Professional Care 24

Opinie o Professional Care 24

Bożena

Chciałabym podzielić się opinią o Firmie Professional Care 24 z Torunia z którą współpracuję od 5 lat. Pracuję jako opiekunka osób starszych w Niemczech. Muszę przyznać że firma interesuje się pracownikiem poprzez częsty kontakt telefoniczny. Wypłaty są regularnie wypłacane jak również składki ubezpieczeniowe płacone . Przewozy do pracy i z pracy organizowane jak najdogodniej dla pracownika. Polecam serdecznie tę firmę wszystkim poszukującym zatrudnienia w tej branży.

Krystyna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Wynagrodzenie zawsze jest w terminie, osoby, z którymi się kontaktuję są zawsze bardzo pomocne, życzliwe, jestem zainteresowana dalszą współpracą.

Mirosława

Bardzo dobra firma. Jeżdżę z Professional care 24 od około 5 lat. Mają sporo zleceń, miejsca są takie jak w opisie, a kiedy jest jakiś problem to jest dobry kontakt z koordynatorem, który pracuje solidnie. Pieniądze zawsze wypłacane są w terminie, do ZUSu składki od średniej krajowej. Organizacja dojazdów jest bardzo dobra. Firma dba o swoich pracowników. Od początku trafiłam na tą firmę i na żadną inną się nie zdecyduję bo bywa różnie. Jestem wdzięczna wszelkim pracownikam.

basiakusiak124@gmail.com

Jestem zadowolona z tej firmy , jest godna polecenia , pieniądze na czas miła kadra , koordynator wszystko wyjaśnia z godnie z prawdą ,

Agata
@basiakusiak124@gmail.com

No to super Ile wynosi wynagrodzenie? Jakieś premie są?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Professional Care 24 na stanowisko Asystent / Asystentka ds. obsługi klienta niemieckiego? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Ania80

Pracuję z tą firmą od ponad roku. Współpraca układa się bez zastrzeżeń: Organizacja wyjazdu, kontakt z koordynatorką, pensja na czas. Wszystko to jest na wysokim poziomie. Polecam.

bernadka72@gmail.com

Z firmą Professional Care pracuję przeszło dwa lata,trafiłam na nią przez przypadek w internecie i NIE ŻAŁUJĘ.Bez ryzyka legalnie i bezpiecznie tylko z Professional Care.Gorąco polecam.

Polecam firmę jest solidna

Pracuje w firmie Professional Care 24 i jestem zadowolona.Pieniądze wypłacane zawsze w terminie.Przejazd mam zapewniony ze strony firmy.Polecam tę firmę jest solidna i bezpieczna

Grzegorz
@Polecam firmę jest solidna

Firma ma transport firmowy dla pracowników? Darmowy czy coś jednak płacisz? Jakie jeszcze inne benefity ci dali?

Pola
@Grzegorz

Tak dowożą na miejsce.

Aneta
@Pola

Za darmo? To obejmuje wszystkie lokalizacje czy jak to jest zorganizowane?

KASIA

Firma godna polecenia Wywiązują się z umowy Wszystko na czas

Barbara 5 09 2022
@KASIA

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą , z czystym sercem polecam

Alicja

Od ponad dwóch lat współpracuje z Professional Care 24 z Torunia i jestem bardzo zadowolona. Zawsze mogę liczyć na pomoc i zrozumienie. Jeszcze nigdy jak dotąd nie zawiodłam się . Pracowałam w innych firmach,ale z tą układa mi się super. Dokumenty czytelne i na czas,osoby chętne do pomocy i zawsze odpowiadające. Mam nadzieję, że jeszcze długo będę współpracować z tą firmą. Z całego serca polecam.

Edyta J.

W Professional Care 24 pracuję od dwóch lat. Ze współpracy z firmą jestem bardzo zadowolona. Firma dba o pracowników. Koordynatorzy bardzo mili i pomocni. Wynagrodzenie i premie , świadczenia,zawsze wypłacane zgodnie z umową i na czas. Polecam firmę, warto z nią pracować ????

Basia

Czy ktoś z opiekunów składał w Professional Care miesięczne wypowiedzenie? I czy mieliście jakieś problemy z rozwiązaniem umowy o pracę?

Lolo
@Basia

Umowy o pracę? Chyba nikt nie jest zatrudniony na umowę o pracę.

Danuta

Z firmą współpracuje od 4 lat i uważam ze jak sama nazwa wskazuje jest to profesjonalna i rzetelna Firma oferujące dobre zatrudnienie w opiece seniora.Premie letnie i świąteczne są zawsze wypłacane w ustalonych terminach. Koordynatorki życzliwe i pomocne a transport dobrze zorganizowany wg życzenia pracownika : bus czy autobus czy własne auto. Sprawdzona pewna Firma ! Pozdrawiam

Megi

Rzetelna firma,wynagrodzenie na czas,miłe koordynatorki zawsze pomocne,oby tak dalej.Pozdrawiam całą ekipę

Agnieszka Żukowska

Firma godna polecenia w 100%, pracuję już kilka lat w tej firmie i daje poczucie bezpieczeństwa.Wynagrodzenie na czas, formalności załatwiane bardzo sprawnie, organizacja wyjazdu ok.Warto pracować w Professional Care 24-Toruń

Elżbieta

Firma spoko.

Jolanta Szczerba

Firma godna polecenia ???? Pracuje w tej firmie ponad 7- lat. Bardzo miła obsługa, starają się zawsze pomagać i doradzać we wszystkich sprawach. Wypłata zawsze na czas. Transport w obie strony nawet z uwzględnieniem miejsca w autobusie ????????

Jolanta Szczerba
@Jolanta Szczerba

Polecam z całą odpowiedzialnością ????????????

Beata

zgadzam się z moimi poprzedniczkami .Firma godna polecenia. Dobrze się z nimi pracuje np mają telefon wsparcia .Dzwonić możemy na ten telefon lub osoby jak psycholog czy opiekunki z oddziału Domu Pomocy Społecznej. To jest świetna sprawa. Jak masz problem na Stelli zawsze możesz skorzystać z fachowej porady i wsparcia. Oprócz tego pracownicy mili uczynni zawsze cię wysłuchają i pomogą rozwiązać problem,. Uważam ze nasza praca jest doceniona w tej firmie i płaca tez jest na dobrym poziomie.

Maria

Te znaki zapytania to przez przypadek Firma godna polecenia .

Maria

Współpracuję z Professional Care 24 już trzy lata i jestem bardzo zadowolona.Firma godna polecenia????

Asia 49 Kujawy

Pracuję z firmą przeszło 3 lata.Jestem ogólnie zadowolona.Wyplata na czas,ZUS od średniej krajowej,transport bez zarzutu .Wsparcie psychologa jakże potrzebne w tej niełatwej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Professional Care 24 - Toruń

• Jak się pracuje w Professional Care 24?

Zobacz opinie na temat firmy Professional Care 24 tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Professional Care 24?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 51 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Professional Care 24