Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Patryk

Gdzie można wysłąc aplikacje spontaniczną do biura?

kris
@Patryk

kadry@demotrans.pl

Zzzzzzz

Do Demostransu z Lubelskiego , wyjazd po 20-stym kwietnia ,zostaw kontakt

Kojot

Witam, szukam kogoś kto pracuje w demo najlepiej z województwa lubelskiego i szuka zmiennika. Mam 27 lat. Niewielkie doświadczenie ( miesiąc w dziadtransie ) gotowość od zaraz. Osoba najlepiej w podobnym wieku. Pozdrawiam Kontakt. tomeks.com345@gmail.com

Zzzzzz
@Kojot

Wyślij numer telefonu, odezwe się

Rekin

W tej firmie(usunięte przez administratora)miała być opcja 20dni na 4 wolne , ale kto będzie jeździł jak ludzie z drugiego końca Polski .Żeby było okey względem PM to wystarczy system 2/1 lub 3/1 7 dni w domu i nie ma problemu , tak jest w większości normalnych firm (usunięte przez administratora) I podobno (usunięte przez administratora)

Staszek
@Rekin

Nie płacz, nie płacz, jest całkiem przyzwoicie. (usunięte przez administratora)

Kolloo
@Staszek

czy to pewne ? jeśli tak to gra

Kiki
@Staszek

A nie wiesz Stachu jak tam pojedyncze obsady

Pl

Staszek zobaczymy do demo taka rozrzutność nie wierzę

Wielki Dick

No szkoda ,żeby mieli taką samą dniówkę (usunięte przez administratora)

Ciekawy
@Staszek

A pauzy hotel ,czy firma 45płaci?

Romek
@Pl

potwierdzam dziś pytałem - na bogato :)

Pl
@Ciekawy

21dni po co hotel domu nie masz czy co?

Kierowca
@Romek

Jak jesteś w hotelu dniówka 50% płatna. To znaczy że kierowca płaci za hotel a nie firma.

Ale do tego dochodzi jeszcze ta podstawa (usunięte przez administratora)

Kiero 123
@Kierowca

Jak dostajesz hotel to nie ma ryczałtu za nocleg

Ciekawy
@Pl

To opisz mi jak w sys. 3/1 nie robić 45h bez hotelu, chyba że zjeżdżasz po max 18 dniach ale wtedy w 4 tygodniu musi być 45h. Czyli jak jeździć to 3/1? Wytłumaczy ktoś?

FiuFiu

Czyli za 20 dni (usunięte przez administratora)od tego odjąć należną podstawę (usunięte przez administratora).Podzielić to na 20 dni to wychodzi (usunięte przez administratora)ł za dzień...nie ma nawet (usunięte przez administratora)

Ktoś
@FiuFiu

Nie wierze że dla niektórych (usunięte przez administratora)jest dużo i cieszą się że takie zmiany mają być!!! Jeszcze te 6 dni wolnego to masakra... 7 dni to było mało !!! Jak tylko wejdą(usunięte przez administratora)

@FiuFiu

20 dni w trasie i 6 dni w domu daje 26 dni a miesiąc ma średnio 30 dni więc dolicz 4 dni w trasie i masz (usunięte przez administratora) jeśli wybierzesz inny system 4 tygodnie to (usunięte przez administratora)

Kris
@Ktoś

coś pomieszałeś zrobiono dwa systemy jeden krótki 20 dni i 6 dni w domu a drugi dłuższy 30 dni w trasie i 7 dni w domu czego nie rozumiesz

Start Demon
@Ktoś

Dokładnie Za taką stawkę kto będzie jeździł Demo straci najlepszych kierowców, (usunięte przez administratora)

maniek

to topowa firma chyba najleprza w polsce

@Start Demon

Co chwilę każdy tak pisze a jakoś Demo znajduje kierowców. Znajdował jak była kilometrówka, znajdował jak było 23/6 będzie znajdował nadal.

Ehh

Masz oczywiście rację. Skutek jednak ten sam. Demo ma i będzie mieć kierowców. Bez względu na systemy. Co chwilę ktoś się zwalnia a nowych nie brakuje. Świadczy o tym chociażby liczba postów 'szukam zmiennika'.

Karo
@Staszek

(usunięte przez administratora)a w innych firmach za system 3/1placa (usunięte przez administratora) zł gdzie tu dobre warunki.i częściej jeszcze jeździsz do domu to w skali roku dużo mniej kasy.Naucz się liczyc

Były
@Karo

Dokładnie, ja obecnie poszedłem na nocną linię kurierską po Kraju, stała linia co drugi dzień pauza w domu i wolne weekendy.Wychodzi mi pensja (usunięte przez administratora) kabinie na podwójnej obsadzie i (usunięte przez administratora)

Były2
@Były

Dokładnie, ale dla nowicjuszy nie ma lepszej firmy ,i to wykorzystują . Ja obecnie od pon do czt za taką samą kasę jak w Demo ( ale już nie pozwiedzam ????) za to wszystkie łikenda w doma i wszyscy zadowoleni. (usunięte przez administratora)

