FSP GALENA

Opinie o FSP GALENA

W internecie firma wystawiła ogłoszenie i szukają aparatowego wydziału syntez chemicznych. Ciekawa praca, ale mam pytanie, bo widziałam, że nie wymagają wysyłania cv. Czy wiecie jaki inny dokument wysłać? I czy jak rekruter nie ma cv z doświadczenie, kwalifikacjami, to na podstawie czego wybierają osoby na rozmowy rekrutacyjne?

Aleksandra Nowy wpis

Będę aplikować na etat głównej księgowej i mam pytanie od kiedy właściwie zaczyna się pracę, bo w ogłoszeniu pisali, że to od zaraz? Podoba mi się szeroki pakiet benefitów, ale mam pytanie odnośnie tych dodatkowych dni urlopowych, ile ich jest w ciągu roku i z jakiej okazji? Spotkania integracyjne odbywają się jakimś cyklicznym czasie?

DoA Nowy wpis
@Aleksandra

Imprezy integracyjne - 1 w roku. Dodatkowe dni wolne - są "srednio" wolne bo trzeba odpracować w sobotę np. święto wypada w czwartek więc zakład dostaje wolny piątek, ale do odpracowania w określoną sobotę. Benefity??

Kadrowa Nowy wpis
@DoA

Mamy extra wolne: wielki piątek i wigilię. Pozostałe zgodnie z kodeksem pracy

Jak wygląda sprawa grafiku w FSP GALENA. Czy pracodawca idzie na rękę?

PM

Mam pytanie do przedstawicieli handlowych: warto aplikować? Firma rekrutuje PM na Śląsku.

@PM

Przyłączam się do pytania. A co było w ogłoszeniu na temat pieniędzy, umowy, czy auta? Bo chyba były jakieś szczegóły, a chcę wiedzieć, czy można pracować na UoP i czy auto nieodpłatnie również do użytku prywatnego? Nie wspominając już o podstawie, czy prowizji.

Jk

Ciekawe czemu administrator usunął moje pytanie o pracę przedstawiciela na Śląsku

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie FSP GALENA? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
aparatowy

Produkcja na trzy zmiany. Praca w weekendy. Magazyny pełne. Hurtownie zapchane. Kto bierze za to pieniądze? Dlaczego trzy osoby z zarządu zarabiają więcej niż 20 osób z produkcji? Czy KT wie, że jego sielanka potrwa tylko do czerwca?

Yea
@aparatowy

Żeby istniec na tym trudnym rynku trzeba być elastycznym, apteki mają w czym wybierać, niestety chyba ludzie z Zarządu o tym nie wiedzą. To niestety nie jest firma na którą farmaceuci czekają. Tych trzech osób spokojnie mogło by nie być, firma niewiele by straciła a pozbywając się ludzi, którzy robili dobre wyniki jest bardzo łatwo Znalezienie dobrego zespołu sprzedażowego może trwać miesiącami, niestety tutaj sprzedaż jest potrzebna już! Jak historia pokazuje nawet bez RKS firma dawała radę.. ale bez dobrych handlowców i dobrej oferty będzie ...

Haha
@aparatowy

Aparatowy sie wczoraj urodzil? Nagle Ci co najwiecej siedzieli i ukrywali sie po kątach muszą zacząć pracować - wielki ból i krzyk. W każdej firmie produkcyjnej sie uwaga... pracuje. Polecam sprawdzić.. taką 4brygadowke przy taśmie produkcyjnej tak dla porównania. Tam na 3 zmianie raczej nikt Ci nie pozwoli spać.

@aparatowy

dlaczego "aparatowy" podaje się za osobę którą w ogole nie jest ? Co chcesz osiągnąć? Dlaczego siejesz ferment we firmie? Kim tak na prawde jestes zawistny polaczku ? Aparatowi w firmie Galena, to jedyne osoby ,które utrzymują tą firme na powierzchni jak narazie.Tylko ich praca daje zyski. Nie ma tutaj nic do śmiania. Ciężka praca na 3 zmiany (bez weekendów) z normalnymi ludzmi.

Pytam
@aparatowy

To będziemy go trzymać tak długo? Stać nas????

