Opinie o Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut w Nowy Sącz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut w Nowy Sącz

Czy ktoś z Was dysponuje aktualnymi informacjami o Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

ziomek Nowy wpis

Tak ,dalej poszukuje ludzi , chodzi o tego co mieszka w siołkowej , zatrudnia i nie placi pracownikom

Darek Nowy wpis

Halo halo! Jak tam w firmie?

Darek Nowy wpis

Niepokojące informacje znalazłem o firmie. Czy normalnie działają?

Lol Nowy wpis
@Darek

Szczerze mówiąc mam nadzieję, że ktoś mu w końcu utarł nosa. Z informacji, które udało mi się znaleźć, od 2012 Pan Andrzej O. widniał jako wspolwlasciciel w 5 różnych firmach (o różnych nazwach ). To chyba nie jest normalne ... Nie mówiąc już o długach ... Lepiej nie zlecać prac firmie, w której widnieje Andrzej Obrzut, bo tylko można na tym stracić pieniądze i nerwy.

Mmmm

OSZUST! Wynajmowal u nas dom dla pracowników. Ciężko było wyegzekwować opłaty, zawsze jakieś wymówki : to był chory, to księgowa rodziła, to znowu przebudowa firmy itd itp. Aż w końcu się zawinął nie płacąc za ostatni miesiąc .... dom zostawiony w stanie .... można powiedzieć skandalicznym! Trzymajcie się z daleka od tego pana i jego firmy! Cwaniak. Z informacji, które znalazłam, to ma długi w różnych miejscach.

Firma Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Nowy Sącz
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Nowy Sącz
Wierzyciel nawet komornik sądowy nie ma mu co zabr

To oszust Państwa Polskiego i ludzi pracujących na podnajem Zameldowany jest Kąclowa 13/1 a mieszka w nowym wybudowanym domu za pieniądze państwowe {nie płacił podatku 400tyś] i swoich dłużników Siąkowa 507 Odradzam Trzymajcie się z dala od Niego

dopiska
@Wierzyciel nawet komornik sądowy nie ma mu co zabr

NIP. 734-319-46-22 Regon. 120349238 to jego była działalność

Murzyn

Firma która nigdy nie polecił bym nikomu .warunki pracy skrajne (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut - Nowy Sącz

Con-Bau Sp. z o.o. Andrzej Obrzut