Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak

Krotoszyn

Opinie o Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak

pracownik 2014-11-14 18:03:27
miałem (nie)zaszczyt Tam pracować. warunki pracy skandaliczne. kamera w szatni i na stołówce. SAM SZEF TO CHAM I PROSTAK słoma z papci.Jak nie robisz po 12 godzin to już źle patrzy i potem wypomina. Sam byłem światkiem jak jednego młodego pracownicza chwycił za ubranie i nim trząsał po całym warsztacie.Nie cenzuralne teksty do pracowników to norma Cytuje : Ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] o ci sie w tej pustej głowie? to jedno z delikatniejszych(usunięte przez administratora) szef ma swojego przydupasa z Ukrainy Sergieja który jest dwulicowym prostakiem który sieje tylko zament wsród pracowników.Sprzet mają profesjonalny ale ludzi niestety nie nie licząc pana (usunięte przez administratora)młodego studenta który robi tak jak trzeba i dwóch pań z biura pani (usunięte przez administratora)i pani (usunięte przez administratora)( zony szefa) która jest naprawde przesympatyczną szefową
Zwalniając sie zwolniły sie ze mna również 4 lub 5 osób bo nikt nie wytrzyma wielkiego mobbingu w pracy i to za 2 tys do ręki.Rotacja pracowników jest przeogromna
W skrócie nie polecam tej firmy jako pracy. Szkoda sił i nerwów.
pracowałem tam około pół roku a po 3 miesiacach miałem dosyć i wiele mógłbym jeszcze tu napisać ale szkoda mi na to czasu. Przestrzegam nie idźcie tam pracować !!!
włodek 2014-12-14 17:33:12
Oddałem pompę do naprawy bo lata. Wymienili wszystko- zapłaciłem . po założeniu komputer diagnostyczny wykrył "GRANICZNE POŁOŻENIE WAŁKA POMPY". Wystawiłem ją do reklamacji a oni powiedzieli , że to wina paprochów w środku i chcą mi ją skasować za ponowną naprawą. Idę z tym do sądu. PRZESTRZEGAM PRZED OSZUSTAMI .
Pompiarz 2015-12-09 10:39:43
Tak jak kolega napisał, szef to absolutny wieśniak i cham, do tego nie wychowany, bo w końcu wszystko się wynosi z domu a tego niestety nie da się już naprawić. Dorobił się pieniędzy tylko i wyłącznie dzięki pomocy rodziców i wykorzystywaniu ludzi, sam w życiu by do tego nie doszedł, dlatego też mu wydaję, że jest kimś lepszym i ani trochę nie szanuje ludzi. Potrafi wyzwać od najgorszych a za 5 minut przyjść i udawać tak jakby nic się nie stało. Większość osób tj. kierownik wartszatu, szef, szefowa i paru innych wyżej sra ni [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ma, najchętniej by nic nie robili a pracowników gnali jak szczury. Słowa: przepraszam, proszę, dziękuję są im zupełnie obce. Jeśli chcecie zobaczyć jak się nie powinno prowadzić firmy i traktować ludzi to proszę bardzo, idźcie tam pracować.
Pompiarz 2015-12-21 23:23:37
Ploteczki? :-D Napisz chociaż pierwsza literę imienia i nazwiska tego , który tam te kokosy zarabia to sprawdzimy chociaż Twoją wiarygodność.;-) A poza tym ponad 2000 to jest według Ciebie adekwatna pensja to pieniędzy które zarabia na Tobie szef, za przychodzenie co 15 minut i wypytywanie, za calodniowe wdychanie oparów płynu probierczego i innej chemii? Jak tak Cie "kolega" zachęca to czemu jeszcze tam nie pracujesz?
Pompiarz 2015-12-21 23:53:46
Chyba ze mówisz o największym człowieku w firmie bez zasad i godności, który by dla szefa matkę i ojca za 5 zl sprzedał, to tak, on ma spokojnie ponad 2000 z tym ze zamienił prace na dom. A poza tym kolego nie staraj się naprawiać wizerunku tej firmy, bo go nie ma, on zginął już dawno temu i znam co najmniej 10 osób, które tam pracowało i może to z ręką na sercu potwierdzić. Pozdrawiam
pracownik 2015-12-22 14:50:15
seleniarz. Idz tam na miesiąc. tylko kup farbe do włosów bo osiwiejesz w 30 dni z tym szefem i tą atmosferą. a 2 tys tzn powyzej 2 tys zarobisz jak jeszcze weżmiesz drugi etat w innej firmie. u Wachowiaka robisz po 12 h i max to 2 tys
V_pek 2015-12-22 19:32:01
Wszystko wyżej to prawda.zmarnowałem tam parę lat i sporo zdrowia.
Chcesz sprawdzić jak żyje się w Kołchozie to zatrudni się tam i zmarnuj sobie i rodzinie życie. Duźo by pisać. ..koszmar
Pompiarz 2016-01-13 12:57:43
Chciałbym szczerze przeprosić firmę ASO Diesel Wachowiak za moja negatywną, krzywdzącą opinię, która została napisana pod wpływem niezdrowych emocji. Prostuję również z tego miejsca swoje zdanie na temat tej firmy i samego właściciela. Uważam, że jest to firma dla ludzi, którzy pragną się uczyć, rozwijać i stawiać przed sobą nowe wyzwania. Pracowałem tam 3 lata, nauczyłem się dużo a przede wszystkim profesjonalnego podejścia do tematu. Była to moja pierwsza poważna praca i dziękuję również za danie mi szansy abym mógł się gdzieś wykazać i pokazać co potrafię. Sprzeczki, momenty spięć zdarzają się wszędzie i trzeba sobie z tym radzić, ta sytuacja bardzo dobrze mi to pokazała i dała nauczkę na całe życie. Pozdrawiam
leszek 2016-05-20 14:00:52
no dokładnie, tutaj sa raczej tylko merytoryczne informacje dodwane przez pracowników i to widac od razu z tego co widze, wiec nie wiem skąd taki pomysł..
Zostaw swoją opinię o Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak - Krotoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aso Diesel Wachowiak Adam Wachowiak