The Swatch Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o The Swatch Group Polska Sp. z o.o.

Agnieszka

@pecorino a jak są naliczane premie do wypłaty? W każdej firmie wygląda to inaczej, czy The Swatch Group ma na to swój własny, tarty sposób? Możesz opowiedzieć coś więcej?

pecorino

Dobry rzetelny pracodawca, jeśli chodzi o sklepy Swatcha polecam fajna atmosfera, nie ma takiego zapieprzu jak w odzieżowkach, bo dostawy male, można dużo dowiedzieć się o zegarkach, jest dużo ciekawych szkolen. Kasa: całkiem spoko, dobrze ze sa premie. Maly minus, szkoda ze często jest się samemu na zmianie, za to przelozeni sa ok, nie ma tu zadnego mobingu czy chamstwa.

Agnieszka

@Zfemotywowana, oczywiście atmosfera to bardzo ważny aspekt w pracy! A Ty na jakiem jesteś stanowisku?

Zfemotywowana

Praca w rodzinnej atmosferze niespotykane w biurach. Czasami faktycznie trzeba więcej popracować ale wszystko zależy od stanowiska- im wyższe tym więcej pracy to oczywiste. To drugi dom ale... brak podwyżek działa demotywująco po kilku latach. Premia nie na każdym stanowisku występuję więc nie ma zbyt dużego pola manewru w zarobkach.

Sprzedawca

To bylo mile spotkanie, pytania raczej typowe bez wiekszych zaskoczen,jesli nie jest sie kompletnie zielonym z obslugi klienta to nie ma problemow.

Typowe pytania o obsluge, trzeba bylo opowiedziec cos o sobie etc.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
kaja

Pamiętaj, że to butki gdzie sprzedaje się m.in. Calvina Kleina więc musisz przede wszystkim dobrze i schludnie wyglądać, doświadczenie w branży też jest istotne @nowa

Nowa

Idę w tym tygodniu na rozmowę rekrutacyjna na stanowisko asystenta sprzedaży. Powiecie mi czego można się spodziewać? Jak z wynagrodzeniem? Ile godzin dziennie się pracuje? Jakieś wskazówki żeby dobrze wypaść?

zawsze jest tak ze opinie sa zrozniocwane przecież :D

Miło mi to czytać i zgadzam się ze wszystkim co mówisz, zresztą, to chyba niespecjalnie zadziwiające, wiadomo bardzo dobrze, że w firmie nie tylko atmosfera jest dobra, praktycznie wszystko od kursów, po wypłaty, aż po rozmaite premie sprzedażowe jest tutaj okej

B.

Polecam. Wypłaty na czas, podstawa na sprzedawcę porównywalna jak w innych sklepach, a nie namęczysz się jak w odzieżówce (+ fajne premie do wyrobienia). Zespoły są młode i zgrane, atmosfera w pracy naprawdę fajna w większości sklepów. Małe rotacje i mała liczba ogloszeń również świadczą na korzyść pracodawcy= pracownicy zostają na dłużej. Ja również pracowałam tam killa lat. Pojawił się komentarz, że trzeba stać w pracy po kilka godzin...a w którym sklepie można siedzieć i dłubać w nosie? To wynika ze specyfikacji branży. Możliwość rozwoju również są. Podsumowując: bardzo polecam.

B.

Mario

nie polecam

Alicja
@Mario

A możesz rozwinąć swoją wypowiedź? :) właśnie zastanawiam się nad aplikacją. Pozytywnych opinii jest znacznie więcej, więc chyba nie jest tak źle

Trend

Czytam Wasze opinie i przede wszystkim trzeba rozgraniczyc prace w biurze, sklepach Swatch i salonach Hour Passion. W Swatchu jest luzna atmosfera, pracuja mlodzi ludzie, rzeczywiscie zmiany czesto 12h. Hour Passion to juz inna historia- nigdy nie jestes sam na zmianie, inny klient, pracownicy to czesto pasjonaci, przyjemna atmosfera, firma dba o pracownika - oczywiscie tez wymagajac zaangazowania i pracy. W ogole SG jest firma godna polecenia, mozna sie z nia zwiazac na lata bo mozliwosci awansu jest mnostwo.

nevermind

plusy: to umowa o prace juz od samego początku, premie do wyrobienia, benefit system, wszystko na czas. minusy: brak czasu na życie osobiste- grafiki koszmarne w ciągu miesiąca np 8 dni wolnych i tylko jeden weekend! często praca po 4-5 dni pod rzad, dzień wolnego i znów 3-4 dni pracy. Brak możliwości rozwoju (nie ma stopniowania pracowników), a na stanowisku asystenta sprzedaży za 1600zł wykonujesz zadania kierownika, sprzedawcy, VM'a i pracownika biurowego. Często zmiany układane sa tak ze siedzisz przez 5h sam w sklepie i musisz radzić sobie jak wejdzie ci do sklepu chmara klientów, możliwe ze nawet złodziej i nie będziesz miał szansy zauważyć ze zaginał ci zegarek w tym oblężeniu. Jakbyś sie źle poczuł to też nikt cie nie uratuje. O siedzeniu w pracy można zapomnieć, całe zmiany na nogach. Afery o krzywo ułożone kostki cenowe, bo jedna stona o milimetr za bardzo w lewo przesunięta, i o szlufki nierówno osadzone na zegarku...

zajka

@jarku , a może warto się zastanowić nad tym co się piszę @jarek :)

Zajka

Kaju to nie chodzi o to czy są światowym liderem czy też nie. Są niekompetentni jeśli chodzi o rekrutację która odbywa się publicznie :) Są beznadziejne!!!

bababa
@Zajka

Chyba nie ma Pani doświadczenia z rekrutacja na stanowisko sprzedawcy, w wielu markach rekrutacja odbywa się w kawiarni danego centrum handlowego. Zadawane sa proste pytania, a atmosfera kawiarni daje możliwość zobaczyć kandydata w naturalnynm srodowisku galerii (ruch, hałas etc)

zajka

Beznadziejna firma, rekrutacja odbywa się w kawiarni w obecności ludzi. Dwie dziewczyny rekrutujące w ogóle nie kompetentne zadające dużo pytań jak na stanowisko menedżerskie...Brak profesjonalizmu ze strony firmy!

Odradzam

Niestety nie polecam. Mimo niezłych warunków zatrudnienia (umowa, wynagrodzenie) trudno wytrzymać - ciężka atmosfera, nieprzyjemni przełożeni, długie godziny pracy (stoi się po 12 godzin w okreslonej pozycji, nie ma możliwości sobie usiąść choć na jakiś czas, nie ma jak normalnie zjeść posiłków będąc cały dzień w pracy, bo jest problem by wejść na przerwę, a na sklepie nie można się nawet napić), problemy z L4 (po 3 dniach telefony ze wypadało by już przyjść do pracy), ogłupiające procedury, presja wyrobienia sprzedaży

Dobry człowiek

Mam pytanie odnośnie firmy Swatch. Są może jakieś przyjecia na sprzedaż , widzieliście może jakieś ogłoszenia . HELP !!! :)

Ktoś tam

No chyba, że pracujesz w biurze a nie w sklepie.... Tu jest trochę inaczej. Jest osoba, która potrafi zniechęcić nawet najlepiej pracującego, która nie pozostawi suchej nitki jeśli nie daj Boże ma dziś zły dzień... A taki jest prawie codziennie... Przychodzisz różne stany pracując z tą osobą - od zdziwienia po załamanie...od łez do śmiechu...z bezsilności... Nie polecam.

eployee

Zgadzam się. Konkurencja na tyle się nas obawia że zdolna jest do wymyślania nieprawdziwych historii. Firma o tak bogatej historii z wieloma fajnymi wartościami coś jednak w sobie ma skoro ludzie tam pracują i są razem jak rodzina.

Zostaw merytoryczną opinię o The Swatch Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w The Swatch Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Swatch Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Swatch Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w The Swatch Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Swatch Group Polska Sp. z o.o.