Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji

Opinie o Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji

NIEZADOWOLONA

SKLEP W PRUSZKOWIE UL KRASZEWSKIEGO SOBOTA OROSZĘ O 10 PLASTERKÓW POLĘDWICY SOPOCKIEJ NA STÓŁ ,A PAN SPRZEDAWCA PROPONUJE NĘDZNĄ KOŃCÓWKĘ Z WIDOCZNYM ZNAKIEM PO SZNURKU .NIE ZDECYDOWAŁAM SIĘ NA TO I PROSZE O 10 PLASTERKÓW SZYNKI BIAŁEJ I PONOWNIE ROZPADAJĄCA SIĘ KOŃCÓWKA /W INNYCH SKLEPACH ZDEJMOWANA NIE DO SPRZEDAŻY/.PAN SIĘ SKRZYWIŁ WYSZŁAM BEZ ZAKUPÓW .NIGDY WIĘCEJ TAM NIE PÓJDĘ ,BRAK SZACUNKU DLA KLIENTA.

Nika
@NIEZADOWOLONA

Niestety wiem co Pani czuje Ale najgorsze jest to że oni muszą tak robić... Za to co zostaje (wędlina, mieso) są obciążeni Z własnej kieszeni jak tego nie sprzedadzą. (usunięte przez administratora)

@NIEZADOWOLONA

A to dlatego że ich opciazaja ale nas to nie powinno obchodzić myte i śmierdzące wędliny wszystkiemu winien pan Piotr p i kierownik sklepu pozdrawiam za zniszczenie firmy Henryka s że on nie widzi co się dzieje

Julcia
@Lolek

Masz rację, ten człowiek niszczy wszystko. Sklepy zamykane na potęgę. Umowy z Netto zrywane. Ludzi każe zwalniać pod byle pretekstem albo szukać haków. Za czasów Pana Stokłosy tego nie było. Praca była spokojna, bez nerwów i z chęcią się szło do pracy.

Emilia
@Julcia

Jeśli to co piszesz jest faktycznie prawdą to ile osób musiało odejść przez ostatni kwartał? Czyli w najbliższym czasie nie ma co nawet się spodziewać jakikolwiek naborów?

Julcia
@Emilia

Bardzo dużo osób odeszło. Na szczęście nie jestem już pracownikiem tej firmy ale mam nadal kontakty z tymi co zostali. W mieście w którym mieszkam w zeszłym roku w przeciągu trzech miesięcy zamknęli 3 sklepy. Jeden po drugim. Ludzie zaczęli się zwalniać bo wychodziły manka na sklepach. I to nie były kwoty rzędu sto czy dwieście złotych, ale w tysiącach. Podejrzewam ich system seldata nie działa prawidłowo. A według wielkiego pana kierownika to winny jest pracownik. Każdy według niego jest (usunięte przez administratora) Za czasów jak te sklepy były jako Stokłosa to absolutnie nie było problemów z rozliczaniem. Sklepy wychodziły na plusach. A o jakich naborach piszesz? Chcesz się tam zatrudnić? Odradzam. Już sama ta odpowiedzialność materialna to jest jakaś kpina. Jest tyle firm gdzie tego nie ma. Teraz pracuje w spokoju, z chęcią idę do pracy i nie mam odpowiedzialności materialnej.

Katarzyna Nowy wpis
@Julcia

z tymi mankami to był jakis probnlem, ze trzeba bylo wracac kase przez pracownikow czy odpuscili temat przy zwolnieniach ?

Julcia Nowy wpis
@Katarzyna

Ta firma nie odpuszcza, nawet jak już nie jesteś pracownikiem firmy to ci przyślą wezwanie do zapłaty

Była pracownica Nowy wpis
@Julcia

Zgadzam się w 100% z tymi wypowiedziami...pracowałam kilkanaście lat w zm łuków i bywało różnie ale dopiero jak nastał czas Piotra P ,,wielkiego kierownika ,, a był moment , że nawet nazywał się szefem ,, zaczęło się poprostu piekło. Ten człowiek nie powinien pracować z ludźmi niszczy wszystko i wszystkich. Zwolniłam się bo nie dawałam rady psychicznie i zresztą nie tylko Ja ...ale myślę , że to chyba o to chodziło żeby pozbyć się wieloletnich pracowników i z czasem ogłosi upadłość bo jak to inaczej rozumieć skoro została garstka sklepów. Mam nadzieję, że PP trafi kiedyś na kogoś kto pokaże mu gdzie jest jego miejsce ....karma wraca.

