Grupa PWN

Opinie o Grupa PWN

Potencjalny

Pojawiło się ogłoszenie na Kierownika Projektu--powiedzcie proszę czy jest sens aplikować, jaką kasa na tym stanowisku, jak pracuje się w dziale IT z dyrektorem? Po opiniach tutaj obawiam się że to sztuczne ogłoszenie a jak nuesxtuczne to tam może okazać się masakra.

Co wchodzi w socjal Grupa PWN?

Masz to wypisane w ogłoszeniu o pracę.

skjdfh982473

Zagraniczna firma wstyd. Polska firma została sprzedana. Zdrada.

ulakrk

Myślałam, że Wasza księgarnia jest poważaną firmą ! Jeszcze z czymś takim się nie spotkałam!. Nie wiem ?...jakim sposobem jeszcze ten sklep istnieje !. Szczerze żałuję ,że nie przeczytałam wcześniej opinii pozostałych klientów! bo z pewnością nie dokonałabym zakupu w tym sklepie! Sama zajmuję się sprzedażą internetową i wiem jak ważne jest czytanie e-maili od klientów!, u Państwa taka komunikacja nie istnieje baaaa....żadna!!!!. Ani telefony ani wiadomości mailowe nie są odbierane !!! Dnia 18 listopada złożyłam zamówienie które do dnia 20,11 było w ciągłej realizacji. Po zorientowaniu się, że jedna z książek to Ebook od wczesnych godzin rannych dnia 20,11 pisałam 4 e-maile oraz dzwoniłam kilkakrotnie o zmianę zamówienia i wysłanie tylko jednej pozycji ale bez odpowiedzi. Ostatecznie przed godziną 15 wysłałam wiadomość, że rezygnuję całkowicie z całego zamówienia i proszę o zwrot pieniędzy na konto, skoro w sposób olewający traktowany jest klient. Otrzymałam wiadomość o godzi nie 15 , że sprawę zgłoszono do działu technicznego !, nie wiem co dział techniczny ma wspólnego z wysyłką ale to mnie nie interesuje. Będąc w domu dostaje informację o godzinie 19 , że zamówienie zostało wysłane! w całości ......od 7 30 rano pisane były wiadomości !!! Ja się pytam ..... czy pracują tam odpowiedzialni ludzie ?...czy traktujecie Państwo ten sklep jako szybki, łatwy zarobek i oszukiwanie klientów! Uprzedziłam oczywiście ze paczki nie odbiorę i żądam zwrotu pieniędzy! Jeśli na pieniądze będę czekać tak jak inni klienci czyli po miesiąc czasu lub dłużej uprzedzam że sprawę zgłoszę i możecie być Państwo pewni że tego tak nie zostawię! Za brak organizacji i brak kontaktu z klientem nie będę ponosić odpowiedzialności !!! Szanowni klienci ODRADZAM SZCZERZE ZAKUPY W TEJ KSIĘGARNI INTERNETOWEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Klient
@ulakrk

Marketing też wiecznie nie odbiera

Firma Grupa PWN prowadziła rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Marketingu (rynek akademicki). Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
Jeszcze pracuje

Prawda, zrobiło się bardzo źle. Zmiany osobowe do tego stopnia, że dobrzy specjaliści znający się na branży akademickiej, naukowej i medycznej odchodzą z wydawnictwa. Nie ma rozwoju jest tylko rozliczanie z chorych celów. (usunięte przez administratora)Komunikacja poniżej krytyki. Wspomniany wcześniej Pan ma wiele za skóra i przenosi nawyki na nowy grunt. Nie mozna powiedzieć innego zdania niż ten pan ma. Z pewnością ma listę ludzi którym obiecał już stanowiska i tylko czeka aby wywalić obecne osoby. Jest bardzo źle, niech HR coś z tym zrobi!

@Jeszcze pracuje

Ten portal ma być z definicji platformą wymiany opinii na temat danego pracodawcy, a nie miejscem na PR-owe laurki HR-ów. Jak ktoś będzie chciał poczytać o aktualnościach wydawniczych, to wejdzie na wasz e-sklep lub inną stronę.

Cezar
@Jeszcze pracuje

A co ma niby zrobić HR? Na styl zarządzania i korporacyjny bełkot panie z HR nie mają żadnego wpływu. Za chwile wykażą sie na innym polu. Pracownicy wyrazili swoje opinie o pracodawcy, były anonimowe ankiety. Teraz przed zarządem PWN sprawdzian z wiarygodności i odpowiedzialności. Po pierwsze uczciwa prezentacja wyników, po drugie odpowiedź na głos pracowników. Będzie ciekawie!

@Cezar

Często pracodawca organizuje takie anonimowe ankiety wśród zatrudnionych osób? Ciekawi mnie, czy wyniki tych ankiet sprawiają, że pracodawca dokonuje zmian w zarządzaniu bądź innych kwestiach związanych z zatrudnieniem. Przeważnie ankiety mają sens, gdy wyciągane są z nich odpowiednie wnioski.

@Cezar

Ale problemem tej firmy jest właśnie zarząd. To zarząd decyduje o strategii rozwoju, a właściwie nie decyduje, bo jej nie ma. To zarząd organizuje jeden wielki proces rekrutacyjny w PWN, zwalnia co kilka miesięcy pracownika, a na jego miejsce przyjmuje nowego. Ja rozumiem, ze jedna czy dwie osoby mogą się nie sprawdzić, ale że połowa Warszawy nie nadaje się do pracy w PWN ...

@Cezar

Ale to zarząd jest problemem.

@
@były pracownik

Nie zarząd, tylko Prezes Zarządu.

Magdalena
@@

Widzę, że macie nieco odmienne zdanie co do tej kwestii. Sama chciałabym na razie dopytać Was o aktualne warunki zatrudnienia, jakie oferuje Grupa PWN. A może orientujecie się, czy mają tam w chwili obecnej jakieś braki kadrowe? Będę bardzo wdzięczna za takie informacje.

@były pracownik

Zarząd każe sprzedawać powietrze, byle by zarobić ;)

dlaczego na waszej stronie w Nasi Pracownicy są osoby które nie pracują dawno i nie chcą mieć z wami nic wspólnego ?

Danuta
@były pracownik

Myślę, że takie kwestie warto załatwiać bezpośrednio z pracodawcą. Jeżeli Twoje dane figurują w dalszym ciągu na stronie internetowej firmy PWN, a nie jesteś już jej pracownikiem i są one nieaktualne, to warto zgłosić się do byłego pracodawcy. Czasami są jakieś zastoje z aktualizacją stron z różnych powodów, ale pewnie jest to sprawa do załatwienia.

@Danuta

Zastoje kilkuletnie jak widzę :)

@Danuta

W większości spowodowane jest to z lenistwa pracownikow i niedbałości o swoje obowiązki ;)

Robert

Nie zawsze jest dobrze cały czas. Firma dobra więc warto pracować i ewentualnie poprawiać!przez c

Betka86
@Robert

U was nie jest dobrze w ogóle, wiecie o tym i nic nie robicie poza zwalnianiem ludzi. Nie martwcie się. Na rynku jest masa pracodawców, którzy nie traktują ludzi przedmiotowo, skorzystają na waszej ignorancji.

PrawdomownyMarek

Wszystkim rekrutujacym bardzo szczerze odradzam, odeszlem po straconych kilkunastu miesiącach i teraz w innym miejscu widzę jaka to była paranoja. Biuro w Warszawie to jakis żart i kpina. Zła atmosfera, brak możliwości rozwoju, pracownicy są zwalniani z dnia na dzień. Zapominaj o podwyżce, zarząd wybierany na podstawie przypadku i obietnic. W Warszawie jest tylu innych uczciwych pracodawcow, zastanów się dobrze czy chcesz marnować czas.

@PrawdomownyMarek

Zgoda w 100%. Ludzie omijajcie tą"firmę" szerokim łukiem!

@były pracownik

Może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć na moje pytanie, które zadałem w swoim poprzednim wpisie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się, czy praca w firmie Grupa PWN jest w Twojej ocenie godna polecenia pod względem możliwości rozwoju zawodowego? Chętnie poznam Twoją ocenę w tym zakresie.

@Zbigniew

Jako były pracownik odpowiem na to pytanie. Praca w PWN nie jest godna polecenia pod względem rozwoju zawodowego, absolutnie żadnej osobie czy to młodej czy już doświadczonej. Firma nie stwarza takich możliwości ! i nie powtarzajcie tych bezsensownych pytań o benefity bo takowych nie ma, o premie bo takowych nie ma, o rozwój zawodowy bo go nie ma. Zapytajcie się wysokość zarobków, o atmosferę, o ........ a może ktoś znajdzie się chętny do wypowiedzi. Ja nie chcę wracać wspomnieniami wiec wypowiadam się tylko w kwestii rozwoju i odradzam pracy w tej firmie.

@Ania

Dziękuję za odpowiedź. Dzięki Tobie wiem teraz, że nie można liczyć na żadne świadczenia dodatkowe. Napisałaś, aby zapytać o atmosferę, która panuje w tej firmie. Tak więc chciałbym właśnie dowiedzieć się, czy w pierwszych dniach zatrudnienia można liczyć na pomoc i wsparcie pozostałych pracowników? Mam nadzieję, że mimo wszystko zechcesz kontynuować dyskusję.

Anulka
@były pracownik

Aktualnie zastanawiasz się czy przyjąć ofertę. Szczerze odradzam, nie warto. Przedmówca ma rację. Obecni dyrektorzy i dyrektorki to jakaś farsa i maskarada. Były obiecane premie, nie ma. Są za to codzienne odpytywania co udało się jeszcze i czemu tylko tyle

CEZAR
@Zbigniew

Nie ma żadnego rozwoju zawodowego !!!!!! jedyny rozwój to ciągła rotacja na stołkach dyrektorów i zarządzających bo to wszystko znajomy znajomego , ziomale i klika rodzinna itd. w życiu nie dostaniesz się na wyższe stanowisko niż na to na które będziesz przyjęty !!!! omijaj i nawet głowy sobie nie zawracaj pracowałem ponad 10 lat. (usunięte przez administratora) JEDEN WIELKI!!!!! nie zarobisz i nie awansujesz i niczego się nie nauczysz

Wisnia

Słabo. Pensja podstawowa jeszcze sprzed inflacji, benefity takie ze multisport droższy niż do załatwienia w necie, jak robisz coś lepiej to lepiej nie rob bo jeszcze narobisz przypału bo fyrma innowacji nie uniesie. Tu są lata 90, nowa kadra zarządzająca nie ma pojęcia o czym mówi, nie ma narzędzi, nie ma crm, nie ma szkoleń przekazania obowiązków jak należy. Są natomiast wymagania. I to naprawdę dobrze rozwinięte. Praca w pwn to jak gra komputerowa w Mario: przeskocz dziurę i biegnij dalej. Bardzo wielkie rozczarowanie.

Robert

Pracują tutaj takie betony, że głowa mała. Szefowie działów nie mają jaj, a ludzie tylko siedzą i pachną.

Bartol
@Robert

Ale pojechałeś! Ja akurat mam zupełnie inne zdanie. Ludzie są bardzo na poziomie, wysoka kultura, kompetencje adekwatne do stanowisk. Problem jest w zarządzaniu. Brakuje wizji, decyzyjności, inwestycji, ciągłości planów i działań. Za to sporo atrap, które krótkoterminowo coś tam komuś załatwiają.

Miriam
@Bartol

Zgadzam się z Bartol.

@Robert

A ja tam pracowałam i może wypowiedź Roberta jest dosadna ale przyznaję mu rację!

@Ania

Nie wszyscy siedzą i nic nie robią, ale kadra zarządzająca nie ma pomysłów i rozwiązań, stąd niektórzy nie mają jak działać. Problem tkwi w zarządzaniu a raczej jego braku.

@Robert

A kto przyjdzie do pracy za 3 tys. w Warszawie? Selekcja negatywna niestety. Szczęśliwie już tam nie pracuje, wracam do korporacji.

Podane przez Ciebie zarobki są brutto, czy netto? Chciałbym dowiedzieć się również, jak długo pracowałeś w tej firmie. Jest to ważne, ponieważ dzięki temu może uda mi się dowiedzieć, czy wynagrodzenie zatrudnionego pracownika rośnie wraz z większym stażem pracy, czy może jest stałe i niezmienne. Mam nadzieję, że zechcesz odpowiedzieć.

zapomnieć o pwn
@Paweł

Chętnie ja odpowiem:) praca w PWN 7 lat w ciągu których pensja netto z 2400 urosła do 2800, z czego 200 po podpisaniu umowy na czas nieokreślony a 200 aby załagodzić sytuacje po odejściu osoby z działu. Żadnych dodatkowych premii i dodatków, czysta stała wypłata i na tym koniec. Nie ma co się łudzić i czekać na więcej. Bardzo kiepska atmosfera, m. ze strony przełożonego z czego czytajac opinie nadal jest normą. Ostatni dzień w PWN był najlepszym dniem pracy w tej firmie.

@zapomnieć o pwn

Dziękuję za szczegółowe przedstawienie wysokości zarobków w firmie Grupa PWN. Zastanawia mnie, czy pracodawca daje możliwości zatrudnienia osobom młodym bez doświadczenia zawodowego? Może takie osoby będą mogły odpowiednio rozwinąć się w tym miejscu pracy? Chciałbym, abyś ocenił pracodawcę pod tym kątem.

Ada
@Paweł

Pracodawca bierze obecnie już "wszystko", także każdy znajdzie tu zatrudnienie. Pytanie w jakim celu? Żeby się zwalniać po 6 czy 8 miesiącach?

Dick
@inny

Zgadzam sie w 100%. Zarządzanie jest w PWN bardzo nieudolne. Zero strategii, zero konsekwencji, brak decyzyjności, zero rozwoju i inwestycji, zero narzędzi i fachowego wsparcia. Generalnie wszystko skupia sie na oczekiwaniu przynoszeńia kasy - jesteś tyle wart ile obiecasz szefowi. Rynek jest trudny, a oczekiwania grubo na wyrost. Pensje słabe. Premie to ściema. Na rozwój kariery nie licz, na fajną atmosfere tez nie, bo ludzie głównie narzekają, co drugi szuka pracy, spora rotacja. Z plusów to może budynek. I tyle.

Patrycja

@Polazdecydowałaś się na aplikację na to stanowisko? Jeśli tak, to chętnie dowiem się więcej o procesie rekrutacyjnym do firmy. Z ilu etapów się składa? Czego można się spodziewać podczas rozmowy?

@Patrycja

Dwa lata później, w 2019 , nadal nie ma crm , a bazy klientów tworzy każdy sam na włąsną rękę w excelu ... Inna sprawa, że część dyrektorów nie wie co to takiego ten crm:) Witamy w PWNie firmie z tradycjami.

Alan
@pracownik

Nie ma CRM? Przecież był. Czyżby zwijali nawet systemy?

@Alan

Byłeś lub jesteś jakoś związany z Grupą PWN? Jestem ciekaw czy to dobre miejsce do rozwoju zawodowego, czy firma poszukuje też ludzi bez doświadczenia? Mam nadzieję że wiesz coś na ten temat, będę wdzięczny za wszelkie informacje.

@Alan

Nigdy nie było. Stale trwają prace nad CRM. I tak już któryś rok z kolei. W PWN i PZWL nie ma CRM. Sami nie wiedzą jakich mają klientów, jaka jest historia zakupowa, namiary na osoby decyzyjne... nic nie ma. Każdy robi swoje bazy w excelu i odchodząc z pwn zabiera ten excel:)

@Alan

W pwn i pzwl nie ma CRM. W innych spółkach nie wiem jak jest. PWN i Pzwl pracowało kilka lat nad CRM, a ostatnio zawiesili i przeszli oficjalnie na excel. Heloł:) Liczydeł nie widziałem, ale kto wie, kto wie...

Roberts

A jak tu jest że zwolnieniami? Jest duża rotacja czy raczej jeśli robisz swoje to nie ma co się bać?

Ala
@Roberts

Powiedziałabym raczej: siedzisz cicho, nie wychylasz się, zgadzasz się z jedyną słuszną koncepcją kadry zarządzającej i tańczysz jak Ci zagrają to masz spokój. W przeciwnym razie tez nie zwalniają ale tacy mają tam ciężkie życie. Z PWN ludzie odchodzą, nie są zwalniani, znammpojedyncze przypadki.

Roberts
@Ala

@Ala dzieki za informację. Jest szansa na podwyżki? Jeśli tak to po jakim czasie? Słyszałem że to co się ma na początku to tak już raczej zostaje...

HonolulMark
@Roberts

Wie ktoś jak to wygląda z podwyżkaki w tej firmie?

@Ala

A jak zatem wyjaśnisz fakt, że PWN stale rekrutuje? Firma jest z gumy? Zainteresowani mogą prześledzić historię ogłoszeń rekrutacyjnych. W internecie nic nie znika i można zorientować się co jaki czas pojawia się ogłoszenie rekrutacyjne na dane stanowisko. Potwierdzam opinię, która już pojawiła się na tym forum - rotacja w PWN jest straszna.

@Roberts

Praktycznie każdego tygodnia ktoś odchodzi lub jest zwalniany. Zwalniają, a na ich miejsce szukają następnych. Jeden wielki cyrk. Rotacja straszna, trudno rozeznać się w imionach nowych osób, bo stale ktoś przychodzi i odchodzi. Jak ktoś szuka pracy za niższe pieniądze, ale stabilnej, to nie tutaj.

Urszula
@pracownik

Muszę powiedzieć, że bardzo zaniepokoiły mnie informacje, które tu przekazałeś. Jednak powody rotacji mogą być naprawdę rozmaite i nie sposób tu wszystkie opisać. Co mnie jeszcze zainteresowało - wspomniałeś (pośrednio), że w Grupie PWN można - mimo wszystko - dobrze zarobić. A czy Ci pracownicy, którzy w sposób szczególny wyróżniają się na tle innych mogą liczyć na jakieś dodatkowo bonusy?

Anka
@Urszula

w końcu ktoś napisał że zarobki:) jaka to uważna Urszulo jesteś:) gratulacje To zwykłe przejęzyczenie. Jakie zarobki? nędza z biedą

@Anka

Uważasz, ze wynagrodzenie nie jest zbyt wysokie. Nikt nie dodał informacji o ewentualnych benefitach. Mogłabyś napisać co zwiera pakiet socjalny i czy można liczyć na premie, które mogłyby podnieść wysokość pensji? Wnioskuję że jesteś pracownikiem firmy, więc musisz widzieć także dobre strony zatrudnienia. Mogłabyś napisać jak to wygląda z Twojej perspektywy?

Ada
@Roberts

I ludzie sami odchodzą i są zwalniani. Od kilku lat jest coraz gorsza atmosfera, coraz więcej nowych, niedoświadczonych osób.

@Andrzej

A pracujemy dla pensji czy dla benefitów??? Czy benefitem opłacisz czynsz, albo wymienisz na zakupy ???

Weronika
@pracownik

Oczywiście - benefitami nie opłaci się się czynszu ani nie wymieni się ich na zakupy. Jednak takie dodatki pozapłacowe mogą niewątpliwie przynosić innego rodzaju korzyści. Może w związku z tym powiesz nam w końcu, czy Grupa PWN oferuje swoim pracownikom jakieś dodatki? Mam tu na myśli na przykład jakieś karty sportowe czy też karty wejścia do obiektów kulturalno- rozrywkowych i inne.

@Weronika

Jako pracownik działu HR wiesz najlepiej jakie to benefity oferuje nasza firma:) Daj spokój...

Poszukujący

Proszę o informacje nt wysokości wynagrodzenia jakie proponuje wydawnictwo. Jak jest z korzystaniem z samochodu służbowego do celów prywatnych ?

Agnieszka
@Poszukujący

Nie polecam, strasznie duża rotacja, dużo ludzi odchodzi, marne pieniądze i bardzo duże wymagania, stanowiska kierownicze po znajomości. Generalnie robisz wszystko za przełożonych, tak zwana spychologia.

Jolanta
@Agnieszka

Z pewnością znajdzie się tez coś co można napisać na plus dla pracy w Wydawnictwie PWN. Jest to przecież Polskie Wydawnictwo Naukowe, które cieszy się ogromną popularnością w kraju, a do tego ma długą tradycję. Jak sami wiemy sukces firmy uzależniony jest od jakości pracy swoich pracowników. Czy rzeczywiście aspekt zalet pracy w tej firmie musi być pomijany na wątku?

pracownik _ były_szczęśliwy
@Jolanta

Jolanto wiesz co piszesz? PWN korzysta z nazwy, z marki jaka kojarzy się Polakom, z tradycji ale to nie jest TO Polskie Wydawnictwo Naukowe z lat 60tych, przede wszystkim nie jest Polskie Czy to przedstawiciel, czy pracownik biurowy zarabia nędznie a jak dostanie podwyżkę to szał 200pln i radość umowa na stałe i komentarz ciesz się że masz pracę. Tam człowiek dostaje "doła" jak popracuje kilka lat. I ta atmosfera ......... Mam to szczęście że nie pracuję w PWN od roku i niesamowicie cieszę się z tego powodu.

@pracownik _ były_szczęśliwy

Twoim głównym powodem odejścia z pracy w firmie Wydawnictwo PWN były niskie zarobki, czy może atmosfera, która panowała w tym miejscu pracy? Myślisz, że będzie to jednak dobre miejsce pracy dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Widzę, że obecnie firma poszukuje przedstawicieli handlowych. Wśród wymagań widnieje informacja o konieczności posiadania minimum dwóch lat doświadczenia w sprzedaży publikacji edukacyjnych. Ktoś z Was pracował bądź pracuje na tym stanowisku? Chciałbym dowiedzieć się, czego można spodziewać się po pracy na tym stanowisku.

