The Swatch Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o The Swatch Group Polska Sp. z o.o.

Stefan

Słyszałem o firmie, że to dobry pracodawca. Widzę, że tu również chwalicie sobie pracę!!!

Ex pracownik
@Stefan

Już nie, tragedia jest tam ostatnio zwłaszcza w serwisie.

Czy pracownicy w The Swatch Group Polska Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Dzień dobry, zdecydowanie możemy potwierdzić, iż nasze Koleżanki i nasi Koledzy bardzo dobre dogadują się ze sobą. Świadczą o tym wyjścia po pracy, wspólne treningi sportowe, świętowanie urodzin czy innych wyjątkowych okazji :) Jeśli interesuje Cię konkretny zespół/lokalizacja, daj znać na adres rekrutacja@swatchgroup.com, chętnie udzielimy więcej informacji. Pozdrawiamy!

Ex pracownik

Zależy którzy w biurze jest toksycznie ale między sklepami nawet ok.

zegarek

Bylam na rozmowie w wakacje, na początku byłam nastawiona bardzo pozytywnie. Panie były bardzo mile. Jednakże rozmowa rekrutacyjna była bardzo wyczerpująca,długa. To było jak jedno wielkie przesłuchanie! Wyszłam tam po godzinie! Pytano mnie o trudnego klienta; od początku mowilam,ze nie mam doświadczenia w tej branży;miałam przekonać klienta na konkretny zegarek. Panie dopiero za drugim razem zrozumiały,ze potrzebuje fizycznie zegarka,do ręki żeby móc odegrać scenkę. Podczas rozmowy w połowie mnie słuchały,rozmawiały między sobą. Pytaly mnie potem o kkuczowe informacje,nie pozwalajac sie w pelni wypowiedzieć. Pod koniec rozmowy kierowniczka chciala ustalać grafik,natomiast Pani od HR,wprowadziła mnie w błąd,mowiac,ze jeszcze zadzwonią..

Małgorzata
@zegarek

Dziękuję za wyczerpującą opinię. A na jakie stanowisko pracy w The Swatch Group Polska Sp. z o.o. aplikowałaś? Nie do końca rozumiem, czy dostałaś tę pracę, czy nie, wyjaśnij jeśli możesz.

zegarek
@Małgorzata

Dostałam zapewnienie o kontakcie do końca tygodnia. Nie dostałam odpowiedzi nawet telefonicznej+wprowadzono mnie w błąd,mowiac o grafiku. Aplikowalam na stanowisko doradcy klienta.

Szymon
@zegarek

W dalszym ciągu nie otrzymałaś informacji? Co do Twojej wypowiedzi o rozmowie rekrutacyjnej chciałbym dowiedzieć się, czy pracodawca weryfikował w jakiś sposób Twoją wiedzę i umiejętności. Daj znać, jak wyglądała rozmowa właśnie pod tym kątem.

@zegarek

Z uwagi na liczbę rekrutacji toczących się w całej Polsce i do różnych marek, uprzejmie prosimy o kontakt na adres rekrutacja@swatchgroup.com w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiamy!

Emla

Czy oferta pracy e sklepie w Złotych Tarasach jest aktualna? Zrobiłam podejście aby zapytac obecnego pracownika ale niestety nie udzielił mi żadnych informacji xD

@Emla

Tak, oferta pracy w Złotych Tarasach jest aktualna :) Zapraszamy do aplikacji przez ogłoszenie na naszej stronie https://www.swatchgroup.com/en/job/5311. Jednocześnie dziękujemy za komentarz. Dbamy o to, aby nasi Pracownicy w salonach byli w stanie udzielać pełnej informacji także na temat prowadzonych procesów rekrutacyjnych, dlatego taka uwaga jest dla nas cenna i wyciągniemy z niej naukę na przyszłość :) Pozdrawiamy serdecznie!

Sprzedawca

To bylo mile spotkanie, pytania raczej typowe bez wiekszych zaskoczen,jesli nie jest sie kompletnie zielonym z obslugi klienta to nie ma problemow.

Typowe pytania o obsluge, trzeba bylo opowiedziec cos o sobie etc.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Pola

A jak jest z pracą w księgowości? Jaka atmosfera i warunki pracy? Warto aplikować?

tk
@Pola

Nie warto. Średnio co parę lat następuje totalna wymiana zespołu. Ludzie rzucają pracę nie mając innej, bo nie są w stanie dłużej tu wytrzymać. Atmosfera grobowa. Jeśli masz jakieś doświadczenie, wiedzę po jakimś czasie możesz dojść do wniosku, że jej nie wykorzystujesz, a nawet że się cofasz. Kontrola na każdym kroku, brak zaufania do pracowników, wypełnianie tabelek, nie liczy się cel, ale sposób w jaki do niego dochodzisz. Musi być dokładnie taki, jaki został Ci narzucony. Zero wolności. Po odejściu z tego miejsca ludzie korzystają z pomocy psychologa, żeby powrócić do normalności.

