Opinie o Saneco Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Saneco Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Saneco Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja artykułów BHP, PPOŻ i środków czystości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saneco Sp. z o.o. w Warszawa

Asystentka Nowy wpis

Właśnie rozstałam się z firmą SANECO….i bardzo dobrze ze tak się stało. Dla tego miejsca czas się zatrzymał w (usunięte przez administratora). Wynajmowane pomieszczenie bez kuchni. Śniadanie spożywa się przy biurku, a kubek po herbacie myje się w kiblu. Ale co tam firma oferuje międzynarodowe środowisko, bo ściągasz pompy z Chin No i bezpłatny parking pełen dziur i kocich łbów… gdzie możesz uszkodzić zawieszenie.

Sylwia

Pracowałam w Saneco prawie rok w roli asystentki. Na duży plus - umowa o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas, elastyczne godziny pracy, nie ma problemu z wyjściem wcześniej, czy pracą z domu, gdy np. dzieci chorowały, dla mnie minusem był dojazd, bo dojeżdżałam komunikacją z Ursusa. Sama pracę ma dość szeroki zakres - od zestawień kosztowych w excelu, po nadawanie i odbieranie paczek kurierskich. Są okresy gdy pracy jest zdecydowanie więcej np. końcówka roku, i gdy jest jej b. mało. Trzeba być dobrze zorganizowanym.

Joanna Nowy wpis
@Sylwia

No brzmi jak najbardziej w porządku. Widzę, że mogłaś pracować sobie z domu czyli tak naprawdę można tu robić zdalnie?

agata-sałata Nowy wpis
@Sylwia

A w jakim okresie pracowałaś? Dlaczego pracowałaś z domu jak dzieci miałaś chore? Nie chodziłaś na zwolnienia bo prezes nie pozwalał?Czy tak bardzo lubiłaś swoją pracę, że nie chciałaś zawalać terminów? A może był inny powód? Np. praca na czarno?

agata-sałata Nowy wpis
@Joanna

Jak się ma chore dzieci, to bierze się zwolnienie a nie pracuje. Widać szef kiepsko patrzył na pracownika, który ma rodzinę.

Obecnie firma Saneco Sp. z o.o. poszukuje na stanowiska Inżynier. Czy ktoś składa CV?

Inżynier

Ta firma to porażka, zadzwoniła do mnie Pani chyba z kadr i przeprowadziła krótką rozmowę telefoniczną. Powiedziała ze odezwą się niezależnie od tego jakie będzie ich stanowisko i ewentualnie zaproszą na kolejny etap. Miała zadzwonić do końca tygodnia. Zadzwoniła po 3 tygodniach ze się zakwalifikowałem do kolejnego etapu…ale zrezygnowałem bo dostałem inną propozycję. Nie wiem skąd wynikała ta opieszałość- pewnie Pani zapomniała oddzwonić

Dariusz
@Inżynier

Może nie zapomniała tylko tak długo trwała weryfikacja innych kandydatów. Ja tam na twoim miejscu poszedłbym na następny etap. Bo może okazałoby się że warunki są lepsze niż w obecnej robocie.

Saneco Administracja
@Inżynier

Dziękujemy za opinię. Rekrutacje na niektóre stanowiska trwają dłużej, niż zakładamy na początku. Rzeczywiście w tym przypadku- a jak podejrzewam, chodzi o stanowisko handlowca - mieliśmy sporo zgłoszeń. Przykro nam, że sprawa się tak przeciągnęła.

Grażyna
@Saneco Administracja

A ile konkretnie znaczy dłużej?

Inżynier
@Saneco Administracja

Dokładnie chodzi o stanowisko przedstawiciela handlowego. Niemniej jednak, skoro z kimś się umawiam to dotrzymuje danego słowa, a jeśli nie jestem w stanie dotrzymać, to dzwonię i informuję o zmianach. Tak właśnie należałoby zrobić. Rozumiem, że to z Panią rozmawiałem??? Następnym razem proszę nie zawracać gitary i nie mydlić oczy: na pewno zadzwonimy niezależnie od wyniku rozmowy.

MariaMagdalenaMałgorzata
@Saneco Administracja

Czy obecnie firma poszukuje pracowników? Jak duża jest spółka? Ile osób pracuje? jaka atmosfera panuje w firmie? Co powiecie o szefie? Ktoś poniżej napisał, że to tylko zmarnowanie czasu, że prezes niepoważny itp?

Joanna
@Inżynier

Ciekawe czy po tej sytuacji faktycznie zaczną tego aż tak pilnować. Tak to chociaż wyszłoby, że dołożyłeś pewnego rodzaju cegiełkę dla kolejnych kandydatów, zawsze coś? ;) Ale w sumie to widać, że chyba jednak żałujesz, że przyjąłeś inną ofertę zamiast tu, czy tylko mi się zdaje?

@Lol123 a kiedy i na jakie stanowisko aplilowales?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Saneco Sp. z o.o. na stanowisko Monter - Spawacz TIG 141? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.
Lol123

Wszystkim zastanawiającym się nad zmarnowaniem czasu i aplikowaniem na jakiekolwiek stanowisko w tej firmie, szczerze odradzam. Istny cyrk na kółkach, ale zaczynając od początku: Firma mieści się w starym zniszczonym i zaniedbanym budynku rodem z PRL. Brak jakiejkolwiek informacji, oznaczeń gdzie owa firma się znajduje. Wnętrze budynku wcale nie lepsze - istna rudera, poobrywane ściany i (usunięte przez administratora) Sama firma mieści się w POKOJU (XD) w którym właściciel nawet nie raczył posprzątać przed przyjęciem kandydata - wszędzie talerze, (usunięte przez administratora) i porozrzucane graty. Sama rozmowa o pracę to już wogole (usunięte przez administratora) - pan nawet nie raczył wydrukować mojego CV a co dopiero przeczytać. Podczas rozmowy sam przyznał że nie wie czego i kogo szuka. Byłem w wielu miejscach ale tak żenującego podejścia jeszcze nie widziałem - zupełny brak profesjonalizmu. Jeżeli dotrwałes do tego z czytaniem aż tutaj to nie trać więcej czasu i poszukaj pracy gdzie indziej bo to miejsce to istna żenada. Nie polecam, wstyd i żenada.

M

Trzymajcie się z dala od prezesa(usunięte przez administratora)

Paulina

Czy sądzicie, że firma Saneco jest godnym polecenia pracodawcą? Dawno nic nie pisaliście na jej temat. Na jaki rodzaj umowy można liczyć? Czy to miejsce jest przyjazne także dla osób bez doświadczenia? Istnieje możliwość dopasowania grafiku?

Paulina

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Saneco Sp. z o.o.? Jak oceniacie jej przebieg? Jakie pytania usłyszeliście? Czy coś podczas niej szczególnie Was zaskoczyło? Może macie na tę chwilę jakieś rady dla przyszłych kandydatów?

osod

@alicja zgadzam się z tobą całkowicie. Na szczęście tutaj jest umowa podpisywana.

mokicz

ja bym chciał się dowiedzieć czegoś na tem pracy w saneco - możecie się podzielić informacjami jakie zainteresują człowieka któy kończy studia. Kończę studia i nie wiem co ze sobą zrobić w przyszłości. Może powiecie mi coś na temat tej pracy . wiem, że studiowanie inzynierii srodowiska chyba nie było super pomysłęm ,ale możę w firmie prodokujaćej pompy będzie łatwiej.

bazylia

Pajacyk, a czemu według ciebie to ma niby rzekomo być jakiś gorszy okres? chcę również złożyć u nich dokumenty i podanie o pracę ale troszeczkę nie ukrywam mnie nastraszyłeś - mógłbyś proszę cię wyjaśnić dlaczego njiby obecny okres miałby być gorszy na szukanie zatrudnienia w Saneco? serdecznie pozdrawiam