Sam
@Yea

No to zwolnijcie wszystkich RKSów i przedstawicieli i KAMów i zamknijcie ten (usunięte przez administratora)

Fik
@aparatowy

Kto to jest aparatowy, są zawody, że się pracuje na jedną zmianę https://www.villa-allgaeu.de/

Zubi
@Haha

Krzysiu, przestań wypisywać te propagandowe bzdury. W czerwcu wywiozą Cię na taczce! I tych 2 pozostałych z zarządu też - za ich zaniechania. Krytykowaliście zbyt wysokie rabaty, na które pozwalał Przemek i Jacek A teraz uprawiacie zwykłe rozdawnictwo, bo takie rabaty jakie są teraz w PGF to nam się nigdy nie śniło. I nadal sądzicie, że po wyprzedażach z dopłatą sytuacja Galeny wróci na "zdrowy" rynek? Po czerwcowym głosowaniu spółdzielców będzie absolutnie jasne, że król jest nagi. Do tego czasu Tronek szyje sobie szaty ze złotych nici A pozostali członkowie zarządu uśmiechają się, biją brawo i modlą się o cud. Ale cudu nie będzie:)

@Sam

To niesamowite, że ktoś już dawno przewidział ten scenariusz, właśnie taki scenariusz jest teraz realizowany. Zespoły sprzedażowe zdziesiątkowane, prezes ma wywalone na, że najlepsi odeszli i nadal odchodzą, ważne jest tylko ile trafi do jego kieszeni ... O "umowie" ze słonecznymi wiemy ...

galena
@Zubi

z zarządem trzeba wywalić radę nadzorczą oni są odpowiedzialni za bałagan w galenie od kilku lat!!!

Borys
@Rep

,,Nie przewidział,, tylko zna z historii. Nic odkrywczego. K gdzie wjeżdża tam wprowadza sztampowo wszystkie zasady. Nawet tabele KPI ma jeszcze z Biofarmu :):):) Taki z niego Kreatywny manager wyższego szczebla.

Nikol
@Yea

O dobrych handlowców trzeba dbać

gość
@Haha

to prawda i to powinno się skończyć ,do pracy idzie się pracować a nie spać

Men

Ja mam pytanko. Jak wygląda praca na produkcji? Chodzi mi o atmosferę.

Dział Kadr
@Men

Wakatów nie ma na produkcji, więc ogłoszeń pracy też nie. Skoro się pytasz, pewno znasz odpowiedź

FSP
@Men

Nie jest to toksyczna praca na akord. Spokojnie można wypić kawę, zjeść śniadanie, czy pójść do toalety. Ludzie z produkcji są zżyci i dosyć solidarni.

@FSP

Z tą kawą bym się sprzeczał , robi się coraz gorzej w firmie , są równi i równiejsi niestety …. jednych się pogania liczy minutki każe się tłumaczyć z każdego przestoju jaki powód , a innych się traktuje dużo łagodniej , są również osoby które praktycznie nic nie robią . Ogólnie braki kadrowe na produkcji ( chodzi tu o ludzi znających się na swojej pracy )

Edyta

skoro tak to czemu nie wprowadzają tu żadnych szkoleń itp? i ogólnie to jakie braku u nich zauważasz, że w ten sposób ich dzielisz?

gość
@FSP

wiem co mówię

Jaki dress code obowiązuje w FSP GALENA?

TM

O jaki konkretny dział pytasz?

Edyta
@TM

Jest to na tyle zróżnicowane, że nie można byłoby prosić o podanie opcji dla każdego z nich?

Czy ktokolwiek mógłby napisać jakimi samochodami jeżdżą PM ? Krótka odpowiedź, dziekuję.

pm
@Andrzej

Autobusem albo tramwajem - do wyboru

Krotko

Osobowymi

Urszula

Faktycznie - odpowiedź @Krotko jest trochę nie na miejscu, ale mimo wszystko zachowaj spokój. O FSP Galena wypowiada się całkiem sporo osób, wiec tylko kwestią czasu jest to, że ktoś Ci rzetelnie odpowie na pytanie. Ponoć wymagają tam rocznego doświadczenia zawodowego jako przedstawiciel medyczny. Masz już takie doświadczenie?

