Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji

Opinie o Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji

Zielonka

@arek powiedz to komuś komu brakuje 5 lat do emerytury i wie że nigdzie indziej pracy nie znajdzie. Pouczać jest fajnie, lecz niestety rzeczywistość nie znika.

lila

MASAKRA towar kilka razy mrożony np.udka tak samo jest z częściami z indyka bywa,ze mieso jest śmierdzące wtedy jest myte w zlewie na zapleczu i sprzedawane jako świeże po normalnych cenach ,no chyba że juz nic się nieda zrobic to wtedy jest przecenione

zosia119
@lila

w zupełności się z tym agadzam

Poszkodowana.
@lila

Pani Lilio czy mogłaby być świadkiem w sądzie i powiedzieć co faktycznie dzieje się na sklepach i jak wygląda tam praca?Jeśli tak to proszę o kontakt:beata_w1976@o2.pl

lila

oni tak liczą ze zawsze braknie do premi teraz nawet zabrali kwartalną a przyznają od utargów i mało kto się załapie

Pieszy

Sklep Mięsny przy ulicy Rakowieckiej w Warszawie. Podkładanie starej wędliny do aktualnie sprzedawanej. Proceder odbywa się na karajalnicy, która jest ustawiona tak by klient nie mógł zobaczyć skrawków starej zjełczałej wędliny. Pogaduszki z klientkami a kolejka czeka. Kurpulentna sprzedawczyni na zwróconą uwagę (pokrojona wędlina niedbale zawinięta i pognieciona) rzuca wędlinę na wagę i usiłuje kłócić się z klientem.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
klintka

O tak promocje są często, ale to nie promocje tylko przeceny, bo albo towar "leci", albo data się kończy. Rzeczywistość drodzy klienci. Prawdziwych promocji jest nie wiele.

klintka

Zapraszamy napisze na moją pocztę annag-18@o2.pl

jack

Do amanda chcem sie przylaczyc

Do Milka a co chcesz się przyłączyć im nas więcej tym lepiej

zosia119
@amanda

Witam.Chciałabym się z Tobą jakoś skontaktować, może email podasz?

Do Milka a co chcesz się przyłączyć im nas więcej tym lepiej

Zielonka

Chyba nie widziałeś chyba z czego to jest robione. Skąd jest mięso i jak często jadles ich produkty po terminie. Pamiętam jak w tamtym roku pracowałem na komserwach. Kiełbasa w słoiku była już jakiś czas po terminie. Zmienialismy daty na dodatkowy rok ważności. Tyle w temacie co do ich produktów.

POSZKODOWANY
@Zielonka

oszuści do sanepidu ich podać do warszawy oszukana firma rodzinna

Milka

w jaki sposob sie moge z Panią skontaktowac "amanda"?

amanda

Tak mamy dokumenty i jest nas kilka nie pracowaliśmy razem

BAMBI1985

a w jaki sposob chcecie im to udowodnic? macie jakies pomysly?

amandi 154

witam mam do ciebie pytanie czy za każdym razem spłacałaś niedobór bo my zebrałyśmy się w kilka osób i występujemy na drogę sądową jak ktoś chce może się przyłączyć bo uważamy że te niedobory to tylko naciąganie pracowników żeby było z czego pokryć straty jak ktoś chce się przyłaczyć zapraszamy

BAMBI1985

promocje sa bo towar jest po terminie

klient piaseczno

Droga Klientko z Piaseczna z tego co mi wiadomo to zmienił się personel na Kościuszki. Teraz są tam dwie nowe bardzo sympatyczne dziewczyny(pracują chyba od tygodnia bo wcześniej ich nie widziałem),nie śmierdzi w tym sklepie jak ty to piszesz kierowniczka jest sympatyczna towaru dużo i świeży.Często jakieś promocje i za przyzwoite pieniądze można kupić coś smacznego.Więc na przyszłość nie oceniaj z góry tylko sprawdź ponownie zanim oczernisz jakiś sklep i zniechęcisz ludzi do robienia w nim zakupów.GORĄCO POLECAM TEN SKLEP CODZIENNIE ROBIĘ TAM ZAKUPY. DZIEWCZYNY PRZEMIŁE!!!!!!!!!!

klientka
@klient piaseczno

Powodzenia. Dawno tam nie byłam i być może teraz jest już lepiej, choć ciężko mi w to uwierzyć. Bo jeśli kierowniczka jest ta sama to wątpię żeby było lepiej. Zresztą znam zasady w tej firmie i żeby towar był zawsze świeży i nie mrożony a potem rozmrażany to musi być duża rotacja towaru i nie może być narzutów (dokładek do tego co sam sklep zamawia). Ale na pocieszenie napisze, że że to częste praktyki stosowane w tego typu sklepach. Znam to z autopsji-6 lat w tej branży :-)

BAMBI1985

bedac w sklepie na ulicy Wojska Polskiego w Pruszkowie spotkala mnie nie mila sytuacje dowiedzialam sie ze bardzo mila pracowita jak pszczolka dziewczyna zostala zwolniona z pracy.Jak mozna zwalniac uczciwych i tak zwinnych ludzi jak ona?Zostaly te dwie starsze panie ktore sa tak bardzo sztucznie przemile az sie nie dobrze robi.Mam tylko nadzieje ze dlugo tam nie popracuja czego im zycze.

Słońce

Dzień dobry. Również pracowałam w łukowskim sklepie w wyszkowie, byłam kierownikiem sklepu. Nie narzekam. Wszystko zalezy od kadry, i od tego jak sie sprzedaje towar. Kto jest leniem i nie chce pracować to zawsze wszystko skrytykuję. Ja mam bardzo miłe wspomnienia z tym sklepem, kadro Wyszkowsko i dyrekcja łukowską. Pozdrawiam.

Cleo

Wszyscy narzekają a prawda jest taka ze robią to tylko osoby którym porostu pracować się nie chce i wymyślają na kierowników. Normalne że kierownik jest od rządzenia kontroli itd a jak nie pasuje to zmienić pracę a nie mentalność polaka taka jest jak ktoś ma lepiej to trzeba go zjechać po całości. Nigdy nie miałam problemów z kierowniczka wystarczy robić to co do każdego należy a nie siedzieć na papierosie a potem dziwić się ze ktoś się czepia . Ludzie weźcie się do pracy a nie tylko narzekać i narzekać

Zostaw merytoryczną opinię o Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji - Zamość

• Jak się pracuje w Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji?

Zobacz opinie na temat firmy Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji?

Łmeat-Łuków S.A. Zakłady Mięsne Centrum Dystrybucji