Pajacyk

Myślę, że Saneco nie powinno w ten sposób podchodzić do tematu. Jeżeli chce się wprowadzić jakieś nowe ustalenie to pracownicy powinni zostać z nim należycie zaznajomieni. Sorry, ale należy się im to jak psu buda. Swoją drogą jakie teraz warunki panują w Saneco, warto byłoby tam teraz się przyjąć czy to najgorszy możliwy okres?

niezadowolony

Pani zadowolonej życzę powodzenia i trzymam kciuki za to aby jej zadowolenie trwało. z mojego doświadczenia mogę powiedzieć, że ta firma oszukuje i wyzyskuje pracowników. Opinie wszystkich poza Panią zadowoloną są prawdziwe. Obietnice i ustalenia były tylko ustnie, nic na papierze. A pracodawca po kilku miesiącach tracił pamięć ... może i coś się zmieniło na chwile na lepsze ale nie oszukujmy się - ludzie się nie zmieniają, a tu kierownictwo to ci sami co wcześniej!

zadowolona

Powyższe opinie bardzo mnie zaskoczyły... pracuję w firmie od kilku miesięcy w administracji i jestem bardzo zadowolona. Jest to rodzinna firma, w której panuje miła atmosfera. Wszystkich ustaleń z rozmowy kwalifikacyjnej dotrzymano - m.in. po okresie próbnym otrzymałam 2 szkolenia (do wyboru z listy), wybrałam 'Zarządzanie czasem' i 'Excel dla zaawansowanych'. pozdrawiam

zainteresoawny praca

- były pracownik : Dzięki za podpowiedź. Odniosłem podobne wrażenie po rozmowie i odpuściłem temat. - M. : Przykro to słyszeć. Mi też wiele obiecywano, ale jak widać na obietnicach temat by się zakończył. Niestety tak często bywa w małych prywatnych firmach. Jeśli masz inne oczekiwania to warto do korporacji, najlepiej z kapitałem zagranicznym. Powodzenia!

M.

Ja właśnie zacząłem tam pracować jako handlowiec - totalna porażka: zupełnie co innego było ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej, zupełnie co innego na umowie. Nie dość że nie dali obiecanego samochodu i laptopa to jeszcze dali umowę na pół etatu (reszta pod stołem). Co gorsze, zero wsparcia...

W firmie była dosyć miła atmosfera (przynajmniej jak ja tam pracowałem) ale nie było żadnej wizji. Szef wymyślał co jakiś czas coś nowego, nawet nie strategię - w tej firmie nigdy nie było strategi sprzedaży. A pretensje były przy niskiej sprzedaży (poza sezonem). Jeśli chcesz się czegoś nauczyć to odradzam tą firmę.

zainteresowany pracą

Widzę bardzo niepokojący wpis na temat tego pracodawcy i nic na jego obronę. Jestem w trakcie starania się o stanowisko w dziale handlowym. Proszę o możliwie obiektywne opinie o firmie. Z góry dziekuję.

Nie wiem człowieku kim jesteś ale z całą pewnością nie masz pojęcia o pracy w Saneco. Firmę obecnie przejął syn założyciela i wprowadza swoje rządy. Krótko mówiąc zaczyna eksperymentować. Już w przeszłości wyglądało to tak że handlowców oszukiwano na prowizji, nie przeprowadzano żadnych szkoleń a wymagano bardzo wiele. Dlatego też ta firma traciła z dnia na dzień cały dział sprzedaży co jest tragiczne w skutkach dla działki technicznej. Wszystko się zapowiada ze Saneco znów straci dział kadrowy.

Zostaw merytoryczną opinię o Saneco Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Saneco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Saneco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Saneco Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Dominikańska 9 lok. BUD. 1A
    02-738 Warszawa