiam teraz.
1
@EOD 2016-04-29 12:16
Chyba kogoś nie zatrudnili :) jak piszę, że Panie z HR szaleją, bo akurat HRu to oni nie mają dobrego , ale reszta spoko.
haj 2016-05-07 20:29
Najważniejsze jest to, że umowa jest w pełni respektowana @Dano, ale zastanawiam się czy wypłata jest terminowa. W końcu dobre stawki o czasie są dość istotne.
kandydat 2017-01-27 19:26
Firma ciągle szuka albo studenciaków za niskie pieniądze, albo doświadczone osoby które będą chciały żeby płacić im grosze. Do sprawdzonych, przetestowanych osób już się nie odzywają, tak jakby się obrazili. W firmie jest burdel, bo ciągle zmieniają się HRy które ciągle są nieprofesjonalne. Osobiście odradzam tę firmę.
1
Dominika 2017-07-21 13:43
@kandydat - skąd taka opinia? Mógłbyś napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia, zarobkach? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Czy wiadomo coś a aktualnych ofertach pracy? Te informacje będą cenne do forumowiczów, którzy zaglądają tu po merytoryczne informacje na temat potencjalnego pracodawcy :)
Zostaw swoją opinię o ITSG Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ITSG Sp. z o.o.