PAWBOL S.A.

Opinie o PAWBOL S.A.

Julita

@M.k, dziękujemy za Twoją opinie w temacie firmy Pawbol, możesz napisać coś o kwestii atmosfery, z jaką spotkałeś się podczas Twojej współpracy z tym pracodawcą? Chętnie zapoznamy się również z Twoją oceną warunków pracy w tej firmie, zapraszam Cię do kolejnego wpisu w tym wątku! Namawiam także inne osoby związane z firmą Pawbol do nowych komentarzy w tym temacie!

Ile na hali macie wtryskarek? Ilu ustawiaczy na zmianie?

MKIHGF

17WTR.....I 4 USTAWIACZY PO 3 OS.NA ZMIANIE

@MKIHGF

4 ustawiaczy ogólnie na wszystkie zmiany. Może mi ktoś powiedzieć ile zarabia ustawiacz? Dzwoniłem do kadr ale tam tajemnice straszną robią i muszę się zatrudnić by poznać stawke....

player

1900netto z sobotami, praca na jedną zmianę

Mozambikanin
@player

Ja (usunięte przez administratora) Beduini lepiej zarabiają!

Marian
@Marek

Najlepszy ustawiacz i jedyny ktory sie znal juz odszedl dwa miesiace temu

Julita

@Marian A dlaczego tak twierdzisz? Jeśli wypowiadasz się w tak negatywny sposób to dobrze by było, jakbyś uzasadnił swoją opinie. Co takiego Twoim zdaniem w firmie Pawbol jest tak złe? Rozumiem również, że pracowałeś w tej firmie, zatem może powiesz jakie są warunki zatrudnienia? Widzisz, dbamy o to, aby każda opinia była prawdziwa oraz merytoryczna, więc chciałabym Cię prosić, abyś napisał więcej szczegółów.

M.k
@Julita

Zgadzam się z tobą.Czytam te wcześniejsze opinie i dodałem do wniosku że wszystkie złe piszą ludzie którzy nigdy nie pracowali.Prawda jest taka 10 zl za godzinę netto swoje trzeba zrobić i norma nie jest wysrubowana praca lekka atmosfera jest super żaden (usunięte przez administratora) .Jeżeli ktoś chce dorobić do emerytury albo renty to polecam.Pracowalem tam 3 mce na montazu i nie narzekam na kokosy w zarobkach nie liczcie ale dla emeryta praca jest lepsza niż w ochronie w Biedronce

Marian

Lepiej siedzieć na bezrobociu niż tam iść ...

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy PAWBOL S.A.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista/ka ds. zakupów? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Jeden z lepszych pracodawców u jakiego zdarzyło mi się pracować. Dobre miejsce do realizacji ciekawych zadań choć czasem trzeba mieć mocne nerwy. Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia. Jeśli chodzi o organizację i atmosferę w pracy - w zależności od działu w jednym lepiej innym gorzej. Ludzie tworzą firmę, mogą ją zmieniać i się wykazać a nie narzekać jak wielu. Obecnie jest możliwość zatrudnienia na wielu stanowiskach w Andrychowie i podobno już w Zatorze w nowym zakładzie - chętnym polecam.

Zuzia

Panie pracodawco,takie wierszyki to pani w przedszkolu czytała .Trochę powagi.

Naiwniak

Od razu widać że to ktoś z biura pisał nie z produkcji ???????????? śmiech na sali

Kiedy otwierają Zator

@ja

Maj

Wiesiek

Jak zarobki wyglądają na produkcji?

@Wiesiek

Zarobki w naszej firmie są bardzo indywidualne. Zależą przede wszystkim od doświadczenia w danym zakresie. Wpływ na wysokość wynagrodzeń mają również m.in. uprawnienia, które posiada kandydat. W PAWBOL SP. z o.o. stawiamy na rozwój pracowników i stwarzamy warunki do awansowania na poszczególnych szczeblach kariery. Zachęcamy do złożenia aplikacji.

Seweryn

Probuje ????

Ile zarabia ustawiacz?

Tutejszy

Na początek 1480 Netto do ręki. Po ok.2-3 m-ce umowa na czas określony i też wynagrodzenie najniższe 13zł brutto na godzine tylko że dochodzi premia za nadgodziny i czasem soboty ale żeby uzbierać 2000-2100 trzeba zasuwać wiecej jak 8 godzin + sobota. Ale praca w dobrych warunkach i można powiedzieć że spokojna jak na dzisiejsze czasy ale kasa głodowa.

Nikt

Julita jeśli nie musisz to nie idź do nich. Chyba że nie możesz znaleźć gdzie indziej pracy to co innego. Popracuj z rok zdobądź doświadczenie(usunięte przez administratora)

Julita

@Carlos @Nikt możecie powiedzieć na jakim dziale firmy tak właśnie wygląda praca? Co jeszcze warto wiedzieć o warunkach oferowanych przez firmę? Czy można liczyć na premie, czy też dodatkowe benefity? Na stronie internetowej Pawbol można znaleźć aktualne oferty pracy: http://www.pawbol.pl/pl/praca.htm Widać, że potrzebni są pracownicy do wielu działów firmy. Co możecie doradzić osobom zainteresowanym przesłaniem swojego CV?

nikt
@Julita

by tego nie robić

a

Może nie do końca sam Pawbol, ale Pawbol-Logistyka ... Zawiodłam się mocno na pracy w tej firmie i żałuję, że zmarnowałam tam tyle czasu! Atmosfera w firmie bardzo napięta i burzliwa, ludzie nadęci, każdy ma swój świat. A to też jest ważne, aby do pracy przychodzić z przyjemnością, a nie za karę. Mnóstwo problemów, które rozwiązują tygodniami. Ps. Nie polecam w szczególności pracy w o/W-wa !!! Pani E.G. stwarza pozory miłej i przyjaznej, a potem wychodzi jej niewyparzony język i zadufanie w sobie! Reszta pracowników obgaduje za plecami. No jednym słowem masakra!

Nikt

Nie odrobisz się nigdy z robotą.

Nikt

Zgadzam sie z Carlosem. Nie dorobisz się nigdy z robotą.

Carlos

Możesz liczyć na więcej zadań niż możesz wykonać i głodową płacę. Dobrze, że minimalna idzie w górę

Julita

@quellato, że w Pawbol Sp. z o.o. można zdobyć doświadczenie może być bardzo istotna dla osób, które zastanawiają się nad dołączeniem do firmy. Ktoś z obecnych jej pracowników mógłby powiedzieć coś więcej na temat tego na jakie warunki można teraz liczyć?

es

@quella Jeśli to nie tajemnica, jakie stanowisko piastowałeś w firmie? Jakie są tam warunki płacowe? pozdr

quella

Praca dobra dla młodych żeby zdobyć doświadczenie i móc je wykorzystać gdzie indziej - za dużo lepsze wynagrodzenie! Dobrych, wieloletnich pracowników w tej firmie się nie docenia. A szkoda!

fpw

@ Padre - tak co do zmian warunków płącowych to sie zgvadza, teraz jest miesiąc przyumowach na czas określony. a jaki jest np powód "pozbycia premii"?

KamilAndrychów

Chciałem się dowiedzieć czy do Pawbolu potrzebują młodych iż kończę kurs z projektu uninego jako magazynier z operatorem wózka widłowego więc pytałem się o staż to nawet nie odpowiedzieli, pewnie wolą zatrudniać tych dorosłych co mają doświadczenie. Nawet znajoma z rodziny tam pracowała i pytała się znajomej koleżanki z kadry to dowiedziałem się tyle od znajomej że będzie ze stażem ciężko załatwić.

Zostaw merytoryczną opinię o PAWBOL S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w PAWBOL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PAWBOL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PAWBOL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PAWBOL S.A.