Opinie o SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja w Kraków

Magdalena

Ja również mogę polecić staż w seo4net:)pomógł mi on zdobyć doświadczenie tak bardzo potrzebne w branży seo. Stażyści oprócz realizacji różnorodnych zadań, przechodzą fajne szkolenia wewnętrzne, po których wiedza przydaje się do dziś! mogę polecić i polecam wszystkim tym którzy chcą się naprawdę czegoś nauczyć:)

Łukasz

Seofriendly Solutions to mój pierwszy poważny pracodawca i, powiem szczerze, firma postawiła poprzeczkę wysoko. Bardzo przyjazna atmosfera, panuje poczucie bycia zespołem, wszyscy gramy do jednej bramki. Pracownicy nie są traktowane jak maszyny - szef stara się, aby w miarę możliwości każdy robił to, co go kręci, a sprawy monotonne i dające się automatyzować są automatyzowane. Nie tyczy się to tylko pracownikow - stażyści również są traktowani jak równi gracze, dostają wiele ambitnych zadań, ale i wsparcie oraz pomoc, dzięki czemu mogą nie tylko zdobywać wiedzę, ale też sprawdzać i budować swoje poczucie misji i odpowiedzialności w kontrolowanych i "bezpiecznych" warunkach.

Ela

Współpracuję z Seofriendly Solutions w formie zdalnej od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy, wypłaty są terminowe, świetny i stały kontakt z osobami koordynującymi i zlecającymi pracę, na każde pytanie zawsze otrzymuję konkretną odpowiedź, co bardzo cenię. Polecam :)

M

Miła atmosfera pracy i pomocni ludzie sprawiają, że nawet nie zauważa się jak czas leci. Dzięki przemyślanym i merytorycznym szkoleniem można się w miesiąc nauczyć więcej niż przez cały semestr nauki na uczelni ^^. W razie gdy mamy wątpliwości jak wykonać zadanie, zawsze możemy poprosić kogoś o pomoc. W pracy mamy dostęp do wszystkich dostępnych narzędzi a zadania pozwalają spawdzić wiedzę teoretyczną zdobytą podczas szkoleń. Najlepszy staż na jakim byłem :D

Product Manager

Rekrutacja składała się z dwóch etapów. Pierwszym z nich była video rozmowa z Panią Sabiną z HR. Pytania dotyczyły poprzednich stanowisk, doświadczenia i podstawowej wiedzy z zakresu SEO. Ogólnie rozmowa trwała ok. 30 minut, była rzeczowa i konkretna (bez typowych i niewiele wnoszących korpo pytań). Kolejnym etapem było spotkanie w biurze z Panem Tomaszem, który bardziej szczegółowo dopytywał o doświadczenie związane z SEO czy znajomość programów (Google Analytics, Google Ads). Rozmowa była merytoryczna i przebiegła w miłej atmosferze. Chociaż nie otrzymałam pracy na stanowisku, na które aplikowałam, to kilka tygodni później ponownie się ze mną skontaktowano odnośnie propozycji współpracy jako Project Manager, którą przyjęłam:)

Z zakresu SEO, znajomości narzędzi do analizy, poprzednie stanowiska

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy +Doradca Klienta z j. niderlandzkim +
Opole
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
Magdalena

Z firmą Seofriendly Solutions S.C. współpracuję (z drobną przerwą) od 2009 r. To firma, w której każdy pracownik chętnie dzieli się zdobytą wiedzą - żadne pytanie nie jest za głupie, a każda odpowiedź jest jasna i pełna cennych informacji. Zadania i cele są jasno określone, dobry kontakt ze współpracownikami natomiast sprawia, że atmosfera pracy jest przyjemna, a stres może wywołać co najwyżej zbliżający się deadline ;) Zdecydowanie mogę polecić tą firmę każdemu, kto chce zdobyć doświadczenie w branży SEO.

Po rocznej, zdalnej współpracy z Seofriendly Solutions S.C. mogę śmiało firmę polecić. Znakomity kontakt, elastyczność i atrakcyjne stawki, po jakimś czasie podniesione zresztą z inicjatywy firmy.

Edyta

Kameralna firma z fajnym klimatem i sympatycznymi ludźmi, którzy wiedzą co robią. Staż w tej firmie wspominam bardzo pozytywnie. Stażysta nie jest tam "od brudnej roboty" - naprawdę zależy im, by człowiek czegoś się nauczył, coś wyniósł. Świetne miejsce, by nauczyć się jak działa branża SEO.

Kamil

Atmosfera w biurze i ludzie są super. Wielkim plusem jest możliwość poszerzania swojej wiedzy w branży SEO poprzez liczne szkolenia wewnątrz jak i na zewnątrz firmy. Nie brakuje też spotkań integracyjnych. Mogę śmiało polecić Seofriendly Solutions osobom, które nigdy nie miały do czynienia z tą branżą, a chcą ją poznać i zostać w niej na dłużej.

pkt

Jako uczestnik stażu w SEOfriendly mogę pisać w samych superlatywach. Dla osób, które chcą dowiedzieć się jak działa seo i zdobyć praktyczne umiejętności jest to świetne miejsce. Po miesiącu spędzonym z Tomkiem i jego zespołem dowiedziałem się więcej, niż wczesniej wertując książki czy oglądając tutoriale na youtube. Jednym słowem: polecam i jestem pewien, że każdy, kto zdecyduje się dołączyć do SEOfriendly będzie zadowolony z podjętej decyzji.

admin

Jak pracuje Ci się w firmie Seofriendly Solutions S.C. ? Czy zasady i obowiązki są jasno sprecyzowane? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja - Kraków

• Jak się pracuje w SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja?

Zobacz opinie na temat firmy SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja?

Kandydaci do pracy w SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja napisali 15 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
3.7/5 Na podstawie 68 ocen.
  • ul. Kazimierza Kordylewskiego 7 lok. 18
    31-542 Kraków