@Agnieszka

Potwierdzam ! Nie polecam! Najniższa krajowa ! Szukajcie pracy wszędzie, ale nie tu!

@Paweł

Spokojnie, biorą cokolwiek, bo już mają ogromne problemy z rekrutacjami, po 3-4 miesiące szukają.

@inny

Płaca nawet 500 zł za polecenie człowieka, który przepracuje min 6 mies:) A i tak mają problemy ze znalezieniem chętnych. Firma wydaje książki i gazety, erę cyfryzacji przespali. Brak wizji, strategii rozwoju, wdrażane ad ' hoc pomysły kończa się fiaskiem. W całej firmie dosłownie kilka (sic!) osób z kompetencjami pracownika nowoczesnej firmy ery cyfryzacji. Z wyjątkiem części e-commercowej , ale to już inny poziom ...

@Agnieszka

Zgadzam się. Totalne dno.

Byłam widziałam i z całego serca nie polecam. Cuda wianki na dzień dobry a w rzeczywistości mniej niż zero. Zarządzanie to totalna porażka. Główne zadanie przełożonego to szukać haka na podwładnego.

Ty

:/ tak może napisać tylko osoba znająca realia pracy w pwn Bardzo bardzo prawdziwe.

Witalis

Na taki upudrowany wizerunek PWN łapie sie sporo ludzi, bo najpierw prezentacje, obietnice, nowoczesny budynek, onboarding z uśmiechniętymi paniami, a potem duże rozczarowanie. Bałagan, kiepska atmosfera, nic nie działa jak trzeba, raczej takie dopychanie prawa nogą przez lewe ramie. Zero szans na rozwój, zero inwestycji, zero strategii, system motywacyjny dla pracowników tylko w ciągłych zapowiedziach - raczej mydlenie oczu i szybciej pogorsza Ci warunki niż poprawią. Zarządzający oszczedzaja na wszystkim z wyjątkiem własnych wynagrodzeń.

Niestety prawda...

Nie zgodze się. Główne zadanie przełozonego to szukac haka na innego dyrektora/kierownika i w ten sposób próbowac przetrwać kolejny miesiąc. Plus odbywanie spotkań wewnętrznych i czytanie raportów pracowników.

zainteresowana

Ktoś napisze jak po reformie pracuje się jako konsultant edukacyjny ? Czy tereny są duże ? Na jakiego rzędu pensję można liczyć? Ile jest osób w regionie?

ojoj
@zainteresowana

Praca ciężka, człowiek osamotniony w działaniu, brak wsparcia firmy. Tereny to kilkanaście powiatów i wszystkie poziomy nauczania. Kasy mało, presja ogromna. Zmiany koncepcji działań 2 x w miesiącu, itp. Pensja to około 2tys miesięcznie, premie trudne do wyrobienia przy dziwnym regulaminie. Odeszłam, nie żałuję zmiany.

czekamnaodpowiedź
@ojoj

wszystkie poziomy? PWN oprócz edukacji przedszkolnej ma jeszcze wczesnoszkolną, 2-8 i gimnazjum? ciekawe do której podstawy programowej? chętnie usłyszę odpowiedź...

Agnieszka
@ojoj

Najważniejsze jest to, że firma na 72 lata tradycji i taki kit trzeba wciskać wszędzie i powtarzać jak mantrę :D

@Agnieszka

Tak, argument na wszystko to "tradycja". A w rozmowach z przełożonego z pracownikiem: "no tak już jest".

adas
@Andrzej

To już tradycja każdy odchodzący z Zarządu z powodów bardzo osobistych a pracownik z powodu reorganizacji pwn. Ładnie ująć jesteś nam nie potrzebny, oszczędzamy łączymy stanowiska i zatrudniamy ludzi za minimum.

Gratulujemy super decyzji i czekamy na KONIEC PWN!

Patrycja

@Marian, rozumiem, że zgadzasz się z opinią użytkownika @Bania. Czy w takim razie mógłbyś podeprzeć swój wpis jakimiś konkretnymi przykładami? Warto na tym forum zamieszczać tylko merytoryczne wpisy o Wydawnictwo PWN jako pracodawcy.

Bania

Jakie są zarobki w PWN? Czy nadal jest nepotyzm i dopieszczenie "swoich" kosztem reszty?

Marian
@Bania

DOKŁADNIE!

Beata

Zerowe możliwości rozwoju! NIE POLECAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa PWN - Warszawa

• Jak się pracuje w Grupa PWN?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa PWN tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa PWN?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 19 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa PWN