Opinie o Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń o rekrutacji.

Branże: Drukarnie gazet

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń w Kraków

Kandydatka Nowy wpis

Praca w tej firmie to musi być "bajka". Maile od osoby rekrutującej (niestety, nie podpisuje się z imienia) pisane stylem z poprzedniej epoki, termin rozmowy wyznaczony arbitralnie bez żadnego uprzedniego kontaktu. Odpisałam na wiadomość z pytaniem o możliwość spotkania w godzinach porannych i dopytałam o benefity typu Multisport, pakiet medyczny czy elastyczne godziny. Dostałam odpowiedź, że nic z tego nie funkcjonuje (znaczy, funkcjonuje umowa na badania wstępne i okresowe - serio się tym pochwalono :D), spotkanie rano jest niemożliwe, po czym... podziękowano mi za rekrutację, a dokumenty rekrutacyjne zniszczono, bo najwyraźniej nie chcą mieć kogoś, kto ośmiela się zapytać o jakiekolwiek udogodnienia :D

Były pracownik Nowy wpis
@Kandydatka

Pracowałem w Gambit parę ładnych lat temu i dziś z ciekawości po wielu latach wszedłem poczytać czy coś się zmieniło. Widzę, że nic :)

Danuta Nowy wpis

@Damian czy udało Ci się czegoś dowiedzieć odnośnie oferowanych benefitów w Gambicie? Czy można w ogóle na jakieś liczyć? Mnie z kolei najbardziej interesuje kwestia prywatnej opieki medycznej. Ktoś wie coś na ten temat? :)

Hahaha Nowy wpis
@Danuta

Benefity? To w tej firmie nierealne. Pracodawca nie zapewnia nawet wody, chyba że są upały i zmusza ich do tego prawo pracy... Praca bez perspektyw rozwoju, szkoleń i wsparcia. Atmosfera jak na stypie, do bezpośredniego przełożonego mówisz per Pan nawet jak jest młodszy od Ciebie. Wynagrodzenie kiepskie, dopiero jak chcesz się zwolnić to proponują podwyżkę.

Damian

Chciałabym się dowiedzieć jak wyglada socjal w tej firmie. I czy może gwarantują multisport ?

Pracownica

Hej:) Na początku zwrocilam uwagę że po każdym negatywnym wpisie pojawia sie pozytywny wpis....przypadek?( Mysle ze nie :)) Podpisuje się pod tym ze nie ma atmosfery w firmie. Dodam jeszcze że z dyrektorem jest się na 'proszę pana dyrektora' choć jest młodszy od niektórych pracowników :Dsmieszne 15 min ma obiad przerwy i do kompa. Zwrócę uwagę też na to że firma nic nie daje prócz wypłaty(z premia różnie bywa). Każdy ma swoje polki i swoją herbatę, kawę, cukier itd. Jedyne co masz to wodę z kranu, choć myślę że już myśleli żeby każdy płacić tyle ile zużyję :D O multisportach itp zapomnij

Firma Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń prowadziła rekrutację na stanowisko Trener MS Excel. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Krzysztof

Idealnych firm nie ma ale uważam, że warto tu pracować i po prostu poprawiać !

Ulka

A ja uważam, że wystarczy zachować umiar i nikt nie będzie miał pretensji.

Programiata

Czesc Chcę przestrzec osoby które mają zamiar podjąć pracę w tej firmie. Potwierdzam że specyfika pracy się nie zmienila: Brak premii, sztywna grobowa atmosfera. Przychodzisz i przez 8 h nikt sie nie odezwie do Ciebie, bo dyrektor będzie krzywo patrzył. Gdy dyrektor wychodzi z biura, nagle wszyscy potrafią że sobą porozmawiać, gdy wraca cisza. Chore zasady. Jest duzo pracy ma rynku, Nie warto w tej firmie.

Hanna

@abc powiedz dokładnie co Ci się nie podobało w pracy w firmie Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń? Co byś zmieniła w firmie? Każda opinia jest przydatna osobom nowo zatrudniającym się w tej firmie.

abc

Mimo, że już od dawna tam nie pracuję, widzę że sytuacja się nic nie zmieniła. Szanowny Zarządzie, nie wystarczy komuś zapłacić za dobrą opinię. Lepiej zapłacić pracownikom, kupić im kawę, herbat, MIKROFALÓWKĘ, żeby nie musieli jeść zimnego jedzenia.... No i przypominam, że rok 1990 się już dawno skończył. Lepiej iść na słuchawkę, bo tam przynajmniej premie są realne.

xxx

@Hanna atmosfera jest dokładnie taka jak opisał/a @abc niezależnie od stanowiska. Ogólne warunki pracy w przypadku tej firmy nie są różne w zależności od stanowiska, tylko od bycia ulubieńcem lub też nie. Faworyzowani są pracownicy, którzy "leją wodę" nawet jeśli nie generują przychodów, a Ci którzy je generują, ale nie wchodzą tam gdzie plecy kończą swą szlachetną nazwę są dyskryminowani i coraz większe wymagania są stawiane wobec nich co nie przekłada się na zarobki. Pozytywne relacje między pracownikami są źle postrzegane niczym w jakimś obozie.

Hanna

@abc, warunki pracy na jakim stanowisku opisujesz? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy, atmosfera różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska.

abc

sztywna, grobowa atmosfera w ZIMNYM biurze, praca wieje nuda, wszystkiego trzeba sie nauczyc na wlasna reke, brak premii (sa obiecywane, ale nic z tego nie wynika), brak jakichkolwiek mozliwosci rozwoju, brak szkolen przy jednoczesnym oczekiwaniu wygorowanych wynikow, marketing rodem z PRLu, mentalnosc PRLowska, duzo do powiedzenia maja pracownicy, ktorzy nie maja pojecia o danej kwestii, natomiast posiadaja zdolnosc lania wody, pracownicy bez kwalifikacji wysylani na zagraniczne wyjazdy, kawa, herbata, woda - zapomnij, przynies sobie swoje, robisz wszystko, a nie uslyszysz "dziekuje" - i dostajesz jeszcze wiecej do zrobienia, zespol pracuje ze soba, a w ogole sie nie zna, brak jakiejkolwiek formy integracji, plusy: - terminowa wyplata, biuro w centrum nie polecam

rafał

aktualnie Gambit poszukuje młodszego specjalistę d/s sprzedaży @igrek oferuje stabilne zatrudnienie na mocy umowy o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie zależne od osiąganych wyników, jak sądzę to mogą być zdecydowanie wyższe zarobki niż te o których piszesz

Kasa

Co Wojtuś, skończyły sie złote czasy tyrania ludźmi? ;)

xyz

Niestety zarobki to najniższa krajowa. Premii brak, szans na podwyżkę też nie. Do tego wszelką kawę, herbatę oczywiście we własnym zakresie, bo to za duże straty dla pracodawcy. Nie ryzykuj, nie warto.

xyz

Zarobki? Niejasne zasady przyznawania premii. Obiecywane na rozmowie premie w ogóle nie mają racji bytu (z opisywaną częstotliwością). Czasami zdarzy się 100 zł na otarcie łez. Zarobki powyżej minimalnej, ale szkoda nerwów.

prawda

dyrektorze dostaniesz kolejną premię za dobre słowo o firmie na forach?

asdd

haha, żartujesz sobie? Nigdy w życiu.

jak_najdalej

Również ja potwierdzam opinie poprzedników. Przełożeni są niekompetentni, a ich zastępcy zupełnie nic nie wiedzą. Rozpiętość obowiązków znacznie różni się od tych opisanych w ofercie pracy lub podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zarobki niskie i nieadekwatne do osiąganych wyników !! Szkolenia, udział w konferencjach czy wyjazdach zagranicznych tylko dla pracownika, który wchodzi przełożonym tam, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę. Jeżeli jesteś ambitny nie marnuj swojego czasu. Większość zadań można by nauczyć małpę.

abc

Niestety muszę potwierdzić słowa przedmówców. Zbieranie adresów i wysyłanie setek maili (ręcznie) lub listów. Dodatkowo atmosfera bardzo słaba. Jako plus dodam, że wypłata jest na czas i że jest dobry kontakt z pracownikami tego samego stopnia (co jest niestety źle postrzegane przez górę). Jako praca na początek ok, ale ze świadomością, że obiecywane na rozmowie rzeczy w 90% ie pokrywają się z prawdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń - Kraków

• Jak się pracuje w Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń?

Zobacz opinie na temat firmy Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gambit Sp. z o.o. Centrum Oprogramowania i Szkoleń
1.1/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Al. Pokoju 29B lok. 22-24
    31-564 Kraków