Marmite Sp. z o.o.

Opinie o Marmite Sp. z o.o.

Wkurzony pracownik

Czas aby nasza firma wkoncu wyszla z tej jaskinki. Proponuje zmiany wprowadzenie na caly zaklad 1 .Podwyzki wedlug przepracowanych lat A nie dupolizustwa . 2.Kultury osobistej na najwyzszym poziomie. Jak czegos nie wolno to nie wolno i koniec funkcja tu niema nic do rzeczy. 2.A.Każdy ma obowiązek podczas mijania przywitać się nie traktujmy ludzi jak powietrze . 3.Jeśli zaistnieje gdzie kolwiek jakieś problemy z czym kolwiek używamy języka polskiego za pomocą ust A nie za pomocą @ . 4.Wspieranie i podnoszenie pracownikom swiadomosci w związku z firmą i nie tylko. 5.Docenienie czasem wystarczy poklepac albo dobre slowo użyć od razu będzie inna atmosfera w zakładzie. 6.Brygadzisci i kierownicy nie maja prawa wykorzystywac swojej funkcji w inny sposób niz tylko osiągnięcia wyników i jakości.... Tyle Ode mnie powodzenia nam wszystkim.

Zirytowany
@Wkurzony pracownik

I zajac się w końcu centralnym pakowaniem bo ro co w tym tyg rana zmiana robi to jest porażka koleś tyle wstrzymanych puszcza na byle co nawet jak umywalka igła może czas zmienic dzial zapraszamy na linie kolego juz taki mądry to ty nie będziesz. Jeśli tak dalej będzie na nockach bedzie to zgłoszone wyżej jeśli Arek nic z tym nie zrobi .

QrwaJ€b@n@
@Zirytowany

Co to jest za leszcz (usunięte przez administratora) na pakowaniu ? Wstrzymuje umywalki bezpowodu , jak tak dalej będzie, zostanie to zgłoszone wyzej , kierownik oczywiście nic , mam wrażenie że kto inny tam rządzi, a strona wyzsza nic , dalej tak będzie, cienko widze prace tutaj , roboty pelno i niepotrzebnych poprawek , jssli jakieś zamówienie nie dojdzie do klienta , będziemy wiedzieć jaki adres podać

Dociekliwy

Adama to też dotyczy????? szczególnie punkt 6,ale ogólnie dobry pomysl

@Wkurzony pracownik

Czego wymagacie?!Kierownikami zostali zwykli ludzid.ktorzy kiedyś pracowali na lini. Teraz są wyżej i nie muszą traktować nas jak ludzi. Dobrym przykładem jest ten największy (usunięte przez administratora) z Dopiewa. Od dawna jest kolesiostwo w firmie.dobrze mają ci którzy donoszą na innych,wiele informacji nie jest przekazywanych itd. Filozofia firmy jest taka że w chaosie łatwiej się manipuluje ludźmi. Nie ma co wymagać kultury od prostych ludzi na stanowiskach. Niektórzy nawet poprawnie po polsku nie potrafią się wysłowić. Tyle w temacie

@Hard

Teraz są wyżej i nie muszą nas traktować jak ludzi co tu piszesz za bzdury to jak mają traktować jak zwierzęta. Piszesz cos zupełnie nieświadomie ogarnij umysł. Akurat ten z Dopiewa robi postępy jak widzę. To nie jest Filozofia firmy jedyna filozofia firmy to zarabianie pieniędzy. A chaos kolego bierze się tylko z tego że tu robia Prymitywi Ludzie .(usunięte przez administratora) .Język nie ma tu nic do rzeczy od razu widać kulturę osobistą. Tym większe pieniądze tym większa motywacja A to powinno prowadzić do samokształcenia się co daje nam właśnie te większe pieniądze. Kultura osobista to podstawa dobrej komunikacji i tyle w tym temacie .Jedyne co tu jeszcze mogę dodać to nieważne jakie masz wykształcenie i stanowisko jeśli masz małą świadomość to będziesz się zaliczal tylko i wyłącznie do Ludzi Prymitywnych. Pozdrawiam serdecznie moja kochana firmę.

@@Wkurzonypracownik

No i jesteś w bledzie.Stanowiska dostali ci ,którzy wchodzili w tyłek innym i zostali namaszczeni przez kogoś z góry. Ten z Dopiewa należy do tych osób. Teraz chodzi i mówi ,se ciągle mało sztuk a sam kiedyś walił ścienne na szlifierni. Poza tym bardzo arogancko i wulgarnie odnosi się do ludzi. Bądźmy szczerzy. Wuj zostanie wujem a kura kurą. Ten gosc nie wie co to kultura.Jest kolesiostwo i nic poza tym .Widać to każdego dnia coraz bardziej

@Hard

Wiem że masz rację . Lecz w stosunku co do mojej osoby ładnie i grzecznie się zwraca od dłuższego czasu .Więc uznałem że jest w porządku i widzę że robi postępy. Zresztą mniejsza o niego to tylko jedna osoba . Niektórzy wykorzystują funkcje aby kogoś ochrzanic .Ale jak się postawisz to od razu będzie grzeczny to tak działa. Pozdrawiam serdecznie

@@Wkurzonypracownik

Bzdury piszesz.Jak się postawisz to przy najbliższej okazji się ciebie pozbedą,przynajmniej tak to działa u czerwonego z Sierakowa,jest jeszcze jedna noga w komunie,jest leniwy,wredny i mściwy zapewnie wyniósł to z poprzedniego zakladu.Mysli że czerwona koszulka to przywileje ale z tym również wiążą się obowiązki względem pracowników i pracodawców

@@@@

Nie chodzi o kłótnie tylko kulturalne przekonanie drugiej osoby że istnieją inne rozwiązania. Tyle w temacie .Nie należy przed nikim chylic głowy to jest tylko nadana funkcja nic poza tym. Zawsze możesz gościa pod Mobing oskarżyć.

@@Wkurzonypracownik

Znam kogoś kto mu się postawił i w tej chwili już jest na innej lini oczywiście w "nagrode". Z drugiej strony podziwiam go ,że nie daje sobie nawijać makaronu na uszy i nie daje się zastraszyć nikomu.

@Hard

Ludzi należy szanowac i się dogadywać .Już pisalem że liderzy brygadzisci kierownicy powinni to byc rozwojowi ludzie z klasą. I ułożenie A nie Lobuzy . Z sierakowa nie kojarzę gościa ? Jaka Linia ?

@Wkurzony pracownik

Wszystko pięknie i ładnie ,ale to nie w tej firmie. Bądźmy szczerzy tutaj są jakieś dziwne układy. Kierownicy to w większości to zwykli robole,którzy przez wlazenie w tyłek są tam gdzie są i zapomnieli jak się pracuje na lini. Są przypadki ,gdzie brygadzista nie umie poprawnie po polsku pisać i nawet rozmawiać przez telefon jak człowiek. Z resztą taki kierownik też jest...Osoba podająca się za dyrektora że szkoła rolnicza. Ludzie ta firmą to jakiś absurd. Liczą się tylko sztuki a nie my. Jeden za drugim idą na kwarantannie,a stykał się z całą brygadą. Oczywiście to tajemnica i firma milczy i nikt nic nie wie. Zero płynu do dezynfekcji rąk. Oszczędzają na czym się da,nam nie chcą dać podwyżki tylko z dnia na dzień podnoszą norme. Znów powraca temat pracy w sobotę na 2 zmianie pomimo ustaleń z radą pracowniczą. Patologia i nic więcej...

Obserwator.
@MissY

Prawda jest taka że wszystko grubymi nićmi szyte. Na zewnątrz och,ach. A tam gdzie nie widać wszystko wygląda już zupełnie inaczej. Takkkk. Sztuki najważniejsze za wszelką cenę. Nie przesądzając. Jeśli pojawi się awaria piły na szlifierni to najlepiej jakbyś obciął piłka ręczna oby tylko wynik się zgadzał. I tak jest na wszystkich stanowiskach. W miarę to wszystko wygląda tam gdzie czasem pojawiają się goście,czyli poletka. Ładnie ,schludnie. Ale w okol obszar "zero"

Izabella

Joanna M. Nic nie dadzą twoje wypoćiny na temat mobbingu tak ładnie gruchaliśćie z gr i się skończyło dlaczego nie jesteś sobą masz dwie twarze i twoje kłamstwa wszyscy we firmie po tobie jadą nawet twoja Katarzyna za plecami wiejska księżniczka z wyjebanym ego udajesz kogoś kim nie jesteś wstrętnie kłamiesz masz swój świat który do niczego nie prowadzi po co tak grasz skoro same poraszki jak masz trochę honoru i godności odejdz zacznij wszystko od nowa bądź sobom a nie żyjesz w swoim wymaginowanym świecie kłamstwa chowasz się za swoim ćieniem a może to jest twoja gra jakaś a tak naprawdę nie wiadomo kim jesteś.

Hdjdbdjd
@Izabella

O masakra. Autorko tekstu, nie pisz więcej. Błędy w twoich wypocinach proszą się o pomstę do nieba.

Wojtas

Witam wszystkich obecnych Mam parę pytań może ktoś by odpowiedział na parę z nich z.gory dziękuję no to pierwsze pytanie przez kogo opłaca się dostać do waszej firmy przez firmę czy przez agecje? (dawaja podobno 21 brutto agencja)A firma ?drugie pytanie podobno dojazd firma zapewne czy to prawda? A 3 pytanie na jakim stanowisku najlepiej pracować z góry dziękuję za info być może do zobaczyska Wojtek

@Wojtas

Przez firmę różne sa stawki w zależności od stażu pracy nowy ma mniej niż ten co robi 10lat za autobus odciagaja pieniądze z wypłaty 100zl z Poznania 150zl z opalenicy a stanowisko nie masz możliwości wyboru idziesz tam gdzie jest potrzebny człowiek.

@Anonimowy

Ok dzięki za informacje to nie wiadomo ile bym dostał na godzinę przez firmę? Jako nowy żółto dziób? To z tego wychodzi że przez agencję bardziej się opłaca bo dawaja 21 brutto i nie odciagaja za autobus? Dobrze rozumiem

@Wojtas

Firma zapewnia autobusy z wiekszych miejscowości i zbiera te które są po drodze. Za autobus musimy jednakże dopłacać moedzy 100 a 70zł zależy skąd. Stanowisko zależy jeśli zatrudniasz się na produkcje nigdy nie wiesz gdzie trafisz, pracownik musi byç elastyczny i wielozadaniowy.

Pracownik.
@Wojtas

Przez firmę dostaniesz na start 3600 brutto + premia.

@Wojtas

Przez agencje tez odciagaja za autobus

Skandal! Zakład pracy totalnie nie przystosowany do warunków które panują w kraju! Czy tak właśnie dbacie o swoich pracowników? Zero płynu do dezynfekcji rąk, skupisko ludzi. Czy trudno wprowadzić pół godzinne przerwy między zmianami? Nie wiem jak pracownicy mogą siedzieć cicho i nie zgłaszać tego skandalu do sanepidu. Czy tak właśnie zapobiega się pandemii? Ludzie trochę wyobraźni! Wracacie do swoich domów, rodzin! Nawet nie wiecie kiedy przyniesiecie wirusa! I co wtedy zrobi firma? Zapłaci wam jedyne 80% waszego wynagrodzenia . Myślenie nie boli, warto się zjednoczyć i chronić się wzajemnie i swoje rodziny

Mjut
@001

Zróbcie strajk !!!! Pokażcie że w jedności siła , R.B nie da rady zwolnić 90% pracowników kto mu będzie sianko sypał do kieszeni .. ponad 600 chorych . Czekacie na więcej??? Inne firmy , spółki same wytrzymają pracę. Brawo 001 aby inni poszli Twoją stronę. Pieniądze to nie wszystko lepsze zdrowie niż głupota innych

@001

Nie no płyn do dezynfekcji jest. Przynajmniej w piątek na nocce jeszcze był:) Ludzie siedzą cicho, bo boją się utraty pracy jak się trochę wyjdzie z opinią przed szereg. Każdy się boi o swoich bliskich, ale też za coś trzeba jeść:) Ludzie czepiają się R.B. (nie nie mam zamiaru go bronić) ale pomyślcie, że też jest ktoś nad Nim kto wymaga od niego wyników. A że część pracowników przyzwyczajona jest do kawki i trzymania rąk w kieszeni no to cóż. Będą mówić " oj jaki On zły, oj ale wymaga " etc.etc. pozdrawiam serdecznie i trochę zdrowego rozsądku!

Xxx
@Tutentamtego

Dokładnie..skoro ciśnie, spróbujcie sobie wyobrazić, jak jego cisną... najlepsze jest to, że zazwyczaj u samej góry jest osoba, która nie ma pojęcia na czym polega praca na dole...stąd nierealne wymagania...

@Xxx

Zgadzam się w pełni:) papier wszystko przyjmie, a realizacja ?? No cóż... różnie z tym bywa ;) jest dzień że wyrobisz 110% normy ale będzie kilka dni, że ledwo dasz radę 70%

MM
@Tutentamtego

Mam podobne zdanie, bez sensu najeżdżać na człowieka a już kompletnym idiotyzmem jest nawoływanie do strajku na którym stracimy najwięcej my. Jeżeli ktoś od początku swojej kariery przytakiwał i mówił że się da, tylko po to aby się piąć po szczeblach, to dziś jest bez wyjścia. Kolejna rzecz, że osoby z zewnątrz przychodząc w randze dyrektora czy kierownika nie musiały kurczowo trzymać się stanowiska za wszelką cenę bo ze swoim doświadczeniem mogli znaleźć inną pracę i tak też się przecież stało na przestrzeni lat. Jeżeli dostajesz stanowisko z innych powodów niż kompetencje, to zdajesz sobie sprawę że to twoja życiowa szansa i zrobisz wszystko aby się utrzymać, bo drugiej takiej pracy nie znajdziesz. Spokoju i trzeźwego myślenia wszystkim życzę.