Jak dużo osób pracuje w Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji?

izabelasirasz@wp.pl

Sklep przy ul.Gagarina w warszawie,tak chamskich ekspedientek szukać ze świecą,śmierdzące mięso,obślizgłe wędliny,kolejki,bo panie plotkują,szerokim łukiem radzę omijać.

@izabelasirasz@wp.pl

Chyba zaprzeczasz samej sobie. Pomimo śmierdzącego mięsa i obślizgłych wędlin , chamskich ekspedientek czytam że są kolejki. Coś mi tu nie gra. Czyżbyś była z konkurencji że chcesz ten sklep obsmarować??? Znam ten sklep i ja mogę stwierdzić zupełnie co innego. Także idź smarować kogo innego

Marzena
@izabelasirasz@wp.pl

Czyżby konkurencja nie wytrzymała? Takiego sklepu jak na ul. Gagarina nie ma w okolicy. Wszystko pięknie ułożone, świeżutkie i pachnące. Panie bardzo miłe. Opinia wyssana z palca!!!

@izabelasirasz@wp.pl

Zawsze śmierdzi i jest myte pracowałem tam znam proceder mycie w wodzie z sola

Jacek
@Lolek

No co ty? Przecież jak się ktoś zatruje to zaraz sanepid będzie na głowie. Dawno tam pracowałeś, bo może teraz coś się zmieniło? Jakoś nie wierze, że sprzedaje się nieświeży towar.

mariola
@Jacek

Nic się nie zmieniło

@Jacek

W czerwcu odeszlem

Kaśka
@Lolek

Chłopie, w tym sklepie nigdy nie pracował żadem mężczyzna. (usunięte przez administratora)

@Anna

Jeżeli chodzi o opslizgle i śmierdzące to się zgadzam moczyło się w solo około 2 godzin i puzniej sprzedawano pani która kupiła sama powiedziała że nie używa soli a mięso było słone a wędliny są myte

Emilia
@Lolek

I co, patrzyłeś na to od boku wiedząc o tym wszystkim? Bo jeśli tak to raczej niezbyt fajnie to wyszło. Nie myślałeś, żeby jakoś zareagować?

Dora

Jak tam u Was inwentaryzacje ??? Z tego co słyszałam , to większość sklepów na dużym minusie.......

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Arek

Jeśli ktoś ma informacje dla firmy to nie rozumiem dlaczego zamieszczają je na forum pracowniczym?

Luiza

Przepraszam za ten spam, ale serwis nie przyjmował wypowiedzi - by w efekcie wyświetlić wszystkie.

@Luiza

Pani sklepowo Luizo,moze tak troche grzeczniej,w innych sklepach waza mieso tez po zmieleniu,w moim przypadku brakowalo 13 dgk.do wagi,to juz jest sporo,zona machnela reka ale mnie to sie nie podoba,przepisy sa po to zeby je zmieniac,moze bierzcie oplate za usluge zmielenia a pieniadze zgodnie z waga towaru. Marcin

Luiza
@Marcin

Faktycznie pobieranie dodatkowej opłaty za mielenie będzie MEGA uczciwe :) Gratuluję pomysłowości :)

Sprzedawca
@Marcin

Tylko po mieleniu waży się ..

Nika
@Marcin

Panie Marcinie nie stoję po stronie ekspedientek, ale wie pan że one podpisują papier że płacą za ubytki ? Wychodzą kolosalne sumy do zapłaty... Powtarzam tam jest (usunięte przez administratora), a pracownicy są zmuszani do sprzedaży tak a nie inaczej

Wiktor

W sumie firma jest dobra a praca normalna jak to w takich zakładach. Tylko jeszcze trzeba lubić to co się robi.

Syrenka

Byłam w ZM Łuków w Świdniku na przyuczeniu do pracy dzień przed dostaniem umowy ze wszystkiego się wycofali nie zapłacili za przyuczenie oddali kasę za badania ciężko się tam pracuje na 2 osoby.Nie poważni ludzie.

Magdalena

Forum dotyczy opinii na temat danego pracodawcy. Ważne są wpisy nie tylko z perspektywy klienta. Czy ktoś z pracowników Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji chciałby wyrazić swoją opinię na temat warunków zatrudnienia? Jaki typ umowy oferuje wam firma? Czy gwarantuje dodatkowe profity?

Życzliwy

Teraz lato więc uważajcie na zakupy w sklepach mięsnych,terminy gonią,wędlina i mięso tak nie schodzi,mięso jest mrożone,wędliny po terminie są głęboko chowane pod startą wędlin żeby nikt się nie dokopał do nich.Więc uważajcie i proście o sprawdzenie daty z opakowania lub datę produkcji.

