3 Dodaj merytoryczną opinię

NIP: 6482758039 KRS: 0000590146

Adres: ul. Wojska Polskiego 16, 41-600 Świętochłowice

Opinie o EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SPÓŁKA JAWNA

бывший рабочий

фирма относиться к работникам как к быдлу ,селят в каких то "хлевах" ,платят копейки и по времени урезают.

@бывший рабочий

Dziękujemy za opinie. Pracujemy nad zweryfikowaniem tej sytuacji.

Pracownik EiP

Pracuje w firmie już ładnych pare lat, jestem jednym z najdłużej pracujących osób w firmie. Zaczynałem jako elektromonter, dzięki rozwojowi, nabywaniu doświadczenia od dobrych brygadzistów, zdobyciu dodatkowych uprawnień sam zostałem brygadzistą i teraz prowadzę budowy.. Firma stawia na rozwój pracownika i to mi się podoba.. Atmosfera w zespole jest fajna i co najwazniejsze wypłaty są na czas..

Ukrainec..

Jestem juz 2 lata w EIP i wszyskto jest ok. Bywalo czasami male spuznenia ale wyplata zawsze byla. teraz wszystko jest na czas placony. no i fajni ludzi i fajna atmosfera. Я рекомендую цю компанію всім українцям

byłam na rozmowie w grudniu- dobrze wszystko przedstawione jakie warunki zatrudnienia. Fajna firma chciałam pracować tam, j. Angielski bezplatne lekcje. Super biuro.

Ola

na dzien dzisiejszy tj.17/11/2017 Szukaja specjalisty ds.organizacji wyjazdow zagranicznych.Zadzwonili do abym stawila sie na rozmowe kwalifikacyjna w przyszlym tygodniu. Po przeczytaniu Waszych ww. niepochlebnych opini zadzwonilam do nich i zrezygnowalam.Szkoda czasu na takiego pracodawce!

@Ola

No właśnie zrobiłam to samo ???????? Szkoda czasu

Pracownik EIP

Chyba firmy sie pomylilo bo robie w EIP i czegos takiego nie znam.

Agata

@FRED - a czy możesz napisać nieco więcej o swoich doświadczeniach związanych z Euro-Inwest Projekt S.C.? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

gary

Dzisiaj znowu zamieścili nowe ogłoszenia o pracę i znowu szukają kolejnych elektromonterów a oferują miedzy innymi "pracę w młodym i dynamicznym zespole" hahaha a o wynagrodzeniu nie ma najmniejszej wzmianki tylko(usunięte przez administratora)

jan

szukam pracy zadzwon do mnie w tej sprawie jan dziekuje

arek t

czy to prawda że jakby mi się jakoś udało zatrudnić u was jako elektromonter w związku z obecną rekrutacją to firma ma mi zapewnić zakwaterowanie oraz transport? nauczony życiem i kontaktami z innymi firmami od razu wolę zapytac ile mnie to będzie kosztowało

lonis

@mjuzik, podobnie jest na stanowisku elektromontera. tutaj też wystarczy wykształcenie zawodowe i trochę doświadczenia,(usunięte przez administratora)

globin

Super, że nie zależy im na wyższym wykształceniu @098, tylko na tym, żeby pracownik posiadał odpowiednie umiejętności. Jeśli na dodatek jest umowa o pracę to tym bardziej nie ma co narzekać.

super ze umowa o prace jest :) w ogloszeniu jest napisane ze wymagane jest wykształcenie zawodowe lub średnie , doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

mjuzik

młody dynamiczny zespół, czyli zależy im tez na młodych ludziach - fajnie, ze dają im szanse :) no i zatrudniają np. elektryków teraz w rudzie śląskiej (usunięte przez administratora)

tomasz

@Duch EIP przecież wszystkie komentarze o firmie są, to chyba dobrze, ze ludzie pisza tutaj jakie doświadczenie mieli z nimi. Ale problem z elektykami to chyba mają w całej Polce, bo tylko takie ogłoszenia widze do Warszawy, Krakowa, Lublina, więc może faktycznie nie płacą za to stanowisko zbyt dużo.

Radek

Pracowałem w tej firmie . Warunki zatrudnienia,jak w kazdej podobnej. Pieniadze byly zawsze wyplacane .

Mietek

Pracuję w tej firmie od ośmiu miesięcy i nigdy nie było problemu.

Zostaw merytoryczną opinię o EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SPÓŁKA JAWNA - Świętochłowice

• Jak się pracuje w EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SPÓŁKA JAWNA?

Kandydaci do pracy w EURO-INWEST PROJEKT GRZEGORZ ENGLER, TOMASZ LACH SPÓŁKA JAWNA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.