Scalo Sp. z o.o.

Opinie o Scalo Sp. z o.o.

mnatan

Outsorcing to bardzo dobry sposób na bardzo szybkie rozpoczęcie kariery i rozeznanie w biznesie. Polecam oddział NBC w Krakowie - wszystkie warunki współpracy były zawsze bardzo jasne, finanse na dobrym poziomie, a sama firma bardzo pomocna.

KilarSoft

Firma pełna pozytywnych ludzi z mnóstwem energii. Bardzo dobry kontakt oraz indywidualne podejście. Jako kandydat a później kontraktor uważam naszą wspołpracę za wzrocową. Jak na czyms Ci zależy to napewno da się to załatwić. :)

chri$

Nie polecam. Firma którą (przynajmniej w mieście gdzie wychodzi się na pole) kierują osoby pozbawione logicznego myślenia; osoby posiadające głowy naładowane często informacjami ze szkoleń i studiów z Socjologii bądź w najlepszym razie Zarządzania.

re

No ale pewnie do tej podstawy 1800 jest jeszcze szansa na jakieś premie, co jest dobrym znakiem na to co się teraz dzieje.

night_rider

Szkolenia, to ostatnio najpopularniejszy synonim roztrwaniania pieniędzy. Jeśli ktoś musi się szkolić, aby uświadomił sobie, że jest wartościowym człowiekiem i słuchać jakiegoś cymbała w atramentowym garniturze, który każe złapać się za ręce...nie muszę chyba kończyć. Myślę, że premia byłaby większą motywacja od szkolenia motywacyjnego.

Zonia
@night_rider

Wiedzy nigdy nie jest za dużo. Dobra firma dba o swoich pracowników, a jak załoga posiada odpowiednią wiedzę wykorzystuje ją dla dobra firmy i to jest cała filozofia. Tylko można się cieszyć pracując w takiej firmie. Sama chętnie podjęłabym pracę w takiej spółce.

@Zonia

Wiedzy - owszem. Ale WIEDZA jest tutaj słowem kluczowym. Nie szkolenia z rozwoju osobistego :).

Zonia
@night_rider

Nie zgadzam się z Tobą, każdy rodzaj rozwoju jest wskazany. Sama chciałabym tu pracować ale na chwilę obecną to niemożliwe.

night_rider

@jako, współpracowałem z oddziałem w Krakowie przez około 9 miesięcy (stanowisko techniczne). Zarobki nie powalały - w przeciwieństwie do otoczki wokół krakowskiego oddziału. Eventy, szkolenia, zabawy...NBC słynęło (podobno) z poważnego stylu pracy, niestety teraz zaczyna się z niego robić kolejne korpo z szeregami ludzi, dla których nie są istotne zarobki (ta, jasne ;) ), a najważniejsze są szkolenia z coachami (sic!) i motywacja. A cóż motywuje lepiej jak pieniądze? :)

night_rider

Przerost formy nad treścią, w wyjątkowo kryzysowej sytuacji można próbować...w innym przypadku szkoda czasu.

krycha

Absolutnie nie jestem "rozczarowana" ani "rozgoryczona". Chodzi mi o kindersztubę, czyli o coś czego brakuje wielu ludziom. Etyka rekrutera zaleca poinformowanie kandydata. Jeśli chodzi o wymagania, to z pewnością spełniałam zawodowe. Z całym szacunkiem - Motorola jest nieco bardziej miarodajną marką, niż NBC. Mówię oczywiście o kompetencjach zawodowych. Nie chcę spamować, zalecam po prostu skupienie się na umiejętnościach zawodowych, a nie na "motywacji, sukcesie i dzialalnościach w biznesklubie", bo każdy kto idzie na rozmowę interesuje się głównie finansami, a nie firmowymi cukierkami na firmowym fanpage'u. Nie produkujmy grona marionetek w granatowych garniturach, tylko specjalistów :).

krycha

Tak, naturalnie. Powiedzieli, że się odezwą, inaczej nie miałabym z tym problemu :). To przykre, że większość osób z HR ma mózg wyprany sloganami branży biznesowej (tj. sukces, motywacja, dążenie do celu), a raczej coachingowej, lecz niestety często tylko i wyłącznie przez to, że nie mają własnego ja ;). Ale cóż...takie czasy, W oddziale Motoroli (gdzie dostałam angaż) zastałam zupełnie inny standard. Nie rekrutowały mnie HR'y, lecz specjaliści. Nie było bezpłciowego i jałowego gadania na temat moich mocnych cech, a także tego "gdzie widzę się za 10 lat". Te pytania mają taki sam sens, jak oświadczyny na pierwszej randce :D.

krycha

Firma zachowuje się nie do końca profesjonalnie. Nie mam problemu, że nie wybrali na dane stanowisko akurat mnie, to rozumiem - uważam, że powinni jednak udzielać informacji na temat przebiegu rekrutacji - niezależnie od wyniku. W dzisiejszych czasach milczenie jest bardzo nieprofesjonalne.

Jarek

Umowa B2B, co miesiac takie wynagrodzenie, ale musisz byc w miare dobry :)

Jarek

programista B2B 14.000.

Das Boot

Hej kochani, jeśli interesuje was zatrudnienie w firmie NBC Sp. z o.o. to właśnie pojawiła się świeżutka oferta pracy. Warto zobaczyć bo podobno mało miejsc a dużo ludzi chętnych. Miejsce pracy: Katowice Region: śląskie Opis stanowiska: przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji aplikacyjnej (w ty... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5733960?keywords=&region=

Nic rozwojowego? Doprawdy nie wiem skąd taka opinia. Projekty różnorodne dotykające zróżnicowanych branż, wiele lokalizacji. Duża stabilność. Każdy znajdzie coś dla siebie. Odnoszę wrażenie, że konkurencja próbuje stworzyć jakis czarny PR.

sabi

Powyższe oferty pracy (Specjalista ds. analiz i rozliczeń projektów unijnych)nie odnoszą się do firmy NBC o której są opinie. Tej we Wrocławiu nie polecam nic rozwojowego

Oferty Pracy

Specjalista ds. analiz i rozliczeń projektów unijnych NBC Consulting Sp.z o.o. 2014-08-19 Żródło: Gowork.pl Katowice (śląskie) Opis stanowiska: przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji aplikacyjnej do Funduszy Europejskich oraz rozliczanie projektów inwestycyjnych współfinansowanych z UE, współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie rozliczania dotacji unijnych, zarządzanie projektami inwestycyjnymi, przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji o charakterze analitycznym w szczególności opracowanie dokumentów finansowych oraz ekonom

bylypracownik

nie polecam kontraktu z tą firmą. Pracowałem dla nich 2 lata i uważam że żerują na pracownikach nie polecam i odradzam

Ktoś

Kiedyś fajna firma z wizją, teraz tylko dolarki w oczach. Średnio ludzi traktują, choć są wyjątki, do tego atmosfera bardzo słaba.

jan bąk

a to ciekawe bo z rozmowy z managerami wynika co innego - do projektów IT w branży bankowej zatrudniani sa specjaliści ze stażem kilkuletnim za dobrą kasę (5 cyfr)

Zostaw merytoryczną opinię o Scalo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Scalo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scalo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Scalo Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 9 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Scalo Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Scalo Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Scalo Sp. z o.o.