Demotrans Spedycja & Transport

Opinie o Demotrans Spedycja & Transport

Kamil

Szukam zmiennika , nie mam doświadczenia .

MB
@Kamil

Od kiedy chcesz jeździc.Napisz nr tel.na orizan@wp.pl

@Kamil

Kamil to widać nawet zapomniałeś namiaru na siebie napisać to jak chcesz znaleźć,a co w trasie dopiero będziesz wyprawiał

Siema, szukam zmiennika od początku lipca. Jestem z lubelskiego, aktualnie jeżdżę w demo. 796 322 904

truckerka1985
@Michał

Witaj. Poszukuję zmiennika/zmienniczki na podwójną obsadę c+e. Firma w której pracuję sprawdzona uczciwa i rzetelna. System 2/1 chłodnia+godna płaca. Więcej info e-mail: truckerka1985@interia.eu

Jaka stawka w podwójnej obsadzie od 10 lipca?

Kris
@Kandydat

kolego Dieta , Ryczałt w zależności od kursu walut oraz podstawa Płacą po zjeździe na bazę

Wiarygodny

Pracowałem pół roku robota spoko tylko zmiennik świr.

Kierowca Międzynarodowy

Rzeczowo

Sprawdzane miałem dokumenty i mialem rozmowę z Gościem od zatrudniania Jackiem

Paulina

Witam szukam firmy, osoby na przyuczenie. Świeżo zdane prawko. Paulapaula693@gmail.com

Kiki
@Paulina

Nie wiem czemu jak kobieta napisze post to dajecie smutne minki, kierowcy są zazdrości że kobieta też potrafi, trzymam kciuki Paulina szerokości

Paulina
@Kiki

Dziękuję kolego.

Andy

Firma z wszystkich polskich jedna z najlepszych kasa na czas systemy spoko idzie zarobić praca pod Amazonem czyli łatwa dyspo zawsze pomocne młodzi bystrzy ludzie. Pozdrawiam

Heszek
@Andy

Niedługo to i Amazona nie będziecie wozić, phi

Kris
@Heszek

Nie sam Amazon jest na rynku . phi

Szukam Zmiennika

Szukam zmiennika kogoś z Chełma/okolic, wiek max max 35lat nie palącego. Posiadam 5 miesięcy doświadczenia i to w Demonie Wyjazd +/- 17marca x55kijanx55@gmail.com

Stary

To ty dobry jesteś 5 miesięcy i już zmiennika szukasz powodzenia

Haha
@Stary

A Ty dziadu co przywalasz się do gościa ? Co Cię obchodzi co on robi ? Szuka to niech szuka a Ty jak nie masz nic mądrego do powiedzenia to milcz.

Stary
@Haha

Dziad to taki ju co niema nic ja mam jakiś majątek I mamy demokrację mogę pisać co hce

@Szukam Zmiennika

Witam, znalazłeś do podwójnej? Jak nie odezwij się w sms 601479003. Tez jestem z Chełma, 23lata bez nałogów, doświadczenia brak.

Fiufiu
@Szukam Zmiennika

To zaznaczenie "i to w demonie " robi wrażenie i powala na kolana...

Gośc

Nie wiem skąd ci (usunięte przez administratora) się biorą że jeżdżą w (usunięte przez administratora)W sumie z innych firm chłopaki s(usunięte przez administratora)

Fiufiu
@Gośc

Może dlatego że mamy domy i rodziny.Tobie pewnie nawet pies uciekł...

arto 797/289/509

Hej, jestem Chełma, wezmę na przyuczenie chłopaka lub dziewczynę, nie musi być lubelskie ale tereny mile widziane. Wyjazd 14.06.2021

Dociekliwy

Moze ktos wie kto kryje sie za ksywa ANTEK WIESZTORT roszczeniowiec ibuntownik psuje atmosfere w DEMO

Maryjan

Taki jeden z Kalisza :) Ala ma coś z głową podobno

@Dociekliwy

To poco go slucharz. Żeby donieść na niego?

