Opinie o Oberża Czarny Pies Hotel w Ogrodzieniec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Oberża Czarny Pies Hotel. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Oberża Czarny Pies Hotel o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oberża Czarny Pies Hotel w Ogrodzieniec

szef kuchni Nowy wpis

Aktualnie zmieniałem prace i trafiłem po latach na ten portal. To co czytam poniżej te stek bzdur i kłamstw. Pracowałem w tym miejscu i chętnie bym tam wrócił ale restauracja nie działa od kilku lat. Pewnie między innymi dla tego że miała wątpliwą przyjemność trafić na takich pracowników.Byli właściciele to bardzo sympatyczni ludzie i nigdy nie było problemów z wypłatami jak i również z pieniędzmi na zaopatrzenie. Szefowie kuchni z tej restauracji pracują teraz w różnych czołowych restauracjach i od żadnego nic złego na temat czarnego psa nie słyszałem. Natomiast niektóre pomoce i kelnerzy to jakiś dramat. Kradli ich na każdym kroku. Na jednej z imprez potrafił z kuchni zniknąć cały pieczony udziec z prosiaka !!! Z ich produktów piekli sobie szarotki, znikała polędwica na steki itp. Jeden z szefów kuchni miał na tyle dość że w majówkę wywalił z kuchni wszystkich i wolał dokończyć robotę sam. Pracownicy zrobili sobie spółdzielnie GS z tego miejsca a właściciele byli zbyt pobłażliwi. Z tego co wiem to 2013 wywalili na pysk całą tą "znakomitą" załogę i zatrudnili nowe osoby stąd pewnie te wpisy z jednego czasu. I na koniec jak czytam że pani sprzątająca tam pokoje nie miała na nic czasu to mało się nie przewróciłem ze śmiechu. Oni tam mieli 5 pokoi do wynajęcia. SŁOWNIE PIĘĆ. Ile można sprzątać pięć pokoi :-)))) ? Znam pokojówki z hoteli które jak by to przeczytały to by się ze śmiechu posikały, dosłownie. Ja na miejscu właścicieli tej szajce (usunięte przez administratora) nie wypłaciłbym ani złamanego grosza. Mam nadzieję że za tą bezczelność i oczernianie innych nie znajdą już miejsca w żadnej restauracji. Karma wraca. Do ściery i łopaty, pracownicy roku :-)))

Nina Nowy wpis

Chciałam do nich aplikować, myślałam o pracy na recepcji, albo w podobnym charakterze, trochę zniechęciły mnie w/w opinie, ale może się coś zmieniło.

pracownica1 Nowy wpis

Nie polecam pracy w tym miejscu!! zostałam przyjęta do pracy i szefowa swoim uśmiechem obiecywała nie wiadomo co ale przychodząc do pracy (usunięte przez administratora) kilka dni od rana do nocy przy mniejszym ruchu musiałam zmieniać pościele i sprzątać w pokojach hotelowych ani chwili na napicie się czegokolwiek ...po czym dostałam w końcu wolne. słowa szefowej: "zadzwonie do Ciebie i powiem kiedy przyjść następnym razem" od tamtej pory kontakt się urwał i za te kilka dni ciężkiej charówki nie dostałam ani grosza...a upominanie się nic mi nie dało bo szefowa stwierdziła że byłam na okresie próbnym BEZPŁATNYM co na rozmowie mówiła że mam 7zł/h PARANOJA!

lukas333 Nowy wpis

Oberza Czarny Pies w Ogrodziencu - wlascicele zarzadzajacy to (usunięte przez administratora)....są to pracodawcy: -fałszywi,ludzie pracuja tam bez umowy o prace -oszukuja przy wyplacaniu pieniedzy,przy czym sa niewyplacalni(niektorzy po kilka miesiecy wyplaty nie dostaja) a szefostwo tlumaczy sie tym ze sami maja rachunki do zapłaty i pracownik pensje zaliczkowa dostaje dopiero po tym jak wlasciciel ureguluje swoje zaleglosci zwiazane m.in. Ze smieciami,prądem,gazem itp,itd -lokal ostatnio zamykany jest na okres zimowy,przez co o umowie o prace na ten okres mozna sobie wybic z glowy... -pracownik jest ponizany i niezaleznie od stanowiska pracuje za marne i w konsekwencji niewyplacalne pieniadze. Stanowczo nie polecam,chyba ze ktos lubi byc oszukiwany prosto w oczy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Oberża Czarny Pies Hotel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
ZłotyLoL

hahahaha skąd ja to Pamiętam. Ja pracowałem tam długo i zawsze się upominałem o kasę, a szefowa tylko wyrażała zdziwienie ze jej nie mam bo w końcu dawała zaliczki 200 zł na 2 tygodnie. Jak odchodziłem i wywalczyłem swoje pieniądze to zostałem okrzyknięty Złodziejem.Pozdrawiam szefostwo

pracownica

Bardzo ładne miejsce,zarządza kadra bardzo nieprzyjemnych ludzi pracowałam tam pół roku....zarobki 6/7 zł na godzinę,a i nawet o swoje marne wypracowane ciężko pieniądze trzeba sie prosić....ostatnia wypłatę dostałam 4 miesiące po skończeniu pracy. Niestety do wypłacalnych spółka nie należy...a szanowna "pseudo szefowa" ze ślicznym "pseudo uśmiechem" przy każdej wypłacie Mówi ze nie ma pieniędzy,albo że coś musiała zapłacić i moja osoba ją nie interesuje....praca do najlżejszych nie należy,czasem trzeba tyrać za 2 osoby.... nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Oberża Czarny Pies Hotel - Ogrodzieniec

• Jak się pracuje w Oberża Czarny Pies Hotel?

Zobacz opinie na temat firmy Oberża Czarny Pies Hotel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Oberża Czarny Pies Hotel