Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Pxb

Szuka ktoś zmiennika najlepiej z lubelskiego? Jestem do przyuczenia (22 lata, nie jaram)

Kacper

Szuka ktoś zmiennika do Demotransu ? Mam 23 lata, 3 mies doświadczenie. Bez nałogów, nie konfliktowy z Lubelskiego. Najlepiej gdyby wyjazd był po 12.02. Jednorazowo bądź do dłuższej współpracy. 572098129

Witam chcę zacząć pracę w Deomotrans mam 32 lata jestem z Wielkopolski,bez nałogów, bezkonfliktowy,dbający o higienę,do pogadania. Nie posiadam doświadczenia na zestaw,kiedyś pracowałem na solówce 4 lata.Prace mogę rozpaczać jak najwcześniej nawet na początku lutego michallukas87@gmail.com pozdrawiam

Michał 661*921*434

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Szukam kogoś do podwojnej obsady.Bez doświadczenia

Wojtas

Hej, planuję rozpoczęcie kariery w Demo, jestem świeżo po kursie. Szukam kogoś kto zechce mnie przuczyc. Jestem spokojny, bezkonfliktowy, bez nałogów, wolny czas chętnie spędzę aktywnie. Jestem z woj lubelskiego. Kontakt: vip626gt@gmail.com

Kacper
@Wojtas

Cześć , aktualnie też poszukuję pracy jako kierowca c+e , tylko również posiadam 3 mies doświadczenie u dziada bez umowy. Jestem z woj lubelskiego. Moze byśmy się jakoś zgadali i razem ruszyli jeżeli byłaby taka opcja. Nie palący bez nałogów.

Dzxcv

Wyślij numer telefonu , oddzwonie

Aro
@Kacper

Numer telefonu daj

Kandydat 661*921*434

Michał 661*921*434

Michal

Witam chcę rozpocząć prace w Deomotrans mam 33 lata bez nałogów,bezkonfliktowy,spokojny do pogadania,dbajacy o higienę.Jestem z Wielkopolski wszystkie ważne uprawnia odświeżone przed końcem roku.Nie posiadam tylko doświadczenia na zestaw,kiedyś jeździłem solówką 4 lata.Jestem praktycznie gotowy podjąć pracę jak najszybciej nawet początek lutego. Mój adres michallukas87@gmail.com pozdrawiam 661921434

Witam chcę rozpocząć prace w Deomotrans mam 33 lata bez nałogów,bezkonfliktowy,spokojny do pogadania,dbajacy o higienę.Jestem z Wielkopolski wszystkie ważne uprawnia odświeżone przed końcem roku.Nie posiadam tylko doświadczenia na zestaw,kiedyś jeździłem solówką 4 lata.Jestem praktycznie gotowy podjąć pracę jak najszybciej nawet początek lutego. Mój adres michallukas87@gmail.com nr. 661 921 434

Michal

Witam chcę rozpocząć prace w Deomotrans mam 33 lata bez nałogów,bezkonfliktowy,spokojny do pogadania,dbajacy o higienę.Jestem z Wielkopolski wszystkie ważne uprawnia odświeżone przed końcem roku.Nie posiadam tylko doświadczenia na zestaw,kiedyś jeździłem solówką 4 lata.Jestem praktycznie gotowy podjąć pracę jak najszybciej nawet początek lutego. Mój adres michallukas87@gmail.com (Nr.661921434) pozdrawiam

Bobi i globi

Wezmę na przyuczenie. Kolega skręcił nogę i nie może jechać w trasę. Proszę zostawić nr jak jest ktoś chętny.

Chętny

BobiGkobi
@Bob

Nieaktualne

Rafał

rafa.ello.audirs88@gmail.com Siemanko, mam 32lata,jestem z Mazur, mam auto i dojadę bez problemu, nawet mam rodzinę we Wrocławiu, to mi pasuje. Mam doświadczenie na C po Europie plus UK, c+e zdałem 10 grudnia, badania ważne, karte kierowcy mam, mam też adry + cysterny, nie pale, piwko mogę wypić ją weekendzie ale nie muszę, higiena to podstawa, znam angielski. Szukam kogos kto by mi pokazał robotę. Pozdro

xxx
@Rafał

Jak jeździłeś solówką po Europie to co tutaj pokazywać,kwestia tylko oswojenia się z naczepą co też nie powinno być dużym problemem.

Robert

Z Ełku lub okolic chętnie dołączę do zespołu 505170609 bez dużego doświadczenia

Opdf

Siemka, weźmie ktos na przyuczenie ? Bez doświadczenia bezkonfilktowy dbajacy o higienę 22 latek. Nr 511573964

Ja nie znaju

Ludzie(usunięte przez administratora) dodatki (usunięte przez administratora) podwyżki. To Wy nie wiecie(usunięte przez administratora)

Ja nie znaju

Ludzie. Jakie podwyżki jakie dodatki To Wy nie wiecie gdzie pracóję?????

Fajnie żeby jakieś starzowe było dobrych kierowców docenić jakaś (usunięte przez administratora)

zielo

Już to widzę jak Demo mi(usunięte przez administratora) Ale fakt, byłoby miło.

TM

Weźmie ktoś na przyuczenie do Demo?

kkkk

Szuka ktoś zmiennika?(usunięte przez administratora) w Polsce. Jestem z lubelskiego i fajnie jak byś ty też był/a. Nie jestem za tym żeby w ciemno z kimś jechać na miesiąc w trase, wole przed wyjazdem pogadać w realu :) Coś o mnie, bez doświadczenia na europie ale po kraju miałem doczynienia z zestawem dmc 40t. Szybko łapałemi i sie uczyłem to większego problemu nie bedzie ze mną jak chodzi o nauke. 22 lata, nie palący, dokładnie to z Chełma lubelskiego jestem. Preferuje bardziej zmiennika do 30 roku życia, tak na marginesie ;) zainteresowani podawać w odp kontakt do siebie e-mail lub tel.

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport