Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Włodawa 1

Włodawa

Opinie o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Włodawa 1

admin 2015-08-10 02:42:56
Nikt jeszcze nie dodał opinii o firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Włodawa 1, bądź pierwszy! Czekamy na Twoje zdanie na temat zatrudnienia.
Jarosław 2017-01-18 10:39:07
Moja opinia jest taka ze dzwoniąc na pocztę i mówiąc imię nazwisko jaka paczka ma przyjść Pan ,, Tadzio '' jak sie o nim mówi utrudnia otrzymanie informacji na temat paczki powołuje sie na ochronę danych osobowych jak ma zielone pojęcie o co wogole w tym chodzi przez jego zachowanie kolega który dostarcza paczki nie dostarczy jej na czas bo ja nie wiedząc czy przyjdzie takowa paczka nie bede czekał tylko wyjeżdżam na ferie . Tym oto sposobem poczta sama zaprzecza swojemu postępowi i szybkości doręczania paczek !!! Takich ludzi jak przysłowiowy pan Tadeusz który czeka tylko do emerytury i zeruje na państwowej robocie powinno sie autowac poczta Polska traci w oczach przez takich pracownikow .
Zostaw swoją opinię o Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Włodawa 1 - Włodawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poczta Polska S.A. Urząd Pocztowy Włodawa 1