@Pola

Oczywiście, że warto! :) Staramy się tworzyć przyjazne środowisko pracy, wzajemnie motywować i wspierać. Oczywiście należy pamiętać, że wspólnie tworzymy atmosferę, dlatego bardzo cenimy pozytywne nastawienie wśród naszych pracowników. Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących warunków zatrudnienia, podczas rekrutacji. Zapraszamy do śledzenia aktualnych ogłoszeń o pracę. Pozdrawiamy! :)

@tk

Dziękujemy za zabranie głosu. Przykro nam czytać taką opinię. W Swatch Group promujemy otwartą komunikację i zachęcamy do dzielenia się sugestiami na bieżąco. Sami też inicjujemy rozmowy z pracownikami, aby poznać ich potrzeby i wprowadzić zmiany, jeśli jest taka konieczność. Zachęcamy do korzystania z takich okazji w przyszłości, ponieważ są bardziej budujące i dają szansę zmiany wtedy, kiedy jest na to czas. Mamy wielu pracowników, którzy wrócili do naszej firmy, co nas bardzo cieszy. Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki za znalezienie idealnego miejsca pracy. Pozdrawiamy!

zenio

Dla mnie firma jest dobra ale ja również staram się być dobrym pracownikiem!

@zenio

Dziękujemy za opinie! Wierzymy w naszą firmę i jesteśmy mocno zaangażowani w jej rozwój. Cieszy nas, że mamy w swoich szeregach równie zmotywowanych pracowników :) Pozdrawiamy! :)

Mary

co dokładnie się dzieje? jestem umowiona na rozmowę do tego działu

Dziękujemy za zabranie głosu, jednak Twoja opinia jest zbyt ogólna, abyśmy mogli się do niej odnieść w sposób konstruktywny, a tym samym nosi znamiona personalnego ataku. Prosimy o merytoryczne wpisy, zgodne z Regulaminem serwisu.

POla

Mogę powiedzieć, że praca w Warszawie jest całkiem przyjemna. Nie ma wygórowanych oczekiwań, kiedy robisz co do ciebie należy możesz otrzymać premie za realizacje budżetów i jakościową. Nie ma problemu z grafikiem jeśli coś wypadnie zawsze można się zamienić albo poprosić kogoś z innego sklepu.

@POla

Dziękuje za informację. Jak rozumiem, grafik jest elastyczny i można wprowadzać w nim niewielkie modyfikacje, w zależności od okoliczności? Powiesz nam coś na temat premii? Jakie warunki należy spełnić aby ją otrzymać?

@Agnieszka

Z grafikiem jest tak, że jeśli ktoś w zespole może to zawsze się zmieniamy albo ktoś z innego sklepu pomaga. Premie są dwie miesięczna za realizację budżetu oraz kwartalna jak dobrze robisz swoją pracę to kierownik ocenia i przyznaje premie, nie zdarza się żeby nie dostać. W tej pierwszej pracy dostałam też premie uznaniowa za rzeczy zrobione dodatkowo, super miło :)

@POla

A jak jest z pracą w księgowości? Jaka atmosfera i warunki pracy?

Monia

Witam. Jakiś czas temu otrzymałam telefon z zaproszeniem na rozmowe kwalifikacyjną. Po przeczytaniu tych opini bylam raczej pozytywniej nastawiona. Niestety rozmowa to był jakiś koszmar. Nie chce źle mówić o kierowniczce, ale od razu na wstępie byla strasznie niemiła. Więc pierwsze co myśle „dobrze sie zaczyna”. Rozmowa trwała nie wiem ile, ale zadano mi chyba z 20 pytań. Musiałam odgrywać scenki od wejścia klienta do jego wyjścia. Każda moja odpowiedź była krytykowana. Miałam poradzić sobie z trudnym klientem i go opisać. Poza tym ta rozmowa to bylo przesłuchanie. Każdemu kto wybiera się na rozmowe radziłabym poczytać o firmie( pytano mnie o date założenia, jakie inne firmy należą do założyciela, kto nim jest),przygotować się na rozmowe po angielsku. Osobiście po chamskich pytaniach jakie mi zadano mialam ochote po prostu wyjść. Gdy juz rozmowa dobiegła końca wiedzialam, że na pewno nie będę czekać na telefon od tej firmy.

Bu
@Monia

Potwierdzam powyzsza opinie ja po pytaniu odnosnie konfliktow specjalnie blednie odpowiadalam aby szybko zakonczyn obledny proces rekrutacji.

Mary

Bardzo polecam! Firma bardzo profesjonalnie traktuje swoich pracowników począwszy od rekrutacji. W sklepach panuje fajna i miła atmosfera, są możliwości rozwoju, wypłaty również są na czas. Jeśli ktoś poszukuje pracy w handlu to Swatch pozostawia w tyle konkurencję.

Ela

Ja własnie mam za sobą kilka pierwszych dni w Swatchu i jestem zadowolona.Ogólnie bardzo lubiłam te zegarki i sklepy. Nie ma tu tłumów jak w Zarze(gdzie pracowałam wcześniej) na początku dużo trzeba się nauczyć, ale to jak wszędzie. Super jest to, że pracujemy po 8 godzin a nie 12 albo dłużej. Zespół jest fajny, kierownik też. Sa wszystkie benefity, luxmed, znizka na zegarki i system premiowy taki, że jak zrobi sie plan sprzedaży to dostaje sie extra bonus. Ogólnie oceniam na duży plus te pierwsze dni. Ludzie dosc dlugo tam pracuja to chyba jest dobrze.

@Ela

Dziękuje za informacje na temat pracy zatrudnienia. Co możesz powiedzieć nam odnośnie warunków finansowych w firmie? Czy istnieją widełki płacowe, na jakie może liczyć potencjalny kandydat zaczynający pracę w The Swatch Group Polska?

nurofen

być może teraz jest fajnie, ale na początku był dramat, pracowała tam niejaka (usunięte przez administratora), niszczyła ludzi psychicznie, ta pani słyszałem teraz pracuje w pandorze, strzeżcie się ludzie z Warszawy, pani niejaka menedżerka wyższego szczebla jest mocna niestabilna emocjonalnie i wywala ludzi z pracy za jakąś pierdołę......koleżanka pracowała i została zwolniona...uciekajcie od tej baby!!!

Sophia
@nurofen

Już nie pracuje

co powiecie o pracy technik w serwisie ile można zarobić

@ja

Mało.

Monique

Fajnie sie pracowalo wiadomo praca nie wakacje, ale dobra atmosfera panuje w tej firmie (Swatch). Największym plusem sa ludzie, pozytywni, nie ma żadnej atmosfery strachu, czy niepotrzebnej napinki. Minusy: jak to w handlu-chamscy klienci(potrafia czasem napsuć krwi), godziny pracy( w piatki do 23 :/).

Agnes

@Elvis dlaczego nie polecasz? Byłam na rozmowie i mam nadzieję dostać pracę. Wszystko zapowiada się bardzo obiecująco.

Leon

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Nie rozumiem tych uwag!!

@Elvis

Jeśli ktoś szuka pracy na stanowisku sprzedawca proponuje poszukać innej firmy (tej nie polecam), chyba, że jako prace dorywczą np. w okresie wakacji. W temacie wspomnianych benefitòw dodam, że coraz więcej firm proponuje takie rzeczy, więc Swatch na tym polu za specjalnie się nie wyróżnia...; ) - głupio by było gdyby ich nie oferował. Nie jest to niestety ta sama marka co kiedyś...

Troja

Standardowa rekrutacja w przyjaznej atmosferze, pytania konkretne widać , że firmie zależy na kompetencjach sprzedaży, stawiają na wysoki poziom obsługi. Zarobki całkiem niezłe, firma ofertuje benefity takie jak lux med, dopłata do jezyków, konkursy z roznymi nagrodami i maja dwa rodaje premii.W sklepach pracują młodzi ludzie. Oceniam pozytywnie, mam nadzieję, że dostane prace :)

Agnieszka

@Gabi nie chcesz również zaaplikować? Aktualnie The Swatch Group prowadzi w Polsce co najmniej kilka rekrutacji. Wiesz może jak wygląda proces rekrutacji albo znasz jeszcze kogoś kto niedawno był na rozmowie kwalifikacyjnej?

Czy ktoś chciałby wypowiedzieć się w sposób rzetelny i prawdziwy o przedsiębiorstwie The Swatch Group? Taka wypowiedź mogłaby pomóc innym osobom w uzyskaniu informacji o firmie.

Gabi

Firma przyjazna procownikom, znajoma pracuje od dłuższego czasu i bardzo sobie chwali pracę .Wynagrodzenia i system premiowania konkurencyjne :) Atmosfera pracy bardzo przyjazna do tego dużo szkoleń rozwojowych i możliwość awansu.

Zostaw merytoryczną opinię o The Swatch Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w The Swatch Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Swatch Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Swatch Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w The Swatch Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Swatch Group Polska Sp. z o.o.