Biogened S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Biogened S.A.

Agnieszka

Wszystko się zgadza tylko firmę bez wzgledu na wielkość tworzą ludzie! Biogened ma to do siebie,że nagminnie łamie prawa pracowników, nie szanuje klienta a wszechobecny bałagan w każdym z działów tworzy ten negatywny oddźwię ludzi tam pracujących i współpracujących z tą firmą.Nigdzie nie ma idealnie to prawda i nie znajdziemy ideałów jednak w tym przypadku ocieramy się o łamanie prawa...Na to żadna szanująca się korporacja nie pozwoli sobie natomiast mała polska firemka jak Biogened czuje się bezkarna i ciągnie ten schemat w nieskończoność...Do czasu moii drodzy do czasu...Przyjdzie kryska na matyska!

Leciwy

Hm.. przyglądam się tu waszej dyskusji i taki oto wniosek wysnułem. Biogened to taka sama firma jak wiele innych w Polsce. Teraz rynek farmaceutyczny jest trudny szczególnie dla mniejszych rodzimych firm, bez ogromnego zaplecza jak koncerny. Każda z tych firm stara się działać na rynku najlepiej jak potrafi a detronizowanie tych starań nie leży chyba w niczyim interesie. Bo po co to robić. Jeśli takie firmy znikną z horyzontu to gdzie ludzie znajdą pracę? Przecież połowa kraju pracuje w firmach polskich! poza tym wyobraźcie sobie, ile płacilibyśmy za leki czy kosmetyki gdyby nasz krajowy rynek był opanowany przez same koncerny? zresztą nasze produkty są czesto znacznie lepsze i tańsze od zachodnich, a to też przecież bardzo ważne. To prawda, że mniejsza fima nie bedzie nigdy tak poukładana i zorganizowana jak koncern, nie roztoczy takiego samego parasola ochronnego nad pracownikami. Ale takie organizacje mają za to inne ważne walory. Człowiek nie czuje się w nich bezosobowo, ma szansę rozwinąć własny potencjał, umiejętności, często znacznie szybciej albo szerzej niż w koncernie. Ja miałem szansę pacować zarówno w dużej zachodniej firmie jak i w mniejszej polskiej (nie Biogened, ale podobnej wielkości i ta sama branża). Teraz po wielu latach pracuje już na własny rachunek, jakoś mi się w życiu powiodło, ale wiem, że gdybym był zmuszony do powrotu na rynek pracy to dziś aplikowałbym na pewno do mniejszej firmy. Bo lubię wyzwania i realizuje się w dzałaniu. Korporacje nie są dla mnie. Nie zniósłbym bezduszej biurokracji i wszystkich dziwnych układów, które towarzyszą takiej pracy. Ale każdy musi podjąć decyzję samodzielnie, takie jest życie. Pozdrawiam i życze szczęścia i dobrych wyborów w Nowym Roku

Aga

śmiać się chce czytając tych wszystkich "etatowych" wybielaczy ...

zomza

Michał - 2012-12-28 14:19:00 Jestem w SZOKU! Czytając te negatywy odechciało mi się aplikować do tej firmy w każdej plotce jest ziarnko prawdy a tu ewidentnie widać,że coś jest na rzeczy.Jest, jest i to bardziej niż Ci się zdaje, show must go on :)), ktoś wspomniał o osobie która pracuje długo, co to znaczy długo? Pół roku? Rok? Dwa lata? Śmiech na sali :))). Słyszałam że kiedyś było ( a może jeszcze jest) kilka osób o stażu 6 lat, TO JEST DŁUGO !!! jak na firmę sprzedażową. Poszukajcie kontaktów do nich jeśli jeszcze pracują (w co wątpię) a jeśli już nie pracują i czytają te forum to może i lepiej BO TYLKO ONE mogą coś na ten temat powiedzieć bez obawy o swoją skórę :)), sama jestem ciekawa czy jeszcze ktoś pracuje kto zna(usunięte przez administratora)

Patrycja

mata - 2012-12-04 00:08:51 Jeżeli chodzi o samozatrudnienie to zalezy czy jest na wypłatę czy nie ma . W pierwszej kolejności dostają pracownicy z umowy o pracę. Pieniądze są wypłacane nie dalej niż przed terminem następnej wypłatyZgadzam się. Pracuję na umowę zlecenie i wynagrodzenie zawsze otrzymuje na czas. Forma zatrudnienia bierze się z doświadczenia firmy, było wiele przypadków, że osoby świeżo zatrudnione na umowę o pracę zwłaszcza przedstawiciele, wręczali zaraz na początku L4. Jeśli ktoś chce pracować, będzie pracować bez względu na formę zatrudnienia i jeśli będzie to robił rzetelnie a pracodawca będzie z niego zadowolony, będzie otrzymywał wynagrodzenie. Każdy przychodzi do pracy z jakimś planem do realizacji: albo jest to sprzedaż albo działania PR, czy też marketing, Jeśli się wykazuje inicjatywę i chęć działania, na pewno zostanie się docenionym. Bez pracy nie ma pieniędzy.

Bojownik

Nie mylisz się. Biogened stworzy markę Phenome i poszukuje osób do zajmowania się i promowania tej marki w Polsce. Świadczy to przynajmniej o tym, że każda zatrudniona osoba ma z góry określone kompetencje, a nie zajmuje się wszystkim i niczym.

Żaneta

(usunięte przez administratora), hmmmmm.... nie wiem, czemu zrezygnowali, ludzie czasem tak mają. Sama jestem przykładem osoby, która po okresie próbnym zrezygnowała z pracy w jednej z łódzkich korporacji, choć inni pukali się w czoło, po prostu czułam, że to nie jest to. Przede mną też była dziewczyna, która się nie odnalazła w zespole. Ale potem przyszedł chłopak i pracuje tam do dziś.

Kamil

Żaneta skoro było tak cudownie to dlaczego 3 osoby z tego terenu same zrezygnowały?! Nie ośmieszaj się! Fima Biogened rekrutuje samych zapaleńców z charakterem którzy po 3 miesiacach odchodzą sami widząc ten bajzel.

Żaneta

Farmaceuci nie mają złego zdania na temat tej firmy, są tacy, którzy wolą Pharmacerisa czy Iwostin, a są tacy, co lubią Dermedica. Dla aptekarzy liczy się przede wszystkim zysk, więc promują i kupują to, co jest na topie. A jak ktoś umie sprzedawać i czuje się w tym biznesie jak ryba w wodzie to nie widzę przeszkód. Są tacy przedstawiciele, którzy traktują sprzedaż jako coś przejściowego, marzą o czymś innym, a są tacy, którzy idą jak burza i są w stanie sprzedać wszystko. Jak się jest naprawdę dobrym w te klocki można wiele osiągnąć. Znam jedną osobę, która pracuje w sprzedaży w Biogenedzie kilka lat, nic mi nie wspominała o rotacji pracowników, chociaż wcale bym się nie zdziwiła, bo w sprzedaży większość ludzi jest na chwilę, taka robota, jak ktoś jest uparty to zostanie, choćby się waliło i paliło.

Hahahaha

Całe zachodniopomorskie plus zapewne Gorzów Wlkp. ale zapewniam Cię nie będziesz miała co robić na tym terenie bo sprzedaż TU stoii przez dużżżże S. Poza tym farmaceuci z zachodnipomorskiego mają bardzo negatywną opinię na temat firmy Biogened a to nie ułatwi ci pracy...Więc przemyśl sprawę bo z tego co wiem to nie maja zbyt wielu kandydatów do pracy.Każdy normalny,szanujący się przedstawiciel zna firmę Biogened i ich politykę i omija ich szerokim łukiem więc radzę odpuść sobie i szukaj dalej chyba ,że lubisz doświadczać PORAŻEK na własnej skórze to PRÓBUJ!Pozdrawiam

mmmm

Trzech przestawicieli, to sporo jak na jeden rok. Wlasnie nie zdazylam zasiegnac opinii w aptekach. A ten teren to tylko zach-pomor, czy cos jeszcze dopinaja do tego terenu? Ja pracuja w firmie, ktora tez ma wiekszosc zlych opinii, wiekszosc sie zgadza, ale jakos sie pracuje i nie chce wpasc z deszczu pod rynne...

buba

do aaaaaaaaa i wszystkich którzy chcą być przedstawicielami Biogened... NIE! ! ! WARTO! ! !

Hahahaha

Poza tym tylko w tym roku było na tym terenie trzech przedstawicieli więc to też o czymś świadczy...Być może Ty będziesz czwarta ale z całą pewnością nie ostatnia :-)

Hahahaha

Powodzenia życzę :-) Jeśli masz taką możliwość przejedź się po aptekach i zrób rozeznanie zanim wdepniesz w ten cały bałagan :-) Farmaceuci dadzą Ci opinię o firmie czarno na białym nic dodać nic ująć!

mmmmmm

Witam. fakytcznie jest tak źle w tej firmie? Dostalam zaproszenie na rozmowe na zach-pomorskie i sie zastanawiam czy warto isc. Jest ktos kto pracowal na tym terenie? W aptekach warto sie z ta frima pokazac , czy opinie aptekarzy tez sa takie negatywne? Mam wolne i nie mam kiedy podjechac do apteki po jakies opinie z pierwszej reki....

lolita lempicki

a... jeszcze jedno.... taka maleńka firemka , tak mało ludzi tam pracuje a wpisów jak w wielkiej korporacji , moim zdaniem to jest dowód na to jaki tam jest kocioł, młyn i syf...ilu ludzi się przewionęło przet tą maleńką firemkę. To dowód na brak stabilizacji , brak perspektyw, brak zaufania. Mam więc pytanie dlaczego jest taka duża rotacja pracowników w tak małej firmie ? Dlaczego ludzie ciągle odchodzą lub są wyrzucani. Czy rzeczywiście nie potraficie rekrutować odpowiednich pracowników ? A może na rynku nie ma pracowników którzy są w stanie popracować dłużej w Biogenedzie. Kasiu więc proszę wyjaśni dlaczego tak wiele osób przewija się nieustannie przez tą firmę ?

lolita lempicki

(usunięte przez administratora) Przecież ty nic nie wiesz , nie jesteś głęboko zorientowana , a jedynie powierzchownie , co można wiedzieć o firmie pracując dosłownie chwilę. Potrzebujesz naprawdę czasu żeby móc wypowiadać się obiektywnie o firmie.

Kaśka

(usunięte przez administratora), nikt nie zamierza nadto koloryzować, przedstawiam rzeczywistość tak, jak ją widzę, a że mi osobiście jawi się ona pozytywnie, trudno ;-) Rozumiem, że są tutaj osoby, którym się nie udało i które nie związały się z Biogenedem na dłużej, ale wierzcie mi, że teraz w tej firmie są ludzie (prawdziwi!), również tacy, którzy pracują tu wiele lat, z jakiegoś powodu zostali, prawda? Z jakiegoś powodu przychodzą nowi pracownicy i też zostają. Każdy sam podejmuje decyzję, czy mu się podoba, czy nie, czasem zdarza się, że z pracownikiem przestaje się współpracować. Piszesz o zaufaniu. Słusznie, Polacy nie ufają nikomu, taka narodowa cecha, potwierdzają to wyniki sondaży społecznych. Ale zaufanie w miejscu pracy to coś, co jest pomiędzy pracownikami, to zależy od samych ludzi i nie mają na to wpływu ani Prezes ani notowania na giełdzie. To, czy firma sobie poradzi zweryfikuje czas i rynek. Ale proszę, nie piszcie, że tu jest tak strasznie, bo doprawdy nie jest! Do końca świata będziecie pisać źle o firmie, ale zawsze też znajdą się ludzie, którzy staną w jej obronie. Więc zapowiada się bardzo pracowity Nowy Rok ;) Również życzę Wesołych Świąt wszystkim na GoWorku, przeciwnikom i zwolennikom Biogenedu, byłym, obecnym i potencjalnym pracownikom ;) Zapomnijcie czasem o pracy, zrelaksujcie się, bądźcie z rodziną. I do usłyszenia wkrótce! :)

zomza

Widzę, że znowu muszę wtrącić swoje 5 gr :). Po pierwsze,(usunięte przez administratora)czy jak masz naprawdę na imię, rozumiem że pracujesz w PR i masz nad sobą (usunięte przez administratora) w pionie i być może kogoś w poziomie a śledzenie Go Work i pisanie pozytywnych opinii należy do Twoich obowiązków, ale jeśli będziesz to robiła w zbyt pozytywnych barwach to od razu widać że jest to Artykuł Sponsorowany :). Po drugie, kondycja Biogenedu pomimo wpompowania sporych pieniędzy jest słaba a może być jeszcze słabsza, spadek akcji na New Connect, kolejne zmiany animatorów nie wróżą niczego dobrego. Ostatni duży inwestor na chwilę obecną stracił ok. 0,5 mln. Ja na jego miejscu bym się wkurzyła :)) i wcale się nie zdziwię gdy już niedługo okaże się, że Biogened ma nowego właściciela a przedstawiciele będą sprzedawać sprzęt medyczny a nie Dermokosmetyki. To że w Biogenedzie, zresztą tak jak w każdej firmie sprzedażowej, trzeba mieć Twarde Tyłki to żadna tajemnica, wiedzą o tym nawet dzieci w przedszkolu. To że dużo się mówi o zaufaniu i przyjaźni a nie ufa się nikomu to też znana prawda o której wielu już się przekonało i jeszcze wielu przekona. A przy okazji wszystkim czytającym i pracującym, tym co pracowali i tym którzy chcą pracować w Biogened Wszystkiego Najlepszego z okazji Świąt i Nowego Roku i abyśmy się spotkali w tym samym składzie po Nowym Roku. :))

Zostaw merytoryczną opinię o Biogened S.A. - Łódź

• Jak się pracuje w Biogened S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Biogened S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biogened S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biogened S.A.?

Kandydaci do pracy w Biogened S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biogened S.A.