Dorota
@Urszula

Uważam, ze to bardzo konkretna i rzeczowa odpowiedz z odrobiną ironii. Takie poczucie humoru rozumieją ludzie inteligentni. Nie ma w tym nic niestosownego.

Pm2

@JJ

Do użytku prywatnego.

Mert
@Urszula

Co w tej odpowiedzi jest nie na miejscu?Krótko i konkretnie. Jeśli to jakie są samochody jest ważne dla kandydatów to raczej ich pytania są nie na miejscu.

@JJ

A to golf ów już nie ma ?

Rudy Jacek
@Andrzej

Golfy wymieniamy na astry. Za prywate placisz z wlasnej kieszeni co do grosza. Gps z cartrack ( widac nawet jak za glosno muzyki słuchasz)

Eee
@Rudy Jacek

Ale to jest jakaś stawka za kilometr naliczana ? Ile taka przyjemność ?

Rock
@Andrzej

Slyszalem ze nowe astry chyba fajna firma polska ale niewiem jak tam ludzie zarządzają nie ludźmi, tylko pieniędzmi na rozwój faktyczny firmy

Nikol
@Eee

Ale ten GPS nie potrzebny w aucie rozumiem w tel lub ajpadzie

Osobowymi.

Wow

Długo myślałeś nad tą błyskotliwa odpowiedzią?

Pm

Opel Astra

Aktualnie Opel Astra

Rock
@Rudy Jacek

Myślę że za nie długi czas będzie wymiana na coś innego

Janusz Nosacz

Passeratti kombi w TDI

M

Praca w Galenie nauczyła mnie jednego: muszą zgadzać się cyferki, tabelki i wykresy w akurat tym aspekcie, który w danej chwili jest pompowany przez prezesa. Od pewnego czasu zmieniane są reguły gry w trakcie jej trwania, dokładanie kolejnych wizyt aptecznych do dziennych obowiązków, sposób premiowania także uległ zmianie w trakcie trwania kwartału i to wprost na niekorzyść pracownika. Wyniki sprzedażowe, plany to ogólnie jakas fikcja, zresztą od pewnego czasu mniej istotna, ponieważ nacisk jest tylko i wyłącznie na apteki i promowanie systemu współpracy, który aptekom nie jest do niczego potrzebny, a wręcz przeciwnie. Do tego nagminne wysyłanie zbiorczych tabel, prawie codziennie, które wprost pokazują kto nie moze spać spokojnie, bo świeci się na czerwono. Pracowałam w tej firmie wystarczająco długo, były momenty na prawdę pozytywne, ale niestety od pewnego czasu jest tylko spadek jakościowy pracy, co powoli widać w rotacjach w zespołach. Ogólnie praca dla osób, które ślepo wykonują zmieniające się rozkazy, z twardą skorupą zewnętrzną. Pozdrawiam starą gwardię!

Romek

Praca bez perspektyw i możliwości rozwoju. Zarządzanie na bardzo słabym poziomie, z dużym udziałem "kolesiostwa".

Nieźle kogoś poniosło w wizytówce firmy obok odnośnie doceniania pracowników i rodzinnej atmosfery. Boże broń przed taką rodziną i docenianiem. Z tego powodu coraz mniej kompetentnych osób w firmie? Zero rozwoju i inwestycji, mentalność prawie z PRL.

Wiecie, czy FSP Galena udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Tak

Tak

Galeńczyk

Czy to prawda że szykują kolejna zmianę prezesa?

@Galeńczyk

Raczej nie ma na to szans

Taran taram
@Eee nie

Słyszałem ze na początku lipca ma być wymiana.

@Taran taram

Już kilka razy tu o tym pisali jaki to będzie koniec obecnego preza I jakoś nic się nie wydarzyło

Borys
@Eee nie

Czekaj spokojnie.

@Borys

No czekam, czekam...

