Lentex S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lentex S.A.

tomm

Stabilność zatrudnienia to ostatnia rzecz jaką ta firma mogłaby sie szczycić.

Jan

gdy chcesz pracować w tej firmie to musisz być bez nerwów bo więcej jest kontroli niż pracujących systemy kamer monitorujących oraz cały czas musisz uważać żebyś nie podpadł / palić nie wolno/ itd.donoszenie na innych mile widziane . Płaca zależy od prezesa i negocjacji oraz od stanowiska . praca na 3 zmiany ale w systemie 4 brygad przez 7 dni w tygodniu

wwdd

Pracownika nie powinno interesowac czy firma jest bogata? Ile ci placą za prostytucję Piotruś?

spejson

Ściema z tymi kierownikami. Max proponują 3300 brutto. Firma może i bogata ale bardzo skąpa. Warunki normalne jak wszędzie.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lentex S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
azra

Wydaje mi się, że strona jest w tej chwili zmanipulowana. Na ile znam tę firmę, to mało się tu zgadza. Jako pracobiorca byłbym bardzo ostrożny czytając te opinie. Ich źródło jest w tej postaci bardzo wątpliwe. Zbyt piękne te opinie, jak na pierwotną fatalną rzeczywistość. Jest tu ogromny rozdźwięk. Ktoś ten rozdźwięk sztucznie zbudował.

wola

Czy kierownictwo produkcji nażeka

Lenteksiarz
@wola

Bardzo "nażeka" na (usunięte przez administratora) w gramatycznych

abcd

Co do pensji zależy od stanowiska, jednak tu już naprawdę kwestia indywidualna, na pewno jakiegoś wielkiego szału nie ma. Jedyne co mogę powiedzieć to tyle ile ustaliłam na rozmowie kwalifikacyjnej tyle dostałam. Więc jeśli jesteś zainteresowany pracą to składaj podanie.

abcd

Wycieczki różne są, w ostatnim półroczu np. dwudniowa do Kłodzka, jednodniowa po Śląsku, jakieś takie jednodniowe też na mecze itp. , plus oczywiście bony na święta (tzn kasa na konto, a bony po 100 zł były dodatkowo dla dzieci nastoletnich, mniejsze dostały paczki), wczasy pod gruszą, obiekty sportowe na terenie firmy to tylko boisko i salka fitness z tego co wiem, ale może jest coś o czym nie wiem. Ale jeszcze firma wynajmuje halę sportową i są tam jakieś zajęcia. A no i dla pracowników są też bezpłatne języki. Na to nie można narzekać. Umowę o pracę i zarobki bez oszustw ma tam każdy, jedynie niektórzy produkcyjny na pierwsze 3 miesiące dostaję zlecenie, a potem o pracę. No, ale jak komuś zależy to te 3 miesiące wytrzyma.

Pakiet socjalny jest naprawdę bardzo dobrze rozwinięty, dużo wycieczek, wczasy pod gruszą itp. A pensja jest stała, jaką stawkę dostaniesz taką masz, nic nie obetną z tego co masz :)

Abcd

@Arek nie twierdzę, że masowe zwolnienia nie były słuszne. Oczywiście, że to było konieczne żeby zmodernizować przedsiębiorstwo i iść do przodu. Wyszło to firmie na dobre. Piszę tylko, że skoro tak wielu ludzi zostało zwolnionych to nie wygląda to za fajnie z zewnątrz. Osoby zwolnione czuły się oszukane.

absolwent

Witam :) Czy Lentex przyjmuje stażystów do laboratorium?

Abcd

Zgadzam się z Tobą legs. Jednak kiedy w przeciagu wielu lat z 1200 zostaje 400 pracowników to opinie o firmie nie są dobre. Teraz na szczęście jest już po zmianach, firma ma się dobrze. Na pewno muszą zmienić zarobki pracowników produkcyjnych by przyciągnąć takich do siebie. 1600 netto dla faceta na warunki Lublinieckie to bardzo mało, ale i to się niedługo pewnie zmieni.

Abcd

Lentex generalnie na rynku Lublinieckim ma bardzo złe opinie, a to przez masowe zwolnienia, które miały miejsce kilka lat temu. CZęść ludzi sobie na nie zasłużyła (przychodzenie do pracy pod wpływem alkoholu, kradzieże), inna na pewno nie. Jednak od kiedy jest nowy prezes wiele się zmieniło i to na pewno na lepsze. Zasady są jasne i rygorystycznie przestrzegane. Nie wolno używać telefonów prywatnych, jeść przy stanowisku pracy, codziennie sprawdzana jest trzeźwość. Patrząc na to uważam, że ma to sens, dzięki temu jest bezpieczniej. Atmosfera zależy od tego gdzie się trafi, ja nie mogę powiedzieć złego słowa, pracuje mi się bardzo dobrze, współpracownicy są serdeczni, każdy każdemu pomaga. Ale na pewno nie w każdym dziale tak jest. Co do zarobków - na rozmowie kwalifikacyjnej ten temat jest poruszany, jeśli komuś zaproponowane warunki nie odpowiadają nie musi się zatrudniać. Ogólnie polecam tam pracę.A i co do zarzutów odnośnie obciążenia pracą... nie uważam, że tak jest. Każdy ma swoje zadania i je wykonuje.

abc

Praca w systemie 4-brygadowym (usunięte przez administratora) Pracy jest bardzo dużo - jak mam 15 minut na śniadanie to już jest dobrze. Nie wiem czy się dostaniesz, firma obiecuje gruszki na wierzbie, a osoby z wyższym wykształceniem po pół roku odchodzą (zbyt duże obciążenie pracą).

honduras

a jak wygladaja warunki pracy na stanowiskach biurowych? tez tak fatalnie jak na produkcji?

Dział utrzymania Ruchu to super ludzie. Jednyny normlany dział w tej firmie

lili

Ile płacą Technologowi Chemicznemu? i co On tam musi robić?

arno

Mozesz sie spytac w kadrach, albo wziasc udzial w rekrutacji. Jak warunki nie beda odpowiadac to nie musisz sie zatrudniac.

max

zarobić można tylko w Holandii przy szparagach,Lentex jest (może był)firmą cenioną,ale teraz jest jak zbity pies. Praca systemu czterobrygadowy ośmiogodzinny łącznie soboty niedziele,ale pocieszcie się będzie lepiej .Dzięki kierownikom wydziału i kierownikowi zmianowemu BĘDZIE PO DWANAŚCIE...BRAWO jesteście super kadrą.Pytanie jest tylko jedno, kiedy zostaną wprowadzone nowe technologie ,lub nowe maszyny.Odpowiedż jest jedna lepiej przemalować istniejące, bo komuś nie podoba kolor zielony.Smutne ,ale niestety prawdziwe tak uciekają pieniądze.Firmy malują ,gipsują a pracownicy zarabiają 1600zł

oleczka

ja mam od nich wykąłdzny i jestem bardzo zadowowolona, oczywiscie z jakimś tam szasem zużywają się, ale jakościowo super się trzymaja tak naprawde. Mam teraz taki problem odnośnie zarobków, czy u nich można dobrze zarobić czy jednak nie na stanowisku zwiazanym ze sprzedażą? czekam na wasze opinie odnośnie zatrudnienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Lentex S.A. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Lentex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lentex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lentex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lentex S.A.