Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Z dumą informujemy, że Polskie Towarzystwo Alergologiczne uhonorowało LEK-AM tytułem Przyjaciela Polskiej Alergologii.

Uznanie naszego wkładu na rzecz rozwoju alergologii w Polsce jest dla nas wyjątkowym wyróżnieniem, za które dziękujemy.

W 2022 roku będziemy aktywnie wspierać inicjatywy na rzecz rozwoju alergologii i dobra pacjentów.
Ktoś

Moi Drodzy dlaczego jesteście oceniani na przestrzeni tuly lat ewidentnie gorzej niż szambo?Jakie to były zbrodnie? Ocena jest jednak oceną inie wzięła się z tulipana .Wstyd! Gdzie były te błędy? Byli ciężko aż tak?

Szukają młodszego operatora. Pracujecie po 12h tak? Co w dni świąteczne. Są przestoje czy płacą dodatki dodatki za takie dni? Jakie macie benefity? Można liczyć na jakieś dofinansowanie do kolonii? Albo wczasy pod gruszą?

Aganiok

Pracuje 8godz 3 zmiany. Bez weekendów i świat. Żadnych wczasów pod gruszo nie ma. Każdy z tad ucieka

@Aganiok

W jakich godzinach pracuje się na te 3 zmiany? 6-14, 14-22 i 22-6, czy jakoś inaczej? Czy można liczyć na jakiś dodatek nocny za pracę w godzinach wieczornych? Ile tak mniej więcej wynosi wynagrodzenie na tym stanowisku?

Werka Nowy wpis

Najniższa krajowa...czyli 4350 brutto. Dodatki nocne są ,ale przy wypłacie różnicy nie widać. Mają dużo wymagań ,za malą pensje ,a dyrektor każe w raportach być nie omylnym ,gdzie np na nocnej zmianie to jest nie uniknione ,przy nadmiarze obowiązków i zmęczeniu.

Graźka Nowy wpis
@Werka

Werciu, czyli tutaj nie brygadzista wypełnia raporty, tylko każdy na produkcji musi? Pytam, bo teraz jest ogłoszenie po ukraińsku i bardzo krótkie, nie ma w nim opisu obowiązków, więc nie wiem...

Nie Nowy wpis

Kto pracował w tym przedsiębiorstwie to się w cyrku nie śmieje. Ten twór to ulep najgorszych koszmarów. Przed podjęciem decyzji wystarczy popytać w środowisku. Rozmowa rekrutacyjna już daje obraz tego że na normalną atmosferę liczyć nie możesz. Pytania z poradnika początkującego Przedstawiciela Handlowego!!! A referencje trzepią 15 lat do tyłu. Testy o jabłuszkach,procentach itp. Praca z kierownikiem szczególnie z tym z centrum - północ to już samobójstwo wizerunkowe na podwójnych,lekarzy doprowadza do szału świec wywalają go z gabinetu, wstyd!!! Później jedziesz i przepraszasz. Każda wizyta zła bo źle wskaźnik trzymasz,ulotka za nisko,tablet mało naświetlony,mało merytoryki powinno powtórzyć się trzy razy a nie dwa, a nie daj Boże masz relacje z lekarzem. Tylko sondowanie i ulotka. Dramat. Jak komornik z notesikiem.Po każdej wizycie coaching na korytarzu,nawet scenki z ulotka,nie ważne że wstyd. I to samo ok 45 min w aucie, scenki to jego pasja, i głupoty których nawet się słuchać nie da a musisz to wypowiedzieć na wizycie. Jak przyjeżdża to na dwa dni po których musisz się znieczulić. Poziom w jaki potrafi zdemontować to jedyne co sięga perfekcji. Brak wiedzy, kompetencji, umiejętności pracy z ludźmi, wyczucia sytuacji, nawet taktu,obok menagera to nawet nie stał. Do tego tabelki które masz na każdy weekend,bo jest taka ilość że w piątek do północy tego nie ogarniesz, skomplikowany system i odpisywanie na urojone pomysły. Biurowy to 2 godz w miesiącu. Ilość maili to już produkcja hurtowa. Tereny ogromne ,musisz być nawet tam gdzie nie ma potencjału,"jeżdżenie z pusta taczką" i wracasz czasami późnym wieczorem.Żadne argumenty nie docierają, rozmowa jak z wirtualnym konsultantem. No i sprzedaż bo to jest najważniejsze, tylko gdzie, jak warunki dyktuje sieciowy i jesteś od wykonywania jego poleceń. Trzy osoby rzuciły teraz papierami . Jeżeli myślisz że możesz to przekazać wyżej to....ryba psuje się od głowy.

Tak realnie to faktycznie taka presja jest? Rzuciło mi się w oczy w ogłoszeniu na stanowisko Młodszy Kierownik ds. Eksportu, że wymagają umiejętności (usunięte przez administratora) pod presją. Zawsze to przykuwa moją uwagę, bo zaczynam się zastanawiać, jaka tam jest sytuacja w firmie. Z czym to może być związane?

Specjalista ds. Doskonałości Operacyjnej w dużym zespole pracuje? W ogłoszeniu kładą nacisk na umiejętność pracy w zespole, chociaż przyznam że ja szukam czegoś bardziej kameralnego, tzn. nie lubię pracować wśród jakiejś ogromnej grupy ludzi. I zawsze wolę się do informować, jak to wygląda w praktyce w danej firmie.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista/ka ds. planowania zakupów

Poszukuję pracy na stanowisku Przedstawiciel farmaceutyczny. Zainteresowała mnie ta oferta pracy na Przedstawiciel farmaceutyczny. Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenia z firmą Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. i może się nimi podzielić? Czy pracodawca oferuje benefity pozapłacowe?

W internecie pojawiła się oferta pracy na stanowisko specjalista analityk kontroli jakości. Firma oferuje rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia. Te szkolenia odbywają się w trakcie pracy? Jeśli chodzi o dalsze kształcenie, to brane pod uwagę są nawet studia? Czy dzięki temu rozwojowi można liczyć na awans na lepsze stanowisko? Dajcie znać. ;)

nikt

w dziale ABR wyższa pensja

nick

szkolenia tak firma prowadzi. Grunt to dobrze się zaprezentować na rozmowie i Wywalczyć Ekstra pensie bo później jest gorzej z podwyżką bo jej nie ma, chyba że złożysz wypowiedzenie to dostaniesz ...... Doświadczenie w pracy... różnie bywa trochę musisz wiedzieć a resztę nauczysz się w pracy... ważna sztuka.. grunt to dobrze się sprzedać... no i układy na których nie ma rady ;)

Szukam

Hej, jak aktualnie wygląda praca PM? Warto brać udział w kolejnych etapach rekrutacji ?

KK

Nie polecam! Unikać! Teraz pojawiło się około 10 ofert pracy dla PM w dziwnym dziale Medyczno-aptecznym, warto się zastanowić dlaczego? Ano dla tego,że kadra zarządajaca to dramat, zresztą wszyscy są bezpośrednio lub pośrednio spokrewnieni z ,,prezesem''- takiego nepotyzmu jak w Lekamie nigdzie nie widziałem. W dobie pandemi trafiło tu kilka osób z wiedzą i doświadczeniem z międzynarodowych korporacji ale po tym jak wyciągnęli do góry działy podziękowano im za zasługi przypisał sobie dyrektor * brata szwagra córki mąż.... Płacą mało- od lat nie ma podwyżek nawet inflacyjnych... Bardzo duże tereny, niejasne zasady pracy, do promocji dużo produktów (7), z czego w 5 to suple. Zwalniają się również PM z wieloletnim stażem ze specjalistyki bp. uro, pulmo. Jeśli masz kryzysową sytuację, mega kredyt, nie nasz co jeść to bierz robotę w Lekamie na przeczekanie.

@KK

a kto to dokładnie jest „ Mały „ i jego ekipa ?

Kamila
@KK

No to atmosfera nie najlepsza z tego, co opisujesz. Piszesz też o zarobkach, że niskie. Ile to konkretnie mało? A czemu nie ma podwyżek? Co mówią, gdy ktoś o nie pyta?

Pracowałam, więc wiem...

Iza
@KK

A kto wchodzi na miejsce tych osób które się zwalniają z wieloletnim stażem? Sa puste wakaty czy wchodza też specjaliści?

Renata

skoro wiesz to napiszesz wprost jak teraz te stawki wychodzą? była wzmianka o braku inflacyjnych ale czy teraz od nowego roku nie zmieniło się coś przypadkiem odnośnie tej kwestii? jak z kasą stoją?

xyz
@Iza

Wakaty są nie obsadzane miesiącami lub nawet latami albo przyjmują osoby spoza branży ....tacy jeszcze się nabierają na Lek- Am

Duma mnie rozpiera

Tak bardzo się zgadzam! Ryba psuje się od głowy i ktoś tych wszystkich pseudo menagerów zatrudnia, a później latami klepie po pleckach za ich "świetną robotę". Poziom głupoty i brak szacunku kadry zarządzającej dla innych sięga w tej firmie zenitu. (usunięte przez administratora)i wodorosty.

Barbara
@Duma mnie rozpiera

No z tego co piszecie to nie wygląda to najlepiej. Czyli jak ktoś z pracowników zwróci uwagę w dyrekcji czy gdziekolwiek odnośnie zachowania menagera to co się dzieje? Nic a nic? I co w sumie co menadżerowie takiego robią, że tak na nich gadacie? Bo w sumie żadnych przykładów nie podajecie, to nie wiem czy brać to na poważnie.

@Kamila

Jeśli chodzi o atmosferę to była naprawdę fajna.Pracowałam na zmianie ,,C" i za każdym razem miło wspominam pracę i atmosferę. Pozdrawiam ???????? ????

Dyrektor
@xyz

Niejaki (usunięte przez administratora)niby kierownik , nie szanuje osób kandydujących a co dopiero PM. Zero kontaktu po rozmowie mimo deklaracji, zero kontaktu do osób od których rzekomo chciał rekomendacji. Panie (usunięte przez administratora) , na kasę do biedronki i pokory !!!!!

Zuzia
@Dyrektor

a Ty pracujesz jako Przedstawiciel Medyczny? bo właśnie widzę, że mają ofertę aktywną i myślę czy aplikować, ale z tego co widzę, to często szukają kogoś na to stanowisko, taka duża rotacja bo pracownicy się zwalniają, czy oni często dziękują za współpracę? rozumiem, że ciężko z komunikacją w firmie, a jak to wygląda od strony zarobkowej, da się dobrze zarobić?

Ruda

Pracuje ktoś z was jako Pracownik Techniczny Obsługi Obiektu? :) Dosłownie wczoraj opublikowali ofertę pracy, tata byłby bardzo zainteresowany stanowiskiem. Jak praca wygląda od środka? Jak wyglądają zmiany godzinowo, czy może któraś jest dodatkowo płatna? Ile wynosi podstawa na cały etat? :) Firma oferuje naprawdę sporo benefitów, kursy, szkolenia, naukę języków, ale czy aby na pewno dla technika?

Być może nowy

Hej, staram się na PM. Powiedzcie jaka flota, jakie podstawy?? Ile wizyt?? Czy warto??

@Być może nowy

Praca średnia jeśli chodzi o brendy. Większość to suplementy a trzeba promować u lekarzy. Od września nowy lek na to więc coś ciekawego będzie się dziać. Regionalni nastawieni na realizację a nie na ludzi.w większości (usunięte przez administratora) Zarobki słabe. Podstawa koło 6500'-7000 brutto zależy ile wynegocjujesz. Na poczatek. Wizyt 9 lekarskich 3 apteczne +nacisk na sprzedaż własną. Premie w tym roku się zmieniły i mimo realizacji kiepsko wychodzi.

Doma

Dla mnie 6500-7000 złotych brutto to sporo, a to jeszcze piszesz, że na początek! Szok. To jakiej pensji można spodziewać się w późniejszym czasie? Na przykład po dwóch latach pracy? No i co z tymi premiami? Co się zmieniło w tym roku i dlaczego na niekorzyść?

Hahah
@Doma

Haha dużo za taką pracę? Nie nabywasz nic konkretnego do cv, nie uczysz się niczego konkretnego typu języki, programy wraz z wiekiem jesteś w wielkiej (usunięte przez administratora)Po dwóch latach ?ciekawe czy ktoś taki jest... Może managerka...To jest jeszcze brutto Człowieku skąd ty uciekłeś?Z linii frontu?

Pan

Chce aplikować na koordynatora kontroli jakości. Dowiedziałem się że w firmie jest program rekomendacji pracowników. Jakby mnie ktoś z pracowników polecił na to stanowisko to łatwiej się dostać? Czy nie ma to znaczenia dla rekrutera?

Pracowałam w tej firmie i wspominam ją fajnie :)

Dominika

Bardzo dużo ofert pracy wleciało od firmy. O co chodzi? Zmiany w kadrach czy firma się rozwija? Niby ktoś niżej sugeruje mniej pozytywny scenariusz niż rozwój. Co myślicie? Mnie zainteresowało stanowisko recepcjonistki. Niestety nie ma w nim nic o rodzaju umowy ani widełek. Wiecie, na jaką stawkę mogę liczyć? I czy firma proponuje umowę o pracę?

Elżbieta

Widzę, że przyjmą recepcjonistkę. Napisane jest, że samodzielna praca w ogłoszeniu, ale czy jakieś przeszkolenie do pracy jest? Czy taka samodzielna dosłownie już od samego początku? Proszę o informacje.

Dobrypracownik

Cześć! Pracuje w Lekam 10 lat. I jesteśmy zadowolona. Zarabiam dużo, a będę jeszcze więcej...dlaczego? Bo nie narzekam tylko biorę tylek w troki i pracuje. Zaczynałam od wynagrodzenia 3500. Może zamiast nerz3kac na wszytsko należy pipatrzec na siebie? Poza tym oczywscie zgodzę się, że nie jest idealnie ....ale jest gdzieś?tak myślę, że należy znaleźć firmę, która najmniej drażni, a ma dla danej osoby najwięcej plusów. Wtedy będzie ok. Szukacie a znajdziecie ,ale pamiętajcie aby dać coś od siebie.

Pracownik produkcji
@Dobrypracownik

Pani Pracuje na produkcji czy gdzieś w biurze? Na produkcji są osoby które pracują, się starają a 10 lat robią na tym samym stanowisku. Pieniądze to jakiś żart bo teraz sprzątaczka, konfekcja i młodszy operator zarabiają tyle samo czyli najniższą krajową!!!!!! Wynagrodzenie w tej firmie to naprawę nieśmieszny żart, nie polecam.

pln

Odradzam zwłaszcza dziwny dział Medyczno-apteczny, jest mnóstwo wajatiw, niektóre nue oblłożone od przeszło 2 lat...Przedstawienie MEDYCZNI są od wszystkiego: pracy z lekarzami, sprzedaży w aptekach ( choć nie mają ale dyrektor mąż córki brata prezesa prowadzi rankingi,które są notabene dyskryminujące i mobingujące), szkoleń w aptekach. Brak podwyżek jakichkolwiek od kilku lat, majstrowanie przy wynikach IMS, praca po godzinach, i duuużo jeszcze. Unikać chyba,że nóż na gardle.

Aktualność
Szanowni Państwo,

Prawda

Z dumą wszystkich wspieracie tylko nie swoich pracowników

Mati

Cześć, mam pytanie kto pracuje jako KAS na terenie Zamościa i okolic ?

Lukas

(usunięte przez administratora) i bajeranci. Firma i produkty dla naiwnych! Wystarczy się przekonać...

Kamila
@Lukas

Co Twoim zdaniem jest nie tak z produktami?

Kandydatka

Witam, zastanawiam się nad złożeniem papierów na medycznego do linii CNS. Czy moglibyście powiedzieć na jakie piniądze można tam liczyć?! Mam doświadczenie w tej linii. Jak tam się pracuje? Z góry dziękuję

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. - Zakroczym

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.