GK VOTUM S.A.

Opinie o GK VOTUM S.A.

Tomasz Włodarczyk

Z grupą kapitałową jestem związany prawie od początku rewelacyjny pracodawca wszystko zawsze na czas wysokie dochody awanse konkursy wycieczki praca marzeń. Jeśli chcesz zmienić życie swoje i mieć wpływ na życie innych to tylko tu.

@Tomasz Włodarczyk

❤ Dziękujemy #EksperciWPomaganiu #MocnaGrupa #Votum opinie

Urszula Gromek

Z VOTUM WSPÓŁPRACUJĘ OD 10 LAT, SYSTEMATYCZNE SZKOLENIA, PROFESJONALNA POMOC POSZKODOWANYM.

@Urszula Gromek

Dziękujemy za miłe słowa! #MocnaGrupa #JestemZNajlepszymi

Teresa Miroszewska-Sobańska

W grupie Kapitałowej Votum pracuję od 2002 r, natomiast w Votum SA pracuję od samego początku czyli od roku 2005. Firma ta daje wiele możliwości rozwoju, pogłębiania wiedzy oraz doświadczenia. Jest uczciwa w rozliczeniach finansowych. Polecam każdemu kto chce się rozwijać a jednocześnie dobrze zarabiać.

@Teresa Miroszewska-Sobańska

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #Votum opinie

Przemysław Machaj

Dlaczego Votum? - Elastyczne godziny pracy, mogę dobrze rozplanować dzień, tak, aby był w nim czas na pracę i dla rodziny - praca w miłej atmosferze oraz wsparcie i pomoc wśród ludzi - wiele szkoleń, które pomagają osiągnąć coraz wyższe cele - możliwość rozwoju - firma, która dokłada wszelkich starań i mimo kryzysu znajduje super rozwiązania na to aby działanie firmy było na wysokim poziomie.

@Przemysław Machaj

❤ Dziękujemy #EksperciWPomaganiu #MocnaGrupa #Votum opinie

Pani zadzwoniła i nadawała o kredytach frankowych nie interesując się czy wogóle jestem po drugiej stronie czułem się jakby gadał do mnie automat

Kobieta mówiąca o nagabywaniu ludzi bardzo nieuprzejma kopiąca dołki pod potencjalnymi kandydatami

Grażyna Dyluś

Z Grupą Kapitałową jestem związana od 18 lat, "matką" była firma DSA FG. Wtedy byłam "etatowcem", skupionym na swoim stanowisku pracy. Po przypadkowym zetknięciu się z Firmą, postanowiłam po niecałym roku rozwiązać umowę o pracę i rozpocząć "poważną" pracę na swojej działalności z w/w firmą. To był strzał w 10 ! Na moich oczach i przy moim skromnym udziale firma rozrastała się, poszerzała swoją ofertę. W 2005 roku rozpoczęła pracę Votum S.A. pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach. To był MÓJ kierunek! :) Dzisiaj to ponad 20 spółek a każda z nich to spółka TOP ! GK Votum S.A to przede wszystkim transparentny i uczciwy pracodawca, możliwość rozwoju i jasna ścieżka awansu, która zależy tylko i wyłącznie od samego zainteresowanego - jego pracowitości i samodyscypliny. Ja po 18 latach współpracy, awansach, wiem, że wybrałam dobrze. Zawsze siebie mogę podawać za przykład, że tutaj wchodzimy na "wyższy poziom" i nie mam na myśli tylko finansowego, ale przede wszystkim własnego rozwoju, empatii i zrozumienia drugiego człowieka.

@Grażyna Dyluś

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. #MocnaGrupa #Votum opinie

Anna K

Z firmą Votum sa jestem związana od ponad 7 lat. Lubię swoją pracę, ponieważ pomagam , a w dodatku zarabiam. Firma bardzo profesjonalnie podchodzi do klientów i dba o ich interes. Polecam

@Anna K

#PomocPoszkodowanemu to nasz wspólny cel. Dziękujemy za opinię!

Rafał Długosz

Współpracę z GK Votum S.A. zacząłem niemal dwa lata temu, łącząc ją z innymi obowiązkami. I właśnie tę elastyczność bardzo sobie cenię - mam wybór, do jakiego stopnia angażuję się we współpracę. A że współpraca układa się bardzo dobrze, to coraz więcej czasu poświęcam właśnie na sprawy związane z GK Votum S.A.

@Rafał Długosz

Wspaniały feedback. Dziękujemy za zaufanie. #MocnaGrupa #VOTUM opinie

Barbara S

Profesjonalna obsługa, bardzo kompleksowa wraz z merytoryczna pomocą w sprawie. Polecam wszystkim.

@Barbara S

#MocnaGrupa to szeroki zakres usług. #PomocPoszkodowanemu #Votum opinie Dziękujemy ❤

Mariusz Łechtański

Z Firmą Votum związany jestem ponad pięć lat . Przejrzyste i jasne warunki współpracy, możliwość rozwoju, budowanie własnego zespołu, cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje, satysfakcja z niesienia pomocy poszkodowanym. Nieograniczone możliwości zarobkowe uwarunkowane od własnego zaangażowania .Szeroki wachlarz świadczonych usług .Świetna praca dla osób zdyscyplinowanych.

@Mariusz Łechtański

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. #MocnaGrupa #Votum opinie

Ewa S.

Jestem przedstawicielem firmy Votum S.A. jestem z tego dumna i bardzo zadowolona. Miło się współpracuje, w każdej chwili można liczyć na merytoryczną pomoc , nigdy nie zostałam bez odpowiedzi na zadane pytanie.Szybka reakcja. Polecam pracę w Votum S.A.

@Ewa S.

Dziękujemy za opinię! #MocnaGrupa #JesteśmyDlaCiebie

Pracuje w firmie od 10 lat,pełen profesjonalizm na każdym szczeblu obsługi klienta.Klinika dla poszkodowanych w Krakowie w której dzieją się rzeczy niewiarygodne w powrocie pacjenta do normalnego funkcjonowania.Sama praca w firmie to wzór do naśladowania jak należy nią zarządzać.Mocna grupa to Grupa Kapitałowa Votum S.A

@Adam

❤ Dziękujemy #EksperciWPomaganiu #MocnaGrupa #VotumOpinie

Monika P.

Jeśli szukasz pracy, z której chcesz czerpać satysfakcję z pomocy innym, lubisz kontakt z ludźmi, cenisz nowe wyzwania i doświadczenia - praca w Votum może okazać się tym, czego do tej pory szukałeś/szukałaś. Firma o mocnej pozycji na rynku, w której pracują ludzie, dla których marzenia są częścią planu. :)

Grażyna Dyluś

Z GK jestem związana od 18 lat, "matką" była firma DSA FG, wtedy byłam "etatowcem" skupionym na swoim stanowisku pracy. Po przypadkowym zetknięciu się z Firmą, postanowiłam po niecałym roku rozwiązać umowę o pracę i rozpocząć "poważną" pracę na swojej działalności z w/w firmą. To był strzał w 10 ! Na moich oczach i przy moim skromnym udziale firma rozrastała się i poszerzała swoją ofertę, również ja mogłam się rozwijać. W 2005 roku powołano spółkę Votum S.A. Pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, to był mój kierunek ! Dzisiaj to ponad 20 spółek a każda z nich to spółka TOP ! GK Votum to przede wszystkim transparentny i uczciwy pracodawca, dający możliwość rozwoju, to jasna ścieżka awansu, która zależy przede wszystkim od samego zainteresowanego, jego pracowitości i samodyscypliny. Ja po 18 latach współpracy, awansach, wiem, że wybrałam dobrze. Zawsze siebie mogę stawiać za przykład, że tutaj wchodzimy na wyższy poziom, i nie mam na myśli tylko finansowy, ale przede wszystkim własny rozwój, empatię, dążenie do bycia lepszym.

Józef

GK Votum - pełen profesjonalizm, doświadczenie. Uczciwy pracodawca. Polecam!

Jacek

Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%

Malgar

Firma Votum SA to nie tylko profesjonaliści oferujący fachowe doradztwo, ale przede wszystkim ludzie otwarci niosący pomoc osobom poszkodowanym w trudnych momentach. Serdecznie polecam. Małgorzata

Kasia L

Profesjonalna i szybka pomoc, Firma godna polecenia

Z Votum jestem związany od półtora roku, jestem bardzo zadowolony, firma wykazuje się pełnym profesjonalizmem w stosunku do klientów jak i do pracowników, polecam każdemu!

Łucja D.

Z firmą Votum zetknęłam się kilka lat wcześniej, gdy byłam poszkodowana w wypadku komunikacyjnym. Wówczas byłam zaskoczona tak troskliwą i profesjonalną obsługą pracowników tej firmy. W tym roku sama zostałam pracownikiem tej firmy i wszystkiego się od doświadczonych kolegów, żeby pomagać innym . Gorąco polecam

@Łucja D.

Twoje polecenie jest dla nas ważne. #MocnaGrupa #Votum opinie

Gabriela

Votum to dla mnie profesjonalizm na najwyższym poziomie, spełnienie siebie poprzez niesienie pomocy poszkodowanym oraz ogromna satysfakcja i duma, że mogę tu pracować. A konkurencja może nas tylko naśladować.

@Gabriela

Dziękujemy za miłe słowa!

Zostaw merytoryczną opinię o GK VOTUM S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w GK VOTUM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GK VOTUM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GK VOTUM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 13 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GK VOTUM S.A.?

Kandydaci do pracy w GK VOTUM S.A. napisali 21 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GK VOTUM S.A.