ELEKTROWNIA OPOLE S.A.

Brzezie k/Opola

Opinie o ELEKTROWNIA OPOLE S.A.

admin 2015-06-24 21:20
Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie ELEKTROWNIA OPOLE S.A.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!
Gość 2016-04-08 22:59
Ostatnio były testy masakra jakaś,pytania dla inżyniera na stanowisko obchodowy kotła i nawęglania.Nawet o księżycu pytanie było, pewnie po to by zlikwidować wszystkich bo stanowiska już obsadzone dawno,chłopaki z Bełchatowa przyjechali i w szoku jak wszyscy.Paranoja jakaś zamiast rozmowa i doświadczenie to testy i trudne ze szok,jak człowiek który przychodzi do pracy ma wiedzieć Na te chore pytania
H 2016-09-19 14:23
Byłem na nich. Ustawka jak nic.
Stary pracownik 2017-05-22 14:40
Pracowałem, ogólnie nie polecam.
Kasa spoko bo w okolicy nie ma zakładu, który pozwoliłby sobie na tyle różnych dodatków.
Na blokach atmosfera spoko, w biurze już gorzej.
Jest kilka osób, które 25-30 lat temu współpracowały z komuchami i wcale tego nie kryją - ba, chętnie pojadą po kimś kto ma inne zdanie o tamtym okresie.
Rekrutacje zazwyczaj ustawione, kto ma się dostać ten dostanie. Jest wiele przypadków, że pracuje żona i mąż a co jakiś czas ktoś leci z CV swojego synka do rekrutacji.
To jest zamknięty bastion.
Biura wiele od czasów komunizmu się nie zmieniły, zresztą jak i mentalność ludzi.
Pracy nie ma dużo (na blokach owszem - fizyczni mają co robić) umysłowi za to bardziej udają żeby im stołka nie zlikwidowali.

Reasumując, jeśli chcesz zarobić kasę ok, jeśli oczekujesz czegoś więcej to się przeliczysz.
BWP 2017-05-30 12:01
Dokładanie jak napisał kolega wyżej, dobra kasa i super dodatki.
Poza tym nic ciekawego
Zostaw swoją opinię o ELEKTROWNIA OPOLE S.A. - Brzezie k/Opola
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELEKTROWNIA OPOLE S.A.