Professional Care 24

Opinie o Professional Care 24

Patrycja

Nawiązując do pytania jakie zadała @Mira, jakie wymagania stawia firma Professional Care 24 wobec swoich potencjalnych pracowników? Czy są one adekwatne do zadań powierzanych w pracy? Jakie są Wasze spostrzeżenia w tym temacie?

Basia

Pracuję jako opiekunka w Niemczech ponad 10 lat, pracowałam z różnymi agencjami, ale ta jest najgorsza ze wszystkich. Po wysłaniu opiekunki nie interesują się wcale, nie dzwonią, nawet na mejla nie potrafią odpisać.

Grazyna
@Basia

Inne tez nie dzwonia. I dobrze, ze nie dzwonia, nie czujesz, ze masz szefa nad glowa. Jak ktos jest dobra opiekunka, to nie potrzeba prowadzic za reke.

Patrycja

@Ela62, jakie jeszcze plusy Professional Care 24 mogą przyczynić się Twoim zdaniem do zainteresowania innych zatrudnieniem w tej firmie? Jak długo już współpracujesz z tym pracodawcą? Proszę Cię o opisanie ścieżki swojej kariery z nim? Wszystkie Twoje spostrzeżenia będą wzięte pod uwagę przez innych użytkowników forum.

UCM 75

Dotychczas byłam zatrudniona w Promedice, ale zamierzam związać się z tą firmą . Napiszcie czy firma odprowadza składki na czas, czy wypłata tak jak piszą w umowie na czas oraz proszę również inne uwagi jeśli macie.

Ela62
@UCM 75

Kasa na czas, składki też - od średniej krajowej. Powinnaś być zadowolona.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Professional Care 24 na stanowisko Asystent / Asystentka ds. obsługi klienta niemieckiego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Iwona470

Jestem z ProfessionalCare24 od 3 miesięcy. Pensję dostałam dobrą wysokie ubezpieczenie. Na podopieczną też nie można narzekać. Polecam wszystkim opiekunkom.

Ela62

Pracuję od roku. Byłam dwa razy w Padeborn i wracam tam w lato. Jak narazie to moja najlepsza firma. Pracowałam wczesnie w Konik-u i Promedica. Bez porównania. Polecam szczególnie panią Kasię z biura

Patrycja

@Alicja ., rozumiem, że jedynym powodem, przez który zrezygnowałaś ze współpracy z Professional Care 24 było wynagrodzenie. Czy to oznacza, że pozostałe warunki Twojego ewentualnego zatrudnienia były w Twojej ocenie zadowalające? Proszę Cię o pozostawienie opinii na forum dotyczącej tych kwestii.

nora

firma nie godna polecenia

Alicja .
@nora

Firma słabo płaci , byłam od nich , ale z innej firmy wyjechałam za lepsze pieniądze , dlatego z Professional Care zrezygnowałam .

Patrycja

@arabrab, jak oceniłabyś swoją całą współpracę z Professional Care 24 Sp. z o.o.? Czy warunki Ci zaproponowane były satysfakcjonujące? Jak wyglądało miejsce Twojego zakwaterowania? Twoja opinia posłuży osobom, które chciałyby zacząć pracę za pośrednictwem Professional Care 24 Sp. z o.o.

arabrab
@Patrycja

tak, wszystko było ok.

arabrab

Jeżdżę z nimi 3 lata. Miałam w sumie 2 pacjentów. Do Berlina jeździłam Polskim Busem, a do Padeborn Sindbadem nigdy nie było problemu.

Mała62

Polecam. Kilka razy byłam z nimi na 3 miesięcznych wyjazdach. Nie mam na co narzekać.

Margarita35

nie polecam organizacja tak fatalna jakiej w zyciu nie wiedziałam zmieniające się ustalenia z dnia na dzień w końcu nie wiesz dokad jedziesz czym jedziesz i kto Cie odbierze w zyciu takiego chaosu nie spotkałam

Patrycja

@Halina, mogłabyś opisać w jakich warunkach byłaś zakwaterowana jak już dotarłaś do miejsca, w którym wykonywałaś swoje obowiązki? Czy warunki zatrudnienia są dla Ciebie satysfakcjonujące? Twoja uzupełniona wypowiedź posłuży dla osób poszukujących informacji o Professional Care 24 Sp. z o.o.

Gruba

Firmy nie polecam mówią nie prawdę o sztelach

Byłam już na 3 wyjazdach z ProCare24 i planuję kolejny. Rzetelne propozycje pracy, wszystko wiem zawsze wcześniej i to bardzo dokładnie. Warunki płacowe też w porządku.

Halina
@Marta

Witam, weszłam na tą stronę bo lubie poczytać co piszecie. Ja juz drugi raz wyjeżdżam z tej Firmy i cenie sobie informacje od nich. Pieniądze dostaje na czas a duzo wczesniej przd wyjazdem wysyłaja zlecenie podrózy i jest wypisane kiedy pieniądze będą przelane na konto. Podaja równiez nr kursu autokaru i z kad wsiadam opłacone jest a na miejscu odbiera mnie koordynatorka lub synowa babci. Gdyby jeszcze podwyzkę dali to byłoby super.

Egi

Wcześniej współpracowałem z inną, dużą firmą. Przeszedłem do Professional Care 24 z uwagi na wyższe zarobki, ZUS i rekomendację osoby, która pracuje z PC24 już od kilku lat. Jej pozytywna opinia się potwierdziła. Chętnie odpowiem na pytania dot. pracy opiekuna tym, którzy się jeszcze wahają.

Asia
@Egi

Też pracuje z inną firmą chce zmienić od stycznia na prof care ale waham się

Aga

To bardzo specyficzna branża, niestety wiele firm stosuje nieuczciwe praktyki i bardzo dużo już widziałam. Na tle innych firm ProCare wypada naprawdę dobrze. Wypłata na czas, dobry poziom informowania, polecam.

Agi

Kto w końcu opłaca bilet opiekunce do i z Niemiec? Sindbadem jeździcie i bilet Open macie kupiony przez firmę?

Egi
@Agi

Nie ma żadnych biletów. Po prostu, zgodnie z umową Proffesional Care 24 opłaca koszt przejazdu w obie strony fakturą w firmie przewozowej. Jeździ się busem, klimatyzowanym, wygodne fotele (z wyjątkiem miejsca obok kierowcy), 6-7 osób plus dwóch kierowców, przerwy na kawę, papierosa na stacjach wg życzenia. Podaje się nazwisko i adres - miejscowość, w której się wsiada i wysiada. Otrzymuje sie tel. do kierowcy. Podwożą pod sam dom w Niemczech. Poem przyjeżdżają i odbierają spod domu. Można zabrać dwie walizki i niewielki bagaż podręczny np. plecaczek z jedzeniem i piciem. Sinbabem prawdopodobnie można, podobnie jak własnym samochodem, ale na własne życzenie, jeśli trasa przejazdu autobusu przebiega w pobliżu, ktoś odbierze i dowiezie do domu podopiecznego i koszt biletu jest podobny jak w przypadku busa. Ewentualną różnicę dopłaca się samemu. Sindbaba nie polecam. Jechałem tym i tym.

Patrycja

@Juliusz, w takim razie napisz, czy doświadczenie jest ważne? Jeżeli chodzi o wyjazdy, to gdzie najczęściej? Czy można liczyć na stałą umowę? Napisz w skrócie co należy do twoich obowiązków.

Juliusz

no ja też nie nażekam. Kontakt do firmy dała mi sąsiadka. Jestem po drugim wyjeździe. Mają dobre stawki. Mogę polecić

Zostaw merytoryczną opinię o Professional Care 24 - Toruń

• Jak się pracuje w Professional Care 24?

Zobacz opinie na temat firmy Professional Care 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Professional Care 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 51 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Professional Care 24