PM

Zacznę od tego, że firma Galena uważa się za prężną korporację, w której dla zasady o WSZYSTKIM decyduje Prezes. W rzeczywistości odbiór leków w środowisku medycznym (w zasadzie tylko dwie substancje) bardzo średni. Firma nie rozwija się, bazuje na bardzo starych molekułach. Wynagrodzenie dla PM bez doświadczenia raczej ok. Dla osób bardziej ambitnych, dodatkowo mających własny pogląd na firmę, zarządzanie itp. nie ma tutaj miejsca. Apodyktyczny RKS bez kompetencji jeśli chodzi o zarządzanie zespołem. Przyjmuje postawę przeambicjonowanego kierownika. Jeśli się z nim we wszystkim zgadzasz jest pozornie ok, jeśli masz odmienne zdanie nie ma pola do dyskusji, zbywa Cię posądzając infantylnie o "marudzenie". Reasumując nie polecam pracy w FSP Galena.

@PM

Gdzie pracowałeś w jakim terenie myślę o wysłaniu cv

Qpsztahl
@PM

Co oznacza apodyktyczny i z jakiego terenu

@Qpsztahl

Despota, narzucający swoje zdanie, nieznoszący sprzeciwu. Typowy przerost formy nad treścią. Przydomek RKS zawrócił mu w głowie.

PMF
@PM

A może po prostu drogi przedstawicielu-ambitna osobo byłas marudna... No i jak ktoś ma głupie pomysły to się nie zgadza...

Pm
@PMF

W galenie rzekomo już nie ma PMF ???? marudna wskazuję na to że i sam "RKS" zawital w szeregi go work... :)

Kocham Galene

to jest najlepsza firma świata, pracuje sie wspaniale, dodatkowo ta firma jest bardzo wspanialomyslna i ciagle szuka nowych ludzi do pracy (obecnie na stronie aż 8 ofert). szuka nie dlatego, że ktoś odchodzi ze wzgledu na niskie zarobki, fatalna atmosfere i niekompetentnych zarzadzajacych, nie nie! szuka zeby kazdemu dac niepowtarzalna szanse pracy w tej wspanialej najlepszej na calym swiecie firmie. produkty sa bardzo znane i rozpoznawalne, wszyscy chca je kupowac, promocja w zasadzie robi sie sama, bo przeciez kazdy lekarz i kazda apteka kocha Galene - w koncu nie zapominajcie jaka wspaniala jest to firma... naprawde polecam, bo ta firma bedzie sie tylko rozwijac, sa juz podobno plany przejecia polpharmy, aflofarmu i glaxo.

Adas

Pilnie szukam pracy
@Kocham Galene

Popieram!! Jak dobrze pójdzie to wkrótce bedzie i kolejne, 9-te ogloszenie o prace... na moje miejsce.

Wsz
@Pilnie szukam pracy

Heh czyli to prawda co piszą, że oferują stabilne warunki zatrudnienia. Dla ph lol

Kurrara
@Kocham Galene

Brawo Krzychu! Jesteś zwycięzcą !

Jagy
@Kocham Galene

....szkoda pary na taką firmę...dawno cały dział przedstawicieli powinien być zwolniony...szkoda kasy na ściemnianie...bo trza uczciwie powiedzieć że w dobie covid...nie da się pracować...ludzie karmią elektronikę....walą trasy...ściemniają...a kierownictwem z nimi...a spółdzielcy-wierzą jak barany...że ludzie pracują! Ocknijcie się!!! Nie da się pracować! To jest wyciąganie kasy z firmy!!!

Focuś
@Kocham Galene

To ta wspaniała firma jeszcze istnieje??? I nadal zatrudnia??? No naprawdę jest wspaniała! Wstyd umieszczać nazwę w CV, szczególnie za czasów obecnych "włodarzy".

Jak się pracuje z ludźmi z FSP Galena?

As

Beznadziejnie. Byl dzis taki jeden PH u mnie w aptece. Porażka totalna! Zero jakis kultury, ręce w kieszeni i jeszcze oburzony ze nie chciałem mu podać danych sprzedaży. Nie mam takiego obowiązku.

As
@As

W której aptece bo bez konkretu to nie ma sensu rozmawiać

Bajki
@As

W żadnej. Bankowo właściciel apteki wchodzi na GoWork zeby napisać o takiej sytuacji i na dodatek trafia na tak zadane pytanie... :D

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w FSP Galena?

zuzia

Możesz mieć duzo mniej niz osoba na tym samym stanowisku. Zalezy czyją jesteś rodziną i jakie masz uklady, jak żadnych to najniższa jak sie da, nikt nie patrzy tam na zadna sprawiedliwość.

