Opinie o I. K. Hofmann GmbH w Görlitz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie I. K. Hofmann GmbH. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie I. K. Hofmann GmbH o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I. K. Hofmann GmbH w Görlitz

ooo Nowy wpis

Siemka, wiem, że mają teraz ofertę dla spawacza na Berlin i wstępnie myślę czy by się aplikować. podkreślają tylko w opisie, że to oferta bez kwatery… Jak więc sobie ją ogarniacie? Będzie się ktoś w ogóle zgłaszał? Myślę czy nie warto się większa ekipa zgadać

Szymon Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Z daleka od nich, rekruter bardzo w porządku i bardzo pomocny zatem jak już się kończy jego praca rekrutowania i zaczyna się praca to masakra, dają cię do 6 klasy podatkowej późnej do 1 później znowu do 6 tak jak im pasuje mimo to że jesteś zameldowany, biorą tyle kasę za mieszkanie ile im pasuję się upominasz to mają w (usunięte przez administratora), transport z pracy i do pracy bez żadnej organizacji, potrafiliśmy czekać na transport po pracy nawet 1.5h, w pracy to oczekują że po tygodniu już umiesz pracować jak inni co pracują po 7/8 lat i mają pretensje czemu ty też tak dobrze nie umiesz jak oni mimo to że na początku mówią że 3 miesiące masz żeby się nauczyć no i wypłata bardzo słaba, tyle samo w Polsce zarabiałem. Z daleka od nich są o wiele lepsze agencje

Przyznam, że oferty na płyny do spryskiwaczy to nie widziałem nawet a ktoś o nią pytał tu kiedyś. Wszystko do dziś już pozajmowane? Zauważyłem przy tym, że jest taka oferta teraz w internecie dla mechanika w przemyśle maszynowym. W samym tytule już piszą o 55,000 euro w rok. Czy ktoś tam był i to sprawdzał? Praca jest ciężka?

~kandydat na pracownika~ Nowy wpis

Co do wspomnianej przez ciebie oferty mechanika w przemyśle maszynowym. Należało się najpierw zapoznać z ofertą, czyli przeczytać ją i to ze zrozumieniem, jeżeli czegoś nie rozumiesz lub masz pytania dzwoń, masz taką możliwość. Czy z niej skorzystałeś? Chyba nie, bo szkoda ci było paru groszy? W takim razie nie narzekaj, sam sobie jesteś winien.

@~kandydat na pracownika~

tej oferty o której kolega pisał to już nawet nie widzę, pewnie zajęte? Patrzyłem za to na inne na głównej stronie i odnośnie płacenia tych paru groszy na zadzwonienie to przecież jest kontakt przez (usunięte przez administratora) Ja jutro mam zamiar dzwonić na tego technika elektronika, którego dziś dodali. Opiekunem mojej oferty jest raczej osoba z Niemiec. Myślicie, że Polacy też się znajda?

uczestnik rekrutacji

Rozmawiałem z rekruterem. Facet chciał zrobić wywiad mający na celu zebranie danych do jakiegoś formularza, mimo że miał moje CV, to tak prowadził tę rozmowę, że miało się wrażenie jakiegoś nierozumienia i te dane nie odzwierciedlały rzeczywistości a nawet zmieniały sens. Robił to chyba tylko po to, by nie wysłać CV. Nie wiem, może tylko ze strachu by go klient "nie obszedł". Załamująca rozmowa.

@uczestnik rekrutacji

Nie rozumiem tej sytuacji, czy możesz jaśniej przedstawić swoje podejrzenia? W jaki sposób klient mógłby kogoś obejść? O co zadawane były pytania? Nie mogłeś poprosić i zmianę osoby rekrutującej?

Brałeś udział w rekrutacji do I. K. Hofmann GmbH. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Operator wozka widlowego
Görlitz
Bindan GmbH (dawniej Partner Personaldienste GmbH)
logo firmy Lakiernik przemysłowy
Runtime GmbH
logo firmy Mechanik montażysta / Mechanik przemysłowy 3000 E U R
Maximus Personaldienstleistungen GmbH
M

Czy ktoś pracuje bądz wie jakie warunki panują w Knetzgau przy pakowaniu wędlin? Proszę o szczere opinie

Kamil

Hej mam pytanie jak wygląda praca przy produkcji płynów do spryskiwaczy w miejscowości vetchaus warto czy nie warto ?

Zuzanna

Opisze ktoś, jak wygląda rekrutacja na stanowisko Operator maszyn w przemyśle farmaceutycznym, ok? Bo widziałam info o rekrutacji zdalnej, ale ile czasu zajmuje i z kim się wtedy rozmawia? Ile jest w sumie tych rozmów?

to ja

Dobrze wiedzieć,że to (usunięte przez administratora)bo już chciałem aplikowac,dzięki wszystkim za opinie,reasumując-polskie firmy zawsze są do dupy,polskie firmy kjłamią bo są kłamcami..nic inego nie potarfią.Dzięki i pozdrawiam

LolEk

Chcecie znac opinie Nie warto tam pracowac , (usunięte przez administratora) ludzi na kase .nie ma kar finansowych lecz kręcą tak ze sama księgowa nie wie jak to policzyć, obiecuja powołując się na klienta a potem tłumacza iz nie zapłacił choć prawda od początku była inna. Naprawdę nie polecam w firmie jest 3kacik , szef , P.Tamara strasznie wredna , oraz P.Taller którzy psuja cala współpracę. Kilka pracownik podało ich do sądu i wygrali z nimi nawet były konrdynator który ściągnął im mase ludzi do pracy potraktowali jego i innych świetnych pracowników jak bydlo do rzezni . Nie dajcie się nabrać Firma merkur to Auschwitz 21 wieku Nie dajcie się zwabić wysokimi zarobkami 98%odpada w 1 tyg i robia sobie pracownicy tylko dlugi Mieszkanie tragedia w pokojach z macedoncami rumunami pomieszani (usunięte przez administratora) kila i mogila nikt się o twoja du... nie troszczy . Wcześniej był konrdynator mozna bylo wszystko załatwić teraz nie załatwisz nic Naprawde odradzam lepjej isc do Conceptas ( jest polak Grzegorz ) I.k.Hofmann w landshut to (usunięte przez administratora)

Szkoda, że nikt tu nie zagląda żeby napisać coś o firmie. Czy w ogóle warto starać się o pracę?

Wera
@Zainteresowany

dołączam się do pytania

monter
@Zainteresowany

nie warto ! Moja opinia kiedy zapytałem o możliwość pracy bez ZEITkonta tj odciągają ci 25h z pensji. Zostałem wyproszony pokazała mi dzwi(usunięte przez administratora) Także nie warto z nimi zaczynać cokolwiek.

Hej, jak duża rotacja pracowników jest w tej firmie?

Nie Polecam! Eurokołchoz z pseudokoordynatorem ..lukratywna oferta a rzeczywistość inna... Jak najdalej od tego dna... W skali od 0-10 , to mniej niz zero

Zostaw merytoryczną opinię o I. K. Hofmann GmbH - Görlitz

• Jak się pracuje w I. K. Hofmann GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy I. K. Hofmann GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I. K. Hofmann GmbH?

I. K. Hofmann GmbH