@MM

Myślę, że wszystko zostało tu wyjaśnione:) Dla tych pracujących 3majcie się, bo robicie robotę dzięki czemu ta instytucja funkcjonuje. ???? Dla statyst... ymmm "pracowników" trzymajcie dalej ręce w kieszeni i wylewajcie, żale jaka to tu zla robota etc, etc.

@001

Dostaniecie 2 tys zł i sie wam wtedy oczy otworzą i nawet wam koronawirus minie sam zeby do roboty (usunięte przez administratora) póki idzie to.lepiej pracować a nie wymyślać i ludzi buntować ja pracuje i sie cieszę a nie za jałmużna w domu siedzieć

MJUT

daj znać jak złapiesz to "coś" to Ci kolego drogi przypomnę jak bardzo chciałeś pójść do pracy aby tylko w domu nie siedzieć , dla Ciebie pieniądz ważniejszy niż zdrowie === gratulacje ;) nie życzę Ci choroby …. jesteś zbyt indywidualny to Cię może zgubić . masz już 800 osób zarażonych ciesz się ze nie jesteś w statystykach . aaaa na Twoim miejscu wolałbym dostać 2 tys niż czekać aż to złapiemy . wejdź sobie w goglusia i zobacz ile masz we Włoszech bądź w Hiszpanii trupów . jeszcze przypomnisz moje słowa . miłego dnia Pozdrawiam tych normalnych pracowników oraz kumpli z byłej robótki a także negatywnych Państwa nastawionych na MJUT

@001

Jakoś nie zauważyłem ze czegoś brakuje ,jestem ciekawy czy w domu i w sklepach tak przestrzegasz wszystkiego jak wytykasz w firmie . Moim zdaniem jest wszystko ok a jak masz sie zarazić to i tak sie zarazisz nie koniecznie w firmie wszyscy przejdziemy ta chorobę.

@001

Liczą się sztuki a nie ludzie. Marmite ma gdzieś pracowników.Obrazeni ,se nie chcemy przyjść w weekend do pracy. Każdy chce odpocząć,mamy domy i rodziny a nie tylko ten (usunięte przez administratora) Dziwi mnie podejście inspekcji pracy,która daje przyzwolenie na (usunięte przez administratora)w 21 wieku.

Poop

Nie

pomidor

mamy przeciek -Prawda jest taka, że na każdej linii każda brygada otrzyma "premie" - proszę nie mylić to z adekwatną pracą zespołową oraz wysiłkiem indywidualnych pracowników w danych brygadach , wynagrodzenie te będzie wystawione prawdopodobnie po to aby pracownikom produkcji zamydlić oczy oraz uciszyć sytuacje zeszłego miesiąca ..w końcu nie które linie oraz brygady zaczęły głośno mówić a że ściany mają uszy to doszło również do pracowników wyższej rangi - darmozjadów z biura oraz Roberta . Proszę się nie podniecać tą tzw. PREMIĄ - teraz ją otrzymamy a w Grudniu znowu nam zabiorą.. tak jest co roku .Robert jest jak Kaczyński jednemu zabierze a drugiemu da . tylko Robert nie wie ze gdyby nie pracownicy produkcji to jego portfel był by pusty ... pracownicy ciężką pracą utrzymują swoje rodziny , utrzymują firmę . To pracownik jest najważniejszy a jest w rzeczywistości traktowany jak powietrze .Robert nie dziękujemy ci za premie bo taka premia to jest wartość 1/100 chociaż jaki wkład pracownicy wnoszą dla firmy .

żółtko
@pomidor

Ten sam robert który jeszcze kilka lat temu czyścił buty Jarkowi, Benowi a później Masie ? Ten sam który był klepany na czwórce i pod remizą ? Teraz dzieli i rozdaje kasę ? Decyduje o Waszym losie ? Kariera jak u Dyzmy. Nie zazdroszczę Wam i życzę powodzenia. Firma fajna, tylko ci ludzie.

@pomidor

Ciekawe czy lowyn tez czy nas znowu w ciula zrobią jak zawsze.

@żółtko

Masz 100% racji

Z tego co wiem, a cos tam sie dowiedzialem, To lowyn nie dostanie tej premii.

Rozczarowany

Ta firma to jakaś porażka.Najlepiej niech wszyscy się zarażą to wtedy może wstrzymają produkcję.Liczy się tylko kasa i wynik.Zero jakkielkolwiek ochrony pracowników ze strony przełożonych. Przepraszam badają,temperaturę nwm po co chyba tylko dla śmiechu jak wirus przenosi się drogą kropelkową więc powinni każdemu pracownikowi zapewnić maseczki ochronne.Płyn do dezynfekcji rąk to jakaś fikcja częściej go nie ma niż jest ,tak samo ręczniki papierowe powinno być to co godzine sprawdzadzane aa nie że człowiek nie ma w co sobie rąk wytrzeć. Tak trudno wprowadzić pół godziny przerwy między brygadami, by się nie mijać na terenie firmy.Tak samo przerwa rotacyjna ,nie można wprowadzić ograniczenia by na stołówce przebywało maksymalmie 10 osób aa nie po 20 czy 30 ale widocznie na wyższych stanowiskach brakuje w tej firmie osób co by chociaż trochę pomyślały.Tak ciężko wyznaczyć jedną czy dwie osoby co by tego dopilnowały.Aaa nie że człowiek czuje strach przychodząc tutaj o swoje zdrowie i swoich najbliższych .Jakoś wszystkie podobne do nas firmy albo zawiesiły swoją działalność albo chociaż ograniczyły produkcję .Spokojnie w końcu się doigrają donos do sanepidu poszedł w raz z mnóstwem zdjęć które udokemntowują tą,patolę jaka się tutaj odbywa.Może w końcu pójdą po rozum do głowy ,bo to nie jest śmieszne.Każdy się boi o swoje zdrowie i życie nawet nie chodzi by zawiesić tutaj produkcję ale by każdy przychodząc do firmy czuł się bezpiecznie bo życie i zdrowie ma się tylko jedno,aa te marne grosze co tutaj płacą nam tego nie wynagrodzą. Trzymajcie się i czekajcie.

@Rozczarowany

A wiesz, że te inne firmy o których piszesz wręczyły pracownikom wypowiedzenia lub obniżki wynagrodzeń?