Miki
@zuzia

Mam 15letnie doświadczenie czy mozna liczyć 5netto

Sani

Galena to chyba jest jak polfarmex działają

Robota jest spoko. Firma ma ok klimat. Fajni ludzie. Były handlowiec

Master

Czemu juz nie pracujesz jak jest dobry klimat

Blake

Podobno jest już nowy prezes, czy coś się zmieniło?

Stary druh
@Blake

Tak, już jest wszystko dobrze

@Stary druh

Dla Zarządu - do następnego walnego.

@Stary druh

Nowy prezes zaczyna w listopadzie, więc zobaczymy za jakiś czas. Duże wyzwanie przed nim, bo niestety Ci co zostają w zarządzie i radzie o zarządzaniu mają nikłe pojęcie, za to o dbaniu o własny interes już tak.

Tomi

Wrócą insygnie?

Sp
@Tomi

Raczej spółdzielcy na to nie pozwolą, bo teraz po trzech latach nie mogą ich odkupić za (usunięte przez administratora)

@Blake

Kto jest nowym prezesem? Krzychu? Czy Kakadu tez już u Was fruwa?

Nicker

Tak. Czyli standardowe działania się rozpoczęły: skłócanie załogi, manipulacja...i w konsekwencji doprowadzenie do ..... Szkoda firmy. Jednocześnie nie rozumiem dlaczego nikt nie sprawdza i nie weryfikuje osób na takie stanowisko.

Zacznie się : pierwsza wizyta do 9 rano, prezentacje po 15 minut z sekundnikiem w ręku, gps, kpi na pograniczu farsy, ograniczanie dostępu do danych sprzedaży, eliminowanie niewygodnych ludzi i wprowadzanie na ich miejsce znajomych z dawnych czasów. Stare metody samozwanczego ksieciunia. Ciekawe ile u was zabawi. Współczuję.

Realista

Ogarnijmy się. Firma generuje stratę. "Nowy" robi porządek żeby były pieniądze dla firmy i dla nas. Krzykacze zawsze ci sami. Nie pomogą, bez kompetencji, pensja wyższa dwa razy niż zarobiliby poza spółdzielnią. Zarząd ruszył do roboty, mamy porównanie z poprzednimi. Jak im się uda Galena przetrzyma, a jak nie?

Luzik

Handlowcy weźcie się do roboty. Sprzedaż spada, nie mamy co produkować. My zaczynamy pracę o 6-7 ej. A wy o 10ej. Biedulki nagle muszą zacząć pracować i nagle dramat. Ryży szuka pracy? A to nie doktor dopchał hurtownie na rok zapasu? A teraz sami sprawiedliwi? Lepsza dobra pensja niż dobro spółdzielni? Jak długo to może trwać?

Karina

11 wizyt lekarskich i 11 wizyt aptecznych już macie? Jeśli nie to będziecie. Kwestia czasu.

Kasia M.

A działalność gospodarcza wam już tez proponowali? Nie dajcie się nabrać. Po miesiącu od podpisania umowy zaczyna zwolnienia i nie chroni was prawo pracy. Na wasze miejsca wejdą kolesie pana KT.

rip
@Tomi

przedstawiciele dostali ople pachnące plastikiem … jaka firma takie auto

Subot
@Nicker

Czego Ty oczekujesz po niekompetentnych spółdzielcach ... ? Za głupotę się płaci, Krzysiu położył już nie jedną firmę, z galeną pójdzie mu najłatwiej. A może po to go wzięli????

@Subot

To prawda , szkoda że nikt nie sprawdził jak się mają firmy w których pracował... Leżą.. do dziś nie potrafią się pozbierać. Relacje z klientami budowane latami zostały zniszczone w miesiąc ...

Biedni

Pracowałem z KTem. Wcześniej z klientami miałem tylko relacje. Nauczył mnie dzìęki nim robić biznes i zarabiać premie. No ale musiałem wyjść z domu przed godz. 8 i nie "oferować" rabatów ponad 50%. Jak macie okazję uczcie się, zostaje do końca życia.

