Lentex S.A.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Lentex S.A.

nicky

To co teraz się dzieje w lentexie to syf totalny. Jeden wielki (usunięte przez administratora) Zero poszanowania dla pracowników fizycznych. Nikt normalny już nie chce tam pracować, zatrudniają ostatnio ludzi z pogranicza marginesu społecznego, totalnych nierobów którym tylko L4 w głowie. I tacy jegomoście mają na start pensję starego uczciwego pracownika. Włos się na głowie jeży jak się to widzi. Odkąd Pan Adrian G przeją stery w firmie praca w lentexie jest coraz gorsza, atmosfera fatalna. Nie polecam, pracuję w lentexie 8 lat i czas się zwolnić.

Szopa

Ja kończę karierę w tym zakładzie jak nie będzie podwyżki to reszta też pójdzie.

Jaga

Jak to mówi Kiepski: ,,jajca jak berety'' w tym lentexie się dzieją. Nowy dyrektor nie wytrzymał 2 miesięcy:)

ciekawabardzo

Witam, Czy jest mi ktoś w przybliżeniu powiedzieć ile może zarobić kierownik produkcji? Nie wiem czy aplikować, bo strać się o pracę na warunkach jakie panują u mnie obecnie też chyba nie ma sensu. Pozdrawiam serdecznie :)

CoffyFlog
@ciekawabardzo

Są kierownicy, którzy mają już swoje rodziny. I biegają jak poje... po halah, na prawde zaorani. Bo rodzina to ich priorytet. Teraz są jaja na zakładzie. Nowy członek zarządu wprowadził cztero - brygadowy system. Byli ludzie zarządzający produkcją, którzy na to rozwiązanie iść nie chcieli. Ale wprowadzono. Ludzie odchodzą, bo na tym systemie nie mają życia. Kiedy chceż brać udział w urodzinach ne możesz. Bo o 22 masz pracę w sobotę. Choć kierownicy pracują na 3 zmianach. Ale mają dużo roboty. Więc Ci, którzy właśne założyli rodzinę muszą zostawać po godzinach. Bo mają ważne priorytety.

CoffyFlog
@ciekawabardzo

W strefie budują Duna-Pack. Pewnie będzie lepiej. Podrawiam. Powodzenia ;)

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lentex S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.

Do Zuzanna, co do zarobków w Lentexie to na produkcji dla nowo przyjętych 2500 brutto ( przynajmniej taka informacja jest na stronie lentexu), słabo w porównaniu z konkurencją na lokalnym rynku pracy. Dlatego z powodu braku rąk do pracy oddelegowuje się pracowników z innych wydziałów ( z administracją włącznie) na produkcję. Brak poszanowania pracowników stał się standardem w firmie, dlatego atmosfera jest fatalna i coraz więcej ludzi odchodzi z Lentexu.

@pracownik

na stronie Lentexu jest 2400, ale zapomniałeś dodać że większość pracowników z nawet 40-letnim stażem ma mniejsze stawki.. totalny brak szacunku dla ludzi, którzy przepracowali całe życie w Lentexie

Raczek
@pracownik

Dobrze, niech zapierd... jak nie płacą i zwalniają

harry

Misiewicz! Misiewicz! Misiewicz! Misiewicz! Misiewicz rulez!

Zuzanna

@harry, wcześniej staram się dopytywać innych użytkowników o szczegóły ich wypowiedzi i do Ciebie też mam taką prośbę. Na forum jest dość mało informacji, które pomagają w wyborze pracy, a przecież niektórzy takich tutaj szukają. Możesz napisać coś na temat zarobków, umów, czy atmosfery? Na stronie chwalą się organizacją różnych eventów dla pracowników, dni wędkowania, itp. Jak to wygląda w rzeczywistości?

Zuzanna

@do ciebie pod nikogo się nie podszywam. Nie jestem związana z firmą Lentex S.A. Jestem redaktorem firmy gowork.pl i zależy mi na poznaniu dzięki Waszym opiniom jak wygląda praca tej firmie.

Zuzanna

@pracownik długo pracujesz w Lentex S.A.? Od jak dawna trwa sytuacja, o której wspominasz?

do ciebie
@Zuzanna

Zuzanna - podszywanie się pod HR jest chamskie. Zacznij od swojego działu...

Nie polecam pracy na magazynie. Niskie zarobki w porównaniu z innymi wydziałami, częsty chaos i nieudolny słaby kierownik który swoich pracowników ma gdzieś i wprowadza złą atmosferę. Zmiana kierownictwa na młodsze, ambitniejsze, potrafiące normalnie rozmawiać ze swoimi ludźmi pewnie poprawiła by tam sytuację. Póki co jest to najgorszy wydział w całym Lentexie. Nie polecam.

Zuzanna

@Kikarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie? Chętnie usłyszymy więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Lentex S.A.

Kika

Generalnie jest git , kasa się zgadza polecam

Pani

zapytajcie sie ile osob odeszlo w tym roku... liczby same mowia za siebie. pracownicy nie sa dobrze traktowani zarowno na produkcji jak i w biurowcu.

Tadek Szpek

Widziałem jakiś czas temu dość dużo ofert na Lubliniec, zastanawiam się czy jakiekolwiek z nich są jeszcze aktualne, albo czy jak wyślę CV np. na Technologa to ktoś to moje CV oraz list motywacyjny w ogóle odłoży na bok, albo przeczyta czy chociaż odpowie?

aaaaaaa
@Tadek Szpek

Oczywiście, że ktoś przeczyta CV. Tutaj każda oferta jest czytana.

Witam mam pytanie jaka praca na magazynie i jakie zarobki

@Nowy

Po dwóch latach pracy dostaniesz na magazynie max 2500 brutto

maja

Jak wygląda praca laboranta na dziale włóknin? Chodzi mi o ilość obowiązków i wynagrodzenie

pracownikprodukcjiwłóknin

Trochę nowych informacji -CZERWIEC 2016.Od kiedy jest nowy kierownik na wydziale włóknin to to co kiedyś robiły 4 osoby teraz muszą robić 2 osoby-harówka na maxa.Praca przy produkcji na wYdziale włóknin przy temp.32 stopni jak na akord.Ciągle kontrolują na tablicach ile wyprodukowałeś a jeszcze mają wprowadzić system komputerowy przy każdej maszynie do kontrolowania procesu produkcji na bieżąco + są już działające kamery które obserwują każdy kąt 24H.Gratulacje-praca za 1600 na rękę niewolnicza.Ostatnio zamontowli na ogrodzeniu Lentexu drut kolczasty-możecie sami się przekonać -OBÓZ PRACY.Doświadczeni pracownicy się pozwalniali ze względu na bardzo niskie wynagrodzenia a teraz już nawet nie ma chętnych młodych do pracy za takie marne zarobki.Ci co przychodzą to pobiegają jak koty codziennie przy innym stanowisku i rezygnują.Jak tu zdobyć umiejętności,opanować maszynę itd. jak codziennie się pracuje na innym stanowisku .Totalny burdel na kółkach.

wczasy pod gruszą, imprezy są dla wszystkich zatrudnionych na etat. więc to jest bardzo pozytywne.

Tutaj są i prawdziwe i zmanipulowane opinie. Inaczej pracuje się na produkcji a inaczej w biurowcu, chociaż stawki niewiele się różnią. kamery są wszędzie, kontrole alkoholowe na wejściu i wyjściu z pracy. socjal jest naprawdę fajny - bony, wycieczki dofinansowane, paczki na święta dla dzieci i premia świąteczna, wczasy pod gruszą. są tzw pupilki prezesa - np. kierownik administracji czy dyrektor utrzymania ruchu. rotacja pracowników jest. jak podpadniesz, to nie mają oporu wręczyć wymówienia nawet pracownikowi umysłowemu po 20 latach pracy. palić nie wolno, chyba że prezes cię poprosi. zarobki jak na Śląsk są kiepskie.

abesta

Uwaga: Taki wpis jak ten poniżej na pewno nie pochodzi od pracowników firmy. Strona jest zmanipulowana. Szkoda czasu na czytanie opinii przedstawiających firmę w pozytywnym świetle. To nie są opinie pracowników. "jak dla mnie to oczywiste, że są kamery, ponieważ to jednak wpływa również na wasze bezpieczeństwo kochani :) z resztą, nie narzekajcie, macie stabilność zatrudnienia a inni jej nie mają, firma jest naprawdę spoko"

Zostaw merytoryczną opinię o Lentex S.A. - Lubliniec

• Jak się pracuje w Lentex S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Lentex S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lentex S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lentex S.A.