Professional Care 24

Opinie o Professional Care 24

Patryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może ktoś słyszał czy potrzebują ludzi? Jakie zarobki można wyciągnąć?

Kristin
@Patryk

Nie polecam tej firmy,byłam i nikt sie nie interesuje dalszym losem opiekunki.Dla firmy są ważne pieniądze jakie zarabiają na pracy opiekunki,zadnej pomocy w razie gdy warunki są nie takie jak powinny być i nie mówią o wadach danego miejsca. jest tyle teraz firm ,że gdyby z każdej jechać chociaż raz to braknie życia.Można z tą firmą jechać dwa razy pierwszy i ostatni.a transport Sindbadem nie należy do najlepszych.

Zołza
@Patryk

Nie polecam stanowczo zleceń z tej Agencji a nawet wręcz przestrzegam przed tym ! Proszę uważnie czytać umowy przed podpisaniem jak np. potrącanie z wynagrodzenia 3 euro za każdy nieprzepracowany dzień w delegacji także z powodu choroby która nas dopadła w wyniku morderczej dla zdrowia pracy której warunki skrzętnie się ukrywa przed zleceniobiorcami przed podpisaniem umowy . To zdzierstwo i nienależny dochód z ograbiania zleceniobiorców !

Pati
@Zołza

pisać skargę do PIP-delegowaniem zajmują sie nazwa umowy nieważna

@Zołza

nieprawda. Kierują cię do lekarza w de i dostajesz l-4, a na jego podstawie wracasz do domu i nikt nie pobiera 3 euro, w umowie jest napisane, że tą kasę masz potrącaną, jak na swoje widzimisie chcesz skrócić pobyt, ale choroba, zjazd na pogrzeb rodziny itd. jest traktowane jako sytuacja losowa, tylko musza miec papierek na to

@ja to ja

a za wizyte w niemczech nie trzeba placic z wlasnej kieszeni, czy tez firma potraca z wyplaty ze 200E?

ktoś
@Kristin

konkretna,fakty sie zgadzaja.

Kristina

Po 3 pierwszych zleceniach nie moge narzekać - chyba właśnie trafiłam na swoją stała stelle :) Wyjazd minibusem, testów nie miałam bo jestem zaszczepiona.

Aktualność
Wszystkie opiekunki zatrudnione w Professional Care 24 mogą darmowo korzystać z dodatkowego telefonicznego wsparcia ze strony fachowców z branży opieki.
Szukasz sprawdzonej firmy, która rzeczowo wspiera swoje opiekunki na zleceniach, daje możliwość rozwoju zawodowego i poczucie bezpieczeństwa zadzwoń do naszego działu rekrutacji - tel. 534 934 134!
witam

Panstwo nie piszecie na swojej stronie jak wyglada u was test na covid...oraz czy oplacacie busa, ktorym jezdzi opiekunka...ile wynosi premia swiateczna w tym roku?

@witam

Informacje na temat testów można znaleźć na naszej stronie (https://professionalcare24.pl/dok/aktualne-informacje-dotyczace-pracy-jako-opiekun-w-niemczech). Oczywiście opłacamy i organizujemy badanie w najbliższym dla opiekunki laboratorium. Podobnie z busem, nie ma potrzeby wykładania pieniążków. My opłacamy transport do klienta i powrót do domu. Premia świąteczna w tym roku może wynieść nawet 435 EUR netto, informacje na ten temat można znaleźć w zakładce - https://professionalcare24.pl/dok/premia-zimowa Zapraszamy do kontaktu z naszym działem rekrutacji, chętnie wytłumaczymy wszystkie szczegóły tel. 534 934 134

Aleksandra

Pracuję w tej firmie od 2018 roku. Jestem zadowolona ze współpracy, wynagrodzenie zawsze na czas, oraz pomoc i wsparcie jakiego doznałam w ostatnim czasie było dla mnie bardzo budujące. Bardzo dobrym pomysłem jest zatrudnienie przez firmę zawodowego psychologa, który pomoże i udzieli wskazówek jak radzić sobie z problemami w naszej pracy. Gratuluję Dyrekcji trafności w wyborze odpowiedniej osoby .Pozdrawiam wszystkich pracowników firmy.

Danuta
@Aleksandra

Zawsze mnie zastanawia co ludzie mają z tym wynagrodzeniem na czas. To że pracodawca przestrzega podstawowych przepisów prawa to jest plus dla was? To tylko pokazuje, w jakim stanie jest polski rynek pracy. A to wsparcie to co? W sensie jakie dokładnie

POKA
@Danuta

czy wszystkie firmy na czas płacą? Mnie to jeszcze nie spotkało ale rozmawiam z wieloma opiekunkami i często jest z tym problem, więc jak firma płaci na czas to dobrze i jest za co ja pochwalić. To wsparcie akurat u tej pani nie wiem jak wyglądało ale wiem że firma zawsze dzwoni do opiekunki , rozwiązuje problemy a jak nie można coś polepszyć to w inne miejsce wysyła. To chyba dobrze o firmie świadczy.

@POKA

to prosze powiedziec do kiedy w tej firmie jest "wyplata na czas"? 10, 15 kolejnego miesiaca?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Professional Care 24 na stanowisko Asystent / Asystentka ds. obsługi klienta niemieckiego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
P.

Firma usuwa nieprzychylne komentarze! Klasa .

Mira

Może podpowiecie na jakim poziomie trzeba znać język obcy?

@Mira

Nie prsyjmują bez znajomości języka

Sylwia
@ja to ja

W jakim stopniu trzeba władać językiem angielskim aby się dostać do Professional Care 24? W jaki sposób weryfikują znajomość? Czy prócz znajomości języka, są jeszcze jakieś inne wymagania wobec kandydatów?

Jak z płaceniem wynagrodzenia? Czy płacą całą sumę dopiero na koniec okresu rozliczeniowego - czyli na ile wyjedziesz 2, 3 miesiące? Jak z transportem czy od drzwi do drzwi?

Patrycja781
@Kasia

Płacą do 15 każdego miesiąca.Transport miałam zorganizowany przez firmę i był wykonany od drzwi do drzwi.

Grzegorz
@Patrycja781

Doprecyzujesz na jakie wynagrodzenie mogłaś liczyć i na jakiej umowie pracowałaś? W razie problemów można liczyć na wsparcie koordynatora? Dzięki.

Patrycja781
@Grzegorz

Z racji znajomości języka(podstawowej-choć nie językiem dźwigam PDP)1200 nie jest problemem.Problemem (jak dla mnie)jest zdobycie kontaktu do zmienniczki która jest akurat na miejscu(jeśli to stała sztela w firmie)dzielnie zasłaniają się RODO.U mnie sprawa stanęła na ostrzu noża i kontakt otrzymałam.Dzięki Bogu bo okazało się że stan PDP zdecydowanie odbiegał od tego co podała mi osoba w firmie.Zaczęłam się "targować"o stawkę.Syn PDP nie wyraził na nią zgody więc firma wyłożyła ją sama.Niby mało(liczyłam na przynajmniej 100)ale to zawsze coś...Pojadę i zobaczę jak będzie wyglądała praca na miejscu,w końcu nie muszę tam wracać... Co do koordynatora z rekrutacji to naprawdę przesympatyczny Pan,który jest naprawdę pomocny w przypadku jakiegoś problemu. Uważam że trzeba się dopominać o kontakt ze zmiennikiem,bo opis który firma posiada nie zawsze jest zgodny z opisem...

Gehenna
@Patrycja781

To powiedz, zeby podali twoj numer osobie, ktora jest na zleceniu i niech ona do Ciebie zadzwoni, albo napisze esa.

@Gehenna

myśli pani, że rodo działa w jedną stronę?

(usunięte przez administratora) Opis zleceń nie pokrywa się z tym co na miejscu Koordynatorzy są chamscy

Stanbergsee

Umowa zlecenie stawki jak w innych agencjach skladki co 2 mies od sred kraj do Zus kasa na czas

Mirt

Polecam

Patrycja
@Mirt

Myślę, że wszyscy chyba będziemy co do tego zgodni, że powinieneś nieco rozbudować swoją poprzednio wypowiedź, gdyż tamta raczej niewiele powie innym osobom. Powiedz nam zatem, dlaczego właściwie polecasz nam Professional Care 24? Jesteś tam pracownikiem? Co wiesz na temat warunków pracy tam panujących?

