Opinie o Koenig GmbH w Görlitz Demianiplatz 55

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Koenig GmbH. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Koenig GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koenig GmbH w Görlitz Demianiplatz 55

????

Za 182 godziny dostałem niecałe 1000 euro(12brutto) sami sobie policzcie ile netto wyszło na godzinę

Elektryk Bln
@Piotr Kowalczyk

Pracujesz dla König 6 lat i nie wiesz jeszcze że wysokość diety jest uzależniona od regionu w którym pracujesz? Np. w Berlinie to 4,35/h a np. w Hamburgu 6Euro/h

????

@????

Witam.Po raz kolejny Panie Jerzy informujemy ze kwestia Pana rozliczenia zostala Panu skrupulatnie wyjasniona .Pisze Pan z roznych kont na temat tej samej sprawy a informacje dotyczace Pana wynagrodzenia sa klamstwem.Otrzymal Pan tak jak mial Pan w umowie 12€brutto/h i 6€ diety netto do h.

Piotr Kowalczyk Nowy wpis
@Koenig

6€ diety? Hmmm ja od 6 lat mam 4,35€ do godz. A Kiedy pisze o podniesienie słyszę ze tyle mam w umowie trochę słabo traktujecie ludzi którzy pracują tyle lat.

Elektryk Bln Nowy wpis
@Piotr Kowalczyk

Czy w Koenig GmbH pracuje się na open space?

Mirek

Nie polecam firmy König nie dbają o pracownika zero narzędzi, ubrania robocze to porażka , hotele załatwiają po 25 € za dobę A nawet i więcej a wcale to nie są dobre standardy mieszkaniowe. Zlecenia pracy są oddalone o kilkadziesiąt kilometrów.

Elektryk Bln Nowy wpis
@Mirek

A co ty do Niemiec pracować pojechałeś bez podstawowych narzędzi? To co ty chciałeś tam robić? Stać i się patrzeć?

Jak wygląda sprawa grafiku w Koenig GmbH. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czy po rozmowie w Koenig GmbH rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Wozkowy
Görlitz
Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)
logo firmy Elektryk - DE- BASF SE,BAYER AG I INNE KONSORCJA
Winkler Personalservice GmbH
logo firmy Lakiernik przemysłowy
Runtime GmbH
logo firmy Mechanik montażysta / Mechanik przemysłowy 3000 E U R
Maximus Personaldienstleistungen GmbH
Hibson

Nie polecam. Zwolniłem się i minął miesiąc już gdy powinienem dostać zaległe wynagrodzenie a tu cisza o nikt nic nie wie w biurze

Mirek

Za godzinę pracy biorą 40 € a pracownik z tego nawet niema 14 € to nie jest uczciwe. Ale ktoś musi pracować na tą całą rzeszę ludzi w biurach

Krzysztof

Ta firma jest dobra tylko gdy nie znasz innych firm i chcesz pracowac w Niemczech to tak do 2-3mc ok by znaleźć sobie cos na miejscu. A sama firma to porażka po przyjeździe dostaliśmy z kolega jeden mały pokój z 2 łóżkami, małym indeksem kuchennym i łazienka całość miała może 20m2 i to za 25€ za noc bez możliwości negocjacji. W firmie nie dostaniesz narzędzi do pracy wiec musisz prosić ciagle ludzi na budowie by ci pożyczyli, a o aucie możecie tez zapomnieć musicie jechać swoim i to za wasze pieniądze gdzie wasza pensja to 11€ brutto wiec nie opłaca się w tej firmie robić 3/1 tylko 8/1 by cokolwiek zarobić oraz (usunięte przez administratora) nie chcieli wypłacić mi i koledze ostatniej pensji i gdybym z tym nie poszedł do adwokata który do nich zadzwoni to pewnie dalej by mieli moje pieniądze. Wiec podsumowując cała firmę: -Brak narzędzi -Brak auta firmowego jak i karty paliwowej -Firma szuka fatalnych hoteli -Nie chcą wypłacić ostatniej pensji gdy się zwalniasz -Słabe stawki godzinowe -Ubrania które oni dają to zwykle ubrania robocze dla praktykantów w warsztacie szkolnym taka sama jakość Wiec jak dla mnie to omijać szerokim łukiem chyba ze nie znacie innych firm do pracy w Niemczech

Jak

Szału to niema z tą firmą siedzą Panie w görlitz i rekrutują ludzi i wysyłają po 600 km od granicy do oddziałów firmy. Na miejscu załatwiają pensjonaty za 25 do 35 euro za dobę i to jeszcze oddalone nawet czasem po 40km od miejsca pracy. Zero jakichkolwiek narzędzi do wykonywanej pracy nie otrzymacie No chyba że zapłacicie po 600 euro za walizkę z niezbyt dobrymi narzędziami. Jedno czego tej firmie nie można zarzucić to terminowość wypłat miesięcznych aczkolwiek jak będziesz się zwalniać to i tak cię ta firma oszuka na kasę to wiem bo się przekonałem na własnej skórze i znam kilka nawet można powiedzieć że kilkanaście osób które pracowały w König i każda z tych osób została (usunięte przez administratora) jak się zwalniała

Kamil

Mam zamiar podjąć pracę w firmie. Interesuje mnie kwestia mieszkania na miejscu, jakieś informacje podpowiecie?

@Kamil

Witam Zapraszamy do kontaktu tel .udzielimy odp na wszystkie pytania dotyczace wspolpracy z nasza firma Tel 035817662650 lub mailowo nl.goerlitz@koenigkg.de

Olek

Zastanawiam się czy aktualnie firma normalnie działa i czy są w dalszym ciągu możliwości wyjazdu do pracy?

@Olek

Oczywiscie dziala.Zapraszamy do kontaktu pod nr tel 035817662650 lub mailowo nl.goerlitz@koenigkg.de

Piotrek

Pracowałem 2 lata i byłem zadowolony. Nie było problemu o zaliczki czy urlopy. W każdym razie to było w Köln i 6lat temu :)

Od czego uzależniona jest premia w firmie Koenig GmbH? Jakie są progi prowizyjne? Widziałem, że dodali 9 stycznia na Nuzle.pl ogłoszenie na stanowisko Spawacz.

Elżbieta

Rozumiem, że możesz być rozżalony, ale proszę, żebyś jednak zachował spokój. Słyszałam, iż Koenig wykwalifikowanym pracownikom oferuje atrakcyjne warunki finansowe - no ale jak widać po Twoim poście - nie do końca tak jest. A co z dodatkami stażowymi? Czy wieloletni pracownicy mogą na nie liczyć?

NIE BARDZO ROZUMIEM TYCH LUXUSOW, NO DOBRZE TO ZRÓBMY MAŁA ANALIZĘ...... 20-25 EURO MIESZKANIE, NIEMIEC PRACUJE 36-40 MAX... JEDZENIE, DOJAZD DO PRACY, ZJAZD DO DOMU I WYŚLIJ JESZCZE KASĘ..... A ŻE NIEMIEC PRACUJE 10h DZIENNIE I PRZEZ 5 DNI.... TO RZADKOŚĆ.... WIĘC JAKIE 60 EURO NA UTRZYMANIE.... 8 h po 6 euro.... PRACOWAŁEM WYPŁACONO MI, KARIERY ABSOLUTNIE NIE ZROBIŁEM.... TO JEST MOJE OBIEKTYWNE SPOJRZENIE.... JEŻELI KTOŚ MYŚLI ŻE ZA TAK OGROMNE PIENIĄŻKI MOŻNA W DE BALOWAC TO PROSZĘ SPRÓBOWAĆ..... TYLKO LIDL NAJTAŃSZA CZYSTA, OT CAŁY BAL A I 6 NA MIESZKANIU.... WIĘC TAK TO TE LUXUSY WYGLĄDAJĄ.... POZDRAWIAM

PK

Dobra i solidna firma. Wypłata na czas. Zaliczka również w terminie. Biuro w Goerlitz jest Polskie. Miłe dziewczyny, kontakt telefoniczny jak i meilowy na dobrym poziomie. Polskie biuro służy pomocą w różnych kwestiach (nie będę ich wymieniał bo każdy miewa większe lub mniejsze problemy w DE) Mi osobiście i kilku moim znajomym ta firma pomogła. Budowy bywają różne, bliższe i dalsze, ale tak to jest w tak owych firmach. Z językiem bywa różnie, ale jeśli chcesz pracować to nie znajomość języka nie jest nie do przeskoczenia, zawsze znajdzie się jakiś Polak ;) P.s. To jest tylko i wyłącznie moja prywatna opinia o tej firmie. Nadal jestem jej pracownikiem i nie wybieram się puki co nigdzie indziej. Pozdrawiam Moje sugestie dla Koenig GmbH: Więcej uśmiechu mniej stresu dla naszych kobiet z Goerlitz ;) Lubię atmosferę w Koenig GmbH za: Terminowość i dobre relacje z kierownictwem.

maxo

nie ciekawie co innego mowia na miejscu wszystko inaczej nie polecam ogolnie firmy..

Oszukany

Ja pracowalem i odradzam!!!! Uciekaj chlopie bo cie wycyckaja na amen

Zostaw merytoryczną opinię o Koenig GmbH - Görlitz

• Jak się pracuje w Koenig GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Koenig GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koenig GmbH?

Koenig GmbH