Bogdan

Witam jestem klientem sklepów w Lublinie, często robię zakupy i mam już ulubione panie z którymi lubię rozmawiać,i nie jest im za wesoło,jak opowiadają t tylko same zakazy i nakazy jak w zakładzie zamkniętym.pracowac muszą spędzają tam w sklepie dużo czasu i chcą się tam dobrze czuć a nie być pod ostrzałem tych rejonowych kierowników.Juz nie przesadzajmy że na 5 minut przed zamknięciem sklepu nie można sprzątać już o tej porze zakupów nikt nie robi.jak się słucha te głupoty to przesada kompletna.to o której te panie mają iść do domu a może niech nocują tam w sklepie.i jeszcze to chore chowanie towaru co dziennie chodzi o wędliny to już brak szacunku do personelu.

Zuza

Obserwując ludzi mogę śmiało powiedzieć, że cudze chwalimy a swojego nie znamy!!!

Joanna

FIRMA LUKSEMBURSKA ZATRUDNI DO PRACY WYKWALIFIKOWANYCH RZEŹNIKÓW NA TRYBOWANIE I OBRÓBKĘ WIEPRZOWINY, WOŁOWINY ORAZ UBÓJ WOŁOWY I WIEPRZOWY UMOWA O PRACĘ NA STAŁE W TYM 3 MIESIĄCE OKRES PRÓBNY, FIRMA OPŁACA ZAKWATEROWANIE, AUTA SŁUŻBOWE ORAZ SPRZĘT DO PRACY WYNAGRODZENIE OD 1600 DO 2500 EURO NETTO OSOBY ZAINTERESOWANE PROSIMY O KONTAKT Z KOORDYNATOREM POD NR TEL 00352691993504 / 0048518461769 -PIOTR LUB KONTAKT Z BIUREM 0035226512689 -MAGDA

kierownik

Brawo jak najwięcej takich jak Renia i po firmie

Agnes

Jestem stałą Klientką od chwili powstania sklepu Łukowskich Zakładów Mięsnych w Bychawie. Chciałam zapytać dlaczego ze sklepu zostały wycofane niektóre z wędlin, cieszące się naprawdę dużą popularnością. Mam na myśli np. wędlinę pieczonkę, kiełbasę złotą. Ponadto zmieniliście na niekorzyść receptury innych wędlin, choćby pasztetowej, która kiedyś była bardzo smaczna, a w tej chwili zalega w lodówkach. Klienci powoli zaczynają omijać sklep, asortymentu ubywa, a ceny zaczynają być tak wygórowane, że tracicie na konkurencyjności.

byly pracownik

dotychczas w centrum w Łomży najleprza praca jaką miałem, poukładane bez żadnych spłat renamentów -a kasa zawsze na czas

klientka

Mam nadzieję ,że ktoś z firmy czyta te opinie niech bo powinien ktoś z góry wiedzieć co dzieje się w sklepach i co rabią kierownicy którzy pilnują sklepów .....sklep w Lublinie na Jana Sawy poprostu porażka brud ,syf i panie pracujące chyba za karę . Już kilka razy zdarzyło Mi się kupić śmierdzące mięso jak można pozwalać na taki proceder ,jak ten sklep przechodzi kontrole sanepidu ...ciekawe . Jak można taki towar sprzedawać ludziom gdzie jest nadzór nad tym sklepem .Nie polecam tego sklepu na zakupy juz mało kto z moich sąsiadów chodzi tam na zakupy.

klientka

Witam "Jest mi miło poinformować państwa że decyzją zarządu każdemu pracownikowi przysługuje bon wielkanocny o wartość 40 zł " na taką oto dobroć serca wielki Łukowski zarząd się zdobył miał gest nie ma co dodam jeszcze że bony tylko do zrealizowania w sklepach firmowych łuków asortyment z góry narzucony przez zarząd to co im zostało z krótkim terminem jak pasztetowa kaszanka i wyroby z wolowiną które okazały się nie wypałem a i od tych 40 zł oczywiście będzie nam odoliczony podatek przy najbliższej wypłacie jakieś 12 zł tak więc za całe 28 zł mogli pracownicy zaszaleć na święta Dziękujemy i już nie możemy się doczekać kolejnych bonów może na Boże Narodzenie 50;)

Pracownica

Niestety taka prawda z tymi bonami ....pracownicy powinni zrealizować te bony i wysłać do firmy z życzeniami świątecznymi

antrykot

Martin 1991 kto ci kazał to napisać? co za to dostałeś ? kiełbasę?

Zostaw merytoryczną opinię o Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji - Zamość

• Jak się pracuje w Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji?

Zobacz opinie na temat firmy Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji?

Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji