Nazaruk Service Sp. z o.o.

Opinie o Nazaruk Service Sp. z o.o.

Czy oprócz samej atmosfery, która już była podkreślana jako dobra, moglibyście napisać parę słów o pracy jako specjalista ds. części zamiennych? Widzę, że to praca zmianowa od 7 do 15 lub od 11 do 19. Czy współpracy chętnie się wymieniają jeśli zajdzie taka potrzeba? i co można napisać o zarobkach? są przedziały placowe?

Marcin888 Nowy wpis

Pracują tutaj ludzie mili , sympatyczni i uśmiechnięci.

Czy w Nazaruk Service Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Marcin888 Nowy wpis

Atmosfera w porządku , warunki pracy bardzo dobre.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Nazaruk Service Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Ta oferta na recepcje dalej jest otwarta? Widzę po prostu ze była dodana pod koniec września, a mamy początek grudnia jakby nie patrzeć. Czy ktoś zatem był może już na rozmowie i by mi ja opisał? Warto przyjść? Jeszcze z pól roku temu atmosfera była tu raczej polecana. Do dziś tak jest?

Marcin888

Obecnie atmosfera jest moim zdaniem jak najbardziej w porządku. A co do oferty pracy to niestety nie orientuję się jak jest na ten moment. Pozdrawiam.

Pracownica

Młodzi, uśmiechnięci ludzie w zespole wprowadzają luźną atmosferę :) aż chce się przychodzić do pracy :) Dodatkowo firma stabilna finansowo, bez zwolnień czy obcięć wypłat a to bardzo ważnie w tych trudnych czasach. Polecam!

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nazaruk Service Sp. z o.o.?

Jest tu obecnie jakiś okres próbny? Jeśli tak to ile trwa i właśnie na nim jaka stawka by była, też negocjowalna? Po jego zakończeniu można się nastawiać na podwyżkę?

@Monika

Pani Moniko, okres próbny trwa zazwyczaj standardowo 3 miesiące. Wynagrodzenie na okresie próbnym oraz później przy stałej umowie jest ustalane indywidualnie na rozmowie rekrutacyjnej w zależności od stanowiska pracy oraz doświadczenia :)

Ekodom Bełżyce

Obsługa na wysokim poziomie. Kupiłem Mastera, ofertowanie i obsługa sprzedaży przez panią Monikę Kot w pełni satysfakcjonująca.

Polecam tutaj pracę. Bardzo fajna atmosfera i wysokie zarobki.

Kandydat z branży

Chciałem złożyć cv ale zastanawiam się czemu szukacie pracowników? Słyszałem juz z kilku źródeł że firma ma stracić koncesję, kilku pracowników juz uciekło, czy zatrudnienie jest stabilne? Niechcialbym się naciąć...

@Kandydat z branży

Dzień dobry, firma cały czas się rozwija, powstają nowe inwestycje, także nie wiemy skąd takie informacje. Co więcej zostaliśmy jedynym na Lubelszczyźnie autoryzowanym Koncesjonerem Renault PRO+ z obsługą firm. Możemy w pełni zapewnić o stabilności firmy na rynku oraz o tym, że Salon Renault/Dacia pozostanie niezmiennie jak przez ponad 30 lat przy ul. Abramowickiej 45 w Lublinie :)

Kandydat z branży
@Nazaruk Service Sp. z o.o.

Firma się rozwija czy poprostu ludzie się ewakuuja? A szef serwisu też już odszedł? W każdej plotce jest trochę prawdy, a skoro dookoła o tym mówią to szkoda byłoby przenieść sie do was i za chwilę zostać na lodzie. Gdzie zasięgnąć rzetelnych informacji?

@Kandydat z branży

Firma się rozwija, na 2023 rok planowane są nowe inwestycje. Opinii najlepiej szukać u źródła :) Nasz Szef Serwisu, który przepracował u nas ponad 30 lat ma kłopoty zdrowotne i przebywa na długim zwolnieniu lekarskim, dlatego szukamy kogoś na jego miejsce.

Klient

Polecam serwis Nazaruk Service, fachowa i szubka obsługa

Jaka podstawa dla sprzedawcy aut nowych?

B

A ile można zarobić jako sprzedawca sam nowych? Czy 10 000 zł netto miesięcznie przekroczę?

Nazaruk Service
@B

Jako sprzedawca samochodów nowych nie ma limitu zarobków. Wynagrodzenie uzależnione jest od wysokości wygenerowanej marży i od ilości sprzedanych samochodów. Robiąc miesięczne plany bez problemu można przekroczyć 10 tys.

Jasne
@Nazaruk Service

10 tyś chyba chrywien.

Lupilu
@Jasne

Jeszcze Jerzy nie wykasował wpisu? To dziwne....

Tak
@Lupilu

Bo jest prawdziwa.

Urszula
@Jasne

Okej, czyli to nie jest twoim zdaniem realna stawka, to ile w takim wypadku dają?

@B

Spokojnie wyrobisz 16-19 tys nettto. Większość modeli dostępna klientów mnóstwo.

19 netto? Na podstawie własnego doświadczenia piszesz? Jakie tu są aktualnie plany miesięczne tak właściwe?

@B

Ja nigdy nie zarobil mniej jak 10 tys. Plany są realne do wyrobienia klient też jest to się kręci Można powiedzieć że samochody same się sprzedają. Jak podłapiesz flotę to i dwójkę z przodu można zarobić Atmosfera super nie ma problemu jak musisz nawet w ciągu dnia wyskoczyć na godzinę czy dwie. Szef pomocny i zawsze wysłucha

Stanisław

Osobiście byłem bardzo zadowolony ze współpracy z zespołem. Niestety musiałem odejść ze względu na zmianę miejsca zamieszkania. Pozdrawiam

Edyta
@Stanisław

No a co powiesz na temat zarobków? Z tego tez byłeś zadowolony? Pracodawca oferuje same podstawy czy są też jakieś premie tutaj?

Osobiście polecam pracę w tej firmie. Jako dobry sprzedawca, wyrabiając plany bez problemu przekroczyłem oczekiwany poziom zarobków. Miło wspominam pracę z całym zespołem. Atmosferę w pracy tworzą pracownicy, to od nich tak naprawdę zależy, czy z chęcią się tam przychodzi w poniedziałek - u mnie tak było :)

Ciekawski

Było super, ludzie spoko a ciebie tam już nie ma... A to ci ciekawe :-)

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Nazaruk Service Sp. z o.o.?

Nazaruk Service

Po okresie próbnym 1-3msc w zależności od stanowiska, warunki umowy z każdym Pracownikiem ustalane są indywidualne :)

chlop

jaka wyplata dla sprzedawcy samochodow uzywanych?

@chlop

Wynagrodzenie jest regulowane ilością sprzedanych samochodów.

Ile jest zmian w Nazaruk Service Sp. z o.o.?

Salon jest otwarty w godzinach 08:00-18:00, Serwis 07:00-19:00. Godziny pracy są ustalane podczas rozmowy rekrutacyjnej w zależności od stanowiska pracy.

Czy Nazaruk Service Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

picassoo

Kolego sympatyczny z przykrością napiszę że NIE.

Zostaw merytoryczną opinię o Nazaruk Service Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Nazaruk Service Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nazaruk Service Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nazaruk Service Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 8 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Nazaruk Service Sp. z o.o.