@Rozczarowany

Może jak obudzisz się w rzeczywistości po koronowirusie bez pracy i środków do życia zrozumiesz nieco więcej niż hejt który uprawiasz

@Rozczarowany

W obecnej sytuacji ludzie nagle bardziej dbaja o higiene i czesciej myja ręce. To że akurat w momecie jak przyszedłes brakowało papieru, bo ktos nie zdązył uzupełnic wykorzystujesz? słabe. Płyny do dezynfekcji są , ale są kradzione i zabieracie do domu- co jest skandaliczne i egoistyczne. Zamiast szerzyć hejt po prostu zmień pracę. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w Marmite. Dlaczego nie widzisz pozytywów, jak dodatkowy transport, płyny, sprawdzanie temperatury? łątwo krytykowac. Jak nie lubisz miejsca gdzie pracujesz to znaczy ze to nie jest miejsce dla ciebie.

Blabla
@Rozczarowany

20,30 osób na stołówce- ciekawe gdzie tak jest? Jak w każdej brygadzie jest max 42 osoby ????

mała
@Forrest Man

Jaki transport??Dawno nam to zabrali .Sami sobie musimy dojeżdżać .

Ja dojeżdżam autobusem

@Matus

Amica , Samsung to firmy zatrzymały produkcję na 2 tyg. Nikogo nie zwolniły i co Można dbać o pracowników ???

Matus

Jeszcze.. Czy Wy naprawdę jesteście tak naiwni? Myślicie, że pójdziemy na postojowe i nie będzie to miało wpływu na kondycję firmy?

@Matus

Jak pojawi się jedna chora osoba w firmie to cały zakład produkcyjny i rodziny pracowników będą siedziały w domach 4 tygodnie . Sprzedaż spadnie i to bardzo gdzie będzie towar wysyłany ? Włochy , Anglia?

@Rozczarowany

Nie no lepiej niech zamkna firme a za 2 tygodnie dostaniesz wypowiedzenie. Jestes nie myślącą idiotką!!

Pracownij

Tak zatrzymali i maja wolne swój letni urlop A latem będą (usunięte przez administratora) Jak ci ciezko to idź na wolne ,a daj pracować tym co chcą .

Matus

Jesteśmy myślącymi dorosłymi ludźmi. W TV, radiu codziennie trąbią jak się uchronić przed zarażeniem. Wpisy które tutaj czytam mam wrażenie piszą ludzie., którym trzeba powtarzać co 15 minut myj ręce, dezynfekuj unikaj skupisk ludzi. Takie same informacje plus środki do dezynfekcji otrzymaliśmy od pracodawcy. Czego więcej oczekujecie? Podpisywania co 15 minut listy "umyłem łapki" Wybacz, ale mam wrażenie, że jedynym celem jest doprowadzenie do postoju przez grupkę ludzi bo większość chce pracować wiedząc jaka jest sytuacja na rynku pracy i czym może grozić zatrzymanie produkcji. Ta większość wie jak się zachowywać żeby chronić siebie i rodzinę.

@Pracownij

Myślisz że wakacje będzie inaczej ??? Pandemia nie minie do września ! Jak będzie taka postawa jak Twoja to do końca roku będzie u nas .jak firma stanie z powodu zarażenia pracowników to będziesz w domu miesiącami siedział .

Stary Byk

Haha zatrzymały bo zabrakło surowców do produkcji nie z troski o pracownika.

Otoja

Na początek Amica wywala około 100 ludzi z Ukrainy...Reszta ludzi myśli co będzie dalej.

@mała

Mała, chyba niie pracujesz w tej samej firmie hah obudz sie! i przestan pluc jadem . jak Ci nie pasuje to naraaaaa! idz na bezrobocie i to do każdego - jak wam nie pasuje to wypowiedzenie dajcie i nie marnujcie czasu na pisanie tu!

@Stary Byk

Z troski o pracownika nie zatrzymuje sie produckji tylko udostępnia srodki ochrony!!! o czym ty w ogole piszesz? jak nie chcesz robic nie przychodz ale nie podburzaj innych. zobacz w okół , 75% firm w Tarnowie Podgórnym pracuje. z czegos trzeba Ci zaplacic za to marudzenie.

Forrest Man

Proszę złoż tam aplikację o pracę. I nie marudz wiecej. Bedzie lepiej jak odejdziesz. serio. ferment siejesz.

mała
@Monika

U mnie w łowyniu zabrali transport i martw się człowieku jak dojechać

Marudydobudy
@mała

Transport nie był od zawsze. Raptem kilka miesięcy. (usunięte przez administratora) do wygody szybko przywyka. Nigdy nikt mi złotówki nie dopłacił do dojazdów a mam dużo dalej niż do Międzychodu. Cieszcie się że przez jakiś czas moglascie jeździć prawie za darmola. Ja co miesiąc wywalam ponad 500 zł na dojazdy do pracy i nie beczę ze za drogo. Ps też jestem pracownikiem w lowyniu.

@Forrest Man

Kolejny raz odwołujesz się do mojej wypowiedzi nie rozumiejąc jej lub myląc mnie z kimś innym. W którym momencie napisałem że ktoś zatrzymuje produkcję z troski o pracownika?,Odwołałem się do innej wypowiedzi pisząc że inne firmy zatrzymały produkcję ze względu na brak surowców do produkcji. A co do plucia jadem to zacznij od siebie.

Baba
@Rozczarowany

Ty się nie liczysz, bo nawet to co się robi tutaj dla robotnika to cyniczne pozory, liczą się tylko i wyłącznie sztuki które można zrobić np. przez te 30 min

rodo

Przyszedłem z kolegami do firmy przez Agencje , było nas 7 zostało 2 , lecz kolega przepracuje tylko do końca miesiąca i też odejdzie . Zostanę sam . Brygadziści rozdają nam codziennie inne stanowiska , uzupełniamy luki , brygadzista tłumaczy sie żę chłopaki są na l4 albo znowu ich nie ma... 3 chłopków nie przepracowało nawet 8h . Po przerwie nie wrócili na stanowiska .Wysłano ich pierwszego dnia na młotki oraz na zakładanie form na haki , ciężka praca fizyczna , nowi rzuceni na pożarcie . Ja osobiście jestem nom stop gdzieś rzucany po liniach tu 6 tu 7oraz 4 , na początku podpisywałem jakieś papiery okazało sie że to są przeprowadzone szkolenia ze mną , podpis i brak szkoleń na stanowisku - bardziej kolega na stanowisku mówił mi co mam robić . Brygadzista nie ma czasu na nowego pracownika , no nie ma sie co dziwić potem że każdy ucieka z MArmite . 2 razy dostałem zj.bke za to że byłem o 2 min dłużej na przerwie gdzie mogę dodać że wróciłem z przerwy jak reszta kolegów , chociaż to mi sie dostało . Osobiście nie polecam tej Firmy jest ciężko , ciągle brygadziści sie czepiają , wynagrodzenia moje są słabe . kontakt z chemią .

