Opinie o People Work Service w Gemert

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy People Work Service. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie People Work Service o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o People Work Service w Gemert

Niby aktualnych opinii nie ma, chociaż te wcześniejsze były polecające, mimo to możecie ocenić bieżąca współpracę? Parę dni temu dodano na taki portal ofertę dla operatora i chyba z niej skorzystam. Ostatnio w ogóle występowały jakieś problemy?

Ja_ Nowy wpis

Polecam. Wszystko w najlepszym porządku.

Ja Nowy wpis

Polecam wszystko okey, dobry kontakt z personelem.

Prawnik

Witam , szukam osób poszkodowanych i oszukanych przez People Work Service w celu złożenia pozwu cywilnego (grupowego). Wszystkie osoby proszę zostawić kontakt , odezwę się. Pozdrawiam i życzę siły oraz wytrwania.

Zniszczenia PWS
@Prawnik

ZBIERAM Ludzi Do POZWU ZBIOROWEGO WYSYLAC E-MAILE I DZIAŁAMY dosyć oszustw i nie wypłacania dni króla itp.

oszukana przez peopl

prosze o kontakt

fightersforjustice7 Nowy wpis
@Prawnik

Witam , mieszkam w Holandi bardzo bymchcial skontaktowac sie oraz porozmawiac o agencji People Work Service. Nie ukrywam jest to wazne oraz bede bardzo wdzieczny za kontakt. Podam moj adres email fightersforjustice7@gmail.com Pozdrawiam

Czy po rozmowie w People Work Service rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Benek

Myślę, że pandemia sporo zmieni w tej kwestii. Pewnie trzeba będzie długo poczekać na możliwość wyjazdu, szkoda.

Genek

Ten kto wypowiada się jaki kanters wspaniały jest i ta firma to życzę powodzenia w żadnej firmie w nl nie ma coś takiego jak kanters czyli podpisujesz umowę na mieszkanie i na pracę później cię gola ostro typu kanters. Przed przyjazdem tego ci nie wspomną ze jest kanters bo nikt by nie przyjechał i co do stawki obiecują ci przed wyjazdem tak 12 na miejscu się okaże 10 euro dajcie sobie spokuj z tą firmą byłem doswiadczylem i tyle

Ja pracuje w tej firmie od 9 lat i jestem mega zadowolony. Dla mnie firma od zawsze jest otwarta A Will Kanters jest super człowiekiem i komu warto to pomoże!!!

@Tomek

@Tomek, jak oceniasz możliwości rozwoju i ścieżkę kariery? Ciekawi mnie co możesz powiedzieć na temat rotacji. Jest ona zauważalna w PWS?

Bolo

People work Services nieodprowadzaja składek emerytalnych stip dajcie spokuj z tą firmą zenada

Nikita

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę people work Services przez kanters również to są pasozyci ludzie dajcie sobie spokuj sta agencjia i

Bolo

Powiem tak jakbym sprawdził opinie wcześniej jak wyjechałem do gemert people work Service to nawet bym się niewachal żeby tam nie jechać popierwsze kanters cię wyrucha na kasę że tygodniuwki na waciki zostanie po drugie bez kordly poduszki itp doprosic się niemozna i na końcu Janusz ciepły ktury kłamie w oczy no i patusy na maksa w mieszkaniu i tyle (usunięte przez administratora) pople

@Bolo

Nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ale na forum publicznym raczej nie wypada pisać w tak wulgarny sposób. Z Twojej wypowiedzi wychwyciłam, że są jakieś problemy, jeśli chodzi o wypłacenie należnego wynagrodzenia. Jak firma People Work Service to właściwie tłumaczy?

TOMI

Wyladowalismy na ulicy, pomogli dali pokój i prace

Walczcie o swoje!

Tak jak wielu z Was zostałem oszukany przez Kantersa i jego naganiaczy ale nie poddałem się i dochadzę swoich praw w sądzie.Wiem , że niektóre sprawy są błahe i nie wszystkich stać na adwokata ale są instytucje , które pomagają ludziom w trudnych sytuacjach.SNCU.NL może Wam pomóc , im więcej skarg tym bardziej przeczepią PWS.Wystarczy zgłosić pracodawcę , nie zostawiajcie swoich spraw bo Kantersowi o to chodzi.On na tym żeruje!

oszukana przez peopl
@Walczcie o swoje!

mieszkalimsy przez people w tym kantersie na oudestraat 91 przez 3 tyg a za 4 tydz co bylismy juz w polsce przyszla nst faktura , daj namiary bo ja tez szukam na proces zbiorowy albo pomoc w zalatwieniu mojej sprawy , dziekuje z gory i napewno pomoge tez innym , pozd iza

Kicia
@oszukana przez peopl

Jeśli to wy,którzy tu pili,ćpali i narobili tyle złego to nawet jestem za tym żeby wam zabrano za mieszkanie! Bo tu była sprzątaczka aż żeby po waszych poczynaniach posprzątać! Faktury za mieszkanie są wysyłane na emaila wcześniej i za nie sam płacisz! Nie pobiera agencja! Jestem akurat po Was tu na tym mieszkaniu,i za tą krzywdę co wyrządziliśmy tu tym ludziom powinni i pewnie dostaniecie kare finansową za ekipę sprzątająca całe mieszkanie Meliniarze macie jeszcze czelność tu pisać? Też się zwalniam z tej agencji,bo w tym pokoju poprostu zygac się chce po Was.!! Osmieszajcie się dalej! Akcja z policja bo Twój partner się pociął z nożem...to jest normalne??? Zenada

Kicia
@oszukana przez peopl

Ps.wyplata jest w 3 tyg za pierwszy tydzień więc za mieszkanie macie już za 3 tyg 3 faktury do zapłaty...bo agencja nie potrąca z wypłaty za mieszkanie,więc co biuro oszukuje? I właśnie tacy potem wypisują bzdury o agencjach cpyny menele i pijący,!!! Nasłuchałam się o was tu dość,mieszkańcy mieli depresję przez was,a wy oczerniacie biuro?? Fakt biuro nie jest idealne,bo nie zareagowała na to wszystko na początku!!

Gosc
@Kicia

a agencja ma prawo wstrzymywac wyplaty 2 tyg?? a od czlowieka zadac zaplaty natychmiast ?? zanim nastepnym razem cos napiszesz to dobrze to przemysl bo az zal mi ciebie

Nieinteresujsie
@Kicia

Zamknij ryja bo chyba nie dokonać wiesz jak tu jest. I nie zdziwię się jak pisze to ktoś z biura haha porażka pajace ????????

zle potraktowany

(usunięte przez administratora)Tak powinno sie nazywac biuro a nie PWS

Młody Polak

LUDZIE WYPIERDAAAAAA,....LAC Z TEJ FIRMY WALA W chu..ja niby pracujesz 3 tygodnie na 3 tydzien kasy nie ma potem daja ale ze nie zaplaciles za chate wstrzymuja ci wyplate i tak wkoło . (usunięte przez administratora) was wy zaklamane skurwy....syny ciebie janusz spotka kara

Daniel

Uczciwie moge polecić to biuro każdemu kto poważnie traktuje swoja prace i obowiązki, pieniążki zawsze na czas, stały kontakt z biurem, sprawy załatwiane niemal od reki, jeśli jesteś uczciwy i naprawdę poważnie traktujesz ludzi i prace People Work Service to biuro dla ciebie.

Gemert
@Daniel

Czlowieku ty widzisz co ty piszesz ? To biiro na.kazdym.kroku okrada karzdego no chyba ze jestes zatrudniony tam.jako koordynator bo z pisowni.na to wyglada i walisz posty co dziennie z innego nicka i pochlebiasz masakra

Daniel a może Panie Marcinie?!
@Daniel

Panie Marcinie!Jako pracownik biurowy (koordynator) podszywa Pan się pod pracownika fizycznego co jest nie fair!Nadużywa Pan słowa "uczciwy/uczciwie co Pana zdradza.Dobrze wiemy , że Poeple Work Service nigdy nie było uczciwe i nigdy nie będzie dlatego przestań Pan pisać takie ŚMIECI bo wprowadzasz tylko ludzi w błąd.Poeple Work Service to najgorsze biuro w Holandii! I każdy kto tam pracował może to potwierdzić!

Didiom
@Gemert

Pracownicy pracujący w tej firmie tez są oszukiwani....

Mateusz
@Daniel a może Panie Marcinie?!

Są gorsze biura niż people

Mateusz

Wypłata po 3 tygodnikach, samemu trzeba za pokój płacić i dopóki nie spłaci się domku to się nie zarabia, bo wszystko idzie na opłaty i jedzenie. Mają wszystko w (usunięte przez administratora) i co najgorsze siedzi tam sama patola, co normalniejszy to zmienia agencję, albo się wyprowadza Moje sugestie dla People Work Service: 1na5

Niedoszły pracownik

Stanowczo odradzam prace w tej firmie!! I nie mówię tu o współpracy z firma tylko pracy w tej firmie! People Work Grup jakiś czas temu poszukiwało pracowników na stanowisko specjalista do spraw sprzedaży miałem tam dzwonić po firmach i proponować im współpracę z firma. Aplikowałem, byłem na spotkaniu oferta dobra. Pani z która rozmawiałem mówiła ze nie lubi owijania w bawełnę i o szacunku generalnie miła rozmowa. Następnego dnia dostałem telefon ze z przyjemnością informują ze chcą ze mną podjąć współpracę i w poniedziałek zaczynam. wiec odwołałem inne spotkania rekrutacyjne i odrzuciłem inne propozycje bo ta była na prawdę dobra! W niedziele o godzinie 18 dostałem smsa ze z przykrością musi mnie poinformować, ze szef jednak się rozmyślił i rekrutacja została wstrzymana.... także tak tam traktują ludzi...

Poszukiwacz
@Niedoszły pracownik

People work service i People work Group to dwa różne biura :D

@Niedoszły pracownik

Często daje do zrozumienia użytkownikom, że warto kilka razy sprawdzić, czy wypowiadamy się w wątku firmy, której chcemy, by dotyczyła nasza opinia. Często pomyłki zdarzają się w przypadku firm, które mają oddziały w różnych lokalizacjach. W Twoim przypadku pomyłka dotyczyła najwyraźniej podobnej nazwy innej firmy? Wątek firmy People Work Group możesz znaleźć tutaj: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21555029

Bylem

(usunięte przez administratora) brak wyplat na czas, mieszkania syf,grzyb i patologia.... Ale koordynator Marcin bedzie wam wmawial ze jest fajnie ... radze trzymac sie z dala, wrocicie do Polski bez pieniedzy.

Chuudy
@Bylem

Zapomniałeś dodac za co cię wywalili i pochwalić się kto był patusem na domku hlehe pozdro wspołlokatorze

Karola

Pracowalysmy z bratowa w kuchni w veghel dużo godzin było tak jak chciałysmy, z wypłatami problemow nie było. Aaaa mieszkalysmy prywatnie.

Onet

Zdecydowanie omijajcie tą firme z daleka, chyba ze lubicie pracować za darmo.

Zostaw merytoryczną opinię o People Work Service - Gemert

• Jak się pracuje w People Work Service?

Zobacz opinie na temat firmy People Work Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w People Work Service?

People Work Service