Koko
@Kris

Policz sobie w roku ile zarabiasz to zrozumiesz. Masz wyplate co 37 dni (usunięte przez administratora) Wez kalkulator i zobaczysz ile zarabiasz na miesiąc.(usunięte przez administratora)

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Liczymy dalej

Witam.Do tej pory za 30 dni w trasie i 7 dni w domu zarabialismy (usunięte przez administratora) Wyliczajac to na caly rok jest to dokładnie 9. 8 pensji czyli wychodziło(usunięte przez administratora). Teraz za 20 dni w trasie i 6 dni w domu to będziemy (usunięte przez administratora)Wyliczajac to na cały rok jest to dokładnie 1 3.5 pensji czyli dokładnie wychodzi za jeden miesiąc (usunięte przez administratora)

Oko

PRZESLEDZILEM dokładnie takie same forum firmy innej tez transportowej gdzie pisze sie o tym samym ile kto za co zarabia i wpisuja kwoty cyfry piszą różnie daty liczby cyfrowo słownie i nigdzie nie ma ani jednego razu niczego usuniętego przez administratora. A tu ciągle czytam ze usunete przez administratora.Oczywiscie moje wpisy usuwane bez powodu bez logiki przez administratora.Tu jakas sciema jest.Ani razu wcześniej w innych wpisach i ani razu Tu nie przeklinalem.

man
@Oko

to ty śledczym jesteś musisz zmienić zainteresowania

kierowcado@wp.pl

Szukam zmienniczki/ zmiennika może być bez doświadczenia. Ja 25 lat i 3 lata doświadczenia. Kontakt: kierowcado@wp.pl

Gaweł

PRACA Ja szukam pracy kontakt 609.168.221

Xxxx

Wie ktoś jak wygląda zdawanie auta po 22?

kris
@Xxxx

tam zawsze ktoś pracuje więc nie ma problemów co do pory przyjazdów czy odjazdów

Szukam zmiennika z praktyką lub bez, nie pałę i nie piję, dbam o higienę system do ustalenia. Na jeden wyjazd lub na dłużej.

Witam. Wezmę kogoś na przyuczenie wyjazd w terminie 03.05-06.05. Pozdrawiam +48572478434 Schurerith@wp.pl

Wiktoria

Szukam chętnej/chętnego do podwójnej obsady w Demo

Gregor

Jezdzisz w demo?

Odezwij się na rynho@o2.pl po namiar prywatny, Też szukam zamiennika

@Wiktoria

Witam jestem zainteresowany, odezwij się na priv rynho@o2.pl ,podam numer telefonu Pozdrawiam ????

Kierowca w demo

Mogę wziąć na przyuczenie

TOMEK1975
@Wiktoria

wiktoria znalazlas juz zmiennika?

@Wiktoria

Cześć Wiktoria jeśli aktualne dzwoń.

Witam również szukam odezwij się epapinska90@wp.pl porozmawiamy

Nnn
@Wiktoria

Podaj mail czy jakiś namiar odezwę się

Jeśli szukasz kogoś jeszcze możesz się odezwać. +48572478434

Natalia

Szukam chętnej osoby która mogłaby mnie przyuczyć. Chce zacząć przygodę niestety bez doświadczenia nie ma lekko Ktoś coś ? :D Woj małopolskie Kontakt e-mail natisoniax@gmail.com

Bond

Dzwoń pisz ja z małopolski 729 351 501 wyjazd 09.04.2021

Yhy
@Natalia

Xxx3ix@o2.pl odezwij się, wezmę Ciebie na drugiego kierowcę Natalio.

Bond

Zadzwoń jestem z Krakowa 729 351 501

@Natalia

Szukasz jeszcze kogoś kto Cie weźmie na przyuczenie?

Konrad

Witam, szukam osoby która moglaby mnie przyuczyć, nie mam jeszcze doświadczenia a chce zacząć pracę w demo. Jestem z woj.lubelskiego, 24 lata, nie palacy.

YKR

Szukam zmiennika lub zmienniczki z Zamościa, Okolic lub woj. Lubelskiego. Osoba nie paląca, może być na przyuczenie pisać xxx3ix@o2.pl. Ja 2lata w Demotrans.

Natalia

Szukam chętnej osoby która mogłaby mnie przyuczyć. Chce zacząć przygodę niestety bez doświadczenia nie ma lekko Woj małopolskie Kontakt e-mail natisoniax@gmail.com

THOMAS

Wezmę osobę do przyuczenia w firmie DEMOTRANS wyjazd 09.04.2021 niepalący. Więcej info pod numerem 729 351 501

BOND07

Wezmę osobę do przyuczenia w firmie DEMOTRANS jestem osobą niepalącą wyjazd 09.04.2021 więcej info pod numerem 729 351 501

Witam szukam zamiennika z doświadczeniem lub do przyuczenia znającego język angielski, jestem z Kielc. Kontakt w nicku wyjazd po ósmym kwietnia. Pozdrawiam.

@604112117

Oczekujesz od zmiennika języka angielskiego a sam nawet polskiego nie znasz..

Artur 604112117

Szukam zamiennika do przyuczenia znającego język angielski (kontaktowo) nie palę, wyjazd po ósmym kwietnia

@Artur 604112117

Zamiennika? Jakiego znów zamiennika?

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport