Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji

Opinie o Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji

kak

Nie jestes sama pracowalo tyle tam ludzi ze nikt nie wyszedl czysty mozna zebrac sie i cos z tym zrobic ja jestem w kotakcie z inymi wystarczy zebrac malo grube

Wiktoria

a co mozna zrobic? powiadomic telewizje co jedna ekspedientka moze sama wskorac?

Wiktoria

bylam kiedys pracownikiem w firmie Lukow to co sie wyrabia i dzieje w tej rzezni to nadajesie do tv,jak mozna wypychac od siebie towar i obarczac odpowiedzialnoscia materialna pracownikow kazdy z nas przychodzi do pracy by zarabiac a nie oddawac kase za towar ktory sie psuje i terminuje a pani prezes jeszcze wynajela smieszna ochorone,ktora nic nie wnosi do firmy lecz stresuje pracownikow! to jest straszne co dzieje sie za kulisami tej firmy!

Obserwator
@Wiktoria

Obserwując ten wątek widzę kilka prawidłowości. Jest masa osób, które mają wiele do powiedzenia, ale nikt nie ma odwagi by się przyznać,że w tym "siedzi" upaprany po same uszy. Narzuty z hurtowni, narzuty z samego Łukowa, kontrole, spłacanie manka , praca ponad wiele godzin bezpłatnie, mobing .....te terminy nie są Wam obce. Czemu więc nikt z tym nic nie zrobi? Czemu milczycie i wypłakujecie się na forum ???? Po nich spływają te opinie a karawana oszustw jedzie dalej.

MARIUSZ

LUBIE DO TEGO SKLEPU PRZYCHODZIĆ ZAWSZE DOSTAJE ŚWIEŻĄ WĘDLINE JEST BARDZO MIŁA OBSŁUGA ZAWSZE DORADZĄ DZIEWCZYNY ,P,KIEROWNIK ZAWSZE POMORZE JAK JEST JAKIŚ PROBLEM DZIEWCZYNA NAPRAWDE WIE CO ROBI NADEJE SIE NA TE STANOWISKO ,

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
marzena

W SKLEPIE W PRUSZKOWIE U P,SYLWII JET TERAZ LEPIEJ CZYSTO ŚWIEŻE MIĘSO I WĘDLINY A ŻE GONI DO SPRZĄTANIA TO DOBRZE, OD TEGO JEST MA GŁOWE DZIEWCZYNA ,BO WCZEŚNIEJ TE DZIEWCZYNY TO ROBIŁY CO CHCIAŁY , TA JEDNA TO WSZYSTKICH OSKARŻAŁA OCZYWIŚCIE NIE SIEBIE

Sąsiad
@marzena

Bardzo ciekawe zagadnienie poruszyłaś droga Marzeno. Mieszkam w pobliżu sklepu w Pruszkowie i włosy mi się jeżą na głowie widząc co tam się dzieje. Dziewczyny w soboty są jeszcze w sklepie o godzinie 20 - chociaż zamykają o 14. Jak sądzę sprzątają na komendę pani kierownik Sylwii. Faktycznie ma dziewczyna łeb na karku i potrafi się ustawić - bo sama w tym nie uczestniczy!!!! Dziewczyny za ladą są przemiłe ale pani kierownik nie widać przy obsłudze. Może w tym czasie sprząta zaplecze ? :)))

kolo
@Sąsiad

Ależ jesteś w błędzie drogi sąsiedzie ona grzeje krzesło na zapleczu ,o ile nie jest na wagarach

kami

Witam mam pytanko czy ktos kto nie splacal długów za smrody czy odali do sodu czy skoczylo sie na straszeniu . Ten czyrk i te zadluzenia podac do telewizi do Pani Jaworowicz za co oni kazo płacić

pracownica

Te "stabilne" warunki to UMOWA o pracę. Jak sam zauważyłeś " co i rusz ktoś tam się nowy pojawia," Gdyby warunki zatrudnienia były dobre ludzie trzymaliby się rękami i nogami. Tymczasem odchodzą jak zorientują się w czym rzecz - niejednokrotnie zadłużeni a nie dorobieni. Ponadto nie byłoby tej całej dyskusji. Tylu przykrych informacji o firmie. Bardzo łatwo wdepnąć w kupę - trudniej potem wytrzeć z niej buty.

kami

Mam pytanie do bylych pracowników sklepów ci co mieli manka czy splacali dlugi. Czy sciogala windykacja należności za smrody i utylizacie