P.
@rodo

Was teraz nowych to najlepiej dać na najlżejsze stanowisko każdy by tak chciał i żeby starzy na was robili - każdy uczył się od najgorszego stanowiska aby coś umieć później wszędzie gdzie pójdziesz jest przynajmniej lżej ;p wszystko dla was nowych beee młotki be polerka be szlifiernia be tylko (usunięte przez administratora) wam pasuje :/ a po liniach starzy pracownicy też biegają taka firma taka praca pewnie pytali ci się o dyspozycyjność ;)

kendek

Drodzy Państwo mam pare pytań. Czy w firmie znajduje się kantyna lub jakieś miejsce w którym można dobrze zjeść? Czy macie możliwość korzystania z automatów vendingowych ( są może jakieś dofinansowania ze strony pracodawcy na posiłki lub kawę )? Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam!

@kendek

Odpowiem jak jest w zakrzewie, sa stolowki, mikrofale, lodowka. Automaty z cieplymi napojami sa za darmo (kawa,herbata,latte itp, barszcz, bulion) Autoamty z napojami platne 2zl (pepsi, md, itp) oraz automat z batonami, soczkami, jakies bulki ale nie dobre. Co do jakis gotowych dan to nie ma, jedynie jak pracujesz w weekend to zapewniaja obiad, jakies miesko ziemniaki itp.

kendek
@pracownik

@pracownik Dziekije za szybką odpowiedz. A jaki operator obsługuje napoje przekąski ?

@kendek

automaty sa uzupełniane jeśli coś się skonczy jest wtedy zgłoszone, nie mamy żadnych sklepików nikt tu nie sprzedaje , są automaty z jedzeniem wrzucasz kase wybierasz produkt i tyle

Bezdomny

Chcesz pracować , czy jeść? Zatrudnij się w restauracji

Buty
@Bezdomny

Chce sie wkręcić ze swoimi Automatami????

Co za firma dali na odczepnego 100zł podwyżki a zabrali z wypłaty jeszcze raz tyle nawet za soboty oszukali bo zamiast z podwyżką mieć wiecej to sobota wyszła o 20parę zlotych mniej jak wcześniej. Maja nas za nic i w końcu koszulkowcy z biura staną I będą pracować bo to jak oni nas traktują to sie w głowie nie mieści. Zamiast zarabiać wiecej to my mamy coraz mniejsze wypłaty a pracujemy duzo wiecej. (usunięte przez administratora) jedne. W końcu musimy to wszystko opowiedzieć jak najwyżej moze tam cos zdzialamy .

Normalny

Witam ponownie odradzam tą Firmę bo Brygadziści bardzo źle traktują zwykłych pracowników z linii oraz całej produkcji brak przestrzegania zasad BHP wulgarne odnoszenie się do pracowników może coś bo tym powiedzą Rambo ,Smok itd cała wasza spółka się sprzedała bo nic innego nie potraficie tylko wykonywać rozkazy Pana B bardzo słabe podejście ale jak się ma dwie lewe ręce to #B# wami dryguje śmiech

układy
@Normalny

Zapytaj wymienionych przez Ciebie brygadzistów za co dostali swoje posady to będziesz miał odpowiedź dlaczego zarządzanie im nie wychodzi. Co do powiatowego kierownika bhp to nawet szkoda się wypowiadać.

Jvjhkhhl

Po pierwsze mamy prawo do nieprzerwanego odpoczynku przez 11 godzin. Więc w ciągu doby możemy max 5 nadgodzin mieć z tym że nie więcej jak 8 nadgodzin w tygodniu. A więc po 10 godzin możemy pracować 4 dni w tygodniu a weekendy wolne. Do niczego więcej nas zmusić nie mogą bo jest to łamanie prawa pracy. W firmie nie pracują tylko cebule które dadzą sobie kit wcisnąć. Są osoby które chcą zgłosić marmite do inspekcji pracy, przez to jak brygadzisci i kierownicy traktują pracowników. Nikogo zmusić nie mogą do niczego ale premia za te 40000 sztuk tygodniowo zaślepiła ich totalnie.

@Jvjhkhhl

Niektórzy ludzie po prostu nie znają umiaru. Nie mówię tutaj o wszystkich, bo niektórzy potrafią jeszcze myśleć i postawić się brygadzistom i odmówić robienia nadgodzin. Z tego co widzę to kierownictwo w Marmite w ogóle nie przejmuje się kodeksem pracy ;)

cichy gracz

okropne jest to jak strasznie firma Marmite nastawiona jest na zysk. możliwe że jest to wina amerykanów. wyzysk w czystej postaci. kapitał zagraniczny nie szanuje Polaków. Polak jest od roboty.. za marne pieniądze. dlatego ten zakład jest w Polsce. panie Prezesie, nasz Dyrektorze operacyjny nie wstyd Wam?? 120-150 zl podwyżki? za co Wy macie ludzi? 70 mln euro mamy zarobić w tym roku.. pewnie będzie więcej.. ludzie nie są maszynami.. normy produkcyjne w Waszym zakładzie są bardzo zawyżone zrozumcie to... człowiek ma swoją wytrzymałość. normy są sprzeczne z prawami natury. ile lat można pracować w chemi i przy takim tępie pracy? max 10 lat. zaczynają sie problemy z kręgosłupem zdrowiem ogólnym. i co?? wtedy wyjazd i następny pracownik.. PRZECZYTACIE TO WKOŃCU. TUTUAJ SYGNALIZUJE SIĘ PEWNE PROBLEMY. nie ma co chwalić sie ciągle produktywnością.. bo sztuk robimy trochę więcej.. ale zdecydowanie mniejszą ilością ludzi.. maksymalnie zostały obniżone koszty pracy. Kto z rządzu zdobędzie się na odwagę i porozmawia z Nami prosto w oczy? czerwona skrzynka i rada pracownicza to nie wszytko. nie jesteśmy żadną wielką rodziną. tutaj nikt nikogo nie lubi. każdy na każdego krzywo patrzy. nie jest wcale tak miło i przyjemnie jak pisze w naszej propagandowej gazetce firmowej. chwalimy sie tylko wynikami, naszymi wspaniałymi produktami, napisze ktoś na stronie marmite albo w gazetce firmowej ile ludzi zwolniła firma z dnia na dzień? ustosunkuje sie ktoś do tego? nikt.. nikt na to odwagi nie ma.. nie liczę na kierowników.. dlatego mierze wysoko.. wprost do samej władzy. Ludzie którzy pracują w Łowyniu rozczarowali się. bardzo.. jeśli chodzi o warunki pracy, wypłaty i atmosferę. czekamy za zmianą !

@Jvjhkhhl

Niech zgłaszają ale jak by ludzie nie chcieli to by ich nie zmusili do pracy taka prawda a każdy biadoli a idzie bo chce cis zarobić ale wszystko psują takie ludzie jak ty bo za chwile przez ciebie znowu bedzie wszystko wolne i będą zwalniać nie chcesz nie chodź ale nie psuj wszystkiego innym którzy chcą zarobić

No cóż niektórzy chodzą w weekendy bo chcą ,ale w większości chodzą na weekendy bo jak odmówią to „ brygadziści będą krzywo patrzeć” - żałosne. Zastanawia mnie tylko to że ludzie którzy najwiecej narzekają na palarni na zarobki i zwiększone godziny pracy później lecą jak pieski na weekendy i nadgodziny , byleby podlizać się brygadzistom i kierownikom :) niech dadzą ludziom normalnie zarobić. A żeby mieć normalną pensje i pozwolić sobie chociazby na wakacje trzeba walić nadgodziny i weekendy bez końca :)

A czy ty nie wiesz że poprostu pracownicy się boją,

MissY

No i pokazujecie dalej ze się boicie. Wtedy nic się nie zmieni. Ja osobiście mam takie podejście do firmy jak firma do mnie. Nie będę się bała jakiegoś brygadzisty,że krzywo będzie patrzył ,se nie ma mnie w weekend w pracy. Weekend jest dla chętnych. Ja chętniej odpoczywam w weekend niż pracuję.Normy wyśrubowane i jeszcze w sobotę i niedzielę do pracy. Wali im na dekiel równo. Ja nie byłam pytana ,czy chce iść na postojowe tylko mnie wysłali. Nie trzeba było zwalniać ludzi a teraz przerzucs się prace na tych co zostali. Przyszli nowi i po tygodniu nie ma żadnego i nikt nic z tym nie robi.

Genio
@Jvjhkhhl

Tylko się dobrze przygotujcie do tej inspekcji pracy, bo jak dotąd to nic im nie zrobili a były jakieś kontrole

Xx

boją boją bo nawet się odezwać nikt nie umie i tak się zgodzili na 10h

...
@Xx

a wypłaty kiedy ?

???

Czy nie czas powiedzieć nie nadgodzinom, wygórowanej normie i zbyt małej pensji.Ludzie mamy przecież głos w jedności siła!!!

@Xx

Dokładnie, tak to wszyscy narzekają a na zebraniu usta powiązane. Niech dalej pozwalają się wykorzystać!!!jeszcze trochę i będą robić za darmo.

PracownikZakrzewo
@Jvjhkhhl

I co bamberki z Lowynia?? Zadowoleni? (usunięte przez administratora) Przecież wy sie nie nadajecie do tarcia chrzanu a co dopiero na produkcje...( I oczywiscie jest pare osob ktore sa bardzo dobrymi pracownikami) Non stop wam sie cos nie podoba, non stop źle. Wiadomo, w firmie kolorowo nie jest itp, trzeba zapierd.lac. Ale tego waszego jęczenia juz nie da sie sluchac i czytac. (usunięte przez administratora)

Inspektor BHP
@???

Zabieranie głosu na zebraniach jest bezcelowe. Nawet jeśli Wam odpowiedzą to usłyszycie to co chcecie usłyszeć. Tak abyście się cieszyli i na drugi dzień pojawili się w pracy. No ewentualnie poklepią Was jeszcze po plecach.;) Socjotechnika w czystej postaci.

@PracownikZakrzewo

Kolego Ciebie już nie idzie słuchać w naszej firmie są sami karierowicze i (usunięte przez administratora) ile razy (usunięte przez administratora)pracownika . Pracowaliśmy w soboty niedziele i święta za marne grosze wyzysk pracownika to musi zobaczyć państwowa inspekcja pracy żeby taki pracownik jak ty czy ja godnie zarobił i miał czas dla rodziny chyba że ty jesteś ge. Jem to co innego pan Biały i spółka cię kupili za te grosze Brygadziści i spółka w tej firmie to ludziska po podstawówce którymi idzie manipulować jak marionetki czy kukiełki w teatrze śmiech Już nie ma chętnych do pracy w tym (usunięte przez administratora)po prostu niema pan B sam będzie pracował na linii 4,5,6,7 tego mu życzymy i wam jego pupile i proszę mniej znęcania się nad pracownikiem a więcej uczciwości i szacunku

Do dzieła

Właśnie firma wprowadziła 5 miesięczny okres rozliczenia za urlop czyli w praktyce oznacza to że dostaniemy grosze gdyż będzie to liczone razem z postojowym ,i okresem koronawirusa ,wtedy gdy robiliśmy za mniejsze pieniądze .Przecież to jawne (usunięte przez administratora) nas w biały dzień.Znowu wypłaty będę o kilkaset złotych niższe. Pracy coraz więcej a wypłaty znowu nam poucinają .Brawo niech nas tak robią dalej póki nie postawimy się to co chwilę będą.coś nowego wprowadzać,bo czarną masą łatwiej sterować.Mydlą oczy o podwyżkach ,że we wrześniu za soboty zapłacą.Znowu coś wykombinują byśmy nie dostali tyle ile powinniśmy.Kiedyś kwitek od wypłaty był prosty aa teraz jakieś nowe składowe by tylko się nie doliczyć co i ile nam się należy.Szkoda słów pora powiedzieć jasno bez strajku się nie obejdzie bierzmy przykład z amazona ,wolksvagena,amici gdzie rada pracownicza to jest rada i wszystko można załatwić w ramach zdrowego rozsądku.A u nas to same tchórze co się boją odezwać przed zarządem.i kierownictwem .Bez nas ta firma nie istnieje ,kierownika można zastąpić ale wykwalifikowaną kadrę już.nie tak łatwo .Nie dajmy się robić ,wszystko drożeje ,a my też za coś musimy utrzymać rodziny ,siebie i godnie zarabiać.

Magazynier
@Do dzieła

W pełni się zgadzam z Tom wypowiedziom

Hardcore
@Do dzieła

Po pierwsze to.musza zapłacić we wrześniu za nadgodziny ,bo księgowa musi zamknac kwartał. Po drugie za nadgodziny liczą się setki i 50tki. Za weekend setki bo to są dni wolne od pracy. Prawo pracy jest jedni w całym kraju i nie bójcie się zgłaszać takich spraw do inspekcji pracy,która musi sprawdzać takie sygnały i rozwiązywać takie problemy. Warto czytać kodeks pracy i korzystać z bezpłatnej pomocy prawnej. Nie ma się co bac bo inspekcja musi zachować anonimowość wobec zgkaszajacego. Również absurdem niezgodnym z prawem pracy jest wypisywanie urlopu za nieobecność w sobotę . NIE MA SIE CO BAC! TRZEBA WALCZYC O SWOJE PRAWA!

były robol
@Do dzieła

Jak będziesz podskakiwał to przy pierwszej nadarzającej się okazji cię zwolnią, bez skrupułów, z pełnym wyrachowaniem. Tam się takich rzeczy nie zapomina. Weźcie sprawy swojego życia w ręce i poszukajcie innej pracy, szukajcie, rozglądajcie się, jest już w czym wybierać za czasami o wiele lepsze pieniądze, zostawcie ten (usunięte przez administratora), w którym na dodatek się trujecie chemią rakotwórczą a na dodatek płuca niszczycie pyłami. Jak zachorujecie, nikt wam tam ręki nie poda.

@Do dzieła

Prawda jest taka że cała firma oparta jest na ludziach pracujących na linii produkcyjnej, bez wyprodukowanych sztuk firma nie wywiązalaby się z umów, tylko właśnie Ci najniżej położeni są traktowani najgorzej. Ostatnio by zrobić nam na złość zabierają nam co tylko mogą, a wypłata nieadekwatna do coraz to wyżej założonych celów. Jednak parę osób nic nie zdziała, wszystkie brygady powinny stanowić jedno i wreszcie powiedzieć stop, ale jest to niemożliwe bo zawsze parę osób się wylamie pomimo że na boku wszyscy narzekają.

Obcy
@Do dzieła

Cokolwiek nie zrobicie i tak jesteście dla nich tylko pionkami. Firma zastąpi was innymi chętnymi do pracy ludźmi. Nikt tam na marmitowskiej górze nie słucha waszych próśb i gróźb. Wiec albo poszukacie sobie nowej, lepszej i zdrowszej pracy albo zostajecie w tym smrodzie, kurzu, chemii, bez perspektyw. Będą się pojawiać nowi konsultanci a każdy Z nich będzie chciał się wykazać mimo ze ten sam pomysł przerabialiscie setki razy. Będą nowi, ambitni specjaliści którzy są przekonani ze po studiach wiedza o wiele więcej od tej w ich ocenie „ciemnej produkcyjnej masy”. Wszystko w waszych rękach, to wasze życiowe decyzje. Nie bójcie się ich podejmować.

@Do dzieła

To proszę wyslij CV do amazona i volkswagena. Czas który tracisz na pisanie tego byłby efektywniejszy aktualizacją twojego CV. Nikt nikgo na siłe nie trzyma. Chyba tak zle ci nie jest skoro nadal tu siedzisz

Inspektor BHP
@były robol

Są inne oferty pracy-za przyzwoite pieniądze i z innymi- lepszymi przełożonymi. Trzeba po prostu szukać.

Anonimowa

Witam myślę nad złożeniem CV, Czy jakąś Pani mogłaby tak miejwiecej napisać jak wygląda praca na produkcji dla kobiet ? Jak atmosfera ? Czy warto ? ???? Pozdrawiam

@Anonimowa

Witaj. Najlepiej samemu ocenić. Dla kobiet praca jak i płaca nie jest zła. Jak to w firmach, różnie bywa, ale ja polecam. Już 5 lat zleciało i jest ok.

@Anonimowa

Ciężko,kurz,hałas, smród ( poczytaj na necie o styrenie), ciągłe podnoszenie norm, hordy pseldo brygadzistów i liderów którzy gnają cię do roboty a sami siedzą na palarni lub kawce, wątpliwa kariera bo stanowiska są obsadzane po znajomości i za donoszenie.Zarobic na warunki Międzychódu można,ale jest wiele firm które na początek też dają po 3500 i nie ma tam szkodliwych warunków.Praca też niepewna mimo podpisania umowy na stale,niech cię nie zmyli miła rozmowa kwalifikacyjna,bo to obłuda i fałsz, będziesz tylko pionkiem ,robolem bo słupki muszą rosnac.Otworzy się Gorzyn to może wtedy zaczną doceniać pracowników fizycznych

Anonimowa
@@@@

Hm to chyba się nie zdecyduje,chyba że naprawdę już nikt się nie odezwie w sprawie pracy, a zarobić trzeba w tych (usunięte przez administratora) czasach sronowirusa

Sorzyn

Jaki Gorzyn?

XxXx
@Anonimowa

Praca jest tylko nie musisz. czekać aż się odezwie a poszukać sama,są firmy na miejscu wystarczy trochę popytać,zarobki na start podobne a warunki napewno mniej szkodliwe.Zycze powodzenia w szukaniu

@Anonimowa

Daj sobie spokój nic dobrego tam cię nie czeka.

Xyz

masakra Koronawirus w lowyniu w firmie a firma nie robi nic , żadnej dezynfekcji naraza ludzi na zarażenie sie

@Xyz

Jaki koronowirus nie panikuj człowieku. Proponuję wyłączyć telewizję i włączyć myślenie. Propaganda niema testów niema wirusa lepiej niech zrezygnują z testowania. Tyle w temacie. Świadomośći życzę.

Normalny

Witam wszystkich pracowników Marmite i przyszłych pracowników jak macie szansę to uciekajcie z tego (usunięte przez administratora) jak pseudo kierownicy i brygadziści mogą traktować tak ludzi Polak Polak traktuje jak psa panie dyrektorze czy jak cię zwał Robercie B pracowałeś na produkcji spałeś na kartonach a teraz wymagasz od ludzi trzy razy więcej niż mogą wykonać czas wysłać wiadomość do szefostwa jak ty i twoi żołnierze traktujecie ludzi .Brak słów państwowa inspekcja pracy może w końcu coś zrobi zero przestrzegania BHP Mobbing poniżanie i na koniec jak ktoś taki jak pan Robert B z wykształceniem Technikum Rolnicze może ustawiać ludzi z wyższym wykształceniem inteligentnych i kierować tak poważną firmą jak Marmite Kierownictwo z biura nie pozwólcie się zmanipulować

Sosna
@Normalny

A czy pan Robert nadal po rękach całuje? Czy czasy corony coś zmieniły?

Tylko związki zawodowe

Mr.Y
@Nikt

Związki zawodowe nic nie zrobia. Sami się boją o swoj tyłek.

@Mr.Y

Mam wrażenie młody człowieku że nie wiesz co to są związki zawodowe

@Mr.Y

A gdzie masz te związki zawodowe w Marmite

@Robol

No właśnie. Nie ma ,a powinny być. Myślę za taka organizacja związkowa mogłaby wprowadzić trochę porządku w szeregach tej firmy. Tylko potrzebny jest przywódcą no i zgoda większości pracowników która chciałaby zapisać się do związków.

@Nikt

Wystarczy z 10 osób do założenia związków zawodowych potem przedstawiasz dyrekcji pismo że zostały założone związki zawodowe a w między czasie dogadywać się i zrzeszyc się np. z OPZZ

@Robol

Czyli jeden chętny już jest,ja. Potrzebny będzie lider i 8 brakujących chetnych

Zakrzewo czy Łowyń

Jumaha

Wiadomo juz ile wyniesie podwyżka w Lowyniu?

@Jumaha

To co nam zabrali z dodatków to dadzą spowrotem I wyjdziemy na zero.Maja nas prosto gdzieś nie potrafią docenić tego co mają.

Firma daje od siebie minimum. Ja tez. Od tad do rad. Nigdzie nie przechodzę ,nikomu nie pomagam. Robię swoje i do domu. Jaka płacą taka praca. Czas na zmiany. Ja jestem zdecydowany na zmianę pracy a nawet jak mnie zwolnią ,to nie będę tęsknić za tą patologia rosnąca z dnia na dzień. Absurd goni absurd.

@Jumaha

No dadzom pewnie 50zl brutto na odjebanie się tak ludzi traktujom a inne firmy w okolicy powstajojm zaraz nikogo w patoli nie będzie taka prawda, pozdrawiam

@Jumaha

Dostaliście 100 złetych to milczeć i na wagony ogień ma być jesteśćie zadowoleni.

Covid

I co teraz w Lowyniu zrobią z covidem? 2 potwierdzone czyli koło 15 może być, tym bardziej że na polerce sporo osób blisko siebie?

@Covid

Na polerce? Przecież te osoby przemieszczają się,szatnia stołówka,polerka,nie wspominając o wejściu i jeździe autobusem,tym samym którym inne zmiany też jeżdżą

Buty
@@@@

Serio stwierdzono jakieś przypadki???

pracownik produkcji

Największym wirusem tego zakladu są marudni, wiecznie niezadowoleni ludzie.. wszystko żle i nie dobrze.. facet narzeka ale robi a niektóre kobiety zachowują sie jak męczennice.. współczuje liderom niektórych obszarów... jęczenie na każdym kroku.. jak mnie zatrudniali nikt nie obiecywał, że będzie kolorowo.. Ludzie sami tworzycie sobie taka atmosfere zrozumcie to..

brajanek
@pracownik produkcji

a gdzie cie zatrudniali? w Łowyniu jak nas zatrudnianano mialo być lekko łatwo i przyjemnie.. dużo tutaj obiecywano.. atmosferę tworzą ludzie owszem, aczkolwiek wpływ ma na to , podejście pracodawcy do pracownika, wysokość wynagrodzenia, norma produkcyjna (realna), uczcia premia i przedewszystkim brak presji. poza tym wszyscy wiemy że firma zrobiła na złość nam z nie płaceniem od razu za soboty, z pracą 48 h w tygodniu.. ale dziękujemy! przełożymy to na produktywność. wykresy polecą głębokoooo w dół..... szczególnie przy ciągłym podnoszeniu normy

@brajanek

I komu zrobisz na złość? Chyba tylko sobie. Myślisz, że jak nie zrobisz normy to nagle właściciel stwierdzi... E tam niech robią mniej a zapłacę wiecej:) To jest biznes i nikt nie trzyma Ciebie na siłę.

Wykolejony

Zgodzę się z przedmówca. Na złość? Co to za słowa?. Nikt nikomu nie chce robić na złość..... Poprostu zacznijmy pracować jak ludzie. Zgoda. Są stanowiska na których można pracować w miarę normalnie ale są i takie na których przez 8 h leci pot po plecach.

Dzik
@pracownik produkcji

Proszę opowiedz nam wszystkim na jakim to stanowisku jest tak miło i przyjemnie......

@Dzik

Pewnie na naprawach form. I 13 mycie narzedzi,13:30 prysznic a 13:56 czeka pod bramą aby móc wreszcie odbić kartę. Są takie przypadki...

Borys

Na naprawach można ściemniać można sobie wybić formy naprawione i nie robić nic przez cały dzień można się lakierami bawić w nieskończoność rysy są najlepsze na ściemę liderzy wiedzą jak najlepszy dział łapy nie bolą.

Baba
@pracownik produkcji

Więc sam nie narzekaj i sam jesteś wirusem. A może ktoś z kierownictwa no to zmutowany wirus.

Xxx

To tak zawsze jest... Każdemu się wydaje, że jego praca trudniejsza, gorsza a drugi siedzi z założonymi rękami i ziewa... Wszędzie ciężko, wierzcie mi...

@pracownik produkcji

Może nosisz czerwoną koszulkę i inni za ciebie robią więc nie jeczysz,bo czy będzie dobrze czy źle to i tak swoją dole dostaniesz

...
@Borys

a lider tylko w telefonie ale ważne że wyplata się zgadza

Borys
@@@@

Tej fotograf jeszcze się nie nauczyłeś nadal donośisz do grabola fałszywy nie ogolony pysk.

@pracownik produkcji

I tu się z Tobą częściowo zgodzę ale największym problemem tej firmy to są Ci którzy przyslowiowo w ch... walą i do niczego się nie nadają a żeby ukryć swoje nieróbstwo i brak kompetencji idą i donoszą na tych co naprawdę zapier... I znają się na robocie. Na dodatek powiem więcej choć i tak to nic nie zmieni że uważają są nietykalni bo są w " radzie pracowniczej " przez to nikt ich nie ruszy.

Wg kodeksu pracy sobota to dzień wolny od pracy i tylko w wyjątkowych przypadkach firma może zmusić do pracy w sobotę. a to min ćwiczenia p.poz lub szkolenia BHP a nie normalna praca.

ktoś z produkcji

specjalne potrzeby pracodawcy to również większa ilość zamówień. moze warto sie cieszyc z tego ze w obliczu kowida jest praca bo inni ja traca

Ważne ze jest praca a przez te wasze głupie wpisy ciagle cierpimy bo cos nam zabierają weźcie sie ogarnijcie a jak sie nie podoba do możecie sie zwolnić i dag pracować tym co chcą bo juz tego narzekania nie idzie słuchać teraz będą gole wypłaty bez nadgodzin to znowu bedzie zle.

Anonimowy

Ludzia się nie dogodzi a jak by zwalniali to tez było by zle

Hard

To nie praca tylko niewolnictwo. I tak będą hile wypłaty a weekendy na bank godzin to mam w (usunięte przez administratora) Wolę siedzieć w domu z rodziną niż w sobotę czy niedzielę walczyć za ochłapy.

Hardcore
@Anonimowy

Niech zwalniaja. Ciekawe kto będzie realizował zamowienia. No przecież nie ta banda nierobów co się dopchala na stanowiska

jan
@ktoś z produkcji

Poczytaj kodeks pracy zwiększone zamówienia to nie są specjalne potrzeby pracodawcy.

@Hardcore

Narazie to ludzie sami odchodzą co tydzień ktoś jak sie nie obudzą z jakimiś podwyzkami adekwatnymi do tej pracy to będą mieć problem bo narazie to tylko nam wszystko zabierają a coraz wiecej wymagają.Nie tedy droga.

@jan

Ciekawe kiedy ktoś się w...wi i zawiadomi inspekcje pracy?!? To co się tu dzieje ostanio to jakiś absurd. Traktuje się pracownika jak niewolnika. Ciągle mało. Podwyżki obiecywane jak gruszki na wierzbie . Nowy dostaje 3600 na start i ma w (usunięte przez administratora) a pracownik z kilkuletnim strzem lata że stanowiska na stanowisko bo musi. Pensja trochę wyższa a wymagania kosmiczne. Czas na zmiany. Niech sobie zapieprxa na lini pseudo kierowniczek i pseudo dyrektorek,którzy sciemniali jak się tylko da od samego początku

Zostaw merytoryczną opinię o Marmite Sp. z o.o. - Zakrzewo

• Jak się pracuje w Marmite Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Marmite Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 211.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marmite Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 182, z czego 11 to opinie pozytywne, 81 to opinie negatywne, a 90 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Marmite Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Marmite Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Marmite Sp. z o.o.