Oberża Czarny Pies Hotel

Ogrodzieniec

Opinie o Oberża Czarny Pies Hotel

pracownica 2013-05-24 21:18:31
Bardzo ładne miejsce,zarządza kadra bardzo nieprzyjemnych ludzi pracowałam tam pół roku....zarobki 6/7 zł na godzinę,a i nawet o swoje marne wypracowane ciężko pieniądze trzeba sie prosić....ostatnia wypłatę dostałam 4 miesiące po skończeniu pracy.
Niestety do wypłacalnych spółka nie należy...a szanowna "pseudo szefowa" ze ślicznym "pseudo uśmiechem" przy każdej wypłacie Mówi ze nie ma pieniędzy,albo że coś musiała zapłacić i moja osoba ją nie interesuje....praca do najlżejszych nie należy,czasem trzeba tyrać za 2 osoby.... nie polecam.
ZłotyLoL 2013-05-24 22:04:17
hahahaha skąd ja to Pamiętam.
Ja pracowałem tam długo i zawsze się upominałem o kasę, a szefowa tylko wyrażała zdziwienie ze jej nie mam bo w końcu dawała zaliczki 200 zł na 2 tygodnie.
Jak odchodziłem i wywalczyłem swoje pieniądze to zostałem okrzyknięty Złodziejem.Pozdrawiam szefostwo
lukas333 2013-05-28 13:28:14
Oberza Czarny Pies w Ogrodziencu - wlascicele zarzadzajacy to (usunięte przez administratora)....są to pracodawcy:
-fałszywi,ludzie pracuja tam bez umowy o prace
-oszukuja przy wyplacaniu pieniedzy,przy czym sa niewyplacalni(niektorzy po kilka miesiecy wyplaty nie dostaja) a szefostwo tlumaczy sie tym ze sami maja rachunki do zapłaty i pracownik pensje zaliczkowa dostaje dopiero po tym jak wlasciciel ureguluje swoje zaleglosci zwiazane m.in. Ze smieciami,prądem,gazem itp,itd
-lokal ostatnio zamykany jest na okres zimowy,przez co o umowie o prace na ten okres mozna sobie wybic z glowy...
-pracownik jest ponizany i niezaleznie od stanowiska pracuje za marne i w konsekwencji niewyplacalne pieniadze.
Stanowczo nie polecam,chyba ze ktos lubi byc oszukiwany prosto w oczy.
pracownica1 2015-06-30 21:17:27
Nie polecam pracy w tym miejscu!! zostałam przyjęta do pracy i szefowa swoim uśmiechem obiecywała nie wiadomo co ale przychodząc do pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kilka dni od rana do nocy przy mniejszym ruchu musiałam zmieniać pościele i sprzątać w pokojach hotelowych ani chwili na napicie się czegokolwiek ...po czym dostałam w końcu wolne. słowa szefowej: "zadzwonie do Ciebie i powiem kiedy przyjść następnym razem" od tamtej pory kontakt się urwał i za te kilka dni ciężkiej charówki nie dostałam ani grosza...a upominanie się nic mi nie dało bo szefowa stwierdziła że byłam na okresie próbnym BEZPŁATNYM co na rozmowie mówiła że mam 7zł/h PARANOJA!
Nina 2016-04-20 15:17:22
Chciałam do nich aplikować, myślałam o pracy na recepcji, albo w podobnym charakterze, trochę zniechęciły mnie w/w opinie, ale może się coś zmieniło.
Zostaw swoją opinię o Oberża Czarny Pies Hotel - Ogrodzieniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oberża Czarny Pies Hotel