maryjka58@wp.pl
@Mirt

Polecam tę firmę - uczciwie traktuje opiekunki i dba o ich dobro - super opieka konsultantów - można zwracać się do nich z wszystkimi problemami - pomagają - Pozdrowienia na ten nowy 2019. rok dla wszystkich Pracowników Firmy

Patrycja
@maryjka58@wp.pl

Już się obawiałam, że użytkownicy forum zapomnieli o wątku, dotyczącym firmy Professional Care 24. Dobrze zatem, iż zechciałaś podzielić się z Nami swoimi spostrzeżeniami o tym pracodawcy. Od dawna pracujesz w tej firmie? Wyjaśnisz, jak wygląda w niej kwestia ubezpieczenia? Macie do niego pełny dostęp?

Suhate
@maryjka58@wp.pl

Jestem nowym pracownikiem tej firmy i mam zupełnie odmienne zdanie. Bo mili konsultanci to trochę za mało kiedy na miejscu stan podopiecznego jest zupełnie inny niż przedstawiony w ofercie a wynagrodzenie za niskie i nikt nie chce nic z tym zrobić.

Suhate

Zdecydowanie nie polecam. Oferta przedstawiona nieuczciwie i płaca nieadekwatna do pracy. Brak kontaktu z opiekunką pomimo jej zgody. Brak reakcji na stawiane zarzuty. Polecam by ofertę mieć na piśmie/mailem, aby mieć podkladkę bo stan faktyczny zupełnie odbiega od oferty.

Pracuję w firmie od ok. 1,5 roku nie mam zastrzeżeń, no, może warto poprawić infolinię, aby bardziej płynnie można było się skontaktować. Natomiast biorąc pod uwagę moje ostatnie doświadczenia z innymi firmami, wiem, że tutaj jest NAPRAWDĘ wszystko ok. i mogę spokojnie polecić.

Anna P

Krótko współpracowałem z firmą, jednak cenie ja za profesjonalizm i rzetelność. Pieniądze zawsze na czas. Pozdrawiam wszystkich pracowników ????

Aktualność

Wyższe składki ZUS dla opiekunek od 2020 roku!
Wiecej informacji na: https://professionalcare24.pl/dok/podwyzka-zus-od-sredniej-krajowej

a co w sytuacji gdy opiekunka zachoruje na zleceniu? test, powrót do kraju i kwarantanna - kto za to zapłaci?

Dzięki temu, że praca w naszej firmie jest legalna i wszystkie opiekunki posiadają dokument A1 oraz kartę EKUZ, w przypadku zachorowania na zleceniu bezpłatnie korzysta się z niemieckiego systemu zdrowotnego. Tym samym nie ponosi się kosztów testów, ani hospitalizacji. Jeśli wystąpi konieczność odbycia kwarantanny w Niemczech, bez możliwości dalszego świadczenia usług, na podstawie odprowadzanej składki chorobowej wypłacane są odpowiednie świadczenia z ZUS-u.

Wa 57

PRACUJE ROK.FIRMA OPLACA ZUS NA CZAS .ROWNIEZ WYPLATA JEST DOSTARCZONA NA CZAS.CZASAMI Z WYPRZEDZENIEM .POLECAM

Grzegorz

Z czego wynika fakt, że nie otrzymałaś wynagrodzenia? Jak tłumaczy to firma?

Wioletta Marciniak

Jestem zadowolona firma dobra ,szybko reagują jeżeli pojawiają się problemy,panie miłe i wyrozumiałe. Wszystko jest na czas z płatnościami żadnych opóznień. Polecam!

Wioletta Marciniak

Pracowałam już z tą firmą potem miałam półtora roku przerwy i wróciłam.Wszystko jest na czas nieraz firma nie jest doinformowana przez rodzinę o wszystkim więc nie oceniajmy gdyż nie wiemy jak nas oceniają kiedy wykonujemy swoje zlecenia.

Terka

Praca ok.

Polecam wszystkim szukającym legalnej i bezpiecznej pracy w Niemczech.

super firma,polecam!

firma godna zaufania,wyjazd szybki i dobra organizacja.Wypłata na czas,polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Professional Care 24 - Toruń

• Jak się pracuje w Professional Care 24?

Zobacz opinie na temat firmy Professional Care 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Professional Care 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 51 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Professional Care 24