Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Opinie o Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.?

Kasandra Nowy wpis

Witam, jestem zainteresowana ofertą na kierowcę magazyniera. Nie dla siebie co prawda, ale chłopak szuka pracy i staram się mu pomóc wybrać dobrze. Tylko nie ma dużego doświadczenia, czy takie osoby zarabiają dużo mniej od starszych stażem? Bo tam właśnie jest informacja, że zarobki są zależne od doświadczenia.

Nowy wpis

@Kasandra

Doświadczenie kandydata ma znaczenie w przypadku każdej prowadzonej rekrutacji, ale jest jednym z kilku czynników, które wpływają na proponowaną na danym stanowisku stawkę.

Jak wygląda rozmowa w Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. na stanowisko Product Manager? Z iloma osobami się rozmawia? 23 sierpnia pojawiło się ogłoszenie.

Damian

Dzień dobry. Mnie za to interesuje ogłoszenie, dotyczące posady serwisanta. Czy rekrutacja u Państwa to jedno spotkanie i od razu odpowiedź, jak to jest dokładnie? I jaką stawkę firma płaci nowym pracownikom w sensie podstawy i premii?

Doris

Macie ogłoszenie o pracę na stanowisko kierowca-magazynier. Mąż jest zainteresowany. W ogłoszeniu piszecie o konieczności posiadania uprawnień na wózki widłowe. Czy istnieje możliwość, że firma pomoże finansowo zdobyć te uprawnienia? Lub chociaż poczeka, aż takie uprawnienia zostaną zdobyte?

@Doris

Prosimy o kontakt z działem kadr: 89 6700 814.

Ksawery
@Pracodawca

Bez urazy, ale ten tekst, to tak, jakby odpowiadać - zielone, na pytanie o dzień tygodnia. A pytanie było i pozostaje proste - czy przyjmujecie osoby bez uprawnień UDT, pomagając później uzyskać uprawnienia, na których Wam zależy?

@Doris

@Doris jeśli osoba bez wskazanych w ogłoszeniu o pracę uprawnień/ umiejętności, przejdzie pomyślnie pozostałe etapy procesu rekrutacyjnego to tak, delegujemy pracownika na szkolenie, celem uzupełnienia brakujących, niezbędnych na danym stanowisku uprawnień.

@Damian

Ogłoszenie jest nieaktualne.

Edek
@Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

A czy mimo braku aktualnych ofert pracy, macie jakieś wolne wakaty? Sprawdziłem zakładkę kariera i nic. I jeśli u Was zapotrzebowanie na pracownika = ogłoszenie, to kiedy można spodziewać się oferty na stronie bądź w sieci? Fakt, że jest i newsletter u Was na stronie, ale dotyczy on chyba jedynie oferty handlowej, prawda?

Nowy wpis

@Edek

Obecnie brak ofert pracy. Proszę zaglądać do zakładki na stronie: https://pgn.com.pl/aktualnosci/praca

W mieście Ostróda poszukiwano Specjalista ds. Marketingu. Jakie tam proponowano zarobki?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko KIEROWCA_MAGAZYNIER.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.?

Oczywiście. Nasza Firma cały czas się rozwija, tak jak i rynek, i otoczenie, więc rozwój to stały element pracy. Nasi Pracownicy uczestniczą w wielu szkoleniach, które pomagają nabyć nowe umiejętności. Kierunek rozwoju związany jest zawsze z kompetencjami pracownika oraz stażem pracy.

Natalia
@Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Czy jeśli pracownik znajdzie szkolenie poza miejscem pracy, które mogłoby podnieść jego kwalifikacje i rozszerzyć umiejętności, które pomogą mu podczas pracy to istnieje możliwość ze strony firmy na dopłacenie do takiego szkolenia czy sfinansowania go w pełni?

@Natalia

Sz. P. Natalio, jest taka możliwość, tak.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku product manager/kupiec w Ostródzie? na stronie 2 tyg temu pojawiło się ogłoszenie ale o finansach cisza, może jakieś widełki chociaż ktoś napisze ?

@Karolina

Sz.P. Karolino, temat finansów poruszamy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Dodamy tylko, że zależy nam na osobie z branży narzędziowej.

sławomir

ostrzegam przed serwisem zostałem (usunięte przez administratora) a prezes tej firmy traktuje klienta jak leszcza uważajcie na serwis i prezesa

Wanda
@sławomir

W sumie to co to znaczy, że traktuje podobno jak leszcza? Jak Twój serwis wyglądał?

@sławomir

Wyznajemy zasadę: „Klient ma zawsze rację, nawet kiedy nie ma racji”. Prowadzimy SERWIS od 37 lat. W PGN pracują doświadczeni serwisanci, którzy potrafią odróżnić prawdę od fałszu. Tylko przez codzienną rzetelność, co roku utrzymujemy autoryzację Serwisu PGN przez poważnych producentów narzędzi i sprzętu ogrodowego.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.?

tak.

Ss

A ty tam do pracy czy na imprezy ? ????????

Baltazar

Wyjazd na zwiedzanie magazynu kilka ulic dalej od siedziby.

Przed wybuchem pandemii organizowane były cyklicznie w Firmie spotkania, między innymi świąteczne oraz eventy z okazji Jubileuszy Firmy.

Kajak
@Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.

Imprezy z okazji jubileuszu? Co 10 lat.

Dariusz
@Kajak

Oj, to można się nie doczekać jak co 10 lat. A są inne benefity? Np. bony na święta albo prywatna opieka lekarska? Bo to by mi pasowało.

Praca

Witam od kiedy są przyjęcia na magazyn do PGN Ostróda ?

Kajak
@Praca

Co tydzień....taka tu rotacja.

@Kajak

Aktualnie Firma prowadzi rekrutacje na stanowisko sprzedawcy do Salonu w Bydgoszczy, serwisanta urządzeń spalinowych oraz technika wsparcia informatycznego. Zespół Magazynu Centralnego pracuje raczej w niezmienionej formie - bez większych rotacji. Link do ogłoszeń: https://pgn.com.pl/aktualnosci/praca

zastanawiam się

Hej. Widzę że jest ogłoszenie na przedstawiciela. Czy jakis pracownik jest wstanie powiedzieć cos więcej na temat pracy w PGN?

Mazur

3500 brutto, umowa o pracę, wszystkie narzędzia

kadry@pgn.com.pl
@zastanawiam się

Dzień dobry, Informuję, iż ogłoszenie na Przedstawiciela handlowego w spółce jest nadal aktualne. Oferty pracy można sprawdzić na naszej stronie internetowej www.pgn@pgn.com.pl. Wynagrodzenie proponowane jest znacznie wyższe od przestawionego w komentarzu poniżej, dlatego też zachęcam do złożenia aplikacji. Zatrudnienie odbywa się w oparciu o umowę o pracę.

Danuta
@Mazur

A są dodatkowe premie czy sama podstawa? Bo dosyć niska ta pensja jak na przedstawiciela.

Stal Mielec
@zastanawiam się

Jak wytrzymasz w tej firmie miesiąc to będziesz gość z dużym stażem.

@Stal Mielec

Średni staż w Firmie wynosi 6 lat. Liczba pracowników pracujących minimum 5 lat to 49% wszystkich pracowników.

Zibi

Zmieniło się coś w firmie pod względem rygorów sanitarnych, jakieś newsy?

Rob#1
@Zibi

o jakie newsy pytasz? Rozwiń pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.?

Odp_123

Nie jest to praktykowane. Godziny pracy są stałe i określone. Okresowo zdarzają się jedynie w magazynie.

Norbert

Podpowiedzcie mi czy firma potzrebuje ludzi? Jaką umowę proponują?

kasia
@Norbert

witam, pracowałam ponad 5 lat i śmiało mogę polecić Firmę.

i ja też wlkp

Pewnie kasują opinie bo taki żal.Ciężkie czasy nastały dla tych branż.Rekrutacja jak na prezesa i wymagania,a płacą 2000 brutto i dają jakieś oklejone berlingo z gps.

zuli
@i ja też wlkp

Teraz wszystkie firmy oklejają auta bo to reklama,a place są wieksze, bzdury piszesz

Jeremi

Firma z wieloletnim doświadczeniem, dobry pracodawca, polecam!

poznaniak

Ponownie 4 ogłoszenia na zachodnią część kraju. Czyli poprzednicy około pół roku popracowali.

zuli
@poznaniak

Widać nie dali rady, rynek jest trudny

Zachęcam was do aktywnego uczestnictwa w dyskusji. Czy jeszcze ktoś z użytkowników forum w ostatnim czasie aplikował do firmy? Opiszcie swoje pierwsze wrażenia związane z tym pracodawcą. Czy z czystym sumieniem polecilibyście firmę znajomym?

Zainteresowany pracą

Witam, Czy jest ktoś w stanie mi odpowiedzieć na konkretne pytani? To znaczy interesuje mnie Czy prezes firmy jest prawdomówny? Czy są GPS w samochodach? Czy można używać samochodu do celów prywatnych? Jaki obszar działania jest przewidziany na jednego handlowca? Czy wszystkie składowe pensji są wypisane czarno na białym na umowie?

HR_PGN
@Zainteresowany pracą

Witaj @Zainteresowany pracą. Odpowiadając na Twoje pytania: Tak, w samochodach zainstalowane są GPS. Tak, można używać samochodów do celów prywatnych. Warunki użytkowania samochodów służbowych są jasno określone w Regulaminie i Umowie powierzenia samochodu, którą Pracownik otrzymuje przed przekazaniem samochodu. Obszar działania: średnio ok 1,5 województwa. Umowna granica regionów przebiega po granicach wybranych powiatów. Wszystkie składniki pensji określone są w umowie o pracę oraz regulaminie wynagradzania. Dla handlowców przewidziana jest premia wskaźnikowa, a jej zasady określone są w zapisach regulaminu wynagradzania. Czy Prezes jest prawdomówny? Wyznaje zasadę, że "dane słowo jest droższe od pieniędzy". Jeżeli 32 lata rozwija firmę i zatrudnia 130 osób, to znaczy, że ta dewiza jest prawdziwa...

@Zainteresowany pracą, czy zdecydowałeś się na przesłanie CV? Może masz już za sobą pierwszy kontakt z firmą? Jeśli tak, zachęcam Cię do napisania kilku słów odnośnie do rekrutacji. Może są tu też osoby, które odpowiedzą na postawione pytania? Wasze rzetelne opinie przydadzą się zainteresowanym pracą w firmie.

BoB

Ciekawe opinie tylko na bakier z prawdą... większość zespołu pracuje w PGN od wielu lat... A propos dochodów są to bzdury wyssane z palca lub innej części ciała :) Inną sprawą jest, że faktycznie trudno jest teraz znaleźć "ogarniętego" pracownika

Zostaw merytoryczną opinię o Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. - Ostróda

• Jak się pracuje w Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Północna Grupa Narzędziowa Sp. z o.o.