Ado-Med Sp. z o.o. Sp.k.

Swiętochłowice

Opinie o Ado-Med Sp. z o.o. Sp.k.

handlowiec 2013-02-25 19:36:47
Firma wypłaca wynagrodzenia terminowo ale zarobki są niskie..a prowizja z kalkulatora Pana R[usunięte przez moderatora] zupełnie nie logiczna,pracowałem tam 2 lata zmieniłem i jestem zadowolony. pensja 2-3 tyś w zależności jak wynegocjujesz
Handlowiec2 2013-02-28 11:05:51
Na jakim terenie pracowaleś?
Jakie tereny pracy? Jakie narzędzia? Bede wdzięczna za informacje.
Marek 2015-01-21 10:50:39
Niestety miałem wątpliwą przyjemność zetknięcia się z tą firmą. Zostałem zaproszony do Warszawy na rozmowę na godz.12tą, poniewaz mieszkam w Szczecinie postanowiłem przyjechac dzień wczesniej, zarezerwowałem sobie jakiś hotel, zeby byc wypoczętym i przygotowanym profesjonalnie do rozmowy. Gdy dotarłem do hotelu wieczorem dzień przed rozmową po całym dniu w pociągu, odpaliłem komputer, otworzyłem pocztę i ...niespodzianka, dostałem maila, że rozmowa jest odwołana i odbedzie sie w innym na razie nieokreślonym terminie, nic więcej, żadnych konkretów. Mail przyszedł w godzinach popołudniowych, czyli rozmowę odwołali dzień przed, pod wieczór.Ja się pytam kto tam tam pracuje i jak traktuja czlowieka??? Wiedząc, że ze Szczecina do Wawy jest ponad 500km, trzeba dojechac itd, ponieść koszty. Odpisałem na maila, próbowałem sie dodzwonic, nikt nie odbierał. Równiez do mnie nikt nie raczył zadzwonić z odowłaniem, tylko zwykły mail.Jeśli tak ta firma działa, to nie polecam nikomu, od samego poczatku widać jak traktuja ludzi...Koszt podrózy i hotelu 500 zł, natomiast doświadczenie na przyszłość bezcenne.
KMIL 2015-02-16 19:51:38
FIRMA NIEPROFESJONALNA. BYŁEM NA ROZMOWIE, ZLE ODEBRAŁEM PRACUJACYCH TAM LUDZI...R
wxm 2016-04-22 18:30:40
karinka, o ile tylko będą chcieli zainwestować w odpowiednią reklamę firmy wszystko jest możliwe.Jakiś czas temu masowo potrzebowali przedstawicieli handlowych. Wiadomo jak wyglądały te rekrutacje ?
Zostaw swoją opinię o Ado-Med Sp. z o.o. Sp.k. - Swiętochłowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ado-Med Sp. z o.o. Sp.k.