Opinie o Bartesko Bartłomiej Skowroński w Koźmin Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bartesko Bartłomiej Skowroński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bartesko Bartłomiej Skowroński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartesko Bartłomiej Skowroński w Koźmin Wielkopolski

Xxxx

Patologia w firmie od dłuższego okresu czasu, brak szacunku, pensja sięga najniższej krajowej, wózki i kabiny to po najtańszej lini oporu. Nie polecam dobrze ze juz tan nie pracuje.

Hej, jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zacząć pracować w tej firmie?

xxxx

Jak wygląda praca w biurze szukają do administracji ? Czy ktoś może sie wypowiedzieć na ten temat ?

Aneta

@Były, dziękuję za komentarz. Jak rozumiem Twoja opinia dotyczy sytuacji w firmie, która miała miejsce jakiś czas temu? Czy posiadasz informacje na temat tego jak sytuacja wygląda obecnie? Być może w firmie zaszły jakieś zmiany, które skutkowały poprawą warunków zatrudnienia? Podpowiesz nam coś na ten temat? Czekamy na Twoją opinię.

Aneta

@Były, dziękuje za merytoryczną opinię. Chciałabym zapytać jak oceniasz prace w firmie? Czy ilość obowiązków jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia? Powiesz nam coś więcej na temat warunków pracy w tym miejscu? Jesteś pracownikiem z długim stażem zatem Twoja odpowiedź będzie bardzo istotna dla użytkowników forum. Szczególnie może pomóc także osobom starającym się o pracę w Bartesku.

@Aneta

Płaca w tej firmie wyglądała kiedyś tak, jak pewnie w każdej innej, czyli prawie najniższa na konto, reszta do ręki. To do ręki była to tak zwana premia, którą każdy z nas miał otrzymywać, ale ok roku temu dostaliśmy wszyscy aneksy do umów, podwyżki na papierze. Pieniądze na koncie się zgadzają ale premię które miały być dalej już nie. Tzw premię otrzymują Ci co majmniej robią a najbardziej trzymią rękę w (usunięte przez administratora) szefa ( lizusy). Z tego powodu bardzo dużo ludzi odeszło, bo za przysłowiowy ryż nikt nie chce pracować. Wg mnie firma albo weźmie sie w garść albo upadnie, ponieważ: - Wine za brak sprzedaży obwinia pracowników - Ludzi traktuje jak nie powiem co a winy w sobie nie widzi, czyli poszanowania brak, a one odgrywa tu ogromną rolę - Pensje - Brak narzędzi do pracy To jedne z wielu przykladow, które można by opowiedzieć. Ze względu na małą ilość pracowników, pracę którą kiedyś wykonywało parę osób, teraz wykonuję jedna, czyli im dłużej robisz tym więcej masz obowiązków.

Były

Od 10 lat jak tam pracuje to z tego co wiem zostały przeprowadzone 3 kursy, na wózki widłowe, autocada, parę chyba 3 osoby zrobily kurs spawacza ale juz nie pracują. Nadgodziny to zwykłe godziny. Socjale to gril przed zakładem albo oststnio wyjazd na mecz na który trzeba sobie samemu kupić bilet. Od 2 lat w jakimś tam sposób próbują wykazać socjslne.

Aneta

@Dawny pracownik, dlaczego uważasz, że moje pytanie jest bezowocne? Owszem, tajemnica wynagrodzenia to rzeczywiście powszechna praktyka w wielu firmach. Także z tego względu nie pytam o aspekt wynagrodzenia czy warunków finansowych, ponieważ zdaję sobie sprawę z powagi takiej tajemnicy jak i z konsekwencji jakie mogą obciążać pracownika w przypadku jej złamania. Pytam wyłącznie o benefity pozapłacowe, które jak sama nazwa wskazuje, są świadczeniem pozapłacowym - czyli pracownicy otrzymują je jako dodatek do wynagrodzenia. Czy chciałbyś powiedzieć nam jak wygląda ten aspekt w Bartesko?

Aneta

@Były, mógłbyś doprecyzować swoją wypowiedź? Czy jesteś w dalszym ciągu pracownikiem firmy? Może mógłbyś wypowiedzieć się na temat benefitów pozapłacowych w firmie? Czy takowe są dostępne dla pracowników? Jeśli tak to w jakiej formie? Podziel się z nami informacjami na ten temat.

Dawny pracownik
@Aneta

Niestety twoje zapytanie o warunki płacowe czy też benefity jest bezowocne bo jest tak jak u większości pracodawców tajemnica wypłat oraz warunków umów

Były

Kadra wzrasta hahaha. Chyba maleje bo nikt tu do pracy przyjść nie chce a jak przychodzi to szybko odchodzi czyli to coś znaczy. Jest tu niestety cała prawda o firmie napisana.

Aneta

@HALOWIEC, sytuacje o których mówisz nie powinny mieć miejsca w żadnej pracy. Czy powiesz nam coś więcej na temat benefitów pozapłacowych? Czy gdy pracowałeś w firmie były one dostępne dla pracowników? Będziemy wdzięczni za odpowiedź.

HALOWIEC

Żeby zrozumieć jak Tam jest trzeba to przeżyć na własnej skórze! Brak szacunku do ludzi, ciągle krzyki, pretensje, ogólny brak kultury ze strony pracodawcy! Szefostwo powinno zakasac rękawy i wziąść się za robotę! Jako były pracownik, szczerze nie polecam pracy w Tej firmie! Ci ludzie się nie zmienią, kasa zniszczyła im....! Jestem pod wrażeniem że ludzie z innych działów potrafią znieść presję jaką wywierają pracodawcy na nich! Praca w tej firmie to hardcore,!

Aneta

@anonymous, nie każdy ma możliwość a także nie każdy chce sprawdzić osobiście jak pracuje się w danej firmie. Wielu ludzi woli zaznajomić się z opiniami od potencjalnych byłych/obecnych pracowników firmy by poznać warunki i inne aspekty pracy w danym miejscu; właśnie po to powstało forum GoWork.pl. Choć oczywiście najlepiej byłoby gdyby te opinię były merytoryczne bo takie stanowią największą wartość dla wszystkich użytkowników. Jak wnioskuję, jesteś pracownikiem Bartesko? Może mógłbyś podzielić się z nami swoją opinią na temat warunków pracy w firmie? Twoja odpowiedź, napisana w sposób merytoryczny, będzie bardzo istotna dla użytkowników forum.

Witam, chciałabym poznać osobę która wypisuj takie bzdury (NIC ). Przestańcie debatować jak się pracuje w Firmie Bartesko tylko sami sprawdźcie. Powiem tak kadra ciągle wzrasta (resztę możecie sobie dopowiedzieć sami jak tu jest).

Aneta

@Nick a czy jest możliwość, aby na przykład odebrać sobie te nadgodziny i wyjść wcześniej z pracy lub przyjść później? @Konstruktor czy mimo braku informacji na forum o realiach stanowiska konstruktora, zdecydowałeś się na złożenie swojej aplikacji do Bartesko Bartłomiej Skowroński? Czy odbyłeś rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak to podziel się proszę swoimi doświadczeniami z tą firmą. Kolejne osoby zainteresowane rekrutacją, na pewno chętnie dowiedzą się więcej.

Iza

Zastanawiam się czy jest jakiś powód tej ciszy?

@Iza

Ludzie boją się wypowiadać żeby nie stracić pracy ;)

Posiadacie jakieś najnowsze informacje dotyczące Bartesko Bartłomiej Skowroński? Dajcie znać, jak aktualnie wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Mozesz liczyc na benefit darmowych nadgodzin

Lolek

Czy ta cisz na forum to znak, że dobrze się pracuje?

Konstruktor

Widzę, że poszukują konstruktora, czy ktoś może przewinął się przez to stanowisko lub wie jak ono wygląda?? Głównie chodzi o wynagrodzenie, atmosfere, czas pracy i podejście do tematu

Anonymous

Powinno sie zmienic przede wszystkim podejście właścicieli , a morale pracownikow skończyły by w górę i wszystko wygladalo by o wiele lepiej

Aneta

@Anonymous, czy powinno się zmienić tylko podejście właścicieli, czy coś jeszcze w firmie, aby lepiej pracowało się w tym miejscu? Czy ktoś z Was również pracował lub pracuje w Bartesko Bartłomiej Skowroński w Koźminie Wielkopolskim? Zachęcam do dodawania swoich opinii!

Zostaw merytoryczną opinię o Bartesko Bartłomiej Skowroński - Koźmin Wielkopolski

• Jak się pracuje w Bartesko Bartłomiej Skowroński?

Zobacz opinie na temat firmy Bartesko Bartłomiej Skowroński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartesko Bartłomiej Skowroński?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bartesko Bartłomiej Skowroński?

Kandydaci do pracy w Bartesko Bartłomiej Skowroński napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bartesko Bartłomiej Skowroński