Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

ITO

Odradzam, pensje małe, brak jakichkolwiek podwyżek ( na wniosek pracowników o podwyżki inflacyjne prezes powiedział, że woli zatrudnić nowe osoby niż dac podwyżki), b. duże tereny, brak premi regulaminowej ( uznaniowa czyli widzi-mi-się), flota Fordy z przebiegiem 300 tyś.- ale to akurat zmiana na plus bo wracają do Toyot- co nie zmienia faktu,że średnio autem jeździ się 5 lat. Chitem są rankingu sprzedażowe, w których są również przedstawiciele medyczni bez planu sprzedażoweg na apteki, którzy i tak mają sprzedawać w aptekach....bo tak. No iza przykład wzorowego pracownik podaję się osoby, które pracują po 10hi się nie skarżą. .

ania
@ITO

żeby dostać podwyżkę musisz być w gronie kolegów lubianych przez "Małego" i spółkę, nic się nie zmieni dopóki prezes ich nie wymieni.

Natalia
@ITO

Jest ogłoszenie na Płock na PMa. Jaka stawka, jaki kierownik i co poza Płockiem?

@Natalia

Tereny duże (na analogicznym terenie w innych firmie pracuje 2 - 3 przedstawicieli),dużo produktów do promocji, promujesz głównie suple, musisz sprzedawać w aptekach choć nie masz planu sprzedażowego ale ,, derektor '' robi rankingi....Ogólnie nie polecam.

Natalia
@@ITO

Dzięki za info. Rankingi "derektorskie" to nie dla mnie.

Nicki
@ITO

"które pracują po 10hi się nie skarżą." Jak to po 10h? Biorą nadgodziny?

Hanna
@ITO

To normalnie po ile godzin się tutaj pracuje ? I jakby jeździło się po te 10 godzin to dostawaloby się jakieś premie itd ? Może warto ?

Ktoś
@ITO

a kto to dokładnie jest „ Mały „ i jego ekipa ?

Soloolo

To prawda.

Grzegorz

Załoga się odmłodziła.

ania
@Grzegorz

ciekawe kiedy wreszcie prezes "odmłodzi" zarządzanie .... ?

Mat
@Grzegorz

Ponoć słyszałem podwyżki na 4500 brutto dali

@ania

Nie odmłodzi bo rodziny się nie zwalnia....

Becia
@@ITO

ooo, to bardzo wiele tłumaczy ...... szkoda ludzi, szkoda firmy...

Joasia

Słyszałam, że Przedstawiciele Apteczni zarabiają średnio po 7 000 netto (na rękę) samej podstawy + premia, czy ktoś to może potwierdzić? Ile premii można otrzymać i za jaki okres? Jakiej marki samochodami poruszają się Przedstawiciele, czy są jakieś limity na paliwo? Dziękuję za odpowiedzi. Joasia

Taka jedna
@Joasia

Joasiu, ktoś musiał z Ciebie srogo zażartować. Zejdź na ziemię... Pensje w lekamie szorują po dnie.

Ella
@Taka jedna

Może i 7 000 ale brutto...

Neth

Czy prezes firmy rozmawia w jakimś obcym języku?

Minie
@Neth

Tak, jeżeli chodzi o podwyżki nie rozumie polskiego języka.

Pracujący w Lekam
@Minie

Tu podwyżek nie ma a ścieżka kariery jest tylko fikcją.

Sebastian
@Pracujący w Lekam

To co, pracujesz X lat i nie da rady nawet prosić o 100 zł podwyżki? Jaki jest sens siedzieć tu dłużej w takim razie?

Jo
@Sebastian

Sam sobie odpowiedziałeś w sumie

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista/ka ds. planowania zakupów

Aktualność
Szanowni Państwo,
spieszymy z życzeniami z okazji zbliżającego się Nowego Roku 2022.
Niech codzienność każdego z nas obfituje w zdrowie, szczęście i pomyślność w realizacji ambitnych planów.
Dla LEK-AM będzie to również 22 rok działalności na rynku farmaceutycznym.
Cały czas stoimy na posterunku dbając o Państwa zdrowie każdego dnia.

Dzisiaj kupilam Melatonine. Opakowanie plastykowe 6cm wysokośc i 4cm średnica. W środku 30 malutkich tabletek które nawet nie pokrywają całego dna. Czy nie możecie zmienić opakowania żeby zmniejszyć ilość plastyku. Już wystarczająco dużo go pływa w oceanach i zaśmieca środowisko.

Czy w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Nie obowiązują

Dzień dobry, jakieś opinie na temat pracy w KJ? Ile zarabia Technik/Analityk?

Mam pytanie o PMa:

Ilość wizyt? Wynagrodzenia?

Niezadowolony

Szanowni Państwo, pan który nie powinien zajmować stanowiska pm i o którego zachowanie opisałem, to (usunięte przez administratora) Powinien zdobyć wykształcenie odpowiednie, a dopiero potem wypowiadać się na temat waszych produktów. Ponadto tupet to cecha, która dyskwalifikować powinna ta osobę do tej pracy. Zastanawia mnie fakt, jak przeszedł rozmowe kwalifikacyjna.

@Niezadowolony

Szanowny Panie Doktorze, dziękujemy za informację. Ze względu na ochronę danych osobowych, jak i troskę o ochronę dóbr osobistych Pracownika wskazane przez Pana nazwisko zostało usunięte przez administratora. Podajemy adresy mailowe do bezpośredniego kontaktu z nami: biuro@lekam.pl lub kadry@lekam.pl. Z wyrazami szacunku, Zespół Zarządzający Sprzedażą i Marketingiem

GHJK
@Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Czytam z ciekawości opinie o Lekam, bo słyszałem negatywne opinie i chciałem więcej się czegoś dowiedzieć. Nazywanie kogoś pogardliwie Doktorem przez pracodawcę "wieje amatorszczyzną". Nie jestem ani klientem ani pracownikiem.

Do samego końca przełożony mówił że będzie przedłużona umowa o pracę, po czym okazało się że prezes nie podpisał umowy i w ostatnim dniu trwającej umowy usłyszałem że zostałem odpalony. Zero liczenia się z ludźmi.

misiaziel@gmail.com

Dzień dobry, Korzystam z Waszego leku Melatonina. Uważam,że bardziej niż naganne w dzisiejszych czasach jest pakowanie mikroskopijnych pastylek (30szt) w kilkanaście razy za duży pojemnik plastikowy. Proszę się dostosować do dzisiejszych czasów i wiedzy na temat zanieczyszczenia środowiska plastikiem i tę mini garsteczkę pastylek, pakować w odpowiedni sposób! Najwyższy czas!!! Pozdrawiam Anna Zielińska

@misiaziel@gmail.com

Szanowna Pani Anno, Cenimy takie komentarze, ponieważ pokazują one, że nie tylko dla nas kwestie ekologii są ważne. Melatonina LEK-AM to produkty najwyższej jakości zarejestrowane jako leki wydawane bez recepty /OTC/. Występują w dawkach: 1mg x 90 tabletek, 3mg x 60 tabletek, 5mg x 30 tabletek i są pakowane w identyczne buteleczki, zapewniające ich jakość oraz stabilność. Badania stabilności produktu leczniczego Melatonina LEK-AM są przeprowadzane w opakowaniu, które ma odpowiednią proporcję powietrza do ilości zajmowanego leku w opakowaniu. Jako firma społecznie odpowiedzialna podejmujemy wiele inicjatyw mających na celu dbanie o środowisko naturalne. W naszych nowych projektach minimalizujemy ilość zużywanego plastiku. Łączymy wyrazy szacunku, Zespół Działu Sprzedaży i Marketingu LEK-AM

Aktualność
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz dermokosmetyk Krem SHECELL dermatologic skóra z przebarwieniami został doceniony i otrzymał nagrodę Influencer’s Top 2020 w kategorii Uroda - produkty apteczne.

Influencer’s Top 2020 jest plebiscytem, w którym znani influencerzy, blogerzy i gwiazdy, testują produkty i wybierają najlepsze z nich w konkretnych kategoriach.

W edycji wiosna/lato 2020 w jury znalazło się wiele znanych osób, które za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych codzienne docierają do milionów odbiorców.

W tej edycji byli to m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Klaudia Halejcio, Beata Tadla, Joanna Koroniewska, Kamila Szczawińska, Karolina Szostak i wiele innych znanych osób.

Serdecznie gratulujemy całemu naszemu Zespołowi, któremu zawdzięczamy ten sukces!
zapa

A gdzie można go kupić?

@zapa

Szanowna Pani, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie kremem marki SHECELL dermatlogic do skóry z przebarwieniami. W portfolio marki posiadamy jeszcze cztery kremy dedykowane skórze: atopowej, odwodnionej, naczynkowej, dojrzałej. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami na stronie www.shecelldermo.pl. Zwracamy się z prośbą o wskazanie miejsca Pani zamieszkania, żebyśmy mogli pokierować Panią pod właściwy adres w celu zakupu naszego produktu. Z poważaniem Zespół SHECELL dermatologic #shecelldermatologic

Szanowna Pani, Załączam adresy trzech aptek w Toruniu, w których są dostępne produkty marki SHECELL dermatologic. 1. Apteka pod Łabędziem (Toruń) ul. Tadeusza Kościuszki 43-47 2. Apteka Paneceum (Toruń) ul. Odrodzenia 1 3. Apteka Mika (Toruń) ul. Watzenrodego 2 Z poważaniem, Zespół SHECELL dermatologic

zapa
@Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Kupiłam, zastosowałam i.... tragedia!!!! Nie dziwię się że nie ma produktu w żadnych dobrych drogeriach typu Rossmann i muszą was promować jacyś dziwni influenserzy.?!

Klientka
@zapa

Potwierdzam powyższą opinię! Krem słabiutki za wysoką cenę. Trzeba go szukać w tzw wybranych aptekach i to jest tragedia bo nawet tam trzeba go dopiero zamawiać w hurtowni i się czeka. Czy to prawda że Rossmann nie wpuszcza do swoich drogerii wątpliwych jakościowo produktów bo taką opinię usłyszałam w aptece?

Były pracownik Rossmann
@Klientka

Tak, to prawda. Rossmann b pilnuje jakości produktów na swoich pułkach i nie wpuszcza badziewia.

@Były pracownik Rossmann

Rossmann pilnuje przede wszystkim jakości ale też produktów nadążających za trendami. SHECELL chyba do takich nie należy bo recepturę ma sprzed kilku lat. Kremy były w tej sieci, ale wyjechały bo nie rotowały. To jaka to nowość, skoro w produktach pielęgnacyjnych składy się zmieniają praktycznie non stop.??? Nie ma miejsca na rynku na coś, co jest stare i nie nadąża za trendami i nowymi składnikami. Po prostu trzeba przejrzeć skład, wtedy widać jakie tam są stare składniki.

blue

A gdzie można te starocie znaleźć? Toż ci influenserzy chyba składów nie widzieli i nie "kumaci" są. Wszak to stare sprzed 3 lat składy są, to jaka to nowość i znakomitość???

Ciekawa

Jak Lekam dba o PM''s w czasie covida?

@Ciekawa

Nie wypłaca premii, obcina pensje i zwalnia...

Martyna
@Była

Jak to zwalnia???

@Martyna

Normalnie. Z dnia na dzień. Jak to w lekamie od lat...

@Była

To oznacza tylko jedno: że ta 21 lat istniejąca na rynku polskim jednak "cienko przędzie"? Bo inne firmy jednak w czasie pandemii starają się zachować spokój, zmienić taktykę działania, wejść w inne kanały dystrybucji , zachowując pracowników. Bo zwolnic łatwo ale co potem? Opinii złego pracodawcy się nie odzyska tak łatwo. Zawsze tam tak było, że (usunięte przez administratora) co nic nie robiły ale dużo gadały zostawały, a ci od roboty to "foraze dwora". Jakie to typowo polskie i byłym system sowieckim zalatuje. A fuj!

Xxx

Jest stan epidemii i niestety jesteśmy w grupie szczególnie narażonej na zarażenie się covid, to dlaczego kierownicy nadal jeżdżą na wizyty i przemieszczają się??!! Czy nie czas na zaprzestanie takich wizyt. Przecież można wszystko przekazać droga telefoniczna, mailową. Czy ktoś wreszcie zacznie myśleć o naszym zdrowiu i bezpieczeństwie i naszych rodzin. Proszę odpowiedzieć co w przypadku kiedy będziemy chorzy na covid, co z naszymi zwolnieniami l4. Jak płatna jest kwarantanna jeśli to po wizytach lekarskich zostaniemy skierowani albo chorzy? Czyli ma to związek z pracą i jej zadaniami.

Szeregowy rep

Czy LEK-AM jest jedyną firmą medyczną w Polsce, która ucierpiała przez Covid? Wypłaty premii przesunięte o rok, brak maila z wynagrodzeniem premii jakie wypracowali, obniżone wynagrodzenie od czerwca do sierpnia..pytam, bo inne polskie firmy jakoś zadbały o pracowników wypłacając premie w terminie, nie obniżając wynagrodzenia zasadniczego a inne jeszcze nawet podwyższyły wynagrodzenie zasadnicze swoich PM tylko po to aby nie odchodzili. Skąd w takiej firmie, taka słaba kondycja finansowa? Czy raczej chodzi o coś innego? Czy faktem jest, że flota LEK-AM "dojeżdża " do 250-300 tysięcy km?

Apteka

I widzę, że jednak usuwacie zamieszczane opinie. Brawo dla Państwa! I to samo z jednym z Waszych pracowników, którego zauważalnym jest ze jest chroniony, a... Pracuje jak pracuje.

@Apteka

Szanowna Pani, Szanowny Panie, zaproszenie do bezpośredniego kontaktu z nami pozostaje bez odpowiedzi. W tej sytuacji niestety my braw nie bijemy... Z wyrazami szacunku, Zespół Zarządzający Sprzedażą i Marketingiem

Niezadowolony cd.

Widzę, że z moją opinią zgadzają się inni. Ja wciąż jestem zainteresowany co w sprawie (usunięte przez administratora)? Po moim wywiadzie z kolegami z oddziału, pan ten kazał pisać wasza witm D3 na wszystko ???? czy ta osoba świadoma jest tego co opowiada!? Jako nadzorujący u siebie nie chce widzieć tego pana. I w ogóle jako osoby zajmującej się taka praca. Myślę, że praca w innej branży wskazana.

@Niezadowolony cd.

Szanowny Panie, Ze smutkiem zauważyliśmy, że pomimo wskazania adresów mailowych do bezpośredniego kontaktu z nami preferuje Pan kontynuowanie wątku na forum publicznym. Nie znając Pana danych osobowych nie możemy podjąć działań, które pozwoliłyby na rzeczowe i odpowiadające Pana oczekiwaniom zakończenie sprawy. Mimo faktu, że anonimowe wpisy są łatwiejszą formą komunikacji - nie wymagają identyfikacji autora – prosimy po raz trzeci o skorzystanie z bezpośrednich kanałów komunikacji z nami. Adresy: kadry@lekam.pl lub/oraz biuro@lekam.pl W przypadku braku kontaktu, działając w oparciu o obowiązujący na GoWork Regulamin publikacji opinii, będziemy blokować kolejne wpisy w tym temacie. Z wyrazami szacunku, Zespół Zarządzający Sprzedażą i Marketingiem

Niezadlowoleni
@Niezadowolony cd.

Potwierdzam Pana opinię. Też mamy takie doświadczenia z przedstawicielami tej firmy.

Szanowni Państwo, każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, czy też standardów pracy ich samych, jest dla nas bardzo cenna. Każdą uważnie analizujemy i reagujemy wdrażając usprawnienia albo zmiany. Aby móc rzetelnie ustosunkować się do opisywanych przez Państwa spraw i udzielić odpowiedzi, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi oraz na merytoryczne komentarze. Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że gdybyśmy faktycznie usuwali "wszystkie negatywne wpisy na swój temat" to profil naszej firmy na GoWork byłby pusty, a tak nie jest. Podejmujemy dialog z merytorycznymi komentarzami, zgodnymi z obowiązującą tutaj netykietą oraz regulaminem. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Z wyrazami szacunku, Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Niezadowolony

Proszę o zainteresowanie się pm z Łodzi. Pan niekompetentny, brak wiedzy i obycia. Jako lekarz nie życzę sobie współpracy z taką osobą, natręctwo i brak taktu. Kogo zatrudnia firma, żadnej wiedzy medycznej o czym rozmawiać skoro nic nie wie.

@Niezadowolony

Szanowny Panie Doktorze, Z niepokojem odczytaliśmy Pana wiadomość. Składamy na Pana ręce przeprosiny za zaistniałą sytuację. Dokładamy najwyższych starań, aby reprezentujący naszą firmę Pracownicy spełniali wysokie standardy w obszarze wiedzy, umiejętności i postawy. Opisane przez Pana zachowania są dla nas nieakceptowalne. Jakość to bardzo ważny element oceny pracy naszego personelu. Zależy nam by każdy Przedstawiciel Medyczny pozostawiał po sobie wrażenie profesjonalizmu i fachowej wiedzy. Ponieważ na terenie Łodzi pracuje kilka osób, z różnych linii terapeutycznych, prosimy o wiadomość na adres biuro@lekam.pl lub kadry@lekam.pl ze wskazaniem Pana specjalizacji. Łączymy wyrazy szacunku, Zespół Zarządzający Sprzedażą i Marketingiem

Jak szefostwo w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

Vip

Bardzo spoko.... Rotacja, rotacja, rotacja!

@Vip

VIP - Dziękujemy za wpis. Chcielibyśmy ustosunkować się do Pani / Pana komentarza. Prosimy o podpowiedź, do którego Działu naszej Firmy odnosi się Pani / Pana uwaga. Dziękujemy!

Wielki polski pracodawca lol
@Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.

Za co dziękujecie? To nie był komplement. To akurat powód do wielkiego wstydu.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. - Zakroczym

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.