Opinie o Traffica Sklep Tytoniowy J.Wojciechowska w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Traffica Sklep Tytoniowy J.Wojciechowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Traffica Sklep Tytoniowy J.Wojciechowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Traffica Sklep Tytoniowy J.Wojciechowska w Leszno

korm Nowy wpis

Rozmawiałem ostatnio z kolegą na temat tego jak pracuje się w tej firmie. Mówił o nich wiele dobrego. Dla mnie w sumie wydaje się to dość dziwne jak mam być szczery.

Adam Nowy wpis

Tak się składa że znam p.JANKĘ jest starszą osobą która ma prawo wyrazić swoją opinię na forum po to ta strona została utworzona A wy guwniarki będziecie pociągnięte do odpowiedzialności karnej za to że obrażacie starszą osobę na forum wyzywając ją od [usunięte przez moderatora]. A swoją drogą to niech pan J.W.czasem zainteresuje się co w wolnych chwilach robią jego przybrane dzieci

Anonim Nowy wpis

Ta Janka co to napisała to największa [usunięte przez moderatora] na świecie [usunięte przez moderatora] powinna wyjechać do Kościana i to bardzo szybko sklep jest fajny ty [usunięte przez moderatora]

Janka

Tak Tak Dla was jest fajny bo na krechę dają ale jak już jesteście tak zagorzałymi fanami owego sklepu to podporządkujcie się ogólnie panującym zasadom i normom i załatwiajcie swoje potrzeby fizjologiczne tam gdzie mamusia was nauczyła czyli do WC a co do właściciela to w jego interesie jest aby was mile obsłużyć i udostępnić Wc w tym lokalu tak aby klienci tacy jak wy wracali do niego i zostawiali całe wypłaty wrzucając monetę za monętą

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Traffica Sklep Tytoniowy J.Wojciechowska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Leszno
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik Działu Kontroli Jakości
Leszno
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
chrupciu

Sklep jest fajny obsługa też wszyscy klienci wychodzą ze sklepu zadowoleni Trafica jest dla mnie najlepszym sklepem ze wszystkich które mogą istnieć dla mnie sklep ma same +

dawidsson

Sklep jest miły obsługa najlepsza na świecie duży wybór towaru nigdy go nie zabraknie tu jest bardzo fajnie

Ronaldo, Mysz

Sklep jest bardzo fajny mili ludzie ,miła obsługa dużo towaru

Halina

Traffica sklep jak każdy inny wielkie halo lepiej niech właściciel zadba o toaletę w tym lokalu bo jego goście i stali bywalce obsikują wzdłuż i wszeż ul.NOWY RYNEK żal patrzeć SMRÓD BRÓD I NIEZAINTERESOWANIE SIĘ PROBLEMEM \"właściciela\"

Zostaw merytoryczną opinię o Traffica Sklep Tytoniowy J.Wojciechowska - Leszno

Traffica Sklep Tytoniowy J.Wojciechowska