Tede
@Biedni

Szanowny ! :) Żeby zarabiać premie to trzeba pracować mądrze, a nie długo. Jeśli ktokolwiek musiał cię oduczyć dawania rabatów ponad 50 % - odpowiedz sobie, czy nadajesz się do sprzedaży :):):) Fakt, Tobie nauka ma szanse wypełnić czas - do końca życia. Powodzenia czymkolwiek zawodowo się zajmujesz!

@Biedni

Jak to miałeś relacje i nie brałeś premii? Musisz być naprawdę wyjątkowy..:) Pracuje się na takich rabatach jakie są, skoro Ktoś takie ustalił to się je oferuje !

Świadomy
@Luzik

Jakbyś pracował w dziale handlowym w terenie to byś wiedział jak tu (usunięte przez administratora)pojedź w teren chłopcze

@Realista

Pensje wyższe niż poza spółdzielnią? Ty wiesz ile firmy płacą na rynku przedstawicielom? A ile płaci GALENA? Ściągnij swoich kolesi za taką pensję, na pewno nikt tu nie przyjdzie.

Śmieszne
@Luzik

Sprzedaż spada bo Krzysiu na sprzedaży sę nie zna za to na statystyce i manipulacji bardzo dobrze

Nikt
@Blake

Nikt nie chce w tym uczestniczyć Ewakuacja trwa..

Ciekawy
@Rep

To z ciekawości ile proponuje Galena nowym PM?

Maryna

Regionalna na centralna Polskę. (usunięte przez administratora)

Perseona
@Gość

Krzychu lubi taki skład. Mawia o nich ,,zabetonowane umysły,,.

Nołi
@Maryna

Jeszcze jej tu nie ma, ale wiemy, wiemy... każdy z nas o niej słyszał XD

Pasjonat

A premie sobie wypłacił??? Bo repom wciąż wisi

Pati

Teraz jeszcze pora na duet z Wrocławia = Indyjczyk + Ksiądz Robak. Będzie komplet i kolejna firma pójdzie na (usunięte przez administratora) jak Titanic.

Alik
@Nołi

Zobaczymy, może do następnej cyklówki się pojawi .. chociaż Mała Mi wykorzystuje każdą okazję żeby być blisko i ze wszystkim nagle się zgadza..

Koneser
@Pasjonat

O ciężko wypracowanych premiach ani słychu, ani widu..

@Nołi

Każdy, chyba tylko poza szanowna małżonką.

Egzorcysta
@Realista

Tak przetrzyma jak poprzednie firmy ...

@Maryna

Nie ma regionalnej na centrum. Jest tylko jedna na południe? O kim to? Czy jest jakaś zmiana?

Fik
@Luzik

Nie samą produkcją, człowiek żyje, za chwilę Niemcy będą zatrudniać, Nie przejmuj się mogę polecic fajną firmę, pracujesz nic się nie kurzy, dobrze by było język znać ale nie koniecznie powiesz że jesteś od demnie, tu masz stronę https://www.villa-allgaeu.de/

Typowa grażyna
@Realista

Ogólnie spoko gdyby było spoko jak byloby ok gdyby było spoko gdyby bylo ok masło maślane i nic z tej wypowiedzi nie wynika

I jak "nowy"? Daje radę?

Miki
@rip

Fajnie że nowe,a nie jakieś stare i niebezpieczne

Tobiasz

Nie rozumiem po co się tak męczyć macie. Zawsze można zmienić prace jeśli w dobrej firmie wam nie odpowiada praca.

zarządca
@Tobiasz

Wielka to męka jest, ale damy radę. Warto się pomęczyć, żeby być świadkiem tego jak wyjeżdzasz na taczce. Łech, łech, łech. Amen.

B
@Tobiasz

To, że nie rozumiesz nikogo nie dziwi...

Honorata
@zarządca

Dlaczego tak negatywnie oceniasz pracę w firmie? W wątku jest dużo takich ogólnikowych komentarzy, interesują mnie jednak konkrety. Co według Ciebie powinno się zmienić, by pracowało się lepiej? Może dostrzegasz też jakiś pozytywny aspekt?

Zostaw merytoryczną opinię o FSP GALENA - Wrocław

• Jak się pracuje w FSP GALENA?

Zobacz opinie na temat firmy FSP GALENA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FSP GALENA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 1 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

FSP GALENA