Opinie o Związek Zawodowy Pracowników Ekonomiczno-Administracyjnych Elektrowni Opole w Brzezie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Związek Zawodowy Pracowników Ekonomiczno-Administracyjnych Elektrowni Opole. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Związek Zawodowy Pracowników Ekonomiczno-Administracyjnych Elektrowni Opole o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Związek Zawodowy Pracowników Ekonomiczno-Administracyjnych Elektrowni Opole w Brzezie

Ona Nowy wpis

Jedna osoba w komentarzach w sumie odpowiedziała na moje pytanie, które miałam zadać. Chodzi o to, że są pewne stanowiska, na które doświadczenie nie jest wymagane. Czy mogłabym wiedzieć, jakie to są pozycje i czy można obecnie się na nie dostać? Bardzo dziekuję, dodam że niesamowicie mi zależy.

Pilne Nowy wpis

Witam. Chciałbym zapytać jak wygląda sprawa z ludzimi bez doświadczenia czy mają jakąś szansę żeby się tam dostać...? Jak tak to jaki system zmian ile godzin i zarobki..?

Odpowiedz Nowy wpis
@Pilne

Zależy na jakie stanowisko. Są stanowisko że jest wymagana doświadczenie. Są i takie gdzie można się dostać bez doświadczenia.

Witam. Jak sprawa wygląda z dodatkami, typu stażowe, dyżury itp... Można odczuć na wypłacie czy są to raczej groszowe sprawy?

Witam. Jak wygląda teraz zarobek nowo przyjętych? Czy na początek można liczyć na czwórkę z przodu?

@Zainteresowany

Jeśli pytasz o wynagrodzenie zasadnicze miesięczne to nie licz na 4 z przodu. Masz jeszcze różne dodatki, dyżury(w zależności na jakim stanowisku pracujesz) i tym podnosisz sobie wypłatę. Dodatkowo są bony i różne dodatki socjalne więc czy chodzi ci o miesięczna czystą bez dodatków wypłatę czy z wszystkimi dodatkami?

Raczej gołą pensję. Myślę, że na początek nie ma co liczyć na bony i dodatki. Chodzi mi raczej ile teraz średnio dostaje się przed egzaminem.

Pracus
@Zainteresowany

Około 3300 brutto / lub ile ugrasz.

@Pracus

A średnią na łapę nie licząc dodatków okazyjnych typu wczasy pod gruszą czy nagrody?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Związek Zawodowy Pracowników Ekonomiczno-Administracyjnych Elektrowni Opole? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie ELEKTROWNIA OPOLE S.A.?

Na jakie stanowisko aplikujesz ? Pytania będą adekwatne do stanowiska.

Elektron

Kto z rodziny juz tutaj pracuje.

Jarek

Czy macie jakiś powód, że od dość dawna nikt nie zamieścił na forum opinie o pracodawcy.

Tymoteusz

Po oddaniu w październiku 2019r nowych bloków w Opolu wydajność jest o jedną trzecią większa od dotychczasowych jednostek. Firma się rozwija, a ludzie maja dobrą pracę.

Nowy pracownik

Witam forumowiczów. Moja opinia o pracodawcy jest taka : Pracę w elektrowni zacząłem 4 miesiące temu, przyszedłem od prywatnego pracodawcy i nie mogę złego słowa powiedzieć o elektrowni. Wypłata o niebo lepsza, charakter pracy inny, mniej stresowa praca ale bardziej wymagająca. Socjal bardzo bardzo dobry. Kierownicy najlepsi jakich miałem do tej pory. Jedynie to ludziom, którzy pracują bardzo długo przydałby się wyjazd do prywatnego pracodawcy na miesiąc aby zobaczyli jak tam się pracuje, wtedy by wrócili na kolanach. Pozdrawiam

Lucek

Mam nadzieję, że dobra praca spowodowała ten spokój na forum?

Też chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o możliwości zatrudnienia - jak z dodatkami socjalnymi?

Bo

Niech koledzy z Bełchatowie u siebie szukają pracy a nie do Opola przyjezdzaja.w Bełchatowie juz miejsc nie ma i dlatego tak się pchają do innego miasta.po za tym w Bełchatowie było tak samo mama tata całe rodziny tam pracowały

Lukasz
@Bo

Kolego znam osobę z Bełchatowa który pracuje w PGE. Teraz na siłę szukają ludzi aby wyjeżdzali w delegację do Opola. Więc brak ludzi bądź winne są Spółki które szukają pieniądze ale na to nie odpowiem. Pozdrawiam

Weronika

Kto wyrazi opinie o tym pracodawcy? Czy jest godny polecenia? Jakie macie opinie? Podzielcie się nimi proszę z innymi użytkownikami forum. Czy elektrownia aktualnie rekrutuje?

BWP

Dokładanie jak napisał kolega wyżej, dobra kasa i super dodatki. Poza tym nic ciekawego

Stary pracownik

Pracowałem, ogólnie nie polecam. Kasa spoko bo w okolicy nie ma zakładu, który pozwoliłby sobie na tyle różnych dodatków. Na blokach atmosfera spoko, w biurze już gorzej. Jest kilka osób, które 25-30 lat temu współpracowały z komuchami i wcale tego nie kryją - ba, chętnie pojadą po kimś kto ma inne zdanie o tamtym okresie. Rekrutacje zazwyczaj ustawione, kto ma się dostać ten dostanie. Jest wiele przypadków, że pracuje żona i mąż a co jakiś czas ktoś leci z CV swojego synka do rekrutacji. To jest zamknięty bastion. Biura wiele od czasów komunizmu się nie zmieniły, zresztą jak i mentalność ludzi. Pracy nie ma dużo (na blokach owszem - fizyczni mają co robić) umysłowi za to bardziej udają żeby im stołka nie zlikwidowali. Reasumując, jeśli chcesz zarobić kasę ok, jeśli oczekujesz czegoś więcej to się przeliczysz.

Ostatnio były testy masakra jakaś,pytania dla inżyniera na stanowisko obchodowy kotła i nawęglania.Nawet o księżycu pytanie było, pewnie po to by zlikwidować wszystkich bo stanowiska już obsadzone dawno,chłopaki z Bełchatowa przyjechali i w szoku jak wszyscy.Paranoja jakaś zamiast rozmowa i doświadczenie to testy i trudne ze szok,jak człowiek który przychodzi do pracy ma wiedzieć Na te chore pytania

H
@Gość

Byłem na nich. Ustawka jak nic.

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie ELEKTROWNIA OPOLE S.A.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Związek Zawodowy Pracowników Ekonomiczno-Administracyjnych Elektrowni Opole - Brzezie

• Jak się pracuje w Związek Zawodowy Pracowników Ekonomiczno-Administracyjnych Elektrowni Opole?

Zobacz opinie na temat firmy Związek Zawodowy Pracowników Ekonomiczno-Administracyjnych Elektrowni Opole tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Związek Zawodowy Pracowników Ekonomiczno-Administracyjnych Elektrowni Opole?

Związek Zawodowy Pracowników Ekonomiczno-Administracyjnych Elektrowni Opole
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • N
    46-021 Brzezie