@Dociekliwy

A jeszcze jedno tymi donosami to ty najbardziej psujesz atmosferę

Rybak
@Maryjan

Znałem kogoś z Kalisza , ale chyba już nie pracują ,

Robert

Czesc Wyjezdzam w trase 1 czerwca(wtorek). Jezeli jestes nowym kierowca, bez doswiadczenia i nie palisz tych smierdzacych fajek zapraszam do kontaktu xD Byc moze bedzie Cie przerazac fakt ze mam 29 lat a ty troszke mniej. Nie szkodzi, sam bylem kiedys w podobnej sytuacji i doskonale Cie rozumiem. Pozdrawiam serdecznie +48 459 451 019

Kamil

Witam,szukam zmiennika/zmienniczki,ja Kamil 38l W-M Olsztyn,palący,3 lata doświadczenia,kontakt-mail kierowca833@int.pl

Robert

Janusz

Praca łatwa lekka i przyjemna, dyspo pomocne i nie wydzwania żeby Cię pogonić, po zjeździe na bazę miłe słowa i uśmiechy od pracowników biura. Kasa zawsze jest na czas. Mam nadzieję że nie nie pogorszy w tej firmie bo teraz jest super pozdrawiam.

Demon

Firma super dobre zarobki a praca bardzo łatwa więcej się stoi niż jeździ a dniowka płatna. Spedycja bardzo profesjonalna zawsze pomocna głównie zmiana nocna. Auta nowe czyste, pozdrawiam demotrans.

Demon 0123
@Demon

no może kasa mogła by być lepsza ale poza tym jest w porzo

Demon
@Demon 0123

Kasa adekwatna do pracy, przelicz km zrobione w trasie i policz.

Demonek

Szukam zmiennika który mógłby mnie wziąć na przyuczenia (jezdze 2 miesiąc w Demotransie). Najlepiej pod koniec czerwca. 24lata, nie pale, alkoholu nie nadużywam, jestem z Lubelskiego. konsyn112@gmail.com lub sms a ja się skontaktuję w wolnej chwili +48601479003.

Demo

Szukam zmiennika od 23-26 czerwca, jezdze aktualne 2 miesiąc, niestety ale musze rozstać się z dotychczasowym zmiennikiem (siada z dziewczyną). Jestem z Lubelskiego, nie pale, alkoholu nie nadużywam. Mam 24 lata i najlepiej gdyby zmiennik byl w podobnym wieku. konsyn112@gmail.com Napisz sms a ja się odezwę 601479003.

Zmiennik92@wp.pl

Szukam zmiennika do wspólnego wyjazdu pod koniec czerwca. Szukam kogoś umiejącego rozwiązywać konflikty, dbającego o higienę, niepalącego w kabinie i nienadużywającego alkoholu. Odezwij się na zmiennik92@wp.pl Jacek 34lata

Dumbledore

Witam z przyjemnoscia wezme pod swe skrzydla osobe na przyuczenie. Mam 30 lat a wczesniej jezdzilem z zona. Niestety ale nie toleruje palenia w kabinie i jest to moj warunek :) Wyjazd bylby okolo 2 czerwca. Pozdrawiam P. S. Do 26 maja bede dostepny pod tym nr tel ±48 572 200 840

Waldek

Witam, poszukuje zmiennika do Demotransu od 1.06.21. Pracuje w Demo 5 lat, jestem z Zamościa 508249544

Zostaw merytoryczną opinię o Demotrans Spedycja & Transport - Dobroszyce

• Jak się pracuje w Demotrans Spedycja & Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Demotrans Spedycja & Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 670.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Demotrans Spedycja & Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 431, z czego 195 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 204 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Demotrans Spedycja & Transport?

Kandydaci do pracy w Demotrans Spedycja & Transport napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Demotrans Spedycja & Transport