ZOFIA

tak wiec pracowałam w tym szanownym sklepie ...Szczerze nikomu nie polecam tylko mega kasy do spłacenie można sie dorobic za ICH przekręty

pati

Jak myślisz że z takiej osoby ,,znajomka" jest dobry pracownik to się grubo mylisz zawsze się ślizga po kimś . Odnośnie drugiej sprawy to poczytaj uważnie komentarze tam pisze

sylwia

To co się dzieje na sklepach to czysta kpina ,obłuda ,fałsz i złodziejstwo jakby za złodziejstwo obcinali łapy to wiele osób chodziło by bez kończyn

kierowniczka

To co wyprawia Łuków to komuna. Wymagania wyśrubowane na maxa a wynagrodzenie nędza. W sklepach nie ma zwrotów, płacisz za wszystko nawet za wodę(niby krew) w worku z mięsem. Skandal !!!!

była pracownica

MOBING, MOBING,I JESZCZE RAZ MOBING

ola

znam przykład osobiście iż kierowniczka regionalna ma pracę po znajomości.

marysia

Ja też tak uważam

@ola

Mega zadluzenia czy splacacie zadłużenia czy tesz straso was firmo windykacyjno czy warto placic za te smrody

pracownica
@ola

Za komuny było chyba lepiej droga "kierowniczko". Teraz sklepy są najsłabszym ogniwem. Wciska się ludziom każdy kit i syf - byle od siebie. Kontrole, straszenie konsekwencjami to w Łukowskich sklepach norma. Praca dla ludzi silnych fizycznie i psychicznie - lub dla desperatów.

zamościanin

Jestem klientem jednego ze sklepów w Zamościu ,a raczej byłem pani kierownik Maria tak się do niej zwracają koleżanki dolicz tzn zawyżą wagę sprzedawanego towaru wielokrotnie się z tym spotkałem i jestem oburzony ,ten proceder trzeba nazwać po imieniu to jest złodziejstwo , może by tak zarządcy tej firmy zajęliby się tą sprawą

sylwia

Wielka szkoda iż pani prezes (usunięte przez administratora)nie wie jakie przekręty się robi na sklepach ,,przerabianie list obecności na koniec miesiąca ,nieobecności w pracy a później lista podpisana to samo z urlopami ,stare kierowniczki dorabiają się na firmie wraz z zaufanymi pracownikami kręcą lody że aż aż

rarunios

Witam,jestem klientem sklepu w Pruszkowie co do mięsa i wędliny to nie mam zastrzeżeń .Ale do kierowniczki sklepu P. Sylwii to tak jest arogancką krową nie mającą pojęcia o tym co robi , powinna sprzątać chodnik przy sklepie ,dno ,nie jest to tylko moje zdanie ,chora na mózgu .................

golo
@rarunios

taka sama i kierowniczka regionalna na Pruszków ,krowa bez szkoły .........

pruszkowianka
@rarunios

Lekka przesada. Nikt w świadectwa ukończenia szkół nikomu nie zagląda - a świadczy o tym nazwanie kogoś "krową bez szkoły". Autorze owego tekstu? Jaką szkołę skończyłeś ? Może oceniasz ludzi swoją miarą ???? Na pewno wiesz, że na tym polega forum by kogoś obrazić ? Zamiatanie chodników....czy to coś obraźliwego i uwłaczającego ?

mariusz
@rarunios

Masz racje wszystkie kierowniczki to krowy ,leniwe ,bez kultury (usunięte przez administratora)

nie znam szczegółów
@pruszkowianka

zamiatanie nie jest pracą nikomu uwłaczającą ale jak rozumiem wypowiedź przedmówcy jest to praca odpowiednia do kwalifikacji tej Pani

obecna

Jedynym plusem jest umowa o pracę...a raczej harówę i ostry zasuw. Cała reszta to porażka. Praca za free po kilkanaście godzin w tygodniu to norma. Kierownicy regionalni - zamiast pomagać - szkodzą i knują jak by człowieka udupić. Oszustwo, machloje i jeden wielki syf. Oby kiedyś wzięła się za nich Inspekcja Pracy. Będą mieli co robić....oj będą.

amelia
@obecna

jaka umowa my mamy 1400 podstawy ze nam dopłacaja do najniższej krajowej

ale wiocha

Jak można nazwać firmę Łmeat? Co to w ogóle za nazwa? Ani tego polak nie wymówi ani obcokrajowiec. Trzeba być niezłym kretynem....wieś tańczy i śpiewa!!!

nie polecam pracy w tym zakładzie tak jak napisała małgoś(praca porażka ,kumoterstwo ,złodziejstwo, układy) wszystko ma piśmie bo inaczej wszystkiego się wyprą, pracownik się dla nich nie liczy zastraszanie,krzyki pełen mobing a na koniec zrobią z siebie dobrego wujka że zasługujesz na dyscyplinarkę ale oni idą ci na rękę i zwalniają cię za porozumieniem stron

Zostaw merytoryczną opinię o Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji - Zamość

• Jak się pracuje w Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji?

Zobacz opinie na temat firmy Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji?

Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji