Topserw sp. z o.o.

Opinie o Topserw sp. z o.o.

@Topserw Nowy wpis

Sporo zmian niestety na gorsze, nowa struktura w firmi to zwalczajace sie na wzajem osoby. Przykro patrzec jak konkurencja za miedzy wyprzedza starybdobry Topserw.

Nowy wpis

@@Topserw

A coś więcej o naszej nowej strukturze? Aż sami jesteśmy ciekawi co się u nas zmieniło :)

Czy Topserw sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Jak wygląda ścieżka kariery w Topserw sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Nowy wpis

W topserw mamy jasno określoną strukturę organizacji, awanse odbywają się w poszczególnych działach, zdarzają się również przejścia międzywydziałowe. Nie jesteśmy firmą korporacyjną w której na awans czeka się latami, ale też nie tworzymy zespołu z samą kadrą kierowniczą.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Topserw Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk Spółka Jawna? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Dzień dobry, W Topserw mamy klarowną politykę wynagrodzeń oraz terminów wypłat. Zgodnie z zapisami w umowie każdy z naszych pracowników otrzymuje wynagrodzenie na koniec danego miesiąca. (miesięczny okres rozliczeniowy). Pozdrawiamy zespół Topserw.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Handlowiec w firmie Topserw sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.

Jak długo czekaliście na odzew z Topserw Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk Spółka Jawna? Oddzwaniają zawsze?

Dzień dobry, wszytko zależy na jaką odpowiedź Państwo oczekują. W procesach rekrutacji odpowiedź do kandydatów dociera po zakończonym etapie rekrutacji. Staramy się aby wszyscy kandydaci zostali poinformowani o wynikach. Jeśli ktokolwiek z Państwa nie dostał od nas informacji zwrotnej to najprawdopodobniej z przyczyn nam nie znanych informacja zwrotna wpadła do folderu SPAM w poczcie elektronicznej.

Jak się pracuje z ludźmi z Topserw Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk Spółka Jawna?

To możne my odpowiemy :) W topserw tworzymy zgrany zespół od lat. Dowodem na to może być historia zatrudnienia wielu pracowników. Niektórzy są z nami od początku, czyli od 25 lat :) Oczywiście jak w każdej firmie tak i u nas występuje rotacja pracowników.

Saj

Od wielu lat współpracuję z Topserw i mam kontakt z pracownikami, jako dystrybutor z południa Polski. Nie mogę powiedzieć złego słowa na temat tej firmy. Produkty, obsługa na bardzo dobrym poziomie. Ludzie w firmie niezwykle pomocni, przyjaźni, wyrażający się bardzo pozytywnie o swojej pracy w firmie.

Również dystrybutor
@Saj

Potwierdzam, spoko obsługa, szybka realizacja i nasz opiekun Tomek też spoko, zawsze odbiera telefony :)

@jarek

Topserw fajna firma, dział handlowy to głównie młodzi ludzie a przynajmniej Ci z którymi współpracuje . Mają wiedzę i energię. Zawsze można by się do czegoś przyczepić ale ogólnie jest ok. Produkty wysokiej jakosci.

Klient

Solidny dostawca wanien wychwytowych polecam!

Igor

Polecam zakupy w firmie Topserw. Szybka wysyłka.

Współpracujemy wiele lat. Firma godna polecenia.

Kandydatka

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie topserw. Pierwsze opinie mam pozytywne, firma znajduje sie na 2 pietrze, Pani w recepcji kieruje od razu do odpowiedniej osoby. Wszyscy z kim miałam przyjemność rozmawiać bardzo pomocni.

Dostawca

Sprawna obsługa magazynu, szybki rozładunek, pozdrawiam chłopaków!

Warunki pracy dobre, ładne biuro, pokoje przeważnie dwuosobowe. Fajni ludzie, panuje miła atmosfera. Jak to w pracy w handlu, ważne są wyniki. Handlowcy dostają samochód służbowy i trzeba często jeździć. Ogólnie spoko.

Byłem na rekrutacji wszytko spoko. Biuro ładne parking duży dla pracowników! Kawa tylko średniej jakości.

Iwona
@Marek

Piszesz, że byłeś na rekrutacji. Odezwali się już może w sprawie pracy, albo już pracujesz u nich? Jeśli tak, to jak Ci się aktualnie podoba? ;) Wstępnie polecasz innym?

@Iwona

Iwona, nadal trwa u nas rekrutacja. Do 11 lutego można jeszcze aplikować. Zapraszamy

Jakie narzędzia pracy zapewnia Topserw Stanisław Echilczuk, Mirosław Kuziuk Spółka Jawna? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Topserw

Dzień dobry, oczywiście wszytko zależy od stanowiska pracy na jakie się aplikuje. Podstawowe narzędzia jakie zapewniamy to laptop oraz telefon komórkowy (bez limitu i ograniczeń użytkowania, oczywiście wszytko w granicach rozsądku). Handlowcy w standardzie dostają również samochód służbowy.

Iwona
@Topserw

Każdy samochód to ten sam model i rocznik? Jeśli nie, to w jaki sposób je przydzielacie do handlowców? Można sporadycznie wykorzystywać go na użytek prywatny?

@Iwona

Dzień dobry Iwona, Samochód można wykorzystać w celach prywatnych (zgodnie z obowiązującymi przepisami) , każdy użytkownik samochodu ma przypisane indywidualne auto do siebie.

Zostałem poproszony o wystawienie opinii, jak dla mnie spoko firma!

Kiedyś tu pracowałaem

Firma jak każda, spoko ludzie, w handlowym częste rotacje ale taka specyfika pracy handlowca. Ogólnie wspominam dobrze tamte lata.

Kandydatka

W Topserw właśnie trwa rekrutacja, miałam przyjemność zostać zaproszoną na rozmowę. Wszystko ok, rozmowa z samym właścicielem firmy, dość długa ale sporo można się z niej dowiedzieć o samej firmie jak i oczekiwaniach pracodawcy. Na plus na pewno parking dla pracowników i małe pokoje bez openspace.

Oscar

Spoko firma. Towary dostarczają w 24 godziny. Pozdrawiam

Byłam w firmie topserw na rekrutacji, zarówno biura jak i pracownicy zrobili na mnie pozytywne wrażenie. Sama rekrutacja spoko, dużo można się dowiedzieć o firmie i założeniach dotyczących oferowanego stanowiska. Ogólna ocena pozytywna.

Zostaw merytoryczną opinię o Topserw sp. z o.o. - Zielonka

• Jak się pracuje w Topserw sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Topserw sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

Topserw sp. z o.o.