Opinie o Autoonline Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Autoonline Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Autoonline Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Autoonline Sp. z o.o. w Warszawa

Krystyna Nowy wpis

Ktoś w firmie obecnie pracuje jako ubezpieczyciel? Szukam świeżych informacji na ten temat. Jako pracownik tego stanowiska jakie kwalifikacje, doświadczenie, ewentualnie języki obce brane są pod uwagę przy zatrudnieniu? Polecacie?

Hamihamond

Witam serdecznie Jestem oferentem w Autoonline ( czyli licytuje samochody ) to co ostatnio się dzieje to jest nie możliwe , W licytacji co chwile 2 miejsce a przegrywam zawsze o 100zł !! jak się coś uda wygrać to nikt się nie zgłasza żeby sprzedać pojazd . Na infolini mówią ,że nic ich to nie interesuje i jak chcemy możemy rozwiązać umowę !!! Może wy wiecie jaka firma może zająć się kontrolą w tej firmie ? Ludzie płacą kupę kasy za dostęp , co miesiąc abonament . Nie mowie już o poświęconym czasie . Może ktoś podpowie gdzie to zgłosić ? Czy CBA może się tym zająć ? Generalnie zbieram ludzi zainteresowanych zrobieniem coś w tej sprawie . Powinny być równe zasady a jak widać nie są .

@Hamihamond

Ale bzdura. Po prostu chłopie bierzesz się za coś o czym nie masz pojęcia. Dawaj realne ceny, nikt za pół darmo nie odda Ci auta, albo zmień branże na handel warzywami.

@Hamihamond

ja mam autoonline de wersja niemiecka. jest to samo. Przebijają mnie 10€, drugie miejsca to standard. Na 10 jedynek przychodzi jedno auto. Bardzo dużo samochodów ginie po drodze, przejmują je autohausy i pomoce drogowe gdzie auto jest holowane. A co lepsze tematy to autoonline ma swoją grupę ludzi którzy śledzą aukcje i kupują okazje i wystawiają je ponownie raz czy drugi aż dostana tyle że zarobią dwa razy. Wielokrotnie wystawcą rachunku jest autoonline. Nagminnie są wystawiane samochody które dawno zostały już sprzedane a my marnujemy czas i pieniądze. ktoś powinien się tym zająć.

Zbychu
@Hamihamond

jestem za nasz wszyscy wala z każdej strony to za nich tez niech sie wezmą i zrobią porządek z tym pierdolnikiem

Autościema
@Hamihamond

U mnie jest identyczna sytuacja 26 aukcji gdzie 21 przegrałem o 100 zł reszta 200 lub 300 wszystko ustawione

@XYZ

nie dociera do ciebie ze auta idą pod stołem? Wiem o tym doskonale mam prywatny kontakt z osobą tam pracującą!

@joker

licytuje pojazd, wygrywam, wystawiają drugi raz wygrywam. jade do niemiec a auto stoi w autohandlu

@XYZ

chyba tam pracujesz ..... że tak piszesz ....

yeti
@Hamihamond

Przegrywasz o 100 zł dlatego , że nie masz tam znajomoś... Wygrałeś licytację i nie dostałeś samochodu dlatego, że nie wiesz komu trzeba wcisnąć w kiesze.. pod stołe.... Następnym razem przed podsianiem umowy przeczytaj ją ze zrozumieniem , umowa jest tak z konstytuowana, abyś nie miał żadnych praw ...

@neklisa

A myślisz, ze to jedyne miejsce gdzie można kupić auto i oni maja monopol? Widać ze nie masz pojęcia o tym. Jak wspominałem, lepiej handlować warzywami jak się nie wie o czym mówi ;)

To (usunięte przez administratora) zwykli

gość
@Hamihamond

To jest strona na której ubezpieczyciele samochodów wyceniają wartość tego samochodu jak uznana jest szkoda całkowita i ile mogą zapłacić właścicielowi różnicę tego auta , a tacy jak Ty nabijacie cenę i wtedy mają mniej do wypłacenia właścicielowi kasy , właśnie mój samochód licytowało 19 kupujących i dostanę mniej kasy a samochód wraca do mnie

Poszkodowany
@gość

Dokładnie tak robią, stosują nieuczciwe praktyki, (usunięte przez administratora) Chcą kupić lub odebrać samochód za bezcen, robiąc ludzi w wielkie jajo. (usunięte przez administratora)

stanisławzPRL Nowy wpis
@neklisa

po blisko roku podjemuję decyuzje o rozwiązaniu umowy z AONline - powód jest jeden i taki sam jak u wszystkich - licytujesz , Twoja oferta wygrywa po czym auto i trafia ponownie na licytacje (bywało ze nawet 3 krotnie) lub z automatu Twoja oferta wygrana w licytacji przechodzi automatem na kolejną dolicytacje w systemie "pewnej sprzedaży". Wszędzie na świecie aukcja zamyka się definitywnie w momencie kiedy najwyższa oferta wygrywa. To moja opinia i nie musi być obiektywna. Potrzebuje podpowiedzi od osób jak się sprawnie z tej umowy wycofać , jaki jest okres wypowiedzenia no i jak jest ze zwrotem kwoty kaucji jaka została na początku pobrana przez ta firmę. Czytałem OWD umowy ale domyslam sie ze rozstanie z tak uczciwą firmą nie bedzie "formalnoiscią". Będe wdzięczny za każdą podpowiedź - pozdrawiam

Sylwia Nowy wpis

cześć, widzę że dość dawno opinii na temat samej w sobie pracy tu nie było a zauważyłam na stronie, że zachęcają do wysyłania cv wraz z listem motywacyjnym. Czy ktoś w ten sposób ostatnio aplikował i się dostał? Jaką pracę i jej warunki obecnie oferują? Jaki jest przebieg rozmowy i czy warto się zainteresować współpracą?

MM Nowy wpis

Witam. W jakiej wysokości jest teraz kaucja aby dołączyć do Autoonline?

Brałeś udział w rekrutacji do Autoonline Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
leszek

witam chciałbym dołączyć się do abonamentu oczywiście nie za darmo leszek.gieraltowski@onet.pl

leszek

Witam chciałbym się dołączyć do abonamentu nie za darmo.Jak coś pisać leszek.gieraltowski@onet.pl

Pawel94

Witam chciałbym się dołączyć do abonamentu nie za darmo.Jak coś pisać pawel.dragon@onet.pl

Druga strona medalu

Witam. Firma "wałek". Miałem rozbity samochód i starałem się o odszkodowanie z AC. Mój ubezpieczyciel wystawił samochód na aukcję. Firma "wałek" bierze kasę za abonament a ubezpieczyciel ma podstawę do wypłaty mniejszego odszkodowania. Przypuśćmy, że wartość pojazdu to 30.000, szacując że koszty naprawy przekraczają 70% robią wycenę dla klienta (np 22.000 - szkoda całkowita). Oczywiście wystawiają te samochody na aukcję i czekają który "łoś" da więcej. Po aukcji piszą do klienta, że może (ale nie musi) sprzedać samochód. Obliczają wypłatę odszkodowania na podstawie różnicy 30.000 - kwota wylicytowana 18.000 (przez napalonego) więc proponują za szkodę całkowitą 12000. W ten oto sposób zarabiają - zamiast wypłacić 22000 za naprawę samochodu wypłacają 12000. Ubezpieczyciel płaci mniej kasy za ubezpieczenie, za aukcję płaci się abonament, a na końcu klient bierze samochód i robi naprawę na używkach bo na nowe części od ubezpieczyciela nie dostanie. Każdy jest więc w stanie wyciągnąć wnioski kto na tym zarabia.

@Druga strona medalu

Polska to piękny kraj. A czytałeś OWU jak zwierałeś polisę, czy tak klepiesz żeby sobie poklepać?

dwaski
@Druga strona medalu

Kolejny Janusz który nie rozumie rynku. Wydawało Ci się za za auto wartości 30tys dostaniesz 18000 ,wrak wystawisz na olx i sprzedasz za 20?? ????????. Litości

Edward
@dwaski

Wiesz, każdy kombinuje jak może, a ubezpieczenie powinno pokryć wysokość szkody, chociaż wiadomo że nie jest to łatwe w wyegzekwowaniu. Ty miałeś podobne perypetie z samochodem, że taki z ciebie ekspert?

początkujący

Proszę o kontakt osoby, która pracujących w autoonline matrix207@wp.pl

uzytkownik autoonline

Nie polecam.....Auto idą pod stołem. Pracownicy przekazują informacje do niektórych firm kto ile obstawił auto, te własnie firmy czekają do końca i przebijają o 100 zł, mi to zostało zaproponowane.To samo dzieje się w niemczech, auto przegrywamy o 50 euro i ta dziwnie często....

tomaszek77@interia.eu
@uzytkownik autoonline

Proszę o kontakt.

Uczestnik
@uzytkownik autoonline

Daj na priv . Kilka osób stamtąd poleciało ostatnio, ciekawe czy nie przez tego typu akcje Heh. autaauta4@o2.pl

Podejmę współpracę z osobami mającymi dostęp do portalu. Interesuje mnie tylko rynek Niemiecki. Proszę o kontakt piotr.syska1@wp.pl

Jak się pracuje z ludźmi z Autoonline Sp. z o.o.?

Iii

Mocne słowa ,,pracuje się'' oni pracują dla ubezpieczalni mimo że to ty im płacisz, pilnują Cię poprostu żebyś odebrał samochód który wylicytowałeś pomimo tego że to kompletny złom

klijent

zle ich racja a ich as w rękawie to owh ta firma to (usunięte przez administratora) podejscie i obsługa klijęta poniżej zera.

Thecube200
@joker

Masz firmę w Polsce czy Niemczech??

Giacomo

Witam, podejmę stałą współpracę z osobami odbierającymi auta z autoonline. Proszę o kontakt pod adresem mailowym jaajoooo@wp.pl - jestem otwarty na propozycję.

zenek

koledzy dwa razy miałem dostęp do platformy autoonline,byłem również na tak zwanym spotkaniu branżowym i było widać z daleka kto w tym kraju rozdaje karty jeśli chodzi o zakupy wozów po dzwonach.Z tego co wiem to do tej pory regularnie spotyka się pewna grupa ludzi i ''ustalają zasady''reszta jest tylko od płacenia abonamentów i od odbierania trupów,koleś który jest w tej tak zwanej grupie ludzi na pięc minut przed końcem składania dostaje informację jaka jest najwyższa oferta i podbija o 100zł.oczywiście taka informacja nie jest gratis.bywają jeszcze inne sytuacje gdzie tak zwany oferent z tak zwanej grupy ludzi wcześniej złoży ofertę i ona przed zakończeniem składania ofert jest dużo wyższa niż ta z drugiego miejsca no to wtedy taki oferent z tak zwanej grupy ludzi obniża swoją wcześniej złożoną ofertę do wysokości np.50zł wyżej od dugiego oferenta oczywiście nic nie jest gratis

szmajka
@zenek

Witam Przeszedłem z autoonline na www.carrot.pl , możesz jechać , dotknąć furę którą jesteś zainteresowany. gwarancja przybicia etc. zero problemów

rafalvip7
@szmajka

Mam kilka pytań odnośnie carrot Szmajka jesteś w stanie mi pomóc? rafalvip7 wp .pl

@zenek

No to faktycznie musisz być tam super zawodnikiem, jak tego nigdy na oczy nie widziałeś. Nie da się składać ofert o 50 zł większych... Ehh co (usunięte przez administratora) ze ludzie nie maja honoru i takie głupoty opowiadają.

Poszkodowana w kolizji

Witam, Czytam te opinie "biznesmenów" i nie przecieram oczy. Miesiąc temu w mój samochód wjechał TIR, który pozbawił mojego Fiata bagażnika. Pomimo uszkodzenia 10% uznano szkodę za całkowitą i wystawiono go na tym portalu w celu "pomocy w sprzedaży" jedna ofertę dostałam na 100 zł drugą na 2 tyś. Dla mnie to jest kpina bo same felgi aluminiowe są warte 500 zł. Nie liczac że w pół roku przed kolizja wymieniłam rozrząd, akumulator, koło pasowe, wiatrak, filtry, oleje, paski, klocki i itp. I ktoś tu się dziwi że się nie finalizuje się licytacji? Zaniżacie wartości samochodów, nie licytujecie uczciwie. Chcecie kupić jak najtaniej, zrobić jak najtaniej a później sprzedać "brykę" za miliony monet...

@Poszkodowana w kolizji

to kup takie auto z miliony monet i zobacz jak sie handluje w polsce. Nikt tego nie doceni że rozrząd zrobiony oleje czy tarcze ttylko starego fiata zmierzy miernikiem powie PANIE TO WALONE BYŁO DAM 1000ZŁ. To włąśnie tacy jak ty psuja rynek. Oddaj go za te 2000zł resztę dostaniesz z ubezpieczalni i kwota sie zamknie. A ty liczysz na alufelgi i rozrząd że ktoś zapłaci. To będzie bonus dla handlarza że powie o tym rozrządzie i ktoś kupi ten złom. A przy naprawie wyjdą dodatkowe rzeczy których nie widać. A to kło dwumasowe, a sprzęgło,i inne ciekawostki których nie widać.

@joker

typowy właściciel fiata centuś.... piepszona złotówa !!! ostatnio odbierałem od jednego auto to chciał ode mnie dopłate za paliwo w zbiorniku i za opony bo założył nowe przed wypadkiem.... a i akumulator powiedział że zabiera bo też nowy ..

biznesmen
@Poszkodowana w kolizji

Z Fiata w którego wjechał tir to na pewno wiele zostało. Co to było Panda, punto? To ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile co kosztuje wiesz ile kosztuje robota zakładu blacharskiego? wiesz jakie są teraz ceny za lakierowanie? części które musisz kupić? pranie samochodu? bo zwykle brakuje tam tylko nasrać. Dodatkowo koszty ubezpieczenia, wystawienie ogłoszenia i najlepsze sprzedaż samochodu wysłuchiwanie bity z tyłu malowany a przecież ma dopiero 15lat. Klienci którzy Ci (usunięte przez administratora) zawracają w niedziele popołudniu jak masz trochę czasu dla rodziny, przyjadą całą rodziną bo akurat jest niedziela nie handlowa i robią sobie wycieczki a przyjadą tylko po to żeby Ci powiedzieć kurde 3drzwi jak by był 5 to byśmy kupili a i jeszcze w środku Ci go ujeb... bo muszą wszyscy się przejechać.Poza tym wiesz ile kosztuje utrzymanie firmy, pracowników, koszty paliwa, lawety, abonament za możliwość licytacji plus procent od wylicytowanego pojazdu? 500zł za Felgi? pewnie 14 lub 15 felgi są warte tyle za ile jest klient lub po 20zł na złomie tym bardziej od fiata. Wymieniłeś tyle części brawo rozumiem że masz na to fakturę, warsztat wpisał Ci to do książki serwisowej, zakładam że jest serwisowany do samego końca, pierwszy właściciel, salon polska i na full opcji. Obstawiam że ubezpieczalnia i tak zawyżyła Ci wartość samochodu więc dostałeś za niego bardzo dobrze, a to raczej ty chciałeś na tym zarobić i naprawić je po kosztach. Bo ty chyba nie rozumiesz o co w tym chodzi im mniej my damy to dla sprzedającego lepiej bo nie masz obowiązku sprzedaży samochodu a ubezpieczalnia i tak wypłaci ci do najwyższej oferty( tak na przyszłość). A jeśli dalej uważasz że tak się opłaca i zarobisz na tym miliony monet... to zapraszam do współpracy na pewno się dogadamy bo najważniejsze mieć wizje a ty ją masz... Mam nadzieje że dysponujesz duży,i środkami to wszystkie kupimy i działamy zobaczysz jakimi to cukiereczkami jeżdżą Polacy, a co tak naprawdę mają, tak naprawdę wystarczy zamówić części, zawieść i odebrać od blacharza i odbierasz NÓWKĘ ile to może czasu zająć? max 2godz dziennie. A tak lekko zarobione pieniążki lepiej się wydaje Liczę na możliwie szybko odpowiedz ponieważ tą strona wyskoczyła mi jak szukałem informacji ile trwa okres wypowiedzenia w auto online. No to wywaliłem sobie żale na koniec dnia.

Antyonline
@Poszkodowana w kolizji

Tą opinie daje pracownik autoonline. Bardzo dobrze manipulują ludzmi

Radoslaw

Chciałbym zapytać jak aktualnie przebiega wasza współpraca z Autoonline. Zamierzam wykupić abonament i mam pewne obawy po przeczytaniu niektórych komentarzy. Proszę o informację na email jeśli to możliwę będę bardzo wdzięczny. (usunięte przez administratora)

Michal
@Radoslaw

Cześć, czy zacales już współpracę z AO? Daj znać jak idzie kubaallegro123@wp.pl

@Radoslaw

daj sobie spokój... bezsensu. wałki.....

marauto

(usunięte przez administratora) jak coś dadzą to tylko złom nie opisany i zdjęcia porobione tak żeby nie było za wiele widać ... i nazwisko staniak coś wam mówi ? cała rodzina zajmuje się motoryzacją komisy warsztaty i auto holowanie pewnie wiele dobrych aut tam idzie bokiem ....

Klient

Na Autoonline można teraz kupić totalny gruz śmietnika który był wcześniej 10 raz rozbity, rozbitka spalenca z wykończonym silnikiem którego ktoś specjalnie rozbił. Jedynie można kupić dobre auto jak ktoś ma układ, a te (usunięte przez administratora) z Autoonline cały czas obiecują tylko po to żeby nie odejść, i żeby płacić im abonament w tysiącach co miesiąc

pako

Ludzie ,przestańcie narzekać i rozwiążcie umowę tak jak zrobiłem to ja. Te licytacje to jedna wielka ściema.Nawet kilkadziesiąt wygranych nie gwarantuje choćby jednego zakupu. A co lepszy pojazd po wygranej kupują inni tzw swoi ludzie. Nie szkoda Wam prawie tysiaka .Tez łudziłem się że może będzie lepiej.ale dopiero teraz widzę że to lepiej nastąpiło gdy zrezygnowałem.Szkoda czasu i nerwów.Nie ma jak praca na etacie za 1800 na rękę.Ale bynajmniej każdego miesiąca pewne i dodatkowo nie słyszę od miłej Pani??? z autoonlin że nie jestem profesjonalistą.

Zostaw merytoryczną opinię o Autoonline Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Autoonline Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Autoonline Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Autoonline Sp. z o.o.?

Autoonline Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Puławska 182
    02-670 Warszawa