Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja codziennej pracy recepcji
  • Profesjonalną obsługę gości
  • Nadzór nad obiegiem korespondencji
  • Zarządzanie bazą rezerwacji sal konferencyjnych
  • Współpraca z kurierami i innymi dostawcami firmy.

Nasze wymagania

  • Atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Samodzielność i wysokie umiejętności organizacyjne
  • Bardzo dobrej obsługa aplikacji MS Office
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom B1.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się od 24 lat polskiej firmie farmaceutycznej, obecnej również na rynkach międzynarodowych
  • Rozwój kompetencji poprzez szkolenia oraz dofinansowanie dalszego kształcenia
  • Ambitną, samodzielną w działaniach pracę w przyjaznej atmosferze.

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Pakiet relokacyjny
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1