Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

lukas

Cześć. Poszukuje kierowcy, chętnego do przyuczenia mnie. Miło gdyby był z bliższej lub dalszej okolicy Siedlec, może być z Lubelskiego. Lat 27, nie palę. Wyjazd po Wielkanocy. Kontakt: lukaszbp@interia.pl

Szukam zmiennika do demo

Żłota firma

Co to za COGIEL MOGIEL (usunięte przez administratora)

Miki

Witam. Poszukuję kierowcy z doświadczeniem, otwartego na rozmowy i dzieleniem się wiedzą, znającego przepisy i zasady pracy kierowcy. Jestem z mazowieckiego, 27 lat. Wyjazd ok. 8-11 kwietnia. Bez doświadczenia.

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Żłota firma

Pytanko te nowe systemy to dla miejscowych czy dla wszystkich?

@Żłota firma

Nie ma nowych systemów dzisiaj wyjechałem podobno dopiero w kwietniu ale co jak nie wiadomo

Marcin.K

To już wszyscy od nastepnj trasy przechodzą na ten system ? To już nie ma możliwości zarobić (usunięte przez administratora)J(usunięte przez administratora)

Kierowca

Wezmę kierowcę do przyuczenia tel 502 626 670

Vvvvv

Jakie zarobki w tym momencie w demo? O co chodzi z tymi premiami? Wytłumaczy ktoś mi? I jak ktoś wie, nie wytłumaczy mi też jakie są zarobki przez 3 mies na przyuczeniu

@Vvvvv

Zadzwoń do Jacka wszystko Ci powje. On zajmuje się rekrutacji w firmje

Kris

zasłyszałem , że nowe systemy i nowa kasa ma być . Jeszcze nie ma żadnej oficjalnej informacji ale będzie na dniach - ponoć zobaczymy co zaproponują panowie i panie

No to czekamy :)

Bajkę puściłeś. :)

Krystian
@Vvvvv

Na przyuczenie (usunięte przez administratora) robisz albo 3×30dni albo 4×23dni. Potem za 23 dni w sumie (usunięte przez administratora)

Keto
@Kris

Skad masz takie info kolego ?

@Keto

Zmiany od dziś są tj.8.03. System i płaca zmieniona... ale dla kogo dobra ta zmiana to nie wiem ????...

J.
@Raf

Co się zmieniło? Nue mamy żadnego info.

Co to niby za zmiany?

O co chodzi
@Raf

Jakie to zmiany skoro jakieś są o czym nie wiem

Dotrich
@Raf

Cześć mógłbyś napisać jakie zmiany odnośnie tych systemów i kasy w tej chwili w demotransie

@Raf

A jakieś szczegóły? (usunięte przez administratora)

@J.

System od dziś dla wyjeżdzających to 21dni, dwa weekendy pod rząd skracane po 24h i na trzeci weekend zjazd na 66h na bazę. Kto będzie chciał 66h może spędzić na bazie a kto ma bliżej może jechać do domu.

@xxx

Jazda zgodnie z pakietem mobilności... 21dni, dwa weekendy skrócone pod rząd i na trzeci weekend (66h) zjazd na bazę.

@Ehh

System 21dni, dwa weekendy pod rząd po 24h i na trzeci weekend zjazd na pauzę ( niby 66h choć zgodnie z pakietem mobilności powinno być 96h pauzy ) wtedy można jechać do domu albo pauzować na bazie. (usunięte przez administratora)

Nie
@Raf

(usunięte przez administratora)W czwartym tygodniu też musisz 45 robić najlepiej skrócne,pełne pauzy patrzyć w okresie 6 tygodniowym.

Raf

3 tygodnie na 4 dni w domu, do wolnego możesz dobrać dni z urlopu (oczywiście płatne 100zł za każdy dzień )....

Tak

Wystarczy skrócić o godzinę, chyba że dyspo będzie ganiać po24h ,wtedy tak,i trzeba zacząć oddać przed końcem trzeciego okresu poprzedzone pauzą 9h, czyli np masz do oddania 72h zacząłeś w niedzielę to jeździsz do czwartku, czyli najlepszy system w obecnych czasach 2/1 ewentualnie hotel

Filip

Myślisz się kolego, do tego musisz dodać również 9h odpoczynku dobowego. Przykład: Kierowca jeździ głównie pomiędzy krajami zachodniej i południowej Europy. W pierwszym tygodniu robi odpoczynek tygodniowy we Włoszech trwający 30 godzin. W drugim tygodniu odbiera odpoczynek tygodniowy również 30-godzinny, tym razem we Francji. Pamięta bowiem, że aby skorzystać z dwóch skróconych odpoczynków tygodniowych, nie może ich rozpocząć w Polsce. 3. W trzecim tygodniu: A. Po pierwsze: kierowca będzie już miał obowiązek powrotu do bazy lub miejsca zamieszkania. Tu kierowca wraca pojazdem ciężarowym. B. Po drugie: będzie musiał zrekompensować 30 godzin skróconych odpoczynków (2 x 15 godzin) za poprzednie dwa skrócone tygodniowe odpoczynki, jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego odpoczynku regularnego, czyli trwającego minimum 45 godzin. C. Po trzecie: należy pamiętać, że przed rozpoczęciem rekompensaty kierowca musi zakończyć bieżący okres rozliczeniowy (24-godzinny) prawidłowym odpoczynkiem dobowym (9 lub 11 godzin). D. W trzecim tygodniu kierowca de facto będzie mógł pracować krócej, aby zgodnie z przepisami odebrać rekompensatę jeszcze przed odpoczynkiem regularnym, który musi rozpocząć się w bazie firmy lub miejscu zamieszkania kierowcy. PODSUMOWANIE 1. tydzień – Włochy 30 godzin skróconego odpoczynku tygodniowego 2. tydzień – Francja 30 godzin skróconego odpoczynku tygodniowego 3. tydzień – Polska 84 lub 86 godzin odpoczynków łącznie – w podanej kolejności: 1) 9 lub 11 godzin – odpoczynek dobowy 2) 15 godzin – rekompensata za skrócenie odpoczynku tygodniowego we Włoszech 3) 15 godzin – rekompensata za skrócenie odpoczynku tygodniowego we Francji 4) 45 godzin – regularny odpoczynek tygodniowy

Filip

@Raf

Może ktoś to jasno i klarownie opisać?Dokładnie jakie systemy zostają na ile wolnego i za jaką kasę???Bo z tego co wynika,to skrócili dni wolne i jeszcze stawki obniżyli,no chyba ,że źle to rozkminiłem...

Olo

trochę źle policzyłeś - musisz zweryfikować swoją wiedzę pomyliłeś się sporo - musisz przemyśleć gdzie zrobiłeś BYKA a udajesz CWANIACZKA

Dany

Niestety to nie żarty :-/... Takie zmiany już weszły i pierwsze ekipy wyjechały w poniedziałek nowym systemem... Każdy ma rodzine i do czego wracać... także te 4 dni to śmiech jeden wielki ... Wiele ekip się będzie zwalniać inni już szukają czegoś lepszego...

xxx

No niestety, wydawało się,że już gorszych systemów być nie może.A firma jak zwykle zaskakuje.Szacunku do ludzi totalny brak... Więcej już nie chcę pisać,bo szkoda nerwów.Dla mnie to już koniec jakiejkolwiek współpracy z tą firmą.

Misza
@xxx

Poprostu systemy w kółkach demo wpadli na to. Większość dojeżdżających wypadnie a tylko miejscowi zostaną lub ci co mało dojechać mogą do firmy.

@Zainteresowany

Dobrze zrozumiałeś kolego. Podwójna obsada ma stawkę po (usunięte przez administratora)pojedyńcza obsada (usunięte przez administratora) System do 20-go dnia na bazie i 4 dni (usunięte przez administratora)+ możesz dobrać do tego dni z (usunięte przez administratora) Możesz ciągnąć 2 x po 20 dni w tym ta długa pauza pomiędzy (4 dni) płatna ale i tak po 40 dniach będziesz miał znowu 4 dni wolnego :-/ ... I tak można (usunięte przez administratora)

zielo
@Filip

Masz rację. Wg interpretacji GITD trzeba doliczyć 9/11h.

Podwójna
@Raf

To krótko mówiąc tragedia,nie wiem kto zostanie jeździć w takich systemach,ale na pewno nikt rozumny.Ludzie oczekiwali ludzkiego systemu a firma jeszcze bardziej odkręciła śrubę.(usunięte przez administratora)

Kierowniczkaxd
@Ehh

Na Carcube nigdy nic Ci nie napiszą. Bo kierowca zrobi zdjęcie i ma dowód w każdej sprawie. Nigdy na piśmie nic Ci nie napiszą. Dowiadujesz się wszyskiego albo od kogoś albo po fakcie.

FiuFiu
@Raf

Skoro jazda według pakietu to rozumiem że wypłaty także?

Ehh

Nie słuchajcie i nie czytajcie bajkopisarzy byłem w biurze jest konkret info 18/19 dni zjazd na bazę 7 dni wolnego (usunięte przez administratora)

Ale te 3 dni z urlopu ?

Ehh

Nie rozumiem, dlaczego treść moich postów jest moderowana, więc powtórzę. Po ośmiu wyjazdach zabraknie dni urlopowych, więc pozostałe miesiące będzie trzeba jeździć w tym dziwnym systemie tak? O wakacjach tylko pomarzyć. Jeśli się nie wycofają z tego fatalnego pomysłu, trzeba się pożegnać.

actroswhite@gmail.com

Siema, szukam zmiennika, najlepiej z doświadczeniem jakim kolwiek żeby mógł brać kierowców na przyuczenie. Mam 22 lata, jestem z Chełma, nie pale. Biore pod uwage tylko osoby do 30 roku życia! Z racji że niestety jestem w trasie to wyjazd możliwy dopiero po świętach. Pisać na e-mail: actroswhite@gmail.com

Zaniepokojony

Czy na tym forum jest jakaś kompetentna osoba żeby napisać konkretnie o tych zmianach czyli jaki system i jaka kasa a nie jakieś domysły które tu piszecie chyba że tu piszą naprawdę same dzieci

Kris
@Zaniepokojony

Na tym forum nie ma kompetentnej osoby . Informacja dotycząca wprowadzanych zmian systemów będzie dopiero ogłoszona - wszystkie obecnie krążące informacje są niekonkretne .

Ktoś
@Zaniepokojony

Sam Jesteś jak dziecko.... Zadzwoń do firmy i się dowiedz skoro nie wierzysz w te niby domysły.... ehhhhh dzidziusiu....

martin

dokladnie tak

Zmiennika szukam

Szukam zmiennika z doświadczeniem, jestem z lubelskiego, 22 lata nie pale.

Waldek
@Zmiennika szukam

Od jutra chcesz jeździć?

Jazda

Szukam zmiennika nie palącego, nie pijącego, dbającego o higienę, spokojnego, wyjazd 12/13 marca, na 23 dni.

Zmiennik90@wp.pl
@Jazda

Odezwij sie prosze na maila zmiennik90@wp.pl

MIZ

Witam, jest szansa na prace w biurze (dyspozytor, flotowiec) czy tylko po znajomosci?

Szukam zmiennika

Szukam zmiennika do 30 roku życia!!! Mam 22 lata, lubelskie (Chełm) Jestem bez doświadczenia. Szukam zmiennika na kwiecień, gdyż wracam z pierwszej trasy w tej firmie pod koniec marca :> actroswhite@gmail.com

Seba sebi

WITAM CHĘTNIE WEZMĘ W TRASĘ OSOBĘ BEZ DOŚWIADCZENIA DO PRZYUCZENIA WYJAZD +-12 MARCA WIĘCEJ INFO POD NUMEREM 729 351 501

szoferR

witam, zastanawiam się nad zatrudnieniem w demotransie, ktoś się orientuje jakie mają inne roboty prócz amazona ?

@szoferR

a co za różnica - na pewno nie mają plandek i nie trzeba bawić się pasami zabezpieczając ładunek . To jest ich mocna strona wszystko w izotermach

@Marek

No jak ktoś jest na tyle leniwy albo nie może sobie poradzić z zapięciem pasów czy odsunięciem lub zasunięciem plandeki,To rzeczywiście Demotrans to jedyna deska ratunku.

@xxx

A po co się nadrabiać na plandekach placom tak samo. Lepiej 2dni mysileci jak godzinę pracować No hyba że ktoś lubi się narabiaci niż mysileci to nie Demotrans

@xxx

To nie kwestia lenistwa. Wygody raczej. Lubisz w deszczu albo mrozie 2 strony rozplandeczać i big bagi spinać? Ja wolę w tym czasie film obejrzeć.

Twój Stary
@xxx

Nic dziwnego że nic nie umie taki ha ha

Waldek

To idź do biura albo do betoniarki

Taka sytuacja
@Ehh

Potem siedzą takie otyłe grubaski w kabinie,skazani na Demotrans bo nigdzie indziej nie pójdą,dlatego, że trzeba użyć choć trochę siły lub zwyczajnie się trochę poruszać.Jak czasem widzę niektóre pary, w szczególności kobiety które są otyłe i ledwo się ruszają,to aż nie dobrze się robi.I w takich przypadkach twierdzę, że gdyby nie Demotrans to nikt inny by Was do żadnej pracy nie wziął.Wolą siedzieć nawet po 2 miesiące w kabinie, niż pracować w jakimś ludzkim systemie i czasem się trochę poruszać.

@Taka sytuacja

A ja znowuż sobię leżę i słyszę jak idzie chudzielec tak mu kości trzaskajom że hałas na całym parkingu tylko jak wiatr wieje to nie chodzi żeby go nie porwał o

Kiki
@xxx

To robota(usunięte przez administratora) systemy,jazda nocą no i pieniądze(usunięte przez administratora) twoją kasę byś wrzucił na czas jeśli przychorujesz lub wolne się przedłuży ukradną twoją zarobioną kasę,(usunięte przez administratora)nie polecam.

Ehh

Koledze? Przecież jeżdżę z żoną od 7 lat. W dodatku nocki, więc super. Luz i audiobooki.

@Ehh

Napiszę tak. Firma dobra dla właśnie par, zaczynających przygodę z transportem. Niestety dla ludzi ceniących czas , mających jakieś hobby na dłuższą metę nie da się tutaj pracować. (usunięte przez administratora)inni jeżdżą na zakazie ,a ty nie pojedziesz? 45h Itd itp . Wprowadzić sys 2/1 2/2 i będzie lepiej. Ale teraz tyle chętnych, że w sumie nie muszą :-))

@Tak

Jak się ceni czas to poco zaczynacie przygodę z transportem lepiej startować na burmistrza prezydenta posła wtedy kasa lepsza i swobodny czas pracy . A jako kierowca skomlisz że firma nie chcę się do ciebie dostosować

@Pl

Właśnie w transporcie masz swobodny czas (usunięte przez administratora) Po drugie w pkt 1 podpisujesz, że będziesz jeździł zgodnie z obowiązującymi przepisami. I(usunięte przez administratora)

@Pl

Zaczynają przygodę z transportem, ponieważ myślą, że będą jeździć zgodnie z tym co ich uczą, czyli zgodnie z prawem. (usunięte przez administratora)

@Prawo

To ciekawe jak wyczyma 21godzin na fotelu zgodnie z prawem nie może leżeć na łóżku

@Prawo

W demo transie jeździ się zgodnie z przepisami nikt czasu pracy ani prędkości przekraczać nie każe

@Pl

Nie wiem jak,,wyczyma,, ale prawdziwy kierowca wytrzymuje bez problemu.

D
@Pl

Podaj przepis, który mówi, że kierowca ma siedzieć na fotelu. Te pasy zabezpieczające łóżko mają atest.

Ja jadę 23 dni i przepisowe 45 w domu

Przy dwóch skróconych pod rząd nie wyrobisz w 23 dni, niemożliwe

D

Spałem na łóżku, zmiennik miał kontrolę, gliniarz był w kabinie, dzień dobry mu powiedziałem z leżanki. Żadnego problemu. Kontrola była we Włoszech na wagach. Sprawdzali tacho.

Dotrch
@Marek

Prawda jest taka że demotrans pracę ma najlepszą jeśli chodzi o samochody ciężarowe(usunięte przez administratora) jedyna rzecz jaka jest onich gdyby system dwa na jeden wprowadzili nie odpędzili by się od kierowców

@D

A Francuz dałby każdemu (usunięte przez administratora)robiłeś kurs na prawojazdy i niewiesz że nie można spać na łurzku wczasie jazdy

Stary
@D

Włosi się nie czwpiajom w innych państwach tak

@Stary

Przeczytaj sobie oświadczenie niemieckiego ministerstwa transportu w tej sprawie.

kita
@Dotrch

Chyba tylko w demo robiłeś , większość firm jeżdżących izotermą, pod amazonem , cargo, kurierka mają taką prace , tylko lepiej płatną jak w Demo i lepsze systemy.

@kita

Lepiej płatną, prawda. Lepsze systemy, prawda. Ale też czas wyżyłowany na maxa. Zapomnij o 9h pauzy po 600km. (usunięte przez administratora)

Kita
@Ehh

Akurat ,cargo nieraz też 2 dni stoisz, wolejechać klasyczne 2/1 , czyli 13dnina8 wyżyłowane,niż23/6(usunięte przez administratora)

Seba sebi

Witam przyuczę osobę w FIRMIE DEMOTRANS WYJAZD 12 MARCA 2021 WIECEJ INFO 729 351 501 proszę o sms a odpisze oddzonie pozdrawiam

Lukasz

Witam. Szukam zmiennika który by mnie wziął na przyuczenie 3miesieczne wyjazd +-26marca. Nie palący bez nałogów 27lat. Proszę o kontakt meilowy lukasz.daniluk94@wp.pl lub na nr. Tel +48791219899

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport