Softnauts

Kraków

Opinie o Softnauts

Tomek 2015-04-02 15:56:26
Uwaga, typowa polska firma "cwaniaków".
Szef firmy, który wyszukuje w internecie i po ogłoszeniach grafików, programistów, projektantów oferuje im pracę, ale w ramach "sprawdzenia" ich umiejetności każe przygotowywać sobie różnego rodzaju projekty, rozwiązania informatyczne, etc. Oczywiście nue musze dodawać, że te projekty wcześniej ktoś im zlecił, a Softnauts cwaniacko realizuje je za darmo czyimiś rękami. Oczywiście po całej sprawie ta pseudo firma swtierdza, że jednak nie chce Cię zatrudnić (o ile racza w ogóle odpisać, bo buractwo to tam reguła, na czele z CEO). NIE POLECAM!
CEO (nie taki burak) 2015-04-09 19:45:46
Panie Tomaszu, bardzo nam przykro, że nie był Pan wystarczająco dobry, żeby dla nas pracować. Firma miała dotychczas dwa zadania testowe. 1. Znaleźć błędy na test.softnauts.com która została specjalnie do celu testu zepsuta. 2. Przygotować propozycje dodania sekcji 'About' na stronie która pasowała by stylu naszego poprzedniego grafika. Jeśli wnioskuje Pan, że to prace za które bierzemy od kogoś pieniądze i wykorzystujemy Pana, to polecam zmianę branży w której pan pracuje, bo tutaj logiczne myślenie to podstawa. Zapraszamy przeciwieństwa Pana Tomasza do naszego 30-sto osobowego zespołu :)
jan.machalica.at.gmail 2015-04-10 11:18:30
Pierwszym etapem rekrutacji na stanowisko webdevelopera w Softnauts jest telefoniczna rozmowa, mająca na celu zweryfikowanie kwalifikacji kandydata. Rozmowy telefoniczne przeprowadzam ja, jeśli kandydat posiada kwalifikacje jest zapraszany do biura na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której uzgadniane są szczegóły (stawka, wymiar godzin, rodzaj umowy), w tej rozmowie udziału nie biorę. Do tej pory jedyne "zadania testowe" jakie zlecałem w trakcie rozmowy to przygotowanie dwóch projektów baz danych ("meloman" i "książka kucharska") oraz pytanie o sposób realizacji pewnego specyficznego zapytania do bazy. Zrealizowanie tych "projektów" to kilka minut w trakcie rozmowy, dla każdego rekrutowanego są one bardzo podobne bądź wręcz te same. Rekrutację prowadzimy na ogół do konkretnych projektów, choć bywało, że zatrudnialiśmy osoby bardzo dobre, aby tylko je zatrzymać, i projektów dla nich szukaliśmy później. Przykro mi, Tomku, że piszesz takie opinie.
kukurydza 2015-04-10 16:01:15
Firma niepoważna. Totalny chaos komunikacyjny podczas przyjmowania do pracy - ok, myślałem, że to trudne początki. Ale 3 miesiące wewnątrz firmy dałe mi pojęcie o tym, że to jakaś zbieranina przypadkowych ludzi z szefem na czele, którego wizją jest "jak coś zrobić, żeby zarobić, a jak najmniej zapłacić". Po 3 miesiącach się zawinąłem gdzieś, gdzie słowo profesjonalizm nie jest jedynie majakiem w głowach kierujących całością.
coty 2015-10-12 16:35:13
Jak dla mnie super atmosfera, interesujący ludzie. Zarówno początkujący, jak i z doświadczeniem w branży. Zarobki adekwatne do posiadanych umiejętności. Na plus możliwość pracy z domu, ciekawe projekty. Mi zaoferowali warunki płacowe jak w innych firmach a byłem na kilku rozmowach.
nelko 2016-04-23 00:13:34
kazik, teraz mają ciekawą ofertę pracy jako Big Data Engineer ze znajomością Pythona. Fajną ofertę mają: darmowe lekcje angielskiego w biurze, dni wolne niezależnie od formy współpracy, dobrą kawę, herbatę, owoce, przekąski, karty Multisport i inne benefity, czy wspólne zajęcia sportowe i gry planszowe.
Zostaw swoją opinię o Softnauts - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Softnauts