Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Driv3r

Tutaj tylko(usunięte przez administratora) pozytywne opinie. (usunięte przez administratora)

Ad

Szukam kogoś kto mógłby mnie poduczyć, mam 21 lat ,bez doświadczenia.

D
@Ad

Skontaktuj sie ze mna pod ten nr ±48 572 200 840

Fresh

Dzień dobry , szukam kogoś kto przuczy mnie , świeżo odebrane dokumenty , doświadczenie mam na busie . Kontakt mlodydemon@onet.pl Z góry dzięki

Dumbledore

Witam z przyjemnoscia wezme pod swe skrzydla osobe na przyuczenie. Mam 30 lat a wczesniej jezdzilem z zona. Niestety ale nie toleruje palenia w kabinie i jest to moj warunek :) Wyjazd bylby okolo 2 czerwca. Pozdrawiam P. S. Do 26 maja bede dostepny pod tym nr tel ±48 572 200 840

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Fresh

Witam , szukam osoby która weźmie do przuczenia , 23 lata świeżo po kursie .

H
@Fresh

Podaj kontakt to sie z toba skontaktuje i z przyjemnoscia poducze ☺️

Romek
@Fresh

hej , skąd jesteś Dla mnie ważne jest : osoba niepaląca osoba niepijąca osoba niekonfliktowa co mogę zaoferować : ja nie palę ja nie piję nie jestem konfliktowa Pracuję w Demotransie 4 lata i wyszkoliłam już kilkanaście osób z powodzeniem :)

Daj kontakt , dogadamy się

A ty skąd jesteś?

Daj kontakt zadzwonię pogadamy

Stary
@Romek

Romek mam pytanie ty jesteś jedno czy dwu garbny no bo wielbłąd ???? nie pije bo jak dwu to rezygnuję

Ada
@Romek

Czy możesz podać jakiś kontakt do siebie?

@H

mlodydemon@onet.pl odezwij się tu ????

Kiero

Zmienniczke lub zmiennika.Z doswiadczeniem lub bez .info na maila. kedarkedar123@interia.pl

Dumbledore

Demo

Osobe do przyuvzenia lub z doswiadczeniem.Wyjazd na poczatku czerwca.KedarKedar123@interia.pl

@Demo

Aktualne ?

EloMordy

Nagroda (usunięte przez administratora) jest nasza. Jestem dumny z naszej firmy. To szczególne wyróżnienie w tych ciężkich czasach jestem wzruszony. Specjalne podziękowania dla Pana Bartka (usunięte przez administratora)

alan

Podmienię na urlopie od 21.06 do 11.06. Podobno systemy się zmieniły już nie pracuję w Demo ponad rok...podobno z 23 na 21 dni. Podmienię na urlopie (swoim - ale teraz mam tyle wolnego że mój urlop to wasz urlop) przeszkolę jak trzeba, jeździłem w Demo (nie za darmo - za free nic nie ma, dogadamy się co do podziału kasy między sobą). Jeszcze nie dzwoniłem do Firmy zależy czy ktoś potrzebuje. Załoga czy kobieta czy mężczyzna jest mi obojętna (Mam żonę i dzieci nie szukam przygód... chcę zarobić na urlopie poza tym obecna praca daje mi tyle wolnego więc chcę się oderwać :) ale musisz dbać o czystość osobistą nie znoszę brudasów co myją się raz na tydzień poza tym jeśli wozisz i zażywasz jakieś narkotyki to spadaj są kursy gdzie na lotniskach pyrają cały bagaż i kabinę, nie chcę mieć problemów jak mnie oszukasz będziesz miał problemy ze mną i nie tylko. Palenie papierosów mi nie przeszkadza chociaż sam nie palę, na pauzie możemy wypić piwko nie ma problemu, dobrze znoszę jazdę w nocy nawet we Włoskiej mgle koło Wenecji przez 100 km znam zasady na Mont Blanc i Frejusie. PS. nie jeżdżę na Anglię za duże ryzyko w stosunku do zarobku. mail karolak19@wp.pl najchętniej Lubelskie ale w zasadzie jest mi to obojętne.

Sasza
@alan

Do biedronki się zgłoś tam se dorobisz!

Alan
@Sasza

Sam idź

Pl
@alan

Alan to ty bumerang jesteś i u dyrektora po drzwiach będziesz drapał żeby cię przyjął

Demon

Nawiedzony

alan

Pojadę na zmiennika na urlopie (swoim w innej firmie) od 21.06 do 11.07 2021 jeździłem w Demo. Wezmę również na przyuczenie. Jeśli lubisz czystość i dbasz o higienę osobistą nie zażywasz i wozisz narko. Palenie papierosów mi nie przeszkadza mail karolak19@wp.pl Lubelskie ale jest mi to obojętne.

Demo

Osobe do przyuczenia lub z doswiadczeniem.Wyjazd poczatek czerwca.KedarKedar123@interia.pl

arto 797/283/509

hej wezmę chłopaka lub dziewczynę na przyuczenie, wyjazd 16.17 maja, 797-289-509

Demon
@arto 797/283/509

Skąd jesteś?

Rafał

Witam, mam 32 lata, jestem z mazur. Nie mam doświadczenia na zestawie. Jeździłem na Niemcy solówka. Miesiąc wokół komina na zestawie. Szukam zmiennika z doświadczeniem. Jestem bezkonfliktowy. Dodamy się. W ramach rewanżu zapraszam na mazury na weekend. Nad jezioro nidzkie. Pokój 2 osobowy. Chyba że masz dzieci to 2 pokoje 2osobowe. Ja stawiam ! podwojnaobsada@gmail.com

Gruby

Witam, szukam doświadczonego zmiennika który weźmie mnie na przyuczenie. Jestem bezkonfliktowy. Dogadamy się. Najlepiej system 3na1 czy jaki tam jest bo nie wiem dokładnie. Mam 33lata. Będę dojeżdżał z Olsztyna. podwojnaobsada123@gmail.com

RAFAŁ

Szukam zmiennika. Jestem bez doświadczenia. Email rafa.ello.audirs88@gmail.com

Rafał

Szukam zmiennika z doświadczeniem. Jestem z mazur. Mam 4 lata na C, na c+e miesiąc czasu. Wyjazd jak najszybciej, aby w maju. Mowie po angielsku. Mój email rafa.ello.audirs88@gmail.com

Bobiglobi

Wezmę na przyuczenie bo zmienik przestraszył sie pogody. nie palę, pije sporadycznie. Jestem z lubelskiego wyjazd w tym tygodniu.+48 602 606 560

Olek
@Bobiglobi

Cześć - próbowałem wielokrotnie dzwonić ale bez skutku Sprawdź czy podany nr telefonu jest właściwy

Gaweł

Harnas czego ty chcesz nauczyć? Chcesz przytulić kasę wstydź się żydzie.

Pl
@Gaweł

Czego ma się wstydzić przecież on tego szkolenia nie wymyślił tylko firma dobrze że chce dziś za darmo to nawet ksiądz się nie modli

Harnas
@Gaweł

Nie mam czego się wstydzić, a z kasą dzielę się po połowie z uczniem co Ci nawet do głowy nie przyszło bo Ty byś się nie podzielił ????

Gaweł
@Harnas

Harnas nigdy nie jeździłem nie jeżdżę i nie będę jeździł w podwójnej obsadzie a tym bardziej brał kogoś na przyuczenie.

Kierowca

Witam, szukam zmienika z Lubelskiego. Max 30 lat! Może być bez doświadczenia. Pisz to się dogadamy. kilek141@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport