Opinie o Bartesko Bartłomiej Skowroński w Koźmin Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bartesko Bartłomiej Skowroński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bartesko Bartłomiej Skowroński o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bartesko Bartłomiej Skowroński w Koźmin Wielkopolski

nick

Odział w Jarocinie nie wywiązuje się z obowiązków zawartych w umowie zlecenia. Chociaż jest to umowa zlecenie można się spodziewać, że pracownik będzie zmuszany, aby do pracy przychodzi np. w święta. W firmie można spodziewać się, że pracownicy są pod wpływem alkoholu.

asdf
@nick

Możesz przy tym wprost zdefiniować co się kryje za wspomnianym „zmuszaniem”? w jakiej formie ma to miejsce? Czy osoba pracująca w jakieś dni niestandardowe będzie mogła liczyć na lepsze wynagrodzenie?

nick Nowy wpis

asdf Nowy wpis
@nick

Wy tu o jakichś archiwalnych ofertach dla stolarzy piszecie a przecież jest na necie sygnał ze właśnie szukają. Jakoś od dwóch tygodni z tego co widzę. Wiec wiecie może czy na stolarni cos się zmieniło od tego roku? jak płacą, jakie wyposażenie do pracy oferują?

Monia

Cześć, chłopak znalazł archiwalną ofertę pracy dla stolarza, no i ponoć przyjmują nawet bez doswiadczenia. Czy faktycznie miejsce jest przyjazne takim osobom? Jak wygląda wdrożenie, okres nauki? Stawka wynosi 30 brutto / godzinę, to chyba potem jak się już podszkoli to jeszcze podwyżki są przewidywane?

@
@Monia

Pracowałem tak ponad dwa lata. oczywiści jest dużo pracy ale zarobki adekwatne do umiejętności. Te osoby co pisały że tak są pijani pracownicy to się myli. owszem były takie ale zostały zwolnione dyscyplinarnie. Ja byłem zadowolony z tej pracy. Jak ktoś zapracował do dostawał premię. wyczystko było wypłacone zawsze na konto. Musiałem się z stamtąd zwolnić gdyż się przeprowadzałem do innego miasta.

Kiero

Pracowałem aż tylko pół roku i był to czas stracony .Jaki szef taka firma.Wiekszosc opinii to prawda tylko te dodawane przez panie z biura to fałszywe opinie.

@Kiero

Uuuu, a to firma zwalnia po tak krótkim czasie, jak ktoś się nie sprawdzi, czy to pracownicy sami decydują się odejść po kilku miesiącach? Można wiedzieć, na jakich umowach pracują tu np. mechanicy i na jaki okres są podpisywane? Zlecenie czy o pracę?

Qqe

Witam jakie wynagrodzenia można się spodziewać. Na stanowisku mechanik pomocnik mechanika ?

Widziałem, że ludzie tu narzekają na pracę, więc sprawdziłem ofertę na logistyka. Robota niby od zaraz, umowa o prace, można zarobić coś dodatkowego na nadgodzinach. Piszecie, że stawka 30zł/h to podpucha, to ile realnie może zarobić tu logistyk?

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Bartesko Bartłomiej Skowroński na Magazynier? 21 czerwca ogłoszenie na Lento.pl.

Byly

Witam. Stawka 30zl brutto w ogłoszeniach to tylko podpucha, tak samo jak ten ostatni pozytywny wpis. Odradzam prace w tej firmie

juzek

czy może mi ktoś powiedzieć z czego jest montowana przekładnia kierownicza do wózka platformowego

Aleksandra

chciałam się dowiedzieć jaką stawkę obecnie ma spawacz i ostateczne warunki pracy, bo widziałam ogłoszenie sprzed roku o wynagrodzeniu zaczynającego się od 30 zł, tylko w pierwszej kolejności czy ktoś może się jeszcze proszę odnieść do poruszonego wątku o spożywaniu alkoholu podczas pracy. faktycznie się to zdarza czy może do dziś coś z tym zrobiono jeśli tak publicznie ktoś pisał?

Nikt ważny

Jedna wielka (usunięte przez administratora) Pracownicy są pijani i nikt im nie zwróci uwagi. Czy jest ktoś kto nie może zrobić z tym porządku? Dlaczego szefostwo na to pozwala? Nie mam pytań do tej firmy

Roman
@Nikt ważny

Czemu w takim razie nie wezwiesz jakichś służb? Czekasz aż ktoś inny to zrobi?

Nikt ważny
@Roman

@Roman po pierwsze nie jestem od tego, po drugie szefostwo nie powinno na to pozwalać.

Byly

Jak tam mozna pracować . Szef senior pozjadal rozumy . Co to nie on , porazka . Dobrze , że juz nie pracuje . Pensja najnizsza a obowiazkow duzo.

Lidia
@Byly

to powiedz mi, co do Twoich obowiązków należało? skoro było ich tak dużo. i co, od dawna już tam nie pracujesz?

radek

Nie polecam pracowałem. Płaca bardzo niska, wymagania wysokie, Jeszcze nie zrozumieli ze dzis jest rynek pracownika a nie wyzyskiwacza cham

@radek

Długo tam pracowałeś? Podczas tego okresu dużo osób się zwolniło?

Rysiu
@radek

Powiedz lepiej dlaczego Cię zwolnili a nie takie pierdoły opisujesz.

Aleksandra
@Rysiu

Czemu twierdzisz, że go zwolnili? Przecież napisał, że był bardzo niezadowolony, chyba raczej sam odszedł? Serio tu są wymagania aż tak wysokie jak on twierdzi?

Czy nowo zatrudnione osoby w Bartesko Bartłomiej Skowroński otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

ktoś

tak

Dariusz
@ktoś

Oto dobrze, bo chciałem wysłać CV a bałem się ze dają umowę zlecenie. Podpowiedziałbyś jak kasę można zarobić na początek bo te dwa tysiące na rękę to trochę dla mnie za mało. Pensje są wyższe?

nick
@Dariusz

Nie są wyższe. Z czasem więcej zarobisz.

KLub70

Kabiny są niespecjalne, ja mam w Farmtracu. Wyglądają na zacofane technologicznie. Niektóre elementy projektowane bez sensu, np. przednia wycieraczka mocowana na 1 śrubie, która obluzowuje się przez drgania i opada pióro wycieraczki.

Waldek

@Xxxx Nie brzmi to zbyt ciekawie, na jakim stanowisku pracowałeś? Jestem ciekaw czy w całej firmie tak jest?

Xxxx
@Waldek

Pracowałem na montażu

Xxxx

Patologia w firmie od dłuższego okresu czasu, brak szacunku, pensja sięga najniższej krajowej, wózki i kabiny to po najtańszej lini oporu. Nie polecam dobrze ze juz tan nie pracuje.

Hej, jakie trzeba mieć wykształcenie żeby zacząć pracować w tej firmie?

xxxx

Jak wygląda praca w biurze szukają do administracji ? Czy ktoś może sie wypowiedzieć na ten temat ?

Aneta

@Były, dziękuję za komentarz. Jak rozumiem Twoja opinia dotyczy sytuacji w firmie, która miała miejsce jakiś czas temu? Czy posiadasz informacje na temat tego jak sytuacja wygląda obecnie? Być może w firmie zaszły jakieś zmiany, które skutkowały poprawą warunków zatrudnienia? Podpowiesz nam coś na ten temat? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Bartesko Bartłomiej Skowroński - Koźmin Wielkopolski

• Jak się pracuje w Bartesko Bartłomiej Skowroński?

Zobacz opinie na temat firmy Bartesko Bartłomiej Skowroński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bartesko Bartłomiej Skowroński?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bartesko Bartłomiej Skowroński?

Kandydaci do pracy w Bartesko Bartłomiej Skowroński napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bartesko Bartłomiej Skowroński