Music And More Sp. z o. o.

Łódź

Opinie o Music And More Sp. z o. o.

admin 2015-08-12 05:59
Jak zmieniła się atmosfera w firmie Music And More S.C.? Na lepsze czy na gorsze? Czekamy na Twoją opinię!
pawello757 2017-07-28 15:37
Dzień dobry, można coś więcej na temat pracodawcy?
Na jakim stanowisku Pan/Pani pracował? Jak zarobki w firmie?
Zastanawiam się czy nie podjąć z nimi współpracy...
dobrodziej 2017-08-08 10:39
Przydałoby się więcej opinii. Zwłaszcza co jest "złe" w firmie bo dobre rzeczy niech zostaną niespodzianką ;)
Shakeall 2017-09-05 11:59
Praca 14zl/h brutto, do tego premie max 500zl brutto. Wiec jeżeli ktoś chce zarabiać mniej niż 2k przy 160h to krzyż na drogę i do music and more można iść ;) ogólnie słaba płaca średnia praca ;)
Music&More 2017-09-11 12:10
Witam, chciałbym zwrócić uwagę, że wynagrodzenie podstawowe to dla STUDENTÓW ok. 1900 zł na rękę plus premia do 500 zł. Łącznie 2400 zł na rękę. Na początek. Dla osób nie posiadających statusu ucznia/studenta jest to ok. 2200 zł. Cały czas więcej niż 2k. Pozdrawiam.
Buttnow 2017-09-14 14:56
Marco a jak ogólnie praca wygląda, ile pracowałeś? Te zarobki az tak zanizone?
Lucek 2017-09-18 00:20
mnie tłumaczyli ze 12 zł brutto na umowę zlecenie plus 10 zł od każdego ucznia na umowę o dzieło za godzine, to jak w końcu jest wie ktoś???
Marcell 2017-09-19 10:37
ale pracował tam juz ktoś czy tylko po zobaczeniu umowy podziękowaliście?
Another brick in the wall 2017-09-19 10:44
Praca w biurze w Łodzi (nie jako nauczyciel), to ogrom pracy za praktycznie najniższą krajową. Oferują podstawę ok. 1800zł za pełen etat (11zł na rękę, na wózkach widłowych można więcej zarobić) plus ewentualne premia do 500zł. O żadnych dodatkach socjalnych nie informowano. A więc przy ogromie pracy (bo na 1 osobę przypada naprawdę wielu nauczycieli) dostaniemy 2300zł, a jeśli pracy będzie mniej (tak zakładam, bo nie wiadomo co to znaczy wg pracodawcy dużo pracy/mało pracy) to wtedy premii nie będzie lub będzie dużo niższa i zarobimy te 2tys., czy to nie jest śmieszne?
Ciekawa 2017-09-22 15:34
Hej, a o jakie stanowisko chodzi? Bo mysle czy do nich sie zgłaszać - mają dużo tych ogłoszeń na różnie ponazywaną "obsługę klienta" między innymi. No i takie slogany, mało konkretów, że nie wiem właśnie czy warto iść?

Wiesz może jakie są godziny pracy? Czy weekendy też? Są jakieś nadgodziny? Umowa zlecenie na godziny czy o prace? Można część etatu? Bo tam niby mają być też pakiety ala multisport? No i jak duża jest ta presja przy pracy? Typowe call centre czy za co mają być te premie?

Będę wdzięczna za pomoc!
Paulina 2017-09-25 15:14
Cześć,

Radzę nie czytać opinii osób, które nawet nie zaczęły pracy w Music & More, ponieważ mijają się z prawdą.
Pracuje tu jako nauczyciel gitary od 2 lat i jestem bardzo zadowolona.
Są dwie umowy, jedna odnośnie nauki gry na gitarze, druga związana z pisaniem opracowań piosenek. Płacone jest za każdego ucznia a nie ogólnie za godzinę lekcji. Czyli stawka godzinowa ( 45 min lekcyjne) zależy od ilości uczniów w grupie. Pracodawca wywiązuje się z umów, pensja zawsze na czas. Atmosfera super, praca bardzo przyjemna i satysfakcjonująca.

Polecam !

poszukująca pracy 2017-09-28 16:53
Ostatnio pojawiło się stanowisko Specjalisty ds. HR. Warto wysyłać CV?
NiePolecam 2017-09-29 08:28
Zdecydowanie nie. Ani na nauczyciela gitary, ani na inne stanowisko
AM 2017-10-03 12:18
Cześć,
Od roku jestem nauczycielem gitary w Music and More i moje zdanie jest takie:
Najlepsi nauczyciele, którzy potrafią zatrzymać przy sobie uczniów zarabiają więcej, więc jeżeli ktoś nie umie dotrzeć do najmłodszych zarabia mniej, dosyć proste. Stosunek czasu pracy do zarobków jest wg. mnie więcej niż zadowalający, bo średnio tygodniowo pracuje się koło 20-25 godzin, a praca jest satysfakcjonująca i ciekawa.
Dodatkowo firma wyposaża nauczyciela w cały sprzęt potrzebny do prowadzenia zajęć na początku roku szkolnego, który rzeczywiście trzeba ze sobą wozić na zajęcia pokazowe, ale po 3-4 lekcji większość uczniów ma już swoje instrumenty i bierzemy jeden dla siebie. Korzystanie z laptopa na zajęciach nie jest warunkiem koniecznym, chociaż jest dużym plusem i ułatwieniem w prowadzeniu lekcji.
Wg mnie, większość negatywnych komentarzy napisali ludzie, którzy nie rozpoczęli współpracy z firmą i przestraszyli się warunków, które jasno są określane na początku. Ja uważam, że jest to pracodawca rzetelny i terminowy, otwarty na innowacje i współpracę z dobrym pomysłem - dlatego zastrzegają sobie w umowie karę za działalność konkurencyjną, co akurat jest standardowym działaniem w wielu firmach.

Radzę nie brać pod uwagę powyższych komentarzy, ponieważ po prostu mijają się z prawdą.
1800, serio? 2017-10-13 17:36
Praca w biurze związana jest z bardzo dużym nakładem obowiązków przy minimalnych zarobkach, w zasadzie to minimalna krajowa, która może być okraszona niewielką premią. Firma być może i z pomysłem, ale kiedy w naszym kraju zrozumieją, że za 1800zł nikt nie będzie przykładał się do pracy?
Zostaw swoją opinię o Music And More Sp. z o. o. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